Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Droge


  • Prijavi se, če želiš komentirati
419 komentarjev na to temo

#26 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 22. oktober 2005, 17:34

...no, in kadar skadis kaksen joint, se zacnes z mano prepirati, me zaliti in potem se skregava.... :onfire:


:vragec:

jst dons she nch nism skadu...pa te koj u kurac poshljem :xx!: :xx!: :xx!:

..OM.. x:Dx
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#27 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 22. oktober 2005, 17:35

...no, in kadar skadis kaksen joint, se zacnes z mano prepirati, me zaliti in potem se skregava.... :onfire:

potem se pa skoraj ne kregava :vio:

#28 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 22. oktober 2005, 17:45

potem se pa skoraj ne kregava :vio:


V 10-ih dnevih, odkar sm tuki, 1 x, boma vidle pouprecje, ne? :onfire:
ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#29 chao

chao
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 22. oktober 2005, 18:04

Droge fine, droge good!

Rad imam droge ki poživjajo, take ki umirjajo, omamljajo, droge ki ti storjo plesat, take pri kateriš vidiš boga, one ki te čistijo strupov, ki ti kažejo filme , pomirijo s sabo in svetom... vseh barv, oblik in agregatnih stanj

ma no, ljudje smo vsih sort... enim leže enim pa ne

#30 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 22. oktober 2005, 18:08

:vragec:

dons ponoch probu eno novo zadevo...neki kristalchki v zhelatini... x:)x :yumy: :farb: xrainbowx xegox
sam fak...pozabu kuko se reche
je pa tak palchkast filing....clo enlga sm vidu k je plesal...palchek namrech x:px

..OM.. :vio:
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#31 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 22. oktober 2005, 18:09

Droge fine, droge good!Rad imam droge ki poživjajo, take ki umirjajo, omamljajo, droge ki ti storjo plesat, take pri kateriš vidiš boga, one ki te čistijo strupov, ki ti kažejo filme , pomirijo s sabo in svetom... vseh barv, oblik in agregatnih stanj
ma no, ljudje smo vsih sort... enim leže enim pa ne


...no, bos puvedu cez enih par let, kaksno je tvoje pocutje, zdaj pa uzivaj, fajn se mej z mislijo, da se imas lahko fajn tudi brez vsega tega!!! Ciao
ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#32 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 22. oktober 2005, 18:14

whatever xrolleyesx :o|o:

#33 chao

chao
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 22. oktober 2005, 18:18

erm, tistih čez nekaj let bo že kar zdaj, je pa kakšna dvajsetletna kariera že za mano :8):

#34 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 22. oktober 2005, 18:20

erm, tistih čez nekaj let bo že kar zdaj, je pa kakšna dvajsetletna kariera že za mano :8):


:vragec:

hehe :palec: :palec: x8Dx

..OM.. x:Dx
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#35 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 22. oktober 2005, 19:03

jaz sem pa proti drogam...

ok sprobaš (že kle riskiraš) pol pa dost x!x

da se folk zakaja včasih, je mogoče še sprejemljivo (po mojih merilih) ampak tut to ne tko kr vsak dan, al pa vsak vikend...

poznam modela, ki se mu je strgalo zarad tripou (c c c c c)...pa to je itak mim driga, k pol si k vesolc :xx!: :xx!: :xx!:

tablete :xx!: :xx!: :xx!: (mislim, da ne rabm utemeljevat zakaj)

hors je podn...ker ko si na horsu se pa res že u podnu x!x x!x x!x

koka...no ja...ta je še najbl mikavna (tko men namreč) ampak jaz se kr vzdržim...

se imam fajn tut tko brez vsega,..

raj kak kozarc vina spijem kot pa kej drugega x^x

že čike smatram za drogo in sm res nehala kadit

zdej k sm bla v IT (kot večina vas ve...tisti moj splošno znani :plisssss rabm prevoz x:Dx ) tko una moja kolegica pač enga zvije in to, kao da je čist nervozna in da pač sam takrat kadi, k je u bedu...dDdDdDdD x!x x!x x!x
sem bla ful jezna...ah ja...

jih je preveč že umrlo zaradi droge...pa jih tudi preveč poznam (žal) ki so umrli zarad droge xrolleyesx
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#36 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 22. oktober 2005, 19:05

kar mi je pa zadnje, so tablete in tabletomani - pa ne mislim eksov, ampak pičkice, ki za vsak glavobolček in ne vem kake malenkosti vzamejo tableto. :xx!: fukse nore, to mi je pa tako blont! to so tudi droge. xrolleyesx

