Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje težave s kilogrami


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
101 komentarjev na to temo

#26 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 15. maj 2003, 07:47

<font size="2"><font color="blue">hjo-kako je to zanimivo,ane;hmm npr.če veš, da te nekaj speče, boš odnehal. Če veš, da nekaj zbode, boš bolj previden. Če veš, da nekaj zebe se boš oblekel. IN kaj je tolk nemoči pri tem, da se ne mormo upreti aktivnemu apetitu? in rečti NEObjavljena slika Kdo ima potem koga zanorca?</font id="blue"></font id="size2"> <font color="blue"><div align="right">P°k0w<</div id="right"></font id="blue">

Pokowc...tle ti pa ne dam prov....upret se lakoti ni tko...da si pač rečeš ne...pa v bistvu sploh ne gre za lakoto...v večini primerov je "požrešnost" psihičnega izvora, kot nekakšen obrambni plašč pred telesno, psihično ali čustveno zlorabo... jem, da se tolažim... :sori: :sori:
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#27 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 15. maj 2003, 09:15

Veš, človk se lahko sam sprogramira ,če ima tko močno voljo, sam ukaz rabi!
mam prav, ne se bat. Izgovori pa so zapisani v enciklopedijah.

#28 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 15. maj 2003, 09:17

Ah..ja no... delno ti dam prov...vsega pa še ne!! x;)x
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#29 Trubica

Trubica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 268

Objavljeno: 15. maj 2003, 11:27

Torej, nič drugega kot "MANJ ŽRI" x!x . Pa naj se sliše še tako kruto.

Pred mnogimo(12) leti sem skinila okrog 15 kg, kar je bilo za mojo višino in težo kar precej. To je trajalo okrog 3 mesece. Zakaj mi je uspelo. Zato ker sem vsem po vrsti rekla, da sem na dijeti, naj me pustijo pri miru s posiljevanjem zelenjave(saj nič ne redi, pa kakšen košček kruha bi tud lohk..) , naj me pustijo pri miru z samo enim kozarčkom piva... NE sem rekla. Pijem samo vodo, jem pa tisto, kar so mi predpisali. Brez stranskih poti. Prvi teden sem se samo "pucala" . Me je zeblo, bolela glava, bila sitna .. Drugi teden je bilo že bolje.. Po dveh mesecih... wouuu , ko sem si končno kupila cunjice, se spravila v kopalke.. Uf, fantazija. Sem bila sama vase zaljubljena. Ja,ja.. in potem sem si zaželela en sočen, masten kos krače, zabeljen krompir, pa radič s fižolom, pa en pir.. Eh, ni šlo. Želodec se mi je skrčil, jaz pa velike oči.. No sčasoma sem spet lahko jedla(žrla) kot mi je pasalo.

je pa dejstvo, kadarkoli sem "nabacila" višek kil, sem vedla zakaj. Zato, ker sem si zvečer(po 20.uri) prinesla pred TV en velik kos suhe salame, pa jogurt, pa prepečenec (kot da to ne redi) in nato mljask , mljask .. kilce pa gor..

No, letos spomladi sem spet udarla eno rundo. Tam, okrog 4-5 kilc.. Zelo,zelo malo jesti(4x na dan mini obrok), veliko gibanja(malo hoje, malo teka, gorsko kolo, rolerji..) ..

In sedaj spet delam prekrške.. Ampak to so majhni.. spet po 20.uri..

Jasno, da moraš vse pošlihtati v glavi. Samo trdno si moraš to reči. In priznati tudi drugim, ker te potem ne posiljujejo s pijačo in hrano..

pa lep pozdrav vsem

#30 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 15. maj 2003, 11:46

Ja Trubica...niso vsi tko naštiman kot ti... xrolleyesx
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#31 Trubica

Trubica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 268

Objavljeno: 15. maj 2003, 12:37

Ej Majčica , pojma nimaš kolikokrat sem se "odločala" in si rekla.. "danes pa res, nič več nažiranja, zmanjšaj obroke.. ", ah, pa ni šlo . En teden, ja, drug teden spet po starem, sem se pustila zapeljati pirčku, pa pici, pa mesu na žaru... bila sem mlajša, bolj letala ven po lokalih, oštarijah.. groza. Sem bila že kot balonček, nič več prav .. Svoje "težke" kile sem nosila več kot eno leto, potem me je pa prijateljica naštimala, da sem šla "kao pod zdravniškim nadzorom". Tam me niso ujčakali, tam je oštra metoda. Če ne greš po planu dol s kilami.. imaš voljno. In mi je uspelo. Še danes na to gledam kot na zelo pomemben dosežek v svojem življenju. Res. Da sem imela toliko volje.



