Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Mednarodna astrološka konferenca


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
128 komentarjev na to temo

#51 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 10. marec 2004, 09:52

Seveda čakamo, upam, da ne bom nesramen, če napišem, da se še premalo piše v teh temah( ASTROLOGIJA x!x ).....lepo Stankaaa, da se vračaš prijetnih izkušenj in spominov x:)x

#52 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 10. marec 2004, 10:01

Lep pozdrav vsem!

Po nekaj dnevih tudi jaz do lunin.neta.


Kaj reči na kratko? Bilo je zelo v redu, od organizacije, ki je bila malo improvizirana na trenutke, drugače pa brez kakšnih napak, hotela in osebja, čez katero bi bila že umetnost kaj reči, do programa, ki je bil po mojem zelo kvaliteten.

Gospa Bernadette Brady je za zaključno predavanje predstavila svoj pogled na fiksne zvezde - po mojem ena od tistih tem, ki so bile stalno tu nekje, samo nihče ni pridvignil tančice. Čisto JASNO je, da je treba stvari gledati na ta in ne na klasičen, ptolemejevski način, le da tega nihče ni ozavestil. (Bomo nabavili knjigo in preštudirali, kupili tudi program, če se bo le dalo - recimo v paketu.)

Tudi od ostalih - Blaschke, Gainsburgova, Ognjenović, Imširagić, Kezele itd. - smo zvedeli veliko zanimivega, čeprav pravih novosti (razen ga. Brady in mojih solarnih povratkov) niti ni bilo. A že dve novosti na nekem drugorazrednem srečanju, kakršno je tole v BG, je izjemna stvar. (Tudi na svetovnih kongresih se zgodi, da ni nobene velike novosti, temveč samo dopolnjevanje in nadgradnja že znanega.)

Pot? Dol grede zapadel v metež v BG, nazaj grede pa pri Županji, sicer je bilo kar v redu.

Bajdevej, Stankaa, kako ste prišle v nedeljo nazaj? So bile težave z vremenom?

In še, hvala Stanki za dobro oceno predavanja, ki pa po mojem mnenju ni bilo najboljše (tehnične težave, precej treme, na katero sem skoraj že pozabil); ko isto napravim v LJ, bo trikrat boljše! (Kar nekaj ljudi je lobiralo, naj bi ga napravil tu.)
Škoda, da nisi bila na drugem predavanju o LTA v nedeljo zjutraj, ko mi ni bilo treba mučiti angleščine, ampak sem ga izpeljal v srbščini - tisto je šele bila ludnica! Kako bi šele tistemu rekla, ki je bilo pa tudi po mojih ostrih pravilih zelo dobro?

Kakorkoli že, napravili smo dober vtis, tudi slovenski gostje nasploh - informacija od organizatorjev, ki sem jo včeraj dobil po mailu!). Imel sem še nek intervju za srbske lokalne TV (10), nemara me še kdaj pokličejo tam dol. Bomo videli.

Poleg tega smo se menili nekaj o knjigah, ki bi se jih dalo dobiti, pa tudi za Astroklub nabavili precej tega (15-20 naslovov).

Pod črto: precej uspešno, bi rekel.


Lep dan vsem!

#53 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 10. marec 2004, 10:11

Lep pozdrav vsem!

Po nekaj dnevih tudi jaz do lunin.neta.


Kaj reči na kratko? Bilo je zelo v redu, od organizacije, ki je bila malo improvizirana na trenutke, drugače pa brez kakšnih napak, hotela in osebja, čez katero bi bila že umetnost kaj reči, do programa, ki je bil po mojem zelo kvaliteten.

Gospa Bernadette Brady je za zaključno predavanje predstavila svoj pogled na fiksne zvezde - po mojem ena od tistih tem, ki so bile stalno tu nekje, samo nihče ni pridvignil tančice. Čisto JASNO je, da je treba stvari gledati na ta in ne na klasičen, ptolemejevski način, le da tega nihče ni ozavestil. (Bomo nabavili knjigo in preštudirali, kupili tudi program, če se bo le dalo - recimo v paketu.)

Tudi od ostalih - Blaschke, Gainsburgova, Ognjenović, Imširagić, Kezele itd. - smo zvedeli veliko zanimivega, čeprav pravih novosti (razen ga. Brady in mojih solarnih povratkov) niti ni bilo. A že dve novosti na nekem drugorazrednem srečanju, kakršno je tole v BG, je izjemna stvar. (Tudi na svetovnih kongresih se zgodi, da ni nobene velike novosti, temveč samo dopolnjevanje in nadgradnja že znanega.)