#37 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 22. oktober 2005, 19:07

Ja ok...sam je drugač če aspirine ješ al pa ije...
al ne?
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#38 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 22. oktober 2005, 19:10

je, sam gre se za odnos do telesa! al se boš vlegel, umiril spil čajčka in počakal, da glavobol mine ali vedno vzel aspirin, je tudi razlika, ne? Tako za telesno kot za mentalno zdravje. xrolleyesx

#39 melody

melody
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 100

Objavljeno: 23. oktober 2005, 21:21

sem dala tud to lekcijo skoz ja... bonbončki, spid, bela.
Objavljena slika

Tres tres chic.


#40 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 30. oktober 2005, 19:08

Uh, to ni tema zame x;)x
Jaz sem oseba, ki niti kadit ni poskusila, kaj sele travo in droge x:o)x
Tudi za ekperimentiranje nisem, to je za "mocne" ljudi...

Alkohol pride vame...ene parkrat na leto, tudi ni panike.

Kar se tice pa tablet...se pa tudi ne spomnim kdaj sem nazadnje vzela...vsaj proti glavobolu pa to.
Sem pa persen...to je bolj placebo? x:o)x

Anyway, nic izkusenj.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#41 surya

surya
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 452

Objavljeno: 30. oktober 2005, 22:01

kle ste pa vsi bl za natural high..sej nč ne pravm, sam paše kdaj skadit kak joint(ali dva x:Dx )..ne vem, pomoje, da uni k niso nkol nč probal ne morjo dajat ne vem kakih izjav klele, ker lahko samo govorijo kok so droge bad in druge klišeje..jeb..ga, men pa paše, da se ga kdaj usujem, pa zadenem x^x
DON'T PANIC

#42 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 30. oktober 2005, 22:08

Droge fine, droge good!

Rad imam droge ki poživjajo, take ki umirjajo, omamljajo, droge ki ti storjo plesat, take pri kateriš vidiš boga, one ki te čistijo strupov, ki ti kažejo filme , pomirijo s sabo in svetom... vseh barv, oblik in agregatnih stanj

ma no, ljudje smo vsih sort... enim leže enim pa ne



S tem se že strinjam, kar si napisal, pa kako so fajn pa oh in sploh.:2src:

Samo veš kaj je škoda, ker potem ko jih nehaš jemat ostane velika luknjica, praznina in me kar srce boli, ko gledam ljudi, ki so že premagali odvisnost, o sebi pa imajo še vseeno najgrše mišljenje in vse kar zraven paše.:C:

Samo tudi to se vse lepo poštima, samo če se hoče. Pa takrat je kar fino da zaupaš ljudem, ki ti hočejo pomagati. x;)x
Kako čemo? Lako čemo.

#43 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 31. oktober 2005, 01:54

Droga? Poglejte svetovno situacijo danes in pred nekaj leti! Vojne, neredi, hudobije, umori, obredi crne magije - vse to povzrocijo ljudje z bolano glavo od halucinacij! Zasvojenci, tudi ce so ozdravljeni, ne bodo imeli nikoli vec mirnega zivljenja.

Znaki drogirane osebe - Nasilnost: zacne se zaletavati v neznanega cloveka, ki mu ni nic naredil (kot komar), zmerja, grozi.... Toda zakaj? Zato ker vidi v tem cloveku svojega sovraznika, neke vrste sodnika (tega pa se vsi lopovi in izprijene osebe bojijo)! Da bi se prezivel, zacne krasti, tako si lahko kupi dnevno zelo drag zalogaj. Zenske pa tudi moski se zacnejo ukvarjati s prostitucijo! Torej, same dobre lastnosti si pridobiva nekdo, ki zacne uzivati drogo - najprej lahko, potem vedno tezjo .... Od starsev zahteva denar, jih pretepa, dosti pa je tudi primerov, ki se koncajo s smrtjo, umorom! (Vsak dan po italijanski tv!)

