Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kako prepoznati slabega astrologa?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
15 komentarjev na to temo

#1 Vrbnik Julija

Vrbnik Julija
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 30. januar 2017, 20:30

Najbrž se boste strinjali z mano, da obstajajo tudi astrologi, ki zares nimajo daru in se samo pretvarjajo, da znajo napovedati prihodnost. Jaz še nimam zelo veliko izkušenj s tem, zato me zelo zanima, če ima kdo kakšen nasvet, kako prepoznati slabega astrologa (recimo par značilnosti po katerih to vidiš že na prvi pogled). Rada bi se tem slabim astrologom izognila in poklicala ali kontaktirala raje kakšnega dobrega.

 

Če ima kdo kakšen nasvet, bi ga bila zelo vesela.



#2 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 30. januar 2017, 22:37

Najbrž se boste strinjali z mano, da obstajajo tudi astrologi, ki zares nimajo daru in se samo pretvarjajo, da znajo napovedati prihodnost. Jaz še nimam zelo veliko izkušenj s tem, zato me zelo zanima, če ima kdo kakšen nasvet, kako prepoznati slabega astrologa (recimo par značilnosti po katerih to vidiš že na prvi pogled). Rada bi se tem slabim astrologom izognila in poklicala ali kontaktirala raje kakšnega dobrega.

 

Če ima kdo kakšen nasvet, bi ga bila zelo vesela.

če maš lajf zjeban in ti astrolog in vedeževalec, ter ostale brihte ne napovejo pravljične prihodnosti, še ne pomeni, da so slabi interpretatorji sudbine tvoje tongue.png



#3 Vrbnik Julija

Vrbnik Julija
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 31. januar 2017, 18:09

v bistvu še nisem bila pri nobenem astrologu, zato sprašujem

 

ne bi rada šla kar tako na slepo in bi rada znala prepoznavati dobre in slabe astrologe

 

dober astolog je zame tisti, ki mi napove pravilno



#4 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 31. januar 2017, 18:44

v bistvu še nisem bila pri nobenem astrologu, zato sprašujem

 

ne bi rada šla kar tako na slepo in bi rada znala prepoznavati dobre in slabe astrologe

 

dober astolog je zame tisti, ki mi napove pravilno

 

Napove pravilno kaj? Tvojo prihodnost? IMO je dober astrolog tisti, ki ti bo povedal, da ti prihodnosti ne more napovedati. To vedno oblikuješ predvsem ti.

 

Jaz, če bi me astro vpogled še zanimal, bi šla verjetno k Bernu Jurečiču.

Morda bo kdo drug priporočal koga drugega.


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#5 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 31. januar 2017, 19:01

Julija, prepoznaš ga kolk je dober po tem kolk dobr ti pove kaj se ti je zgodil v preteklosti.

 

Glede prihodnosti sem pa napisu v eni drugi temi že, pa bom še tukaj. Glede na tvoje prejšnje aktivnosti žanješ te rezultate zdaj, nekaj pa te jih še čaka v prihodnosti. Če je astrolog dober, lahko to vidi in ti pove kaj te čaka. Ampak obstaja pa tud možnost, da s specifično akcijo sedaj, to prihodnost spremeniš na boljš, zato iz tega vidika niti ni pomembna ta napoved za prihodnost, pravilna ali nepravilna, niti od same te napovedi nimaš nič uporabnega. Bolj pomembno je da začneš v tem trenutku tisto najboljše delovat in s tem imaš zagotovo svetlo prihodnost. Glede te specifične najboljše aktivnosti s katero lahko spremeniš tudi že karmično fiksno prihodnost ti ne more povedat noben astrolog, dober ali slab. Le Bog in tisti, ki ga poznajo. Najboljš je da se obrneš na njih, ker so vsevedni, kar noben astrolog ni. 



#6 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 31. januar 2017, 20:21

poglej pubec ... resni človek ne rabi religije, ne rabi nobenega guruja (ko bi rad bil ti) in ne rabi astrologov ... vse kar želi izvedet, je že ves čas v njem/njej ...

