Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Rak


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
28 komentarjev na to temo

#1 evya

evya
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 32

Objavljeno: 14. februar 2003, 01:00

mene pa zanima a ste( so) vsi raki taki da v bistvu tko kažete čustva,včasih kr mal pretirano, ko gre pa zares se pa skrijete v tisto svojo lupino in se delate neki vzvišene..da slučajno ne bi pokazal kakšnih čustev v trenutku ko končno po dolem dolgem casu dobite priložnost??!!!!ker me res zanima gledanje iz zornega vidika rakov in(rakic) bi prosila da mi ga nekdo vsaj rahlo osvetli....

špela novak

#2 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 14. februar 2003, 01:00

Objavljena slika

ehe
rakice na plano...Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

Objavljena slika ma vas rad....tut rakice

chasa ni...je samo prostor in situacija
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#3 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 15. februar 2003, 01:00

..spremljaj njegov-njen glasek. Kdaj prosi in kdaj momlja Objavljena slika
P°k0w<


#4 stu2

stu2
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 88

Objavljeno: 15. februar 2003, 01:00

Malo bi te popravil,ne da se delajo vzvišene nočejo bit ranljivi,ker jse LJUDJE okoristijo z njimi(energetsko)
imam luno v raku kar je to še bolj očitno-če si zapletena z rakom,v intimi z njim ko sta sama ga neguj ne se pa mu popolnoma prepustit dokljer ga ne spoznaš težko spustimo to kar nam je všeč-velik ego
v javnosti si pa lahko tudi kruta z njim z osebnostjo pojavo razen ne ga čustveno vznemirjat,da se ne zbega.
So pa raki lahko zelo nežna čustvena bitja mogoče preveč zaščitniška,sami se pa branijo z napadom,če ga takrat "pogasiš" ti bo zvest prijatel!Objavljena slika

#5 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 15. februar 2003, 01:00

.....njihova dolgotrajna ZameraObjavljena slika

P°k0w<


#6 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 15. februar 2003, 01:00

Objavljena slika

aja...
hehe...
raka treba zhiuga u pisker utaknt Objavljena slika de se dobr skuha Objavljena slika

Objavljena slika ma vas rad

chasa ni...je samo prostor in situacija
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#7 evya

evya
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 32

Objavljeno: 15. februar 2003, 01:00

stu2:
ja si kr zadel ene par stvari..a to izhajas iz sebe (Luna v rakcu) al
pač to ves?kaj pravis kaj pa rakci nardijo ko se zaljubijo in ne vejo kkao bi pristopili?

pokowc:a ti mal pametujs?:)

špela novak

#8 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 15. februar 2003, 01:00

aja, tega ne vem, to ti tak dojemaš; drgače pa mam fotra, ki ima sonce u RakuObjavljena slika
P°k0w<


#9 stu2

stu2
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 88

Objavljeno: 16. februar 2003, 01:00

JA mogoče postanejo samo vsiljivi in čakajo na reakcije če je rak aktiven v smislu pozitiva in delovanja glede npr.na leto rojstva kaka kovina+ ali ogenj- in se resno zaljubi te bo imel ali te bo zasovražil če ga odbiješ;vžališ ne bo štekal pri dosegu cilja ne bo izbiral sredstev,načinov deloval bo nagonsko ni pa nujno saj veš da je astrologija, tarot,psihologija relativna znanost,če bi ga vide govoril z njim mogoče bi povedal več;tud tega ne vzet za zakon,ker se ogromnokrat zmotim na žalost
lp.Objavljena slika

#10 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 16. februar 2003, 01:00

Evya,praviš, tvoj rak razsipava s čustvi, ko pa je treba, pa...
Daj mu čas.Preveč nestrpna si.
Rak je počasen.Tisočkrat mora v sebi vse premleti.
Grozno je nezaupljiv.Zaveda se, kakšno ranljivost
skriva pod svojo lupino, zato težko komu dovoli, da pokuka
pod njegov oklep.Ja, seveda deluje vzvišeno.Način obrambe.
Skrbno spremlja tvoje besede in dejanja, jih ocenjuje in se
sprašuje...
Verjetno boš morala sama narediti prvi korak.Drugače se boš
načakala...
Pa dobro premisli, če si ga res želiš.
Hm, ko se rak enkrat odloči...težko izpusti...

Objavljena slika

Astra
Per aspera ad astra

#11 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 17. februar 2003, 01:00

To je spet odvisno od drugih planetov, tudi.
Jaz se nimam več tolk tipičnega raka.Moja luna v dvojčkih deluje tako, da me prvlačijo dvojčki,,.....
Drgač smo pa familjarni, zaprti vase in nežni.Čeprav delujemo včasih fajtarski-vsaj tisti z divjimi ascendenti.

