Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino

Fotka

Izkušnje z astroclick travel na www.astro.com?

astroclick travel

• Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
8 komentarjev na to temo

#1 Aurora Montana

Aurora Montana
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 29. december 2016, 10:56

Ojla,

ali je kdo tukaj, ki je živel v tuji državi in tako preizkusil AstroClick Travel, ki je na Free Horoskopes na strani www.astro.com?

Sama sem živela v dveh tujih državah (po 3 in 6 mesecev), turistično sem potovala še v dve drugi oddaljeni državi (po 14 dni) in izsledki so sledeči (strašljivi):

Zdi se mi, da te stvari držijo!! ohmy.pnghypnodisk.gif

Zdaj pa me zanima: Ali sem ¨delusional¨ ali pa je to vse res??

Iskala sem strokovnjaka po internetu, ki bi vedel kaj več o tem (iskala sem v bistvu nekoga, ki bi potrdil, da to ne drži), pa sem našla le gospo v Ameriki, ki svetuje v zvezi s tem in ¨izgleda¨ zelo se razumno (po pisanju in slikah), ki mi je vse samo potrdila, da JE RES! In to točno ta stran na astro.com....

Je še kdo od vas to poizkusil??

Res bi rada slišala first hand experience še od koga...

V naprej hvala, če se bo kdo oglasil.

P.s.: Problem nastane namreč, ko se hočeta v določeno državo preseliti DVA človeka, kar je skoraj nemogoče (nekje za enega dobro, kjer za drugega slabo..).

Lep pozdrav in srečno 2017! biggrin.png 

Aurora

P.s.: Res me ne zanimajo teorije o tem, le fizične izkušnje iz PRVE ROKE.

#2 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik
  • Št. objav: 26 903

Objavljeno: 29. december 2016, 11:51

Ojla,

ali je kdo tukaj, ki je živel v tuji državi in tako preizkusil AstroClick Travel, ki je na Free Horoskopes na strani www.astro.com?

Sama sem živela v dveh tujih državah (po 3 in 6 mesecev), turistično sem potovala še v dve drugi oddaljeni državi (po 14 dni) in izsledki so sledeči (strašljivi):

Zdi se mi, da te stvari držijo!! ohmy.pnghypnodisk.gif

Zdaj pa me zanima: Ali sem ¨delusional¨ ali pa je to vse res??

Iskala sem strokovnjaka po internetu, ki bi vedel kaj več o tem (iskala sem v bistvu nekoga, ki bi potrdil, da to ne drži), pa sem našla le gospo v Ameriki, ki svetuje v zvezi s tem in ¨izgleda¨ zelo se razumno (po pisanju in slikah), ki mi je vse samo potrdila, da JE RES! In to točno ta stran na astro.com....

Je še kdo od vas to poizkusil??

Res bi rada slišala first hand experience še od koga...

V naprej hvala, če se bo kdo oglasil.

P.s.: Problem nastane namreč, ko se hočeta v določeno državo preseliti DVA človeka, kar je skoraj nemogoče (nekje za enega dobro, kjer za drugega slabo..).

Lep pozdrav in srečno 2017! biggrin.png

Aurora

P.s.: Res me ne zanimajo teorije o tem, le fizične izkušnje iz PRVE ROKE.

prosi rudija, da te kdaj vzame zraven na potovanje ... tongue.png

#3 *glas*

*glas*
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 29. december 2016, 12:30

Mater si žleht..    wink.png

"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."

#4 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik
  • Št. objav: 26 903

Objavljeno: 29. december 2016, 12:42

Mater si žleht..    wink.png

eee bejži noo ... biggrin.png

#5 Aurora Montana

Aurora Montana
  • NeČistZačetnik
  • Pip

Objavljeno: 30. december 2016, 10:25

Sem mislila, da je tole kakšna stopnja višje kot med.over.net, ki je zame White. trash.net
Pa so vsepovsod kmeta zarji po slovenskih forumih
Prosim administratorja da zbriše vse
Kot da greš v en neznan lokal na kavo notri pa sami red headovci

#6 *glas*

*glas*
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 30. december 2016, 19:19

Sem mislila, da je tole kakšna stopnja višje kot med.over.net, ki je zame White. trash.net

Na tem forumu je se mi zdi ful ljudi, ki se z astrologijo ukvarjajo..  če se bo kdo oglasil ne vem..  Oglasil se ti je pač glih shamannamo, ki edini najbolj prezira astrologijo, pa še dolgčas mu je in komaj čaka, da koga zabije pač..  pa še nonstop visi na forumu, kar pomeni da je vse potem tudi popisano od njega in najprej se ponavadi potem z njim srečaš (za dobrodošlico).  Moj komentar pa sem zdaj videl, kot da ga še bolj potrjuje.. čeglih je moj osnovni namen komentarja bil kritičen, glede na njegovo pljuvanje po vseh in vsakomur..

Tako da če bi jaz bil na tvojem mestu, bi dal na ignor ta komentar in počakal če bo še kdo odgovoril, ki se spozna na te stvari (bolj kot jaz recimo), jaz ne sodelujem v teh razpravah, saj me zanimajo bolj drugi pristopi in raziskovanja in sem prisoten več večinoma le v duhovnosti in ezoteriki..   Se pa mi zdi da se ti bo splačalo počakati, sploh ker si ta zadnji komentar oddala na "125", kar je že samo po sebi zanimivo..  :)    ali pa še v kaki drugi temi, kjer je govora o astrologiji postavi vprašanje.. mogoče je tudi malo nejasno napisano..  

"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."

#7 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 316

Objavljeno: 2. januar 2017, 22:16

Haha, kakšna reakcija lol.gif

Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg

#8 Aurora Montana

Aurora Montana
  • NeČistZačetnik
  • Pip

Objavljeno: 14. januar 2017, 21:10

ne, me ni motil tisti prvi...sploh ne....pač hec...motila sta me druga dva...kao: si žleht, potem pa mežik...in tretji: neke kmetavzarske slovenske fraze...prvi mi je  bil čist kul - mi je prav všeč ta shamano

#9 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 618

Objavljeno: Včeraj, 12:20

ne, me ni motil tisti prvi...sploh ne....pač hec...motila sta me druga dva...kao: si žleht, potem pa mežik...in tretji: neke kmetavzarske slovenske fraze...prvi mi je  bil čist kul - mi je prav všeč ta shamano

k ti je bil prvi post čist kul ...a potem poznaš Rudija ? ....

Nč, nč biggrin.png  ...sam vprašam ku vidim, da si nova wink.png

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0