Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Učenje vedeževanja s Kartami Lenormand

lenormand vedeževanje karte učenje pomoč prerokovanje orakelj

  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
Ni komentarjev na to temo

#1 Vedeževanje Slovenija

Vedeževanje Slovenija
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 26. maj 2016, 21:35

Ste razmišljali, da bi se sami naučili vedeževati in bi lahko vedeževali sebi in prijateljem? Predstavljam vam Karte Lenormand, ki so kot nalašč za preprosto in zabavno učenje. Pomeni so napisani že na karti in to v slovenščini. K
o jih boste začeli uporabljati, se name lahko tudi kadarkoli obrnete po pomoč ali nasvet pri razlagi njihovih pomenov in postavitev.
 
Na FB sem pod imenom Vedeževanje Slovenija ustvarila skupino Poglejmo si v karte, kjer člani sodelujemo pri razlagah raznih postavitev in se tako učimo drug od drugega. Oglasite se kaj!


Moja velika želja je, da vedeževanje ne bi bilo več nekaj skritega, misterioznega in predvsem dragega, ampak da bi se o tem začeli vse bolj pogovarjati, se povezovati, drug drugemu svetovati iz kart in se učiti drug od drugega. Verjamem, da je sposobnost pogleda v prihodnost in stika z intuiticijo dana prav vsem, le da nekateri zaupanje raje vlagajo v razne vedeževalce, ki jim gre le za zaslužek, kot v lastne sposobnosti. 
 
Vse:Pišite mi na ZS ali na info.prerokovanje@gmail.com in pričnite razvijati svojo intuicijo s kompletom Kart Lenormand že v prihodnjih dneh!
 
 
 

 

Priponke (datoteke)







Prav tako označeno z eno ali več teh ključnih besed: lenormand, vedeževanje, karte, učenje, pomoč, prerokovanje, orakelj

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0