Torej, nisem ravno "tko naštimana" ..

Mi je pa to krasno izhodišče, da se da... tudi shujšati..

#32 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 15. maj 2003, 21:50

x^x Tukaj imaš stran, ki zagotovi učinkovito hujšanje brez lakote in z mnogo recepti. Uporablja se pa predvsem v anglosaškem svetu. zadnje čase so to dieto spet pručevali in prišli do enostavnega odkritja, da je vir hujšanja manj zaužitih kalorij. x:Dx Lakote pa ne čutiš zato, ker nimaš ogljikovih hidratov v krvi in ni potrebe po inzulinu. Ko ta razgradi sladkorje, še vedno ostane v krvi in to povzroča lakoto. Več si pa oglej Tukaj
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#33 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 17. maj 2003, 15:12

daisy

aha...se podpišem pod tvoj post x:Dx :flower: xokx v povezavi s tisto kanto za smeti.
Res je,vse se mora spremeniti,najprej,v glavi.Brez tega je bolje,da se človek ne odloči za hujšanje.Morda so ravno zato asane joge tako čudovit način hujšanja.Pa še nekaj je:dve uri pred vežbanjem je dobro in prav,da nič ne ješ,kasneje pa si tako poln nove energije,da ti enostavno nobena hrana več ne diši.

xokx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#34 Padre

Padre
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 25

Objavljeno: 18. maj 2003, 22:42

Zelo veliko ljudi je debelih, se pravi, da imajo za vec kot 20% preveliko telesno tezo.
Kar zadeva hujsanje, carobne formule NI, so samo pravilna prehrana, telesna dejavnost in dodatki - le s tem se je mogoce otresti odvecnih kilogramov in, to je se pomembnejse, preprecevati ponovno debelost.


