Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Rak


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
28 komentarjev na to temo

#26 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 9. avgust 2012, 20:21

Kje pa ima Luno in ali ji tvori konjunkcijo z Marsom?

Luno ima v levu. Kaj več pa ti ne bi znala povedat, ker nevem njene ure rojstva.

#27 mantis3

mantis3
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 208

Objavljeno: 9. avgust 2012, 22:18

Ja, to so te Lune v levu, sem jih ze dosti spoznala, samozavestne osebe, s toplino in praviloma niso depresivne.

Z Luno na Uranu in ali Plutonu pa so oblastne in nevarne, castihlepne.

#28 Onsenia

Onsenia
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 14. avgust 2012, 01:32

Živjo,
mah... občutljivi? kdo pa ni? Postavi na primer osebo, ki ne dohaja ovnovega tempa... mar ne postane oven občutljiv?
postavi devico v razmetan prostor, mar ne postane občutljiva?


Sonce in Luna v Raku + ascedent v Levu, po kitajcu kovinska kozica, kolikor mi je uspelo pregledati se še najbol ujema z julijskim rakom...
Narcisi smo do določene mere, introvertirani egocentriki ker se vse okoli nas vrti :) Naš svet je okoli... čutenja, subtilno čutenje, naša komunikacija je na nivoju ne verbalnega. Bodi iskren, tudi če si zahrbten, ampak bodi iskren. Ali mi to že lev govori?
Mam v marsu,veneri,merkurju pa jupitru leva... ne razlikujem jih še točno.
Ampak, ne zatiri me, ne posmehuj se, to je ključno in ne postavi me v okolje kjer nimam svoje varnosti.
V periodi jan do maja sem bila v okolju kjer se nisem imela varne cone, da se pomirim reakcija: izis, boginja destruction je stopila iz mene, katarza, kaotičnost, vihar k je uničvou, in mene je bilo vedno bolj sram... med samimi ovni in dvojčki. Kot da bi ptička postavili med zveri :))))

drugače pa najbolj rakovska poteza (al je to lev: kdo sem?parcifal pa to) mi lahko kdo od izkušenih interpretira moje postavitve?

aloha, may you be blesed

Nehaj ga verbalno zatirat Objavljena slika

Praviš, da sem dobro zadela...jaz sem DOKTORIRALA
iz rakov...Objavljena slika
imam sonce in luno v raku
oče je imel sonce v raku
sin ima asc v raku
mož je imel luno v raku
hja, pa še bi se našlo...

za spremembo mu pokaži, da ga ceniš,pohvali ga,
tako ne bo čutil potrebe, da se hvali sam...
veliko več boš dosegla s pravo besedo, kot z
nasprotovanjem
če boš do njega zaupljiva, se ti bo tudi sam približal
in morda izdal kakšno svojo slabost..
bodi previdna, pohvala naj bo iskrena, zelo hitro
čuti razliko med laskanjem in pohvalo...
kadarkoli ga prizadeneš, se bo umaknil...
...za nekaj časa...


Astra





#29 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 14. avgust 2012, 20:23

Osenia, Rakci smo malo BOLJ občutljivi, samo ne radi priznamo. Objavljena slika

Enkrat sem prebrala, da Rak lahko ponazarja šibico na površini vode, ki zavibrira ob najmanjšem premiku le te.

Vladar Raka je Luna, ki je prototip občutljivosti, senzibilnosti. Raki začutimo energije v prostoru, še preden jih drugi dojamejo. Recimo, začutimo, da bo en prepir, ko drugi se sploh tega ne zavedajo. In to zaznavanje je zelo neracionalno, tega si ne znamo razložiti. Zato se mi skrijemo v oklep, ko drugi naletijo prepozno na težave. Rak je, skupaj z Levom, kraljevo znamenje...torej se skrije in počaka, medtem ko drugi bijejo bitko (padec Marsa).

Zmotno je recimo prepričanje, da je Ribi-Neptun prav tako občutljiv ali celo bolj. Neptun je vezan bolj na višjo senzibilnost, kar ni isto. Ta ponavadi ponazarja preroške moči, zmogljivosti, kar z občutljivostjo osebe, kot jo najbolj poznamo, nima nič skupnega.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0