Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Krst - da ali ne?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
263 komentarjev na to temo

#251 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 15. december 2016, 20:56

Zdaj mi že sredi noči odgovarjaš, ne bi rad bil krivec, da sem te tako razburil, da ti je še nočni počitek prikrajšan..  

Saj poskušam ohlajati..  Vbistvu še kak dan dva in boš miren..  wink.png

Ene dva dni nazaj sem slikovito videl kako ti zdaj te dni energije švigajo, nato pa sem videl tudi kako se nato pomiriš/umiriš in tudi sam sem podprl to stanje.. Samo malo to pač vseeno rabi da se vsede..   saj bo..

 

 

Še malo pa bodo ti "moji" darkerji prerasli v samega Satana, tako te moja prisotnost pač razburja..  yes.gif   Saj bolj ko ti kaj ni všeč kar jaz omenim/povem, bolj silno greš takoj "preverjati", ampak seveda na način, da bi tebi bilo ohranjeno staro udobje in krivdo zaradi motnje tvojega udobja mora prevzeti seveda nekdo drug..  (tukaj pustimo zdaj, da itak poskušaš neetično vdirati v moje in v druga biopolja..)    Ja in itak da ti in tvoj master vse "dobljeno" potrdita..  heh a obstaja kaka možnost da ne bi?  cool.png

Drugače pa obstajajo recimo šlogarce tipa, da kdorkoli gre k njim, mu te najdejo urok, potem obstajajo pa tudi ljudje, ki skozi iščejo in tudi najdejo neka bitja prisesana..  saj ne da zanikam to, ker itak so ljudje lahko napopani z vsem živim.. govorim le o temu, da kje ima nekdo pozornost, tam preverja in le tam dobiva..

ja in predvsem pa dobiva rezultat, ki seveda odgovarja njegovim prepričanjem in tudi željam..  tako da če sem glede na tvoje vsebine, jaz le darkerje skasiral potem sem itak izredno dobro tam skozi prišel..  smile.png

 

Je pa zanimivo, ti "mistično izmeriš" določeno stvar, le ko ti jaz kaj namignem..  Pa če bi vsaj namig še razumel, bi tudi bilo..  Saj bi bilo zanimivo se naprej še poigrati s tabo, ampak raje ne bom, ker vidim da preveč za res vzameš potem vse skupaj..   Drugače pa saj ne da se želim braniti pred tvojimi diagnozami, ljudem je treba pustiti njihova veselja, saj kaj pa boš druga..    Ampak drugo pa je, kar ti dejansko počneš; obešaš se pač na izjave, meritve delaš nestrpno in potem seveda dobivaš kar dobivaš,,. dobivaš pa itak to, kar ti trenutno koristi, tako da pač ja uživaj, če ti koristi ideja, da na mene kaj prilepiš..  wink.png   saj ti si itak vbistvu eden izmed tistih, ki komaj čaka da najde neke priseske, tako da koga tukaj te vrste energije zelo privlačijo je jasno..  ker se skozi s temi polji ukvarjaš, že kar obsesivno..     A ti res misliš, da si koristiš s tem?

 

Vglavnem Brezo malo se pa sprosti no, saj menda vidiš, da se ne ukvarjam glih zares s tabo..  tako da malo bolj na mehko jemlji tudi izjave..  Saj pri osebi, ki ima take primitivne pristope, sam ne vidim glih smisla, da bi se trudil z njo tako bolj zares..  In kar vseeno še vedno čutim iz tvoje strani, je tvoje pretirano ukvarjanje z mano (in to je tisto kar ti že ves čas sporočam na različne načine - ki jih razumeš enkrat tako drugič spet čisto dugače),  ker očitno pa, da sem ti jaz kot neka velika grožnja.. le čemu?   zdaj se že noč in dan z mano ukvarjaš   wink.png   

 

Drugače pa na silo, kot ti deluješ, lahko prodreš le tam do ene 75%, potem pa niti na silo več ne gre..  In je treba potem malo bolj uravnotežiti moški pol z ženskim polom v sebi, dagre še naprej..  In ko ti to uspe, potem ne boš več rabil vse le z silo vse prodirati, po moško, ampak ti bodo postali naravni še kaki drugi pristopi, ki so ti zaenkrat še tuji..  Mehki ženski del tebe, ti je še vedno zelo nedostopen..  saj veš tisti vojak tam notri ima vse preko pri tebi.  