Debelost je v zahodnjaskem svetu ze epidemicna, v ZDA je hudo predebelih ze vec kot 30% vseh moskih in zensk. Se posebej se mi zdi vznemirljivo, da je predebelih kar 25% najstnikov, zaradi cesar jim hudo preti, da bodo odrasli postali debeluhi.
Debelost ni le lepotni problem. Je groznja zdravju. Debeli ljudje so bolj dovzetni za mnoge bolezni, tudi za razne vrste raka, bolezni srca, za sladkorno bolezen in za artritis, poleg tega pa obicajno umirajo mlajsi. Debelost vas lahko oropa nekaj let zivljenja, poleg tega pa zelo slabo vpliva na nacin zivljenja. Saj se ni mogoce dobro pocutiti in biti sproscen in ucinkmovit, ce moras nositi s seboj toliko odvecne prtljage...
Pocasno in nenehno narascanje telesne teze z leti je se vecji problem kakor debelost sama in je ravno tako skodljivo zdravju. Mnogi ljudje sicer niso predebeli, vendar imajo vecjo telesno tezo, kakor bi smela biti. To, da se clovek vsako leto zredi za kak kilogram, je ze nekaj vsakdanjega. Do nedavnega so razpredelnice, ki so jih imeli pri zavarovalnicah, priporocale, da se clovek v zreli dobi lahko zredi za enajst (11) kg. Pri najnovejsih raziskavah pa so ugotovili, da ta teza ni niti normalna. ampak ze skoraj nezdrava.
Nikakor ne mislim, da bi vsakdo moral biti vitek in suh ali da bi moral posnemati nerealisticne lepotne tipe manekenk, sploh ne... Trdim le, naj si vsak vzdrzuje primerno in zdravo telesno tezo glede na svojo postavo in potrebe po hranilih. Koliksna je zdrava telesna teza? Obstaja veliko formul za izracunavanje idealne telesne teze, toda sam sem pristas bolj osebnega pristopa. Zelo pomembno je tudi splosno pocutje. Ce ste zdravi in polni energije in se pametno rpehranjujete in ste s svoj0o tezo zadovoljni, potem ste verjetno ravno prav tezki in bi bilo hujsanje neprijetno in brez koristi. Ce pa niste zadovoljni, pa veliko sedite in se slabo prehranjujete, ter se slabo pocutite, bi vam nekaj izgubljenih kilogramov utegnilo zelo koristiti. Razmisliti pa je potrebno se o drugih dejavnikih. Ce vam preti vecja nevarnost za sladkorno bolezen ali za bolezni srca , ce imate visok holesterol, lahko nekaj kilogramov pomeni razliko med zdravjem in kronicno boleznijo.
Kako torej shujsati, ne da bi se nato ponovno zredili? NE s shujsevalnimi kurami. Obsedenost s shujsevalnimi kurami je danes velik problem in ironicno je, da prav ta obsedenost preprecuje ohranjanje stabilne in normalne telesne teze. skoraj vsak mesec se pojavi kaksna "cudezna" shujsevalna kura in milijoni ljudi se ji suzenjsko podredi. Spocetka je vecina teh dijet uspesna, tako, da se lahko znebimo nekaj kilogramov, pogostoma prav v kratkem. Skoraj vse take kure pa imajo pomanjkljivost, da ne dajejo trajnih rezultatov, oziroma bolj natancno, zelo tezko jih je upostevati kaj vec kot nekaj tednov naenkrat. Pri nekaterih raziskavah se je pokazalo, da kar 90% vseh, ki opravijo shujsevalno kuro, v leti dni spet pridobi izgubljene kilograme in se posebej zalostno je, da se taki zredijo se bolj. Shujsevalna kura NE prinese resitve in lahko dolgorocno prinasa se vecje tezave. Ce ste tako zelo debeli ali pretezki, da bi morali shujsat, bo najbolj uspesen vecstranski pristop.

V MISLIH IMEJTE PREDVSEM ZDRAVJE. Pozabite na razne razpredelnice in hujsanje, usperite se k zdravju. Vasa zelja je namrec ZDRAVJE, MOC, VITALNOST... in to naj bo vas cilj, ne pa kratkorocno hujsanje za nekaj kilogramov. Stalni cilj naj bo ZDRAV NACIN ZIVLJENJA.

UZIVAJTE MANJ KALORIJ - Zmanjsujte uzivanje kalorij, toda ni nujno, da bi morali hrano omejevati. Omejevanje kalorij pomeni uztivati hrano, ki je bogata z vlakninami in hranili in ima manj kalorij, npr. sadje, zelenjava in celo zrnje. Se posebej so neprimerne jedi, ki vsebujejo veliko mascob. Vsak gram mascobe vsebuje devet kalorij. Gram proteinov ali ogljikovih hidratov pa vsebuje le stiri kalorije. To seveda ne pomeni, da lahko neomejeno jemo jedi brez mascob. Mislim, da postajamo vse debelejsi zaradi napacnega prepricanja, da lahko jedi brez mascob uzivamo neomejeno. To seveda ni res. Jedi, ki ne vsebujejo mascob (prigrizki, sladice in cips), so polne kalorij in ce jih boste uzivali vec, kakor jih potrebujete, se boste seveda zredili. Ni pomembno, kaksne so odvecne kalorije, iz mascob, iz proteinov ali iz ogljikovih hidratov - ODVECNE SO!

JEJTE, CE STE LACNI! - Ne pustite, da se vas loti volcja lakota, ker tako tvegate, da se boste prenajedli. NIkar se ne upirajte lakoti. Raje sezite po pravih jedeh in si privoscite prigrizek. Najboljsa sta sadje in zelenjava z nekaj kapljicami malinovega kisa ali z jogurtovim prelivom iz posnetega mleka.