#12 evya

evya
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 32

Objavljeno: 17. februar 2003, 01:00

hvala vsem za take in drugačne nasvete...

astra: si res kar zadela psiho rakca...očitno si že mela opraviti kaj z njimi ali pa si rakica celo sama..zavedam se tega.zavedam se kako grozno nezaupliv je in da je njegova vzvišenost čista strategija obrambe..zavedam se vsega kar si napisala o tem kako verjetno rak vse stvari dobro premleva in premisli preden kaj naredi...veš zanimivo je pa to:s pogledi mi da zelo dobro vedeti določene stvari, ko pa se pogovarjava se pa ponavadi skos nekaj hvali in hoče bit vedno najpametnejsi...čista sprememba...in ponavadi ga verbalno zatrem da je čisto poklapan in užaljen...kaj misliš?

špela novak

#13 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 17. februar 2003, 01:00

Nehaj ga verbalno zatirat Objavljena slika

Praviš, da sem dobro zadela...jaz sem DOKTORIRALA
iz rakov...Objavljena slika
imam sonce in luno v raku
oče je imel sonce v raku
sin ima asc v raku
mož je imel luno v raku
hja, pa še bi se našlo...

za spremembo mu pokaži, da ga ceniš,pohvali ga,
tako ne bo čutil potrebe, da se hvali sam...
veliko več boš dosegla s pravo besedo, kot z
nasprotovanjem
če boš do njega zaupljiva, se ti bo tudi sam približal
in morda izdal kakšno svojo slabost..
bodi previdna, pohvala naj bo iskrena, zelo hitro
čuti razliko med laskanjem in pohvalo...
kadarkoli ga prizadeneš, se bo umaknil...
...za nekaj časa...


Astra
Per aspera ad astra

#14 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 18. februar 2003, 01:00

Objavljena slika

bemu....Objavljena slika
jst pol primarij...Objavljena slikaObjavljena slika

Objavljena slika ma rad tut rake

ORA, LEGE, LEGE, RELEGE, LABORA ET INVENIES
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#15 evya

evya
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 32

Objavljeno: 19. februar 2003, 01:00

ja v bistvu morm rect da zdej kar komaj čakam da grem na net...
očitno tele rakce ti kar dobr poznaš...
kakšna neverjetna občutljivost je to!!--včasih mi da misliti še za nekaj dni ..ker mogoče kdaj rcem kaj kar ni cisto v kontextu in
postane čisto brezbrižen...in prizadet....to operiranje s čustvi...
umaknil se je..upam da ...za nekaj časa...
te njegovi pogledi so res nekaj tko...ampak ko pa govoriva je ponavadi rahlo brezbrižen ,živčn,(kako naj jst sploh vem po vsem tem ,kaj si on misli?!) predvsem pa--) hvali se....in potem se jst ne morm zadrzat da ga ne zatrem...
kako pa ti recimo dojemaš ljudi okoli sebe?
manjsi krog prijateljev in ta bolj zaupljiv?
tele rakce maš ti zlo dobr preučene...tko da lepe sanje..do jutr:)
bye



špela novak

#16 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 19. februar 2003, 01:00

Pri rakcih mislim,da je tko. En korak naprej, dva nazaj.To je njihov stil, po katerih jih prepoznam.Čustva so pri njih tako močna, da jih skrivajo pod svojo lupino in samo,da ga raniš,ne zleze iz tiste lupine več.So izredno zaprti in zato je verjetno vzrok, da so včasih kos težkim situacijam.Po statistiki pravijo,da je med samomorilci največ rakov.Mogoče zato,ker ne dajo ven tistega,kar bi morali.So pa izredno družinski ljudje in mislim,da se bi jih tudi najmanj odločala za ločitve. Radi so doma in opravljajo dela doma.Njihov vladar luna je izredno pomembna v kateri hiši je natalno in kako je aspektirana.
Seveda se raki tudi razlikujejo glede kateri ASC so.Zato je teko metat vse v en koš.

#17 polycrab

polycrab
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 29

Objavljeno: 19. februar 2003, 01:00

Ojla,
Kot Rakica seveda moram malo pokomentirat… Absolutno se strinjam s predhodnimi izjavami:
Zaprtost, velika nezaupljivost, bojazen pred tem, da si odkrit, da drugi preberejo kako ranljiv si…
Intenzivnost čustev, občutljivost, spreminjanje razpoloženja… Skrbnost, navezanost, družinskost, pripadnost…
Podjetnost, tudi zvijačnost, pretkanost…
Oklepanje preteklosti, dober spomin, močen vpliv družine in preteklih izkušenj…
Odzivnost, potreba po pohvalah in priznanju, predvsem pa spoštovanju –iskrenost je tu pomembna.