 

Zato recimo če bi želel biti tako daleč na duhovni stopnji, kot se ti širokoprsno predstavljaš drugim, bi za to stopnjo že zdavnaj moral uravnovesiti ravnovesje med moško/ženskim v sebi, in pri tebi je očitno, da delujes večinoma skoz, le v moški energiji..   No pa že tvoje izrazoslovje, nesramnost, provokacijska osebnost, nasilno delovanje in vstopanje v druge, neetičnost, nestrpnost ...  pove že vso zgodbo o tebi in o tvoji zaenkrat realizirani stopnji duhovnega razvoja..

 

Zdaj pa ti sporočam tudi:

da pa tvoja znanja/informacije, ki jih širiš so potrebna in so koristna. Tako tudi tvoje sposobnosti so zaželene in mi vsi ostali ne obstajamo zato, da bi se kakorkoli borili proti tvojemu bistvu v tebi..  Te sence, ki pa trenutno še opletajo, pa se bodo tudi naravno izpele (dosti prej seveda, če boš zavestno sodeloval pri temu). Tako da le uživaj in ne skrbi, nič ti ne morem (ne jaz ne drugi) porušiti, kar ima zdrave temelje in nič kar resnično sodi k tebi, ti ne more nikdar biti odvzeto..  Ko se ti vklopi tisti mehanizem, da moraš braniti, se ponavadi le ukvarjaš s stvarmi, ki nimajo pravih temeljev..  ker izvorne stvari pa ne rabijo truda, niti jih ni treba braniti, saj naravno obstajajo pri tebi za vedno..

 

No tako, zdaj pa lahko greš in popljuvaš vse to kar ti sporočam, tako da pač ohraniš to zunanjo farso, ki jo furaš in vzdržuješ, na znotraj pa si le vzami na znanje, kar ti sporočam..  wink.png    vse dobro.

 

A si kdaj pomislil na to kaj pa če sem bil v nočni...tongue.png

 

Vprašanje kaj si videl...površino ali globino...maskirno verzijo ali pravo...tongue.png

 

A ti resno misliš da se pretirano ukvarjam s tabo...a ti resno misliš, da grem vsako malenkost preverjat...Na kratko povedano, lahko da imam kaj od tega kar mi očitaš (lahko sem pa do tega trenutka že dokrajčio- sprocesiral), po drugi strani pa vprašanje koliko si ti pri sebi razčistil s tem istim kar drugim očitaš...mogoče se je pa zgoraj omenjeno razmerje že kaj spremenilo, v mojo korist...nogoče je pa še tisti procentek izginil...tongue.png

 

Za vse ostalo pa lahko rečem...dobil si več kot preveč namigov, informacij...če zaupaš svojim zaznavam v redu...Na duhovni poti je toliko slepil in cak, da se vsak slej ko prej ujame v kakšno izmed njih. Ali človeček rabi par mesecev, par let, pol lifea, en life ali par lifeov, da pride iz tega. Who cares, duša itak ne pozna časa...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#252 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 15. december 2016, 21:19

brezo, ne povej mu vsega ...

ker, ko bo napisal knjigo, te ne bo nikjer omenil .... laugh.png laugh.png laugh.png

 

Meni je prav vseeno za knjigo...sem bolj "filmski" tip...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#253 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 15. december 2016, 21:36

A si kdaj pomislil na to kaj pa če sem bil v nočni...tongue.png

 

No no, zdaj pa mi že misli bereš    wink.png

Saj kaj pa bi lahko še druga mislil...

 

brezo, ne povej mu vsega ...

ker, ko bo napisal knjigo, te ne bo nikjer omenil .... laugh.png laugh.png laugh.png

 

Ja, če si zasluži, si zasluži..  