Ozdravljeni
drogiranec: Vsi ga hvalijo, da je uspel. Mogoce res, toda on ze ve, da ni! Potem pa so tukaj njegovi se vedno zasvojeni prijatelji, izzivajo ga, obracajo se nanj za pomoc.... Potem pa ga zacnejo zaliti, opravljati: Ves, tisti je bil zmeraj full drogiran, zdaj se pa vaznega dela (podobne stavke slisis tudi od ljudi, ki so ga poznali, in ki nimajo veze z drogo)!!!.... Torej, kaj caka tako osebo: dolgotrajna ponizanja, opravljanja, pogrevanje njegove grde preteklosti.... In tako se zacne spet braniti za obstoj, za nova prijateljstva... mislec, da lahko z nizkimi podlimi in zahrbtnimi udarci vsakogar unici, da mu ne bo vec skodoval!

Zatorej tisti, ki prvic poizkusi kakrsnokoli drogo, rekoc: Samo probal bom! naj se zaveda, da si je s tem stavkom ze naredil svoj zalostni konec. Vsakdo si mora reci: Nikoli ne bom probal, ne zanima me!


SPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA = ZDRAVJE, POSTENJE, SVOBODA!!!


Matr kake ti pokaš. Če bi ti kdo omenil alkoholne pijače, bi verjetno začela razpredati o alkoholizmu.
Z drogami samimi po sebi pač ni nič narobe. Niso pa za vsazga. vsevpravimeri.com

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#44 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 31. oktober 2005, 11:53

Zatorej tisti, ki prvic poizkusi kakrsnokoli drogo, rekoc: Samo probal bom! naj se zaveda, da si je s tem stavkom ze naredil svoj zalostni konec. Vsakdo si mora reci: Nikoli ne bom probal, ne zanima me!


No s tem se ne strinjam čisto. So ljudje, tudi jaz med njimi, ki smo probali z namenom samo enkrat in tako je tudi bilo. Samo moraš sam pri sebi vedeti, kaj ti droga lahko naredi, in kako je potem ko popusti x;)x
Kako čemo? Lako čemo.

#45 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 31. oktober 2005, 12:14

...sami mamilci... :xx!: :xx!: :xx!:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#46 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 31. oktober 2005, 12:20

x:Dx je cisto vse OK v glavah ex zadrogirancev? ne bi rekla....

... mislim da kar se stanja v glavah tice je dost podobno kot ce bi vzela vzorc tistih, ki se ga nikoli niso zadevali... najprej mi pa definiri kaj sploh pomeni VSE OK... to je zelo raztegljiv pojem...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#47 surya

surya
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 452

Objavljeno: 31. oktober 2005, 13:21

pa o čem vi to? drog je več vrst, ne morte vse v isti koš metat.. horse je res štala, če postaneš zasvojen, kak joint sem pa tja pa res ne škod, če oseba dela to za zabavo, žur..pa alko in čiki so tud droga, da nau kdo to pozabu..me zanima če je kle kdo (razen cashyja, ki se je v eni temi izpostavu), ki še ni bil pijan, pa ne le enkrat na mesec, ampak recimo 1x na 14 dni
DON'T PANIC

#48 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 31. oktober 2005, 13:23

Mi je blo všeč tistole, kar je Mich napisala.. experimentiranje je za 'močne' ljudi...

Ne vem, zadnja 3, 4 leta pokadim tam ene 10 škatlic čikov na leto, pa je to že velik po moje.. Kdaj kadim? Kadar mi zadiši.. Včasih tkole zvečer, pred spanjem, ko je ful mir okrog in grem na balkon in se zazrem v zvezde in enga prižgem. Al pa po obilnem kosilu.. da posediš še 10 minut in v miru prebaviš, takrat ful paše.. Al pa v družbi, ob kavici. Včasih.

Isto je s travo.. parkrat na leto.. so obdobja, ko clo 3, 4x na mesec, pa potem pol leta nič. Odvisno od družbe v bistvu, mi včasih zapaše, pa nimam blizu,pa pač ne kadim.. Najboljše v kaki luštni družbi, da se potem do zjutraj skupaj smejimo kot nori in se zabavamo in čvekamo in mamo fajn.. Pa ne maram it čez uno mejo, ko te trava odnese v svoj svet.. tist filing mi ni všeč, ker mam občutek, da nimam stvari pod nadzorom.. Tako res samo par dimčkov..
Paše včasih tud odplavat v svoj svet.. če sem sama.. pišem dnevnik.. da vidim kaj se dejansko v meni dogaja..