Pot? Dol grede zapadel v metež v BG, nazaj grede pa pri Županji, sicer je bilo kar v redu.

Bajdevej, Stankaa, kako ste prišle v nedeljo nazaj? So bile težave z vremenom?

In še, hvala Stanki za dobro oceno predavanja, ki pa po mojem mnenju ni bilo najboljše (tehnične težave, precej treme, na katero sem skoraj že pozabil); ko isto napravim v LJ, bo trikrat boljše! (Kar nekaj ljudi je lobiralo, naj bi ga napravil tu.)
Škoda, da nisi bila na drugem predavanju o LTA v nedeljo zjutraj, ko mi ni bilo treba mučiti angleščine, ampak sem ga izpeljal v srbščini - tisto je šele bila ludnica! Kako bi šele tistemu rekla, ki je bilo pa tudi po mojih ostrih pravilih zelo dobro?

Kakorkoli že, napravili smo dober vtis, tudi slovenski gostje nasploh - informacija od organizatorjev, ki sem jo včeraj dobil po mailu!). Imel sem še nek intervju za srbske lokalne TV (10), nemara me še kdaj pokličejo tam dol. Bomo videli.

Poleg tega smo se menili nekaj o knjigah, ki bi se jih dalo dobiti, pa tudi za Astroklub nabavili precej tega (15-20 naslovov).

Pod črto: precej uspešno, bi rekel.


Lep dan vsem!

Bernadette Brady je bila v Beogradu?(jaz sem mislila, da je moški, na fotografiji v knjigi zgleda kot moški) Zame je njena Predictive astrology, prava biblija za prognostiko. Sedaj pa mi je res žal, da nisem šla tudi jaz.
Cel vikend sem bila z mislimi v Beogradu.
x:)x Sem pa res vesela, da ste se vrnili in da se lahko o tem pogovarjamo.
Moderna razlaga zvezd stalnic? prav rada bi naslov knjige, če boš lahko napisal.


Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#54 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 10. marec 2004, 10:13

Ojla sosed Bern,
pot domov je bila najprej sončna, saj veš me2 sva krenile že kar po prvem delu v nedeljo, nato sva imele gumo prazno! in celo večnost do prve bencinske, pri Zagrebu je začelo naletavati...
Ej res ti povem (tu te tikam, ker lahko bolj tekoče govorim, v živo vikam x:Dx ) da mi je kar precej žal, da nisem šla na tvoje predavanje LTA, ampak mi je tvoja žena rekla, da boš imel na Mavrični, tako da komaj čakam, da še to nadoknadim. Saj veš, da se je prekrivalo z Aleksandrom-Karmične predikcije, a je nato dal premalo primerov, da mi je malo ostalo nejasno... Njegova predpostavka je bila, da pomeni orbis x 72 =število let, ki bi naj minila od zadnje smrti, do naslednjega rojstva in dal za primer Rudolfa Steinerja in Tomaža Akvinskega... Ne vem, rada bi več primerov videla.
Veš, Milan je trdil, da je tvoje predavanje LTA bilo najboljše od vseh predavanj! :palec:
Tako, da mi je sploh žal!
Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#55 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 10. marec 2004, 10:15

Mihela bomo podebatirali, da boš imela občutek, da si bila tud ti tamle ;)
drugo leto pa ziher greš, ne? Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#56 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 10. marec 2004, 10:29

Mihela bomo podebatirali, da boš imela občutek, da si bila tud ti tamle ;)
drugo leto pa ziher greš, ne? Stankaaa

Hojla Stankaa,

mislim, da bom res šla, drugo leto.
Komej čakam, da se vidiva.


Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#57 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 10. marec 2004, 10:42

Ojla sosed Bern, 
pot domov je bila najprej sončna, saj veš me2 sva krenile že kar po prvem delu v nedeljo, nato sva imele gumo prazno! in celo večnost do prve bencinske, pri Zagrebu je začelo naletavati...
Ej res ti povem (tu te tikam, ker lahko bolj tekoče govorim, v živo vikam  x:Dx ) da mi je kar precej žal, da nisem šla na tvoje predavanje LTA, ampak mi je tvoja žena rekla, da boš imel na Mavrični, tako da komaj čakam, da še to nadoknadim. Saj veš, da se je prekrivalo z Aleksandrom-Karmične predikcije, a je nato dal premalo primerov, da mi je malo ostalo nejasno...  Njegova predpostavka je bila, da pomeni orbis x 72 =število let, ki bi naj minila od zadnje smrti, do naslednjega rojstva in dal za primer Rudolfa Steinerja in Tomaža Akvinskega... Ne vem, rada bi več primerov videla.
Veš, Milan je trdil, da je tvoje predavanje LTA bilo najboljše od vseh predavanj! :palec:
Tako, da mi je sploh žal!
Stankaaa


Hm, s temi gumami sta pa imeli res hec! Najprej na vrat na nos kupit gume, potem pa se ena še sprazni! Grdo.

Aleksandrovo predavanje, ki je bilo paralelno z mojim, je poslušala (in snemala) Olga in tudi pravi, da je nekje v sredini nekako "padel" tempo, malo ga je zmotalo. Na koncu res ni bil prepričljiv, kar je huda škoda.
Predavanje od gospe Brady je bilo na prvo oko razočaranje, če smo smatrali, da nam bo razlagala o fiksnih zvezdah, kaj pomenijo itd., ko pa je postalo jasno, za kaj gre, je pa to nekaj boljšega, kar sem v zadnjem času slišal. Odlično.
(Z gospo sva se načeloma zmenila za intervju, ki ga bova napravila preko e-pošte, nakar bo objavljen v Karmi plus. Najmanj tam. - Pa še nekaj drugih intervjujev bo počasi objavljenih. Slik imamo kar nekaj, nadam se, da so dovolj dobre za objavo.)

Hvala tudi Milanu; to mi kar laska, moram priznati. Glede na ves vloženi trud, ki ga nikakor ni bilo malo, je prav lepo, če prejmeš dobro oceno. Kar seveda pomeni, da lahko gradimo na tem in smo naslednjič še boljši.

Pa še rečemo kakšno, a ne?

#58 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 10. marec 2004, 10:46

...
Moderna razlaga zvezd stalnic? prav rada bi naslov knjige, če boš lahko napisal.

...


Če se ne motim, je naslov knjige natačno "Fixed Stars", sicer pa sem prepričan, da se da o njej izvedeti kaj tudi na internetu.

V Beogradu knjige ni imela, kar je škoda. Prepričan sem, da bi jih kar nekaj prodala.

Strašansko prijazna gospa. Predava pa tako žareče, da te kar prevzame.

Živijo!

#59 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 10. marec 2004, 11:05

Predava pa tako žareče, da te kar prevzame.

Ja, res, všeč mi je bilo njeno predavanje -tisto o progresijah in luninih fazah, kar seješ ob mlaju žanješ ob polni Luni in da je treba pred mlajem dobro pospraviti in iti v nove začetke... in njena primerjava, da je treba delati prognostiko, kot da bi risal pokrajino, najprej ujeti tisto večjo zgodbo, nato iti v detajle

Mi je žal, da nisem mogla več na drugo njeno predavanje o zvezdah.

Kako pa se ti zdijo Sabijski, medve nisva šle k Trem šeširom, ker sva jih cel cajt po knjigi iskale...in seveda komentirale predavanja,vtise...
x:)x Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#60 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 10. marec 2004, 11:19

Ups, Stankaa, tukaj je treba rečt, da je šlo kr neki tega mim mene, ker sva šla še malo okoli žlahte. Pol Srbije preflintala v dveh dnevih. K sreči bom dobil posnetke ali pa transkripcije. (Od Blaschkeja sem nekaj po e-pošti že dobil, res pa je, da še nisem imel časa pregledati.)

B.

#61 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. marec 2004, 11:35

Wow! Dobri vtisi torej totalno ali kaj! x8Dx :palec:
Cestitke, Bern, za uspesno predavanje. x^x :palec:
Tisotle pa me zanima, imas tudi v kaki pisni obliki, kot nekaksen povzetek ali kaj takega, da bi butnil gor enkrat?
Tile solarci, ki si ze nekje se mi zdi omenil, da si razvil oz. nadgradil...
Ker namrec meni najbolj delajo solarci od 'prediktivnih'...
Pa se je tudi izkazalo, da delava pravzaprav po drugacnem sistemu kot vecina.
Fino.