 

Meni je prav vseeno za knjigo...sem bolj "filmski" tip...tongue.png

 

Če ti bo osebnost še naprej tako nagajala, bom posnel risanko o njej naredil in je ne bom poimenoval Brezo.  Nato pa bo ob vsakovečernem gledanju risanke bemtila, zakaj zopet ni dobila priznanja in naslova kot si ona zasluži..  In tako samomučenje, bo le pripomoček k njeni lažji razgradnji..  wink.png


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#254 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 15. december 2016, 21:37

jaaa hmmm ... knjigi lahko priloži tudi DVD z intervjuji slavnih mojstrov .... biggrin.png ... 

pa lojtre gratis laugh.png



#255 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 15. december 2016, 21:59

Če ti bo osebnost še naprej tako nagajala, bom posnel risanko o njej naredil in je ne bom poimenoval Brezo.  Nato pa bo ob vsakovečernem gledanju risanke bemtila, zakaj zopet ni dobila priznanja in naslova kot si ona zasluži..  In tako samomučenje, bo le pripomoček k njeni lažji razgradnji..  wink.png

 

Moja osebnost trenutno "dela", igra igrce, istočasno pa sledi chatanju, dogajanju na LNF pa še kaj zraven...tongue.png

 

A ti resno misliš, da meni nagaja osebnost tako kot ti misliš...Naj te malo potolažim, nisi edini, ki je dobil zelo popačene informacije o meni in to v tem letu...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#256 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 15. december 2016, 22:09

A ti resno misliš, da meni nagaja osebnost tako kot ti misliš...

 

Ja smrtno resno!  Pa saj ti že skozi pravim kako resno je to zame...    smile.png


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#257 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 15. december 2016, 23:11

Ja smrtno resno!  Pa saj ti že skozi pravim kako resno je to zame...    smile.png

 

Ko oseba A pride v stik z osebo B, ki seva močneje...sevanje od B lahko sproži, da vzorci, programčki, etc. pri osebi A butnejo ven v večji količini kot ponavadi...pa čeprav ima lahko tudi oseba B, ki je na višji stopnji iste vzorce...in tako lahko A dejansko zazna tisto kar je njej butnil ven in kar je pri B...razlika je samo v količini...kako vse to pretolmači A ali B je pa druga stvar...

 

Prav tako je druga stvar koliko sta A in B pozorna na dogajanje...če nekdo ozavešča usput potem se delež zmanjšuje, če ne ostaja več ali manj isti...

 

Zdaj pa bodi še malo bolj resen pri razmišljanju o temu namigu...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#258 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 16. december 2016, 07:18

Ja pozornost na to, kako se vse to dogaja sočasno in instantno (pri obeh)..  če ni te pozornosti se vse začne vleči kot ena čreva..   Jaz drugače pri sebi, kot pri tebi, ne vidim glih nekih možnosti, da kdorkoli od naju ne bi zmogel takoj videti, koliko je dejansko tudi sam deležen pri vsebinah, ki se pojavljajo na platnu med interakcijo..  In že samo ukvarjanje z procenti "koliko je to od koga drugega" je odveč..  Bistvo je da ozavestiš svoj del..  Če se zapletaš še v iluzorno zgodbo, da poznaš drugega, da imaš vpogled v njega, potem s tem samo ustvarjaš trenje in podaljšuješ ves proces izmenjave, ki je v teku..

 

Zdaj pa moj namig:

Ti si drugače kot en mladi bikec, ki od jutra do večera radostno in razposajeno skaklja po trati in se z glavo zaletava v vse in v vsakogar kar mu pride na pot..  Zakaj? Ker takšna je pač narava mladega razposajenega bikeca..  In bolj lahko nekdo govori temu bikecu; pa daj ne butaj za brezveze cel dan, on seveda ne more nehati in buta naprej.. Saj kako bi naj, saj ne more iz svoje kože..  In mladi bikec se očitno lahko le tako nauči in pride do izkušenj in pač vsaj tja do najtništva skaklja in buta z glavo v druge..  Verjetno se drugače ne bi mogel naučiti in je to pač trenutno njegov edini način..

