Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino

Fotka

Ceres

• Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
14 komentarjev na to temo

#1 Ceres

Ceres
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 062

Objavljeno: 21. oktober 2016, 08:02

Ceres in motnje hranjenja icon1_lookround.gif

https://cosmicintell...ingdisorders-2/

Drug drugemu smo poligon, da se lahko ljubimo sami s seboj! (Ceres)

#2 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 679

Objavljeno: 21. oktober 2016, 08:36

Ceres in motnje hranjenja icon1_lookround.gif

https://cosmicintell...ingdisorders-2/

Ok. Prvi odstavek sem prebrala... Naprej pa...ko bo cajt. Razen če, Ceres, povzameš  s kakim stavkom ali dvema smile.pngbucktooth1.gif

#3 Ceres

Ceres
  • Lunatik

Objavljeno: 21. oktober 2016, 09:02

Ok. Prvi odstavek sem prebrala... Naprej pa...ko bo cajt. Razen če, Ceres, povzameš  s kakim stavkom ali dvema smile.pngbucktooth1.gif

Po mitologiji je bila Ceres prisiljena pod pokroviteljstvom Jupitra, skelniti dogovor z bogom podzemlja Hadom (Plutonom) glede svoje hčerke. In je bila užaljena. Je pa njena moč v zagotavljanju hrane na Zemlji (upodobljena kot mladenka z žitnim klasom) in je tako tolažbo in maščevanje našla v hrani. 

S delikatno postavitvijo Ceres v chartu, imamo tudi večje ali manjše motnje hranjenja ali jih pa nimamo. Pri meni je Ceres na zadnji stopinji raka, edini planet (ali kar koli že je) v vodnem znamenju. Poleg tega je Venera na zadnji stopinji device v eksaktni konjunkciji s Plutonom.... se pravi imam enačbo za motnje hranjenja v chartu. :) Ampak... en chart je res projekt za ceu lajf. 

#4 Silvija

Silvija
  • Lunatik

Objavljeno: 21. oktober 2016, 09:08

Zelo zanimivo, to si moram tudi jaz pogledat. Tudi pri meni skoz neki okol hrane in padam v obdobja in obdobja...huh.png  Thanks flirt.gif

#5 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik
  • Št. objav: 27 822

Objavljeno: 21. oktober 2016, 10:02

Zelo zanimivo, to si moram tudi jaz pogledat. Tudi pri meni skoz neki okol hrane in padam v obdobja in obdobja...huh.png  Thanks flirt.gif

a bi si rada dopovedala in iščeš izgovor, da so krive zvezde, ker si ves čas lačna in stikaš po hladilniku   scratchchin.gif biggrin.png  ???

zvezde, tiste lučke nad nami, so za vse enake ... ampak polovica zemljanov nima česa jest in nima teh težav ... laugh.png laugh.png laugh.png

#6 Silvija

Silvija
  • Lunatik

Objavljeno: 21. oktober 2016, 10:56

Ne, bi rada okrivila zvezd. Ampak je zanimivo razmišljat tudi o povezavah, ki so nas ustvarile takšne kot smo. Prav pogrešala, če ne bi tvojega glasu "razuma" tongue.png

#7 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik

Objavljeno: 21. oktober 2016, 11:55

Ne, bi rada okrivila zvezd. Ampak je zanimivo razmišljat tudi o povezavah, ki so nas ustvarile takšne kot smo. Prav pogrešala, če ne bi tvojega glasu "razuma" tongue.png

jaaa saj veš ... v bistvu ... če si lačen odpade ves razum ... laugh.png

ampak ... lačen si tudi, ko je oblačno in ni zvezd ... yes.gif

#8 Ceres

Ceres
  • Lunatik

Objavljeno: 21. oktober 2016, 16:23

Parkrat sem že napisala: zvezde niso nič drugega kot naše črte na roki, kot zenica, kot karkoli drugega... hologram: delček je v celoti in celota je v delčku. Vemo en čisto mali del o samem sebi in precej manj kot si mislimo. Zvezde so samo eden izmed branj, oz. poti do lažjega razumevanja sebe - zato, da izgovori odpadejo in ne nasprotno. 

Ampak eni, predvsem teoretiki zarot, to vidite pač kot vidite. 

#9 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik

Objavljeno: 21. oktober 2016, 16:47

Parkrat sem že napisala: zvezde niso nič drugega kot naše črte na roki, kot zenica, kot karkoli drugega... hologram: delček je v celoti in celota je v delčku. Vemo en čisto mali del o samem sebi in precej manj kot si mislimo. Zvezde so samo eden izmed branj, oz. poti do lažjega razumevanja sebe - zato, da izgovori odpadejo in ne nasprotno. 