Boris - skregana.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#62 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 12. marec 2004, 07:40

Tile solarci, ki si ze nekje se mi zdi omenil, da si razvil oz. nadgradil...
Ker namrec meni najbolj delajo solarci od 'prediktivnih'...
Pa se je tudi izkazalo, da delava pravzaprav po drugacnem sistemu kot vecina.
Fino.


??? A ti tudi?

Wow, to mora biti pa zanimivo. Skočimo na pijačo nekam (na kar se že dolgo pripravljamo), ker me pa živo zanima, kako jih pa ti razlagaš. Če že praviš, da jih drugače kot večina.

In hvala za čestitke.

Pozdrav!

#63 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 18. marec 2004, 16:38

Zelo je malo astrologov.

costa rica 1

shvica 1, 2 (3?)

venexia 1 (jaz)

sibir (1?)

odessa (?1)

ni nas a ne?

Alan Leo, Dane Rudhyar, Noel Tyl itn. sploh to niso.

Zelo razvidno si ogledate napake katere so ti gospodje delali pri lasnem osebnem hororskopu:


http://puck.dhs.org/28 http://puck.dhs.org/nu /alan.leo /dane...

Torej ne bi se shlo za astrologe. Astrolog vsaj sebi mora tochno izrachunati

O5novne planetchke. Alan ima hudo napako pri Saturnu! Dane ima 3 katastrofalne napake...

#64 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. marec 2004, 16:41


Tile solarci, ki si ze nekje se mi zdi omenil, da si razvil oz. nadgradil...
Ker namrec meni najbolj delajo solarci od 'prediktivnih'...
Pa se je tudi izkazalo, da delava pravzaprav po drugacnem sistemu kot vecina.
Fino.


??? A ti tudi?

Wow, to mora biti pa zanimivo. Skočimo na pijačo nekam (na kar se že dolgo pripravljamo), ker me pa živo zanima, kako jih pa ti razlagaš. Če že praviš, da jih drugače kot večina.

In hvala za čestitke.

Pozdrav!

O, Bern, x:Ix :8): sory, ker sem spregledala in sele zdajle komentiram... :sori:

Ja - itak, to velja, kot se ze menimo nekaj casa. Zdaj bo vec variant, ko se tudi zunaj da lusnto dobiti. x:)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#65 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. marec 2004, 16:49

Zelo je malo astrologov.

costa rica 1

shvica 1, 2 (3?)

venexia 1 (jaz)

sibir (1?)

odessa (?1)

ni nas a ne?

Alan Leo, Dane Rudhyar, Noel Tyl itn. sploh to niso.

Zelo razvidno si ogledate napake katere so ti gospodje delali pri lasnem osebnem hororskopu:


http://puck.dhs.org/28 http://puck.dhs.org/nu /alan.leo /dane...

Torej ne bi se shlo za astrologe. Astrolog vsaj sebi mora tochno izrachunati

O5novne planetchke. Alan ima hudo napako pri Saturnu! Dane ima 3 katastrofalne napake...

A tole pase sem?

Hmm, Ananta... stekam, kaj mislis, in ne dam ti prav. Astrologija ni astronomija, clovek pa dela napake - sistemi se gradijo - ni si jih izmislil en sam clovek ali skupina entuzijastov.

Pomembno je tudi, ne samo koliko, pac pa tudi kaj in kako kvalitetno - das v svet.

Lahko ima clovek podatke za 100 kentavrov, pa se vedno ne bo uposteval opozicije, ki jo ima med asc in soncem - ceprav pa po enem sistemu te opozicije sploh ne bo... a on sam pa jo cuti pri sebi...
To je pa to, cesar se takole ne da 'ujeti'.

Torej - kup Kironov v inkonjunciji s Quaoarjem ali Lilith ali s vozlom ti ne bo dalo take slike o cloveku kot ena obicajna opozicija Sonca in Lune - kar pa je neodvisno od kateregakoli sistema (Oz. ne odstopa iz sistema v sistem).

Tocno izracunati... in kul si prevesti v lajf... in razumljivo interpretirati...
Torej - tole (in se kaksen) - so dejavniki po mojem...

Sicer se seveda nikakor ne more govoriti o kul astrologih.
Torej - upostevaj Claudio vse dejavnike, pa bomo debatirali o temle.