OMEJUJTE SE PO ZDRAVI PAMETI - Zelo pogosto je hudo to, da posegamo po hrani tudi takrat, kadar nismo lacni. Razvil sem sistem, ki mi pomaga ugotoviti, kdaj jesti in kdaj nehati. Imam lestvico od 0 do 10; 0 pomeni "zelo lacen", 7 "sit", 10 "presit". Preden zacnem jesti, si polozim roke na zelodec in zaprem oci. Ce sem le malo lacen, je ocena 5, zato pocakam do 3 in sele nato jem. Kadar jem, neham pri 6 - morda se nisem povsem zadovoljen, lacen pa prav gotovo nisem vec. Nikoli ne jem, ce je ocena ze 7. Ugotovil sem, da je ta preprost program edino, kar ljudje potrebujejo, da bi shujsali brez shujsevalnih kur.

POVECAJTE PORABLJENE TELESNE ENERGIJE - Kalorije se spremenijo v energijo, energija pa je gorivo, ki poganja telo. Ce se energija ne porablja za dejavnosti, tako, kot je predvidela narava, se spremeni v mascobo, ki je vzrok odvecne teze. Clovesko telo najbolje deluje takrat, kadar smo telesno dejavni, vendar pa vecinoma zivimo nedejavno, sede. Vsak dan vsaj pol ure hitro hodite, plavajte, tecite, igrajte tenis, dvigajte utezi, sexajte, pocnite karkoli se vam ze zdi, vendar to pocnite redno. Voda, voda, voda.... Popijte do 10 kozarcev vode dnevno, potrudite se spiti kozarec vode tik pred jedjo. Dosegli boste ucinek polnosti in boste jedli manj, to je zanesljivo...

ZACINITE SI PRIGRIZEK - Veliko ljudi se pritozuje, da je hrana, ki vsebuje malo mascob, povsem plehka in brez okusa. Resnica je, da mascoba daje jedem nekaj okusa in slastnosti, vendar ni razloga, da bi pri uzivanju lahke hrane morali zrtvovati okus. Vse izgubleno lahko vec kot odlicno nadomescate z dodajanjem zelisc in zacimb. Po vecini ludje uporabljajo le po nekaj zacimb in zelisc (sol in poper sta najbolj v navadi), nekatere kuhinje pša so izjemno okusne in uporabljajo malo mascob in veliko naravnih zacimb. Malo cimeta, curryja, scepec kumine, cesen, narezana cebula, malo ostre paprike, vse to lahko obogati jed, ki se vam zdi plehka. (Ta zelisca in zacimbe so tudi naravna zdravila, ki pomagajo preprecevati bolezni.)

UZIVAJTE VEC VLAKNIN - hrana z vlakninami vas nasiti, vendar ne redi. Strokovnjaki svetujejo, naj bi ljudje pojedli od 20 do 40 gramov vlaknin na dan in to v obliki celega zrnja, sadja in zelenjave. Toliko vlaknin pa poje le malo ljudi. Ce bi imeli v prehrani vec vlaknin, bi bilo tudi debelosti veliko manj. PRAVO ZDRAVILO proti debelosti pa je SPREMEMBA V PREHRANI IN ZIVLJENSKIH NAVADAH. Carobne formule ni, zal pa je tudi zelo malo dodatkov, s katerimi bi si mogli pomagati. Po nekaterih pa vendarle lahko sezete:

MINERALI:

KROMOV PIKOLINAT - To je najbolj ucinkovita oblika kroma. S tem dodatkom sicer ne boste shujsali, pomaga pa krepiti misicno maso pri lkudeh, ki so telesno dejavni. Z drugimi besedami, pomaga graditi misicno maso, zaradi cesar boste videti vitkejsi in privlacnejsi. Pomaga tudi uravnavati normalno koncentracijo krvnega sladkorja in preprecuje nihanja, ki so vzrok za odvecne obroke hrane.

PAZITE PRI SOLATNIH BIFEJIH - Premnogi ljudje skusajo hujsati v laznem prepricanju, da hrana, sestavljena iz solat, ne vsebuje veliko mascob in kalorij. Vendar je lahko to prav dalec od resnice... Solatni bifeji so morda tudi polni jedi (npr. jajcne solate, tunina v solati), ki se kar cedijo od majoneze in mastnih prelivov. Moj nasvet je takle: kroznik si napolnite z zelenjavo, v posebno skodelico pa si vzemite nekaj zlic vam najljubsega preliva. Preden boste nabodli solato na vilice, te vsakic pomocite v ta preliv. Na vilicah ga bo ostalo ravno toliko, da boste zadovoljni, hkrati pa se boste izognili odvecnim kalorijam.

