Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nevrologija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1 komentarjev na to temo

#1 Hecker911

Hecker911
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 14. junij 2016, 15:26

Pozdravljeni
 
 Star sem 33 let. Približno kakšne tri mesece opažam, da mi občasno nagajajo živci, ki se širijo od nog do glave.
 Bil sem pri zdravniku, kri,voda, srce in pritisk so odlični.
 
 Ko pojem ali spijem tekočino čutim mravlinčenje od nog do rok, tudi okoli ust.
 
 Najbolj pa čutim mravlinčenje v prstih. To raja nekaj časa potem pa izgine.
 
 Kaj bi to lahko bilo, kakšne posledice to lahko pusti ?
 
 Od česa to pride, je lahko vzrok hrana ?
 
Kako to lahko pozdravim sam ?
 
Prosim za nasvet
 

lp, Hecker



#2 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 14. junij 2016, 22:35

Nekaj realnih vzrokov meni znanih ; 

 

Mravljinčenje se lahko pojavi, če ti drastično manjka B vitaminov - predvsem B 12 vitamina....pa tudi magnezija....lahko pa seveda tudi zaradi slabšega obtoka v telesu zaradi okorelosti sklepov, vezi (različni vzroki ), zatrdelosti vretenc, ali kakšnega vkleščenega živca v hrbtenici, kalcinacije v predelu ramen, vratu ipd.....pa tudi dolgotrajno tipkanje, uporabljanje računalnika ( prstih na rokah )

 

Zdravnikovje se velikokrat ukvarja z velikimi zadevami - pa je problem lahko čisto osnoven...

Lahko pa je to tudi resna predhodnica znakov srčno- žilnih obolenj (sicer praviš, da je to ok ), nekih avtoimunskih bolezni kot je multipla skleroza, Raynaudov fenomen itn 

 

Laboratorij lahko opraviš tudi samoplačniško, če se ti fajno mudi - B12 direktno, ostali vitamini B, Mg direkt 

Pri rentgentskemu slikanju se tudi lahko ugotovi kakšna spinoza, kalcinacija, vkleščenje živca....

 

Skratka izključit eno po eno s testi in pregledi, slikanji, uz-ki ...če se ti zdi, da je po pitju vode ta sindrom pogostejši- se vprašaj še kako kaj prebavila, ledvice....ali imaš še kakšne dodatne težave s tem....

 

Tolk na hitrco z moje strani...

Skratka uspešno pri nadaljevanju odkrivanja vzroka...  hypnodisk.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0