Zame pa je interpretacija tega, kar vidis, kljucna.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#66 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 11. junij 2004, 06:57

Luna bo v Devici, saj to paše ravno detajlnim temam kot so:
Sabijski simboli in Fiksne zvezde

Ja Luna je bila v Devici in to bi ustrezalo tudi kakemu predavanju Anante - "natančna astrologija"... iz moje strani zaželjeno... x;)x

V Beogradu sem se prvič bolj podrobno srečala s Sabijskimi simboli. Najprej sem knjigo prelistala, bila na predavanju - Igorja Ognjenoviča in si rekla, o.k. zanimivo. Nato je cimra kupila knjigo in ko sem gledala svoje stopinje-me je presenetilo, da opisuje stopinja, kjer imam Venero-moj mož pa Mars= sliko stopnišča, kar je povezano z obema-slika poročna z vsemi svati, ki sta jo obe mami (ne da bi se zmenile) si dali povečat in vsaka v dnevno sobo... in še kakšna stopinja me je pritegnila...in sedaj včasih knjigo primem v roko kot včeraj in še najdem kakšno povezavo, ki je prej nisem opazila.
Recimo včeraj sem gledala mamino karto in stopinja, kjer ima Sonce-opisuje medicinsko sestro-in moja mama je delala v bolnici.
Mož-mu Sabijski simbol opisuje sliko "veliko krožnih predmetov", na kar na začetku nisem bila pozorna, nato sem se spomnila, v službi pri možu v skladišču so same role-trakovi kamor koli pogledaš...

Sabijski simboli so po moje bolj za tiste, ki so morda malo poetični in radi o čem razmišljajo v sebi ali tiste, ki so kakor jaz radi v šoli z učiteljem slovenščine razglabljali o tem, kaj je pesnik v pesmi želel povedati in se v pesem vživeli in zagovarjali svoj vidik besed v njej.
Gre za opis vsake stopinje kot ene slike.

Blaschke se je na predavanju hecal, da je treba vedno pazit, da mož ali žena nima kak planet na (mislim, da 4.ali5.) Bika, ker je to stopinja, ki pravi, da bomo imeli v tem življenju lekcijo ali izkušnjo, ne vem kako bi se prav izrazila - vdovstva in da je to stopinja, kje ima princ Charles lunin vozel.

Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#67 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 11. junij 2004, 13:14

Vsekakor se zavedamo da je dons Mesec v Cetus.

O tem smo zhe. Torej Cetus je Levijatan.

OK za fish dinner;) v sharmantnemagijskem

drushtvu. Hmmm...

Lahko bi se navadili izrachunati kjer je Mesec,

pa jim ne rata. Ne rata jim niti opera.

P.S.

A ste zhe vedali da opozicija med Marsom in Plutonom enostavno ni mogocha?

Mislem je mogocha na modelchku, pa modelchek ni vesolje. Mislem mapa mesta

ni mesto. Na mapi je lahko pizzerija katera ne obstaja (vech, she)... Cerkev je

zelooo velika... Modelchek (egipchanski) so vzeli za res... Saj se itak gre (Alan Leo)

predvsem za iliterate (kjer pa matemat'ka?)...

#68 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 11. junij 2004, 16:02

V
Lahko bi se navadili izrachunati kjer je Mesec,

pa jim ne rata. Ne rata jim niti opera.

P.S.

A ste zhe vedali da opozicija med Marsom in Plutonom enostavno ni mogocha?

Mislem je mogocha na modelchku, pa modelchek ni vesolje. Mislem mapa mesta

ni mesto. Na mapi je lahko pizzerija katera ne obstaja (vech, she)... Cerkev je

zelooo velika... Modelchek (egipchanski) so vzeli za res... Saj se itak gre (Alan Leo)

predvsem za iliterate (kjer pa matemat'ka?)...



in kaj predlagaš x?x

Marta mesta ni mesto torej natalna karta ni...... KAJ x?x x!x

To-le me pa res zanima.Mislim vem,da ogromno veš in ravno zato sprašujem.

Lep pozdrav :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#69 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 12. junij 2004, 10:49

V
Lahko bi se navadili izrachunati kjer je Mesec,

pa jim ne rata. Ne rata jim niti opera.

P.S.

A ste zhe vedali da opozicija med Marsom in Plutonom enostavno ni mogocha?