In recimo tega bikeca lahko kregaš, da naj ne buta, lahko si strpen do njega, lahko ga trepljaš po glavici, no no umiri se..  karkoli lahko delaš, ampak on zato vseeno še ne bo nehal butati, saj ne more nehati, saj še ni prerastel te razvojne faze..  Tako da, kaj počneš ko nekdo tako buta, je skoraj brezpredmetno, bikec pač mora svoje odbutati, nato ko bo pa ta faza za njemu, pa bo tudi kaj druga še počel..  To ti malo opiše zakaj počneš to kaj počneš..  Ti sicer misliš, da butaš v druge, ker si tako ultra duhovno razvit in imaš pač dharmo, da drugim s tem pržiš programčke..  vbistvu pa si šele izkušnje nabiraš na poti v svojo zrelost..  Zato pa pributaš vedno do koga novega, ki ti lahko pokaže kaj več ali kaj novega, kar še do zdaj nisi spoznal..  Naj te ne boli kdo si in kje se nahajaš, vse stopnje razvoja so naravne in čudovite!   Šele ko boš v celoti sprejel to, kdo si in kaj si, ter na kateri točki razvoja, boš lahko nato v celoti užil radost in izpolnitev v samem sebi in ti to razposajeno butanje ob druge ti ne bo več tako nujno potrebno, kot ti je sedaj...   V naravi si noben najstnik ne domišlja, da je že dedek, le zakaj si bi?? Sledi naravi..

 

Je pa vso to ezoterično znanje, ki si ga nabiraš (si ga nabral) tudi potrebno..  Ni sicer potrebno na način kot še misliš sedaj..  Ampak na določenih točkah je pa lahko to edino kar ti bo pomagalo kako sploh iti naprej, drugače pa je vso to znanje vseeno za v koš, ker to znanje moraš izkusiti sam in ni nujno da ti to znanje lahko vedno koristi..  mnogokrat je le ovira..  noben graf ti namreč ne bo pomagal pri procesu razsvetljenja..  dokler imaš ta graf pred sabo, si še daleč od tega, da bi bil ti v samem procesu..  ko imaš graf, še pač mentalno premlevaš vse koncepte, ki obstajajo..  a jih le šele premlevaš(mentalno), nekdo drug pa dejansko to doživlja že.. ali je odživel ipd..   Če mentalno že vse "poznaš", če tvoj um recimo razume in lahko gre v vse koncepte kreacije, ki obstajajo, to še vseeno ne pomeni, da si kot bitje, vse to že tudi izkusil..  Če si pa nestrpen, si pa lahko (v glavi) domišljaš ja, da si izkusil več kot si.. Ta domišljija je potem kot tabletka, ki daje osebnosti izhod, da ne izkuša te svoje nestrpnosti in svoje dejanske pozicije izven centra.  Ko boš bolj strpen (do sebe) boš lažje gledal vsej celoti resnice o sebi v oči, do takrat pa so tudi vsi ostali izgovori dobri..

 

Zdaj pa še en namig:

Probaj tako bolj v sci-fi realnosti, odživeti en scenarij!  Ti si ta oseba A in ves čas si domišljaš, da si oseba B..  Ne skrbi, znanstvena fantastik je to, ni to res!  No poskusi sedaj v tej namišljeni realnosti odkriti, kaj vse bi bilo potrebno, da bi si lahko domišljal, da si osoba B ??!  Saj veš celoten scenarij:  od baznih verjetij, do vseh potrditev, ki so bila potrebna, da so se lahko zasidrala ta bazna verjetja,do vseh "višji" potrditev, ki so ves čas bila in ti dajala "vedenje" da si ti oseba B itd.. Če ti to res uspe, lahko nato greš še naprej pogledati scenarije, zakaj si recimo potreboval take napačne zaključke?!  Kateri deli tebe so jih tako obupno potrebovali!  Lahko poiščeš vse osebnostne motive, nižje potrebe, kaj vse tam spodaj je bilo nerazrešenega in kaj dejansko je zahtevalo tako iluzijo in zakaj... ... ...


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#259 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 16. december 2016, 08:07

E glasek moj...še veliko se moraš naučiti...tongue.png

 

Vpogled v drugega (karkoli si že new agerji predstavljajo pod tem pojmom, ni isto kot vpogled iz lvl Buda), intuitivni flashi, različna zaznavanja, itd., so različne stvari in jih ne moreš vse metati v isti koš...Jaz nisem nikjer na LNF trdil, da imam "vpogled" v nekoga drugega ali da uporabljam tak način...tongue.png

 