Kukije poskusla zadnjič, iz firbca. Mi ni, ker nimaš vpliva kako in kaj..
Poskusla kok zadnjič.. Bili štirje, vsi prvič, nobenga experta zraven x:o)x Pa nas je mal skrbelo kaki so učinki in smo čisto mini črtice naredili, da ni bilo nič učinka na koncu.. No, vsaj ne opaznega. Je pa beden filing v nosu, kot bi polizal tri une ta najbolj močne septolete, pa še bedne sanje sem imela pol.. nočne more skoraj.. tko da, s tem sem po moje tud končala..

Aha.. Kava.. dva, trikrat na teden, ko zadiši, doma skuhana, mehiška.. v lokalu rajši sok, čaj..

Alko.. kozarček refoška vsake toliko, eno pivo na motozborih, več mi je itak že preveč.. spet zato, ker ne maram stvari ne imet pod kontrolo.. Da potem poslušaš ženske, ki se dajo dol s tipom in naslednje jutro jokajo kako so bile pijane xrolleyesx Džizs... :o|o:

TV prižgem 1x na teden..

Kemije ne in ne.

Uf...LNF.. vsak dan, večkrat na dan, ne morem da ne bi... x:o)x


Po moje sem dost močna, da bi nehala z neko stvarjo, takoj, ko bi dobila filing, da ne morem brez nje. Ampak če pa vsake toliko zapaše, pa osebno ne vidim razloga, da bi se nekaj grozno upirala..

(sam pol pa pomislim - če bodo tole brali otroci.. kako si bodo razlagal moj post? Tko, da je vse OK; da se lahko grejo zadevat, nalivat, zakajat... NE, ni tko mišljeno, vsi tisti, ki bi radi tkole interpretirali! :o|o: ) Začela sem s kajenjem pri 21ih, travo pri 23ih.. dost odrasla in zrela, da sem vedla v kaj se spuščam in kaj preizkušam. In da sem vedla, da preizkušam, testiram, da bom vedla kaj so mi tako noro branili in grozili vsa leta gimnazije in še prej.. Da pa niso to stvari, ki bi jih rabila za lažje, boljše življenje...
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#49 tmala

tmala
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 92

Objavljeno: 31. oktober 2005, 13:23

mehke droge so ql x:Dx upsy sam men so... sam tut po njih se ti sfuka koncentracija... :sori: hmh... dost izkušn (ampak sam z mehkimi drogami, sam jih je blo pa dost...:sori: )... sam zdej mi ni ql zato k se morm res skoncentrat za eno stvar če jo hočm spljoh u redu narest... :sori:
drgač zakwa sm jst spljoh začela? hm... zrt broken famely, frendov, družbe, pa problemov k jim ni blo konca... sam k smo ga začel pohat jih je blo še weč... tko da pr drogah morš met mero, sam si jo morš postavt, k k ti jo drugi je že mal prepozn... :S
ta nerealnost je ql, k se pa zbudiš iz nje... bi biu pa s5 u njej... tko da tuki je ta začeran krog... k mu ni konca... če ga nekdo ne prodre z močno wolo, pa podporo frendov... če ne pa ni tko izi, pa tut to je krvavo težka pot...
raj se izogibi tega... bol zate :palec:
blagor človeku, ki mu duša ničesar ne očita
in ni izgubil upanja...

#50 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 31. oktober 2005, 13:24

Zatorej tisti, ki prvic poizkusi kakrsnokoli drogo, rekoc: Samo probal bom! naj se zaveda, da si je s tem stavkom ze naredil svoj zalostni konec. Vsakdo si mora reci: Nikoli ne bom probal, ne zanima me!
No s tem se ne strinjam čisto. So ljudje, tudi jaz med njimi, ki smo probali z namenom samo enkrat in tako je tudi bilo. Samo moraš sam pri sebi vedeti, kaj ti droga lahko naredi, in kako je potem ko popusti x;)x


Travo je včasih kadil tudi ex predsednik ZDA Clinton. En kup ljudi poznam, ki v llajfu čist normalno funkcionirajo, se pa sm pa ke kdaj zadanejo - men se zdi to glih tko, kot če se ga občasno napiješ.
Pa tudi sicer - droga je marsikje vpletena v religiozno-kulturne korenine narodov, kot je pr. za kristjane al pa če hočte - Dolenjce (kje si Cvičkar?) vino. Zato je seveda "diagnoza", da je tisti, ki je probal enkrat, gotov, brezpredmetna.

čačača

http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0