Mislem je mogocha na modelchku, pa modelchek ni vesolje. Mislem mapa mesta

ni mesto. Na mapi je lahko pizzerija katera ne obstaja (vech, she)... Cerkev je

zelooo velika... Modelchek (egipchanski) so vzeli za res... Saj se itak gre (Alan Leo)

predvsem za iliterate (kjer pa matemat'ka?)...



in kaj predlagaš x?x

Marta mesta ni mesto torej natalna karta ni...... KAJ x?x x!x

To-le me pa res zanima.Mislim vem,da ogromno veš in ravno zato sprašujem.

Lep pozdrav :palec:


se razume...Karta mesta in ne Marta mesta....

Pozdrav :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#70 Čarobnica

Čarobnica
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 12. junij 2004, 15:31

Pozravljeni!

Malce si me pritegnila Stankaa. Nimam več toliko časa za sodelovanje v debatah, ampak tole pavzo med študijem bom izkoristila za komentar na tvoje razmišljanje o Sabiskih simbolih.

Zanimivo mi je, da imam zadnje dni tudi jaz kar precej v roki knjigo Igorja Ognjenovič. Kakor, da je med nama neka nevidna nit x;)x ali pa kaka skupna pot npr. do BG in še kam.

Ko sem se vrnila iz Londona, sem s seboj prinesla knigo The Astrology of Family Dynamics (Erin Sullivan), kjer je tematika o družinskih drevesih in povezavah v družinah. Ker gledam karte moje mojih in poiskušam najti sebe in moje v večji sliki - gledam tudi sabiske simbole. Včasih sem s simboliko zelo presenečena. Vse skupaj me prav vleče v podrobnejše analize, vendar moram zaklučiti z izpiti na drugem področju. Obljuba sebi.

Ok. Tu bom samo še komentirala, da se mi je dopadel članek v današnjem tedniku DOBRO JUTRO, kjer so klepetali z Bernom. Mogoče bodo ljudje počasi dojeli, da horoskopi v časopisih po katerih sodijo astrologijo - le niso pravi horoskopi.

Imejte se lepo.

Til den.... x:)x

#71 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 14. junij 2004, 07:28

Ojla Čarobnica, ne dvomim, da je bilo v Londonu super! :palec:
Beograd bova drugo leto pa itak ponovile!
Ja in tisto knjigo boš seveda morala malo pokazat x;)x
Članek z Bernom sem tudi jaz prebrala in sem prav tako vesela, še posebno, kjer je povedal, da se ne strinja s horoskopi, ki jih objavljajo (tisti mini za vsako znamenje) in to, da dokončuje knjigo o Solarnih povratkih!

Držim pesti, da bojo vsi izpiti gladko šli :)
x^x Stankaaa

Čarobnica: http://www.dvostruka...e/carobnica.htm

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#72 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 14. junij 2004, 09:15

Članek z Bernom sem tudi jaz prebrala in sem prav tako vesela, še posebno, kjer je povedal, da se ne strinja s horoskopi, ki jih objavljajo (tisti mini za vsako znamenje) in to, da dokončuje knjigo o Solarnih povratkih!

:palec: :palec: :palec: Ja res, ti horoskopi so :xx!: :xx!: , ampak eni prima služijo in jim ni mar za nič drugega.

#73 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. junij 2004, 16:06

A ste zhe vedali da opozicija med Marsom in Plutonom enostavno ni mogocha?

Pih! zdaj mi to poves!! x:o)x x;)x x:Dx x:Dx x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#74 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. junij 2004, 16:08


Članek z Bernom sem tudi jaz prebrala in sem prav tako vesela, še posebno, kjer je povedal, da se ne strinja s horoskopi, ki jih objavljajo (tisti mini za vsako znamenje) in to, da dokončuje knjigo o Solarnih povratkih!

:palec: :palec: :palec: Ja res, ti horoskopi so :xx!: :xx!: , ampak eni prima služijo in jim ni mar za nič drugega.

:xx!: :mad2:

Ribe boste v tem tednu zelo obcutljive, Dvojcki pa zgovorni, Raki se boste umikali navznoter, levi pa boste dramaticni, device pedantne, tehtnice neodlocne... - pa ne mroes zgresit... ;) - s tem da tole je ze visja znanost, kaksne vcasih vidim, pa kar nekaj, da bi bilo smesno, ce ne bi bilo zalostno in celo za pop*****.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#75 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 22. junij 2004, 10:48

:farb: :farb: :farb: pa še na komercialni telefon lahko pokličete D na 090.... x;)x x;)x Seznanjeni boste s svojo usodo. x:Dx x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0