Moja dušica je dosti "starejša" od tvoje, merjeno v milijardah let...po zemeljskem štetju...Ta osončje in kugla na kateri sem trenutno je pa kot mladi bikec...in glede na to koliko sem do sedaj "ozavestil" in poštimal stvari...je primerjava z bikcom prav smešna...tongue.png

 

Ne vem zakaj bi si predstavljaj tako slab sci-fi scenarij, če pa sem doživel že boljše...poznam obe plati A in B...to je za mene postalo že tako samoumevno kot dihanje pri človeku...tongue.png

 

A ti resno misliš, da je ozavestiti tako simpl (odstraniti korenino, ne delčke ki so na vrhu)...tukaj so pa tiste cake na katere padajo tako karmični diagnostiki, kot theta healingi in vsi po vrsti po ne vem kakšnih duhovnih forumih...zakaj pa misliš da morajo nekateri ozaveščati en in isti vzorec 10x pa še ni dokončan...Zdaj se pa resno vprašaj koliko si se ti naučil to lekcijo, pri temu pa lahko uporabljaš ne vem kakšne sci-fi scenarijre kolikor te je volja, če misliš, da ti bodo kaj koristili...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#260 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 16. december 2016, 09:36

O starosti duše lahko govorimo samo v dimenziji, v kateri je čas. Jej jej.... 

 

A živiš v dimenziji kjer obstaja čas ali kjer ne obstaja...oziroma še bolje katere dimenzije se bolj zavedaš in deluješ v njej...tongue.png

 

Drugače pa v filmu Kekec, Kosobrin reče "jej, jej, Kekec"...hrvaški prevod je bil pa "jedi, jedi, Kekec"... biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#261 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 17. december 2016, 06:36

O starosti duše lahko govorimo samo v dimenziji, v kateri je čas. Jej jej.... 

 

A živiš v dimenziji kjer obstaja čas ali kjer ne obstaja...oziroma še bolje katere dimenzije se bolj zavedaš in deluješ v njej...tongue.png

 

Drugače pa v filmu Kekec, Kosobrin reče "jej, jej, Kekec"...hrvaški prevod je bil pa "jedi, jedi, Kekec"... biggrin.png

 

Ja eni govorijo o Buda level, hkrati pa razmišljajo linearno in računajo linearno..  (včeraj sem imel 1,4 jutri bom imel 1,6), ko izstopiš iz linearnega načina premikanja je to potem dokaj smešno, kar se tukaj povzdiguje..   toraj je razumevanje vsega procesa podobno temu prevodu iz SLO v HRV   smile.png

Ker si pač omejena osebnost dobesedno vse tolmači..

 

Pa malo v razmislek, če si enkrat bil del Celote, v najvišji dimenziji in na najvišji točki duh. razvoja; nato pa si šel na nulo in sedaj pa po tej dooolgi poti nazaj "navzgor"..

A ko boš prišel do vrha, a boš tam ostal ali boš čez čas, ko boš imel tistega dovolj, zopet šel "na pot"?  wink.png


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#262 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 17. december 2016, 10:50

Pa malo v razmislek, če si enkrat bil del Celote, v najvišji dimenziji in na najvišji točki duh. razvoja; nato pa si šel na nulo in sedaj pa po tej dooolgi poti nazaj "navzgor"..

A ko boš prišel do vrha, a boš tam ostal ali boš čez čas, ko boš imel tistega dovolj, zopet šel "na pot"?  wink.png

 

Dobro je malo razmišljati o temu, ne pa kaj preveč, ker je za "naše" trenutno razumevanje too much...še o razsvetljenju in Gurujih si ljudje narobe predstavljajo skoraj vse...Po drugi strani se pa take in podobne informacije dobivajo šele, ko je nekdo blizu temu...ali povedano v prevodu najprej naj osebek pride vsaj do Buda lvl +3...tongue.png

 

Po drugi strani pa lahko človeček najprej malo razmišlja, odmeditira in ozavesti koliko časa je potekala njegova "zemeljska" šola (je pod vplivom zakona karme)...koliko časa poteka "napredno" šolanje (ni več pod vplivom karme)...kaj sledi potem...ali je že kdaj šel gor-dol...in ko bo imel dovolj znanja o temu, se mu bo mogoče začelo malo sanjati tudi o zgornjemu...biggrin.png

 

 

ves čas si celota ... 

ko si v potencialnem stanju vira, si v stanju samega s seboj,  ni napredka, lahko samo stagniraš ... 