V ljubezni - ful je odvisno od ascendenta, od celega horoskopa!
Osebno poznam kar nekaj Rakov in tistih z asc. ali luno v Raku, pa se vsak obnaša drugače!
Moj foter je Rak, asc. v Ovnu in Luna v Vodnarju - in mu tega Raka nikoli ne bi pripisali… spretno prikriva svojo rakovsko naravo, ne rabi toliko fizične bližine in izkazovanja čustev. Mama je Devica z Luno v Raku, in to zelo potrebuje… čustva, rabi dokaze naklonjenosti, bolj je rakovska na čustvenem nivoju: občutljiva, zamerljiva, težko pozabi… Oče pa je bolj rakovski drugje – skrb za dom, podjetnost, zapečkarstvo...

Večinoma pa so vsi, ki imajo Raka v soncu, ascendentu, luni, v razmerja čustveno zelo vpleteni, težko spustijo, zelo navezani. Nekateri so celo odvisni od partnerja, čeprav ne kažejo čustev z besedami, gestami…
Pri osvajanju - jaz na primer svoj 'plen' takoj prečekiram, nekaj časa si pustim za premislek, za spoznavanje (ascendent v Kozorogu)… nisem pa pasivna, celo nasprotno, in ponavadi zato tudi koga presenetim (tiha voda…) - imam luno v Škorpijonu.
Na drugi strani poznam dve osebi z Luno v Raku, ki pa sta veliko veliko bolj zadržani in sramežljivi.
Tko, da težko damo vse Rake v isti koš glede vseh lastnosti, ker so pri vsakem mal drugač izražene.

#18 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 19. februar 2003, 01:00

ja vse to,.. kaj pa Rak v Marsu?

P°k0w<

#19 polycrab

polycrab
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 29

Objavljeno: 20. februar 2003, 01:00

Mars v raku...
Kakor sem sama opazila/prebrala so ti ljudje čustveno zelo občutljivi, vendar tega ne kažejo. Ti, ki jih poznam, se vsi delajo kolk so 'taf', brezbrižni, skrivajo čustva, so nezaupljivi, kar jih
pogosto zavira... Kopičijo čustva in kasneje izbruhnejo v jezi, otročjem besu, pogosto so sitni, če ni kaj po njihovem... Čeprav so na prvi pogled umirjeni, miroljubni. Iščejo neko varnost znotraj vsakega okolja, najbolje se počutijo doma, kjer se večkrat obnašajo zelo avtoritativno... V čustvenem smislu so ljubeči, a pogosto nihajo - v razpoloženjih in v načinu razmišljanja... Vsaj ti trije, ki jih jaz poznam. Ponavadi imajo radi vodo, plavanje ipd...

Za ascendent v Raku pa sem prej vedno mislila, da je človek izredno ljubeč, odziven, topel.. Pa poznam dve osebi z asc. v Raku, ki sta neverjetno hladni, preračunljivi. Verjetno gre spet za prikrivanje nezaupljivosti in ranljivosti...

LP.

#20 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 20. februar 2003, 01:00

aha, c00l, hvala, povem naprejObjavljena slika
P°k0w<


#21 evya

evya
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 32

Objavljeno: 22. februar 2003, 01:00

zanimivo...
marsa,bi mogoče še sama kaj dodala(koker se spomnm) si ti tut rakica?
mogoče še kakšen expert?
kako se raku opravičiti glede raznih nesporazumov ?

špela novak

#22 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 22. februar 2003, 01:00

LOGIČEN POGOVORObjavljena slika
P°k0w<


#23 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 22. februar 2003, 01:00

Evya, preprosto, tako kot vsakemu, ne sam raku...
Pokličeš in rečeš, ok, tut jest delam napake,
dejva se pogovort...

Astra
Per aspera ad astra

#24 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 9. avgust 2012, 10:07

Jaz se zadnje čase precej družim z rakci. Za njih bi rekla, da zelo težko prebolijo razhode ljubezenskih razmerij. Rabijo mesece in mesece če ne celo leta, da se ponovno spustijo v razmerje. Ko so hudo prizadeti se zaprejo v oklep in noben nima vstopa. So nezaupljivi romantiki, nežni...

Zdaj za nekatere bi lahko rekla, da se zelo radi hvalijo, dajo zelo veliko na zunanjost, so si zelo všečni spet drugi so pa čista opozicija tega. Moj oče ima ASC v raku in moram reč, da je zelo nežen sam glede čustev je pa bolj zaprt. Z besedami nikoli ne pove kaj čuti vendar na nek svoj način pokaže z izrazom na obrazu.

Poznam pa tudi eno rakico, ki je pa bolj moški tip in je zelo pogumna.

#25 mantis3

mantis3
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 208

Objavljeno: 9. avgust 2012, 17:01

Poznam pa tudi eno rakico, ki je pa bolj moški tip in je zelo pogumna.




Kje pa ima Luno in ali ji tvori konjunkcijo z Marsom?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0