UPOCASNITE - Vasa mama je imela prav - jejte POCASI! Zelodec potrebuje 20 min., da lahko sporoci mozganom, da je poln. Ce boste jedli prehitro, se boste prenajedli. Ne jejte med gledanjem TZV, ne v kinu in ne med voznjo z avtomobilom. To se imenuje "nezavedno hranjenje", pri takem se boste zagotovo prenajedli. Nikar ne zahajajte v restavracije s hitro pripravljeno hrano. Tam ste prisiljeni jesti hitro, poleg tega pa ni treba omenjati, da je taka hrana polna mascob in obremenjena s kalorijami.

MOJ NASVET:

Ce si prizadevate shujsati, jemljite dober vitaminski pripravek z minerali, da boste uzili potrebna hranila. Ce vam primanjkuje hranil, vas bo mucila lakota, utrujeni boste in v vecji nevarnosti, da se boste prenajedli...

Padre

#35 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 19. maj 2003, 01:23

:vragec:


bemu...
kolk je tale padre pameten x^x

(pa chvekau tut) x:Dx x:o)x



:vragec: bi use tistle povedu u dveh besedcah.....................MANJ ZHRITE, BL ZHVITE
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#36 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 19. maj 2003, 10:45

Saj je fajn napisal.

Itak je v SLO 50 % ljudi pretezkih (v povprecje stejejo vsi, vkljucno z otroci, pretezko pomeni za 10 do 20 %) oziroma 50 % ljudi predebelih (nad 18, velja za nad 20 %nad normalno tezo).
Ala, vsi hujsat.

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

Vir: Plakati v splosnih ordinacijah. kaj sem tam delala. Ve Vojko, ki mi je poslal opozorilo, da naj se letos varujem takih oboljenj. Ajd, sem ze fasala.

#37 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 19. maj 2003, 12:06

Tudi jaz sodim zadnje čase med tiste, ki bi zvečer pred TV požrli vse pa še Tv zraven. Potem pa ne morem spat, ker imam poln želodec, arašidov in temu podobnih oslarij.
Čudno ne vem zakaj se ne prenajem solate ?
Moram poskusit !

LP!

#38 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 19. maj 2003, 12:47

A tebi tudi pashe slano? Ko jaz zacnem s kikirikiji in chipsi, kar ne morem nehat. :xx!:

Na sreco mi sladko ne ustreza, tako da s kilami nimam problema.

Je pa cudno to, kako se ne moremo ustaviti pri tehle prigrizkih. Dajo kaj noter, pa potem postanemo mi mali odvisniki??? :eek: :eek: :eek:

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#39 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 19. maj 2003, 12:57

Ni z mano nič drugače...

Ko enkrat začne šumeti pod zobmi, se ne ustavim, dokler ne zmanjka.

Ti mali prigrizki so narejeni le zato, da bi jih kar naprej papali.

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#40 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 19. maj 2003, 13:18

Saj so arašidi tudi kalorični, pa čips, menda najmanj izmed vsega so bobi palčke, pa ne se tolažit s tem, jaz bom poskusila s skledo solate brez olja.

Slano....sladko kakor kdaj, včasih cela piksna s keksi, pa pivo....ni konca !

x:px x:Dx

#41 Vzigalica

Vzigalica
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 21. maj 2003, 09:39