 

duša na visoki navidezni individualni stopnji, se po končanem lajfu sama odloči ali bo zopet v stanju vira ... ali pa bo naprej izkušala življenja .... ecetera 

 

zemlja je projekt za ponovno inkarnacijo in izkušanje duš ...

 

nekaj od vas tukaj, je sicer bralo vede, nisem pa prepričan, da ste razumeli ... tudi zato, ker so bile vede spisane pozneje in so polne epike in religije

 

Tudi v stanju vira je lahko napredek...tudi če nekdo doseže max od maximuma lahko napreduje...kaj pa če si ustvari svoj lastni mali kozmos in bitjeca na njej (podobno kot je naše osončje)...in se uči....tongue.png  

 

Kaj pa če človeška zavest ni toliko razširjena in se le navidezno zdi, da ni napredka...tudi pri meditacijah ovakvih ili onakvih ni nujno da se začuti ali vidi energije, če so preveč subtilne (nad človekovim trenutnim zaznavanjem, dojemanjem), kar pa ne pomeni, da te energije ne morejo "knockoutirati" človečka in človečka lepo malo zmanjka ali zaspi med meditacijo...

 

Veljajo ista pravila kot zgoraj omenjeno...treba je najprej doseči določen lvl, da se stvari lahko razume in se "napačne" predstave razblinijo...včasih je dobro priznati, da so določene stvari enostavno nad razumevanjem tega kar lahko človeček na določeni stopnji sploh dojame in razume...

 

Kot da bi jaz vprašal...ali je človeček, ki se bilokira na tri različna mesta...na enem mestu pije kavico, na drugem razlaga veliki množici na predavanju o kvantni fiziki, na tretjem dela čudeže kot Jezus...istočasno na vseh mestih z isto stopnjo (količino) zavesti ali jo ima nekje več ali manj....a veljajo ista pravila kot v zemeljskem lifeu ali kakšna druga...na izpitu je treba malo več koncentracije in zavesti kot pri gledanju filma...skratka lahko se tolmači ovako ili onakvo...

Kaj je pa res, se pa lahko zve samo ko se to doživi, izkusi, dobi znanje o temu, razširi zavest v dovolj veliki meri, "telepatsko empatično" izkušanje realnosti, itd...do takrat so pa samo neke predpostavke, kako naj bi bilo...predpostavke so pa lahko pravilne ali pa ne...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#263 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 17. december 2016, 12:54

poslušte vi tam spodaj sing.gif

tle gor rabmo enga, da nam kuha kavo, k nam se ne da biggrin.pngbiggrin.png



#264 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 18. december 2016, 12:17

Kot da bi jaz vprašal...ali je človeček, ki se bilokira na tri različna mesta...na enem mestu pije kavico, na drugem razlaga veliki množici na predavanju o kvantni fiziki, na tretjem dela čudeže kot Jezus...istočasno na vseh mestih z isto stopnjo (količino) zavesti ali jo ima nekje več ali manj....a veljajo ista pravila kot v zemeljskem lifeu ali kakšna druga...na izpitu je treba malo več koncentracije in zavesti kot pri gledanju filma...skratka lahko se tolmači ovako ili onakvo...

Kaj je pa res, se pa lahko zve samo ko se to doživi, izkusi, dobi znanje o temu, razširi zavest v dovolj veliki meri, "telepatsko empatično" izkušanje realnosti, itd...do takrat so pa samo neke predpostavke, kako naj bi bilo...predpostavke so pa lahko pravilne ali pa ne...biggrin.png

 

Navadno živo bitje, tj. večna individualna duša, za razliko od Boga (kar večna individualna duša nikoli ne more postat, vedno je le odvisna od Njega), si lahko le ekspandira svoje materialno telo v več njih in ga ima na večih lokacijah, ampak ne more z enim telesom počet nekaj z drugim pa nekaj drugega, npr. če z enim dvigne levo roko, pol jo dvignejo vse njegove ekspanzije. In ker je on vedno en in isti, ima isto stopnjo zavesti. Seveda ga take ekspanzije ne zadovoljijo. Zadovoljen je le v večni ljubezni do Boga. 






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0