Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino

Fotka

Kako športamo ?

• Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
6 komentarjev na to temo

#1 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 261

Objavljeno: 4. avgust 2016, 16:10

Vse kar storimo za našo postavo, tudi hojo po stopnicah, sprehajanje kužka ali kaj drugega. In vse je dobro!!!

Torej, danes je zame bila zame hoja v hribčke, imam še fitness oz. steper z utežmi in trebušnjake.

To naj bi bla stalnica. Upam da bo res!

#2 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 648

Objavljeno: 4. avgust 2016, 20:09

Na kavču wink.png

#3 ABCfree

ABCfree
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 787

Objavljeno: 13. september 2016, 20:39

KOšnja vrta.Pedometer bi pregorel,če bi ga imel:) 19747464757523647325468 korakov...:)

PLus šport na 16 načinov.Predvsem poleti kolo,košarka.POzimi pa hokej,tek na smučeh,bordanje,smučanje.Letos čez zimo nameravam hodit v bazen in savno.Jes.

Darling,stand by me

#4 ABCfree

ABCfree
  • Vseprisotni

Objavljeno: 6. januar 2017, 14:31

Hooookej! Super fajn šport,mišice kar vredu trpijo,če znaš drsat kolkor toliko.Ampak kaj ko se najde premal somišljenikov.

Ta vikend bo taprava Kanada pri nas,vsaj temperaturno.....Uh,bi pa dal ,da sem 2 tedna nekje v Edmontonu,Montrealu ali Quebecu....hokejskih mestih....

Darling,stand by me

#5 Silvija

Silvija
  • Lunatik

Objavljeno: 7. januar 2017, 07:30

Pravi športni dečko wink.png

Jz se bolj rekreiram, v mladosti pa kar zares športala. Sedaj hoja - dolina in hribi,  največ kolesarjenje, rolam. Namizni tenis ful rada špilam, a v bloku ni placa za mizo shranit. Pozimi hoja, smučanje. Bližnji hrib je idealen za razgibavanje. Cca pol ure gor, glih prav zadihaš in že si nazaj. 

#6 ABCfree

ABCfree
  • Vseprisotni

Objavljeno: 10. januar 2017, 16:09

Hvala Silvija.No,pac clovekovo bistvo je gibanje ane....
Ma super,da ti je ostalo,da gibljes,no sej tud jst nisem nek sportnik,no vsi so mi pa v soli govoril kaksen sportnik,da sem.Mogoce bi mogu bit,ampak z mojim karakterjem tezko:)Ping Pong pa res ja,rabis prostor,no mi mamo tako mizo jedilno(Drugace krojaska),da damo prt dol in mrezco,woila:)
Zdej pa hokej,mrazzz in matranje misic,pri hokeju cist enih tretji.Pa se lep sport je,ker ni za pičke.A lahko recem pička?:)
Darling,stand by me

#7 Silvija

Silvija
  • Lunatik

Objavljeno: 11. januar 2017, 11:20

Lahko rečeš. Pa še bistvo zajameš biggrin.png

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0