Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

noče iz hiše


  • Prijavi se, če želiš komentirati
2 komentarjev na to temo

#1 Sp096

Sp096
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 15. junij 2016, 19:33

Pozdravljeni ! Imam sledeč problem . Nekaj časa nazaj sem podedovala manjšo kmetijo kjer sem preživela otroštvo , nato pa smo se zaradi problemov odselili . Tu pa sedaj živi gospa ki je bila partnerica mojega očeta ki pa je že pokojen 5 let. Ona po njegovi smrti ni odšla . Problem je da so z prejšnim skrbnikom kmetije sklenili nekak dogovor da ona lahko do konca tega leta še živi v tej hiši brez plačevanja najemnine ( nikoli v teh letih jo ni ) . Mi je pa gospa jasno in glasno povedala da ona tudi stroškov ne bo plačevala , niti izseliti se nima namena . Kaj storiti sedaj ? Ji lahko dam nove pogoje saj sem lastnik sedaj jaz ? Kako se jo čimprej rešim?
Naj omenim da ima velike tezave z alkoholom tako da se niti ne da sobivati z njo saj ni mira ne podnevi ne ponoči . Niti hišnih opravil ne opravlja , povsod kamorkoli pogledaš so vrečke od smeti , prazne embalaže od vina , tla so dobesedno zapacana z blatom . Ne morem dopustiti da se z hišo tako ravna saj ima moja družina nekoč namen bivati tam ... Četudi bi hotela sedaj karkoli spraviti v red nemorem oz se mi zdi brez veze ,ker bi naslednič ko bi prisla spet lahko pospravljala njeno malomarnost. Kaj naj storim preden vse propade ?
Ona prav tako prodaja stvari ki niso njene , pač pa so se podedovale v sklopu hiše ... ( pohištvo , posode , aparati ...) ... Kako in kaj sedaj ?

#2 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 15. junij 2016, 20:32

če ti plačuješ elektriko in vodo, pač nehaj plačevat in ji bojo odklopili

ob koncu leta, ko se ji izteče dogovor, pa pojdite menjat okna, se pravi demontaža oken, brez montaže in ko ji bo mrzlo v rit, bo šla živet kam drugam na toplo biggrin.png



#3 Jeti 1

Jeti 1
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 297

Objavljeno: 16. junij 2016, 16:17

huh.png

 

če si podedovala, potem ste sigurno imeli zapuščinsko obravnavo ... kjer naj bi dogovorili vse ... tudi delež, pravice in dolžnosti očetove prijateljice






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0