Cau vsem skupej! x:)x Hvala vsem za nasvete, jih sproti preizkusam in spreminjam svoje navade.. in pocasi pricakujem rezultate… upam d bo kmalu kaj iz tega, ker si ne morem pomagat, sam vedno bolj sm obsedena s tezo.. sicer pa mam se nekaj vprasanj.. x?x
c.v.e.k.a - tole z jogo se mi zdi dobro, zdejle u ponedeljek se to zacnem, sam me zanima, a se da jogo dobr naucit in izvajat tud sam doma, ali pa je ucinkovita predvsem skupinsko..? Fora je u tem, d u Tivoliju kjer mam mesecno karto, poteka joga le 2X na teden, in se to, da enkrat od tega u petek, ko me ni u Ljubljani. Morda ves za katero drugo jogo, in pa koliko prb.stane na mesec?
Daisy – hvala za nasvet, res. tvoje metode so mi full vsec, vidim d se velikokrat odpovem hrani, ko zacnem gledat na to kot gledas ti.. Upam da ti bo uspelo.. drzim pesti. Bdw, kje pa lahko vidim dieto dr. Sentocnikove?
Trubica – res bravo zate. No, tud moje »sanje« so izgubiti tam okoli 6 kg..katere diete pa se drzis, ce ni skrivnost? Res bi te prosila ce mi napises.. in pa hvala za tvojo izkusnjo..
Padre – Wou.. tole je pa res nekaj,..se vidi da veliko ves o vsem. Sam me vseeno zanima, kaj menis o tem, da bi vsaj zdaj kolikor se da hitro izgubila s kaksno dieto cc. 6kg u mesecu in pol npr., potem pa PAZILA da se ne bi zredila nazaj, tako da se pac se vedno ne bi prenajedala (no, pa saj to se itaq ne, vsaj zdaj)… oz. se ne bi nikoli vrnila na stare slabe navade? Kolikor berem, je problem d so diete neuspesne dolgorocno, ker ko jih ljudje prenehajo uporabljati, se vrnejo na popolnoma neselekciolno prehranjevanje. Jaz se po moje ne bi. Ker ze zdaj ne jem mastnih stvari, sem in tja so res kake pregrehe, kot je krompir, pa spageti.. In imam ze ke 3 leta stalno tezo – od cc. 54,5 do najvec 57,5 kg. Sam si full zelim, da bi moja stalna teza bila cc.50 kg. (oz. po normalnem indeksu celo z 48kg SE nisem presuha).
Mas kako idejo, kaj mislis o tem? Oz. vprasanje je zastavljeno tud drugim..
Uzivejte, pa se enkrat tnxxx :vio: bye

#42 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 6. junij 2003, 06:54

Hehjej, jaz mam tudi problem, nikakor se ne zredim prek 63 k, prav vseeno je kar jem, in odkar ne jem mesa sem padel na 62...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#43 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. junij 2003, 08:00

O, ti ubogi El Nino...
Tudi jaz revica ne morem prek 53 kg. x;)x
Grozno, ne?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#44 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 6. junij 2003, 10:31

Ampak Marsa, tole je pa že preveč.

Ugani, koliko imam kil? x:Dx

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#45 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. junij 2003, 11:59

53.5? x:Dx x;)x

Sam... kaj pa, ce imas ti 150 centimov? x:o)x x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#46 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 6. junij 2003, 11:59

O, ti ubogi El Nino...
Tudi jaz revica ne morem prek 53 kg.  x;)x
Grozno, ne?

Mi odstopiš tole svojo težavico? Jaz sem taka kot tistile Garfield tamle zgoraj (brez sladkarij ne gre) in bi bila takega problemčka prav vesela x:Dx
Objavljena slika

#47 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. junij 2003, 12:09

Ne dam!
Jo imam cisto rada, tole svojo tezavico...
Tole sem postnila tako malo... cinicno... x:)x

Ti je pa vseeno malo odstopim, saj je imam dosti - celo zvecer lahko jem sladkarije in kruh. Wow, ne? Blagor meni... x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#48 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 6. junij 2003, 12:14

:o|o:
Objavljena slika

#49 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 6. junij 2003, 12:34

Ne kar sem mislil z mojo težavico povedat, in tudi marša ve, da problem s kilogrami je stanje duha, ne pa kaj drugega, jaz sem suh če hočem al ne, predvsem pa ker verjamem da sem, prav vseno je kaklk se bašem, najbrž se avtomatično podzavestno ustavim ko je treba, al pač če sem sit ne pojem do konca kar je na krožniku... pustim telesu svojo pot, pa je vse kul, point je da se sprejemaš takega kot si, nevem no to se meni zdi, problem je potem če drugi ne sprejemajo, (moja babica bi me vedno rada nafutrala...), ajd goodluck s hujšanjem, in zapomnite si, vse je v duhu, