Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zakaj nisem več delavec luči


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
34 komentarjev na to temo

#26 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 11. julij 2016, 23:18

Delavec luči ali "lightworker" je new agerski izraz za človečka, ki izraža take lastnosti kot veljajo za "polnopravnega" sprejetega učenca, ki je pod vodstvom pravega Guruja dokler ne doseže Buda level...Ali se človeček tega vodstva zaveda ali ne, je drugo vprašanje...Naziv lightworker si človeček v resnici zasluži šele, ko doseže vsaj 70% tistega kar je potrebno za level Buda...tongue.png

 

Povedano drugače...od milijon ljudi, ki se ima danes kao za lightworkerje, jih mogoče samo pet izpoljnjuje pogoje in dejansko tudi so lightworkerji...vsi ostali so samo "navidezni" lightworkerji, ki so še zmeraj kar dosti pod vplivom slepil...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#27 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 14. julij 2016, 16:11

Delavec luči ali "lightworker" je new agerski izraz za človečka, ki izraža take lastnosti kot veljajo za "polnopravnega" sprejetega učenca, ki je pod vodstvom pravega Guruja dokler ne doseže Buda level...Ali se človeček tega vodstva zaveda ali ne, je drugo vprašanje...Naziv lightworker si človeček v resnici zasluži šele, ko doseže vsaj 70% tistega kar je potrebno za level Buda...tongue.png

 

Povedano drugače...od milijon ljudi, ki se ima danes kao za lightworkerje, jih mogoče samo pet izpoljnjuje pogoje in dejansko tudi so lightworkerji...vsi ostali so samo "navidezni" lightworkerji, ki so še zmeraj kar dosti pod vplivom slepil...tongue.png biggrin.png

Buda, guruji, vzhodnjaška duhovnost in "duhovnost"...  a015.gif

Samo tako, malo me zanima...  a025.gif

Zakaj je toliko teh "novodobnih" izrazov ravno v angleščini?

Svetovni vpliv ZDA in njihovega sranja seveda s tem nima nič...  a045.gif  a055.gif

 

 a045.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#28 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. julij 2016, 17:58

Buda, guruji, vzhodnjaška duhovnost in "duhovnost"...  a015.gif

Samo tako, malo me zanima...  a025.gif

Zakaj je toliko teh "novodobnih" izrazov ravno v angleščini?

Svetovni vpliv ZDA in njihovega sranja seveda s tem nima nič...  a045.gif  a055.gif

 

 a045.gif

 

Ker je angleščina kao najbolj razširjen jezik za sporazumevanje med različnimi nacijami na zemeljski kugli...a ni logično...tongue.png

 

Kaj pa če se določenih izrazov ne da ustrezno oz.zadovoljivo prevesti v slovenščino....recimo eskimi imajo 40 izrazov za sneg, mi pa samo enega...joga pozna več stanj zavesti, mi pa pa vse prevajamo kot mind- um...al pa izrazi atma, soul, spirit- a je prevod duša ali duh zadovoljiv...Ne za vse...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#29 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 14. julij 2016, 18:35

Moje videnje - ali ni čudno naključje da je angleščina jezik ZDA? wink.png

Ker je angleščina kao najbolj razširjen jezik za sporazumevanje med različnimi nacijami na zemeljski kugli...a ni logično...tongue.png

 

Kaj pa če se določenih izrazov ne da ustrezno oz.zadovoljivo prevesti v slovenščino....recimo eskimi imajo 40 izrazov za sneg, mi pa samo enega...joga pozna več stanj zavesti, mi pa pa vse prevajamo kot mind- um...al pa izrazi atma, soul, spirit- a je prevod duša ali duh zadovoljiv...Ne za vse...tongue.png

In da je tam tudi največ ovčereje, pardon, raznih sekt, gurujev, ipd.

In pa seveda  g045.gif pripravljenih na striženje... biggrin.png

In da so tam oblasti zelo nakurjene proti takim prodajalcem megle?

Eden takih je bil pokojni  Osho(Rajneesh) - je na tem forumu tudi tema o njem - pregnan iz Indije in je potem striženje ovc nadaljeval v ZDA.

Naj mi njegovi verniki, nekaj jih je tudi na tem forumu, oprostijo, zame je bil le ovčji frizer, prodajalec megle in pralec možganov.

 

Kdor rabi guruja ga pač rabi, bog mu požegnaj.

Tudi ko si zlomiš nogo, nekaj časa rabiš berglo.

 

 

Aja, pa izraz "brainwashing" je tudi iz angleščine... partyy.gif ylflower.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#30 Damijan Ditner

Damijan Ditner
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 505

Objavljeno: 14. julij 2016, 19:04

Moje videnje - ali ni čudno naključje da je angleščina jezik ZDA? wink.png

Ker je angleščina kao najbolj razširjen jezik za sporazumevanje med različnimi nacijami na zemeljski kugli...a ni logično...tongue.png

 

Kaj pa če se določenih izrazov ne da ustrezno oz.zadovoljivo prevesti v slovenščino....recimo eskimi imajo 40 izrazov za sneg, mi pa samo enega...joga pozna več stanj zavesti, mi pa pa vse prevajamo kot mind- um...al pa izrazi atma, soul, spirit- a je prevod duša ali duh zadovoljiv...Ne za vse...tongue.png

In da je tam tudi največ ovčereje, pardon, raznih sekt, gurujev, ipd.

In pa seveda  g045.gif pripravljenih na striženje... biggrin.png

In da so tam oblasti zelo nakurjene proti takim prodajalcem megle?

Eden takih je bil pokojni  Osho(Rajneesh) - je na tem forumu tudi tema o njem - pregnan iz Indije in je potem striženje ovc nadaljeval v ZDA.

Naj mi njegovi verniki, nekaj jih je tudi na tem forumu, oprostijo, zame je bil le ovčji frizer, prodajalec megle in pralec možganov.

 

Kdor rabi guruja ga pač rabi, bog mu požegnaj.

Tudi ko si zlomiš nogo, nekaj časa rabiš berglo.

 

 

Aja, pa izraz "brainwashing" je tudi iz angleščine... partyy.gif ylflower.gif

 

Se strinjam, bi pa še dodal, da je Slovenščina, nekajkrat bolj dodelan jezik ,kot angleščina.

Obenem, pa bi ti rad tudi čestital, za štiri leta brez alkohola.


Damijan D


#31 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 26. julij 2016, 11:27

https://www.youtube....h?v=wbdVBuHomPc


prenos.jpg


#32 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 10. september 2016, 11:59

...in takeleli in podobni game overji sveta ... icon1_blush.gif

 

 

https://www.youtube....h?v=b8SJ_xDmcho


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#33 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 5. oktober 2016, 08:19

Ti bom jaz odgovoril ;delavec noči je da podnevi spi,ponoči pa bluzi.



#34 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 5. oktober 2016, 14:48

Ti bom jaz odgovoril ;delavec noči je da podnevi spi,ponoči pa bluzi.

 

 laugh.png

 

Kaj ni to pol grof Drakula ?


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#35 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 5. oktober 2016, 15:56

Da točno tako,on se pač skriva podnevi v temi ponoči pa z bluzenjem krade kri in pametuje kako je nenadomestljiv.






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0