Ampak eni, predvsem teoretiki zarot, to vidite pač kot vidite. 

jaa ... teorijo teorije zarote bi res bilo smiselno razsvetlit on obdelat ... ampak ne spada v to temo ... in folk ima itak štople v uhah, ker noče slišat ... wink.png

saj v bistvu je pa vseeno fajn, če se lahko "zanesemo" na zvezde, na črte na dlaneh, na kavin zoc ... ker če samo pomislim kako bi bil svet dolgočasen brez tega ... ker vse to je folklora, ki folku da vsaj malo teoretičnega upanja v tem čudnem svetu ... je pa v zadnjem cajtu vse to precej zjebala cerarjeva banda, ki je folk našuntala naj zahteva račun tudi za plačilo zvezdnih storitev ... in tako pricufuknila svoj velik lonec pri pretoku "energije denarja" ... jebiga guidek  ...

#10 U-poštevanka

U-poštevanka
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 387

Objavljeno: 22. oktober 2016, 17:30

Zanimivo. Sem nekaj časa nazaj, po dolgem času, brala o črtah na rokah. Zanimala me je črta glave, ki se ne spušča k luninemu bregu ampak je vzporedna s črto življenja in gre direkt do zapestja. In nekateri taki črti rečejo Perzefonina črta. In je s Hadom povezana. In z vsem kar to zraven prinese .... ni zares povezano s temo, samo prešinilo me je.

Drugače se zelo strinjam s primerjavo s hologrami. V neki točki sem izgubila vero v ta znanja/interpretacije sveta in vsega. In zdaj se na nek način lotevam zadeve iz druge strani. Kot sem se nekoč že ....ne bom se ubadala z resnico, ampak z miti in prepričanji ipd. Sej to je en velik del realnosti. Ki se resda sproti ustvarja ampak ni zaradi tega nič manj "realna". Več vrst realnosti. In zelo človeška je "prepričanje" in to je  ustvarjalno in zato tudi resnično. Razbiramo in prebiramo in beremo pa iz vsega kar vidimo in čutimo. Da vidiš en cel svet v vsakem detajlu. Nikoli nisem bila vernik astrologije. Samo zanimiva mi je in nekako (po)znano orodje za čitanje (lahko tudi za napačno čitanja, ni zelo pomembno). Če bi resnično vedela bi po vsej verjetnosti obmolknila. Nič novega, en kup nakladanja ampak mene to na trenutke zadane.

#11 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 172

Objavljeno: 22. oktober 2016, 22:16

Po mitologiji je bila Ceres prisiljena pod pokroviteljstvom Jupitra, skelniti dogovor z bogom podzemlja Hadom (Plutonom) glede svoje hčerke. In je bila užaljena. Je pa njena moč v zagotavljanju hrane na Zemlji (upodobljena kot mladenka z žitnim klasom) in je tako tolažbo in maščevanje našla v hrani. 

S delikatno postavitvijo Ceres v chartu, imamo tudi večje ali manjše motnje hranjenja ali jih pa nimamo. Pri meni je Ceres na zadnji stopinji raka, edini planet (ali kar koli že je) v vodnem znamenju. Poleg tega je Venera na zadnji stopinji device v eksaktni konjunkciji s Plutonom.... se pravi imam enačbo za motnje hranjenja v chartu. smile.png Ampak... en chart je res projekt za ceu lajf. 

Jaz sem razumela samo poboldano, ki ti narekuje, da se morš napit do daske. Alkohol pa tuky ni eksaktno omenjen, pomoje bo dobra tut voda :P

Men "pomaga" že védenje, da je hrana skupek snovi in koneckoncev mi je dokaj vseeno kaj pojem, ČE je to dobro za moje telo. Če je škodljivo, si pač zvizualiziram iz česa škodljivega je ta piškot (škatla) in je pol mir.

Sam ti pretiravaš že s tem detoksifikacijami in tem. Kar naprej padaš iz očiščevanja v detoksifikacijo in potem nazaj v rejuvenacijo. Milsm, pa sej mora zatrokirat telo in ti vrnit šus direkt medju oći. Če nekoga stalno porivaš dol, ja valda, da ima tendenco h višini!?!

Dej mu mal dihat no (telo), pa če so to trije krogi okol bajte - so be it.