 

Zakaj nam pa ti pol to govoriš? Pa ne da te rabimo? smile.png Drgač pa, Bog je edini vseveden, mi nismo, zato rabmo slišat od Njega kaj je najboljš za nas smile.png



#7 Simon Whitechapel

Simon Whitechapel
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 61

Objavljeno: 8. februar 2017, 20:25

Je treba malo olja vliti v ta ogenj: najboljša knjiga, ki je bila napisana o astrologiji, vedeževanju, jasnovidenju in podobnih temah, je BLEFSIKON ASTROLOGIJE. Kratko, zanimivo in poučno branje. wink.png

 

https://mojalbum.com...2376588/povecaj


"It's All in Your Head ... You Just Have No Idea How Big Your Head Is..." Lon Milo DuQuette

 

 


#8 Simon Whitechapel

Simon Whitechapel
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 61

Objavljeno: 11. februar 2017, 16:39

Iz omenjene knjige...

 

Blefiranje je na večini področji človekovih prizadevanj lahek izhod v sili – je način kako se umetno prikažeš vseveden. Ukvarjanje z napovedovanjem usode pa je način življenja. So ljudje, ki bi rekli, da je to od začetka do konca stilizirana oblika laganja.

 

Čeprav ste prepričani, da vse skupaj le ni popoln nesmisel, pa si je dobro zapomniti osnovno pravilo: lažje je ljudi prepričati, da znate napovedovati prihodnost, kot pa to dejansko storiti.

(…)

ZLATA PRAVILA

 

1.) Nihče si v resnici ne želi, da bi izvedel, kakšna bo njegova prihodnost. Ljudje se zatekajo k astrologiji, kartam (duhovnikom) in podobnem, ker jih prihodnost skrbi. Želijo si zagotovil. Nočejo biti v skrbeh. Tudi če se vam v resnici zdi da bodo bankrotirali ali da je njihova romantična zveza obsojena na propad, jim tega ne povejte. Trik je v tem, da ljudem poveste tisto, kar si želijo slišati, ne da bi to bilo očitno.

2.) Vztrajajte, da vam iskalec vašega znanja in resnice zastavi določeno vprašanje. Med govorjenjem ga pozorno opazujte. S svojim vprašanjem in z govorico telesa vam bo povedal kaj si želi slišati. Toda ne hitite z odgovorom. Najprej navrzite nekaj nepomembnih opazk, čez čas, ko ga bo že začelo skrbeti, pa le odgovorite na vprašanje. Tako stopnjujete napetost.

 

(…)

4.) Živo se zanimajte za statistiko. Vedno napovejte tisto, kar ima vsaj 50 odstotno možnost, da se bo zgodilo. Če vas 20 letno dekle vpraša: »Se bom naslednje leto poročila?« ji lahko odgovorite: »V naslednjih dveh letih zagotovo.

 

(…)

Na enak način lažejo tudi t.i. poznavalci boga (ki o slednjem govorijo,  kakor, da bi se z njim dobivali na vsakodnevno na kavi), v resnici pa vse te šušmarje zanima zgolj moč in oblast na tuj račun.

Zato se  vsaj meni ne zdi nobeno bogokletje, ko najbolj »pokvarjen« človek na svetu  izjavi: »naj bodo prekleti, prekleti, prekleti!«

 

In ko nekdo razkrinka njihove laži, ga družno in enotno pred javnostjo diskreditirajo (linčajo, tudi ubijejo če je treba), da bi tako še naprej lahko pridigali svoje laži (ki jim predvsem materialne  prednosti).


"It's All in Your Head ... You Just Have No Idea How Big Your Head Is..." Lon Milo DuQuette

 

 


#9 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 12. februar 2017, 09:51

Da ne bom celega članka citirala...odgovarjam na "Iz navedene knjige"

 

"Nihče si ne želi vedeti prihodnosti, želijo, da jih ne bi skrbelo..."  To je res, hkrati pa tudi želijo izvedet izide, kot - mi bo uspel vpis, bo ostal-a z mano, ali bom dobila službo ipd. Sama se držim etičnih pravil in načela, da se ne smem vmešavati v življenje posameznika. In tudi povem, da ne napovedujem izidov. V bistvu je odgovor o izidu v nas samih. Gre za to, ali smo pripravljeni, ali si  globoko in iskreno v sebi dovolimo to spremembo. Meni so karte in druge metode, ki sem jih osvojila v zadnjih letih (daleč od tega, da bi bile le ezoterične) pripomoček pri osebah, ki želijo resnično delati na sebi in kaj spremeniti. Vendar, same morajo izrazit to željo in iskati pot do spremembe. Karte uporabim recimo kot eno izmed možnih otvoritev, da se sploh postavimo na "zemljevid sedanjosti". Kje smo, kaj čutimo, kaj želimo, kaj želimo spremeniti, kaj začrtati kot cilj...