Pol pa šalca čaja brez sladkorja - pa jebelacesta, da se ti bo to poznalo. Sam da ne boš pol jamrala zarad gub :D

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#12 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 23. oktober 2016, 10:02

Zanimivo. Sem nekaj časa nazaj, po dolgem času, brala o črtah na rokah. Zanimala me je črta glave, ki se ne spušča k luninemu bregu ampak je vzporedna s črto življenja in gre direkt do zapestja. In nekateri taki črti rečejo Perzefonina črta. In je s Hadom povezana. In z vsem kar to zraven prinese .... ni zares povezano s temo, samo prešinilo me je.

Drugače se zelo strinjam s primerjavo s hologrami. V neki točki sem izgubila vero v ta znanja/interpretacije sveta in vsega. In zdaj se na nek način lotevam zadeve iz druge strani. Kot sem se nekoč že ....ne bom se ubadala z resnico, ampak z miti in prepričanji ipd. Sej to je en velik del realnosti. Ki se resda sproti ustvarja ampak ni zaradi tega nič manj "realna". Več vrst realnosti. In zelo človeška je "prepričanje" in to je  ustvarjalno in zato tudi resnično. Razbiramo in prebiramo in beremo pa iz vsega kar vidimo in čutimo. Da vidiš en cel svet v vsakem detajlu. Nikoli nisem bila vernik astrologije. Samo zanimiva mi je in nekako (po)znano orodje za čitanje (lahko tudi za napačno čitanja, ni zelo pomembno). Če bi resnično vedela bi po vsej verjetnosti obmolknila. Nič novega, en kup nakladanja ampak mene to na trenutke zadane.

Čist tko osnovno vprašanje, ker imam drugo predstavo in lokacijo glede črte glave...(glej sliko odpsodaj)

Kaku gre zdej do zapestja...po keri teoriji maš ti te info ?

dlan-v.jpg

#13 U-poštevanka

U-poštevanka
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 387

Objavljeno: 23. oktober 2016, 14:32

Tkole izgleda ena različica tovrstne črte https://www.google.s...4lK0Iy0cmWTjCM:

In pa ena stran z razlago in odtisom dlani http://academyofhand...tag/head-lines/ Čeprav tukaj izgleda, kot da se konča na luninem bregu ... nič od tega nisem preverjala, samo naletela sem na to.

Fajn da si tisto sličico dodala. Ker tudi mene zanima al gre v bistvu za črto glave, ki se konča na črti usode in sta v bistvu eno al kako? Samo da manjka zgornji krak. Ena se začne in druga konča na isti točki. Ne vem s katere strani se meri začetek/konec ... od prstov do zapestja ali obratno.

#14 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 24. oktober 2016, 21:36

Še s tekstom ;

http://www.moj-horoskop.com/gatanje-iz-dlana-hiromantija.html

http://www.zenasamja.me/zivotnistil/883/dlanovi-kao-ogledala-sudbine

LINIJA GLAVE – proteže se iznad linije života i
presijeca dlan. Duga, duboka i lijepo oblikovana označava osobu koja je
jednostavno pametna, te koja može svojim umom shvatiti i složenije
stvari. Što je kraća, pa makar i dublja, označava osobu koja je
sposobna shvatiti samo jednostavnije stvari ili vidi samo jednu stranu
medalje, tj. ne može povezati baš sve stvari u cjelini. Ako ova linija
teži prema dolje, znači da osoba ima razvijenu maštu i dobro je koristi
u savezu s razumom. Ako se pak linija glave zavija više prema gore,
označava osobu koja poznaje samo suvu objektivnost, pa može biti
pre-racionalna ili čak i dosadna.

Kad linija glave i linija života imaju isto ishodiše, tj. počinju u
istoj tački (gdje su u tom slučaju spojene) označavju osobu koju kroz
život vodi razum, koja je sklona standardnim obrascima, na svoj način
uredno živi i postupa. Kad su ove dvije linije razdvojene, radi se o
osobi koja može biti vrlo lucidna, originalna, a nerijetko i
talentovana. Životni put koji ona kreira ili koji joj se jednostavno
dogodi može biti vrlo zanimljiv i pun dogadjaja koji se kasnije mogu
prepričavati poput lovačkih priča.

#15 Malina75

Malina75
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 2. januar 2017, 11:45

Da velik aplavz za ta članek, ste način rekel stvari naraven način, preprost in tako res, sem potegnil moj klobuk za vas !!

voyance en ligne

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0