#10 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 12. februar 2017, 09:54

Shamo, res je, sebi lahko "šlogaš", a zelo težko se je izognit vplivu tega, kar v danem trenutku želiš slišat. Ampak, saj ko drugim delam vpoglede je enako pravzaprav. Izkaže se tisto, kar so v danem trenutku voljni sprejemati. No, jz vidim, ampak ne napovedujem, govorim o tem, kaj v danem trenutku nekoga podpira in kaj ovira. 

 

Je bilo pa zame absosmrkno doživetje, ko sem vlekla cca dva meseca karto dneva. Po pa nič drugega, kot to, da sem zaradi te karte zavestno opazovala dogodke tistega dneva in jih poglabljala oz. ozaveščala. Zanimive "rči" so se odpirale. 



#11 Ozzy

Ozzy
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 13. februar 2017, 15:08

Vsekakor priporočam Dubravko Oberžan, prvič sem šla k njej iz firbca in mi je res zelo natančno interpretirala natalno karto. Od takrat sem šla k njej še nekajkrat po nasvet glede konkretne zadeve, vsakič mi je zelo pomagala.
To je njena spl. stran www.astrohealing.si

#12 Malina75

Malina75
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 8. maj 2017, 13:07

Velika članek in odličen način, da blog preveč! Hvala za vse vaše nasvete.

voyance sérieuse gratuite par mail



#13 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 27. maj 2017, 13:19

Alixe has ascending Moon in Cetus thus cetacean ascendant (Cetus II to be precise), Mercury in Sextans (Neo, Matrix) w/ Venus in Orion; Pluto @ USA ascendant in Serpens Cauda, Juno (#Venus in #Scutum #2014shift) in zodiacal Scutum (Captain America). How does #Venus in #Hydra (Agents of Hydra) or Pegasus affect her horoscopes? http://lulu.com/astrology

 

Also: how does her sister's Venus in Hydra (mis)match her boyfriend's Mars in Cetus in a Venus in Pegasus year?



#14 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 29. januar 2018, 20:55

Nechepso, Kepler, Petosiris, Ptolemy, Newton, Crowley, Dee, Enoch, Nostradamus in podobni so imeli 2D predstavo o solarnem sistemu: torej so za nich. 

 

http://lulu.com/astrology 



#15 Myah

Myah
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 25. marec 2019, 08:13

Astrologiji delajo veliko škodo tisti, ki so mnenja, da gre le za metodo napovedovanja prihodnosti. Sama nanjo gledam bolj kot za orodje za vpogled vase in razumevanje dogajanja v nas (odzivi, ki so pogojeni z zunanjimi dogodki).

Isto je s kartami in drugimi metodami - povprečno (ne)razvitega človeka zanima, kaj bo, hoče imeti točen potek dogajanja, datume, točen razplet, sam pa bi samo čakal, da se odvije v njegovo dobro in skozi proces na sebi ne bi naredil ničesar, saj to po njegovem mnenju niti ni treba. 

Dober astrolog se ne bo nikoli omejeval samo s predikcijami in dajal navodil za uporabo za posamezne človeške zgodbe. Tu pa pride v ospredje tudi pomen dobrega klienta! Ta mora namreč razumeti že zgoraj (sicer malo na sarkastičen način) napisano. Posamezniki, ki ne znajo dojeti vseh razsežnosti in veličin mejnih znanosti, bi se jim mogoče morali tudi na sploh izogniti ...



#16 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 14. junij 2019, 09:02

Dober astrolog bo predvsem nakazal obdobje določenih energij, kaj pa bo človek naredil z njimi, pa je povsem njegova svobodna osebna volja in prav tu je razlika med astrologijo in " šloganjem", kjer človeku sugerirajo določene dogodke in zato je možno, da s svojim negativnim razmišljanjem pritegnemo k sebi precej slabega. Dobro je, da človek ve, na katerem področju bodo delovale nagativne energije in koliko časa, zato bo z ozaveščanjem lahko precej omilil situacijo in ker bo vedel, koliko časa bo trajalo, ne bo ubupaval. Seveda je potrebno vmes še nakazati na kakšne pozitivne energije dobrih planetov, ki vpliv še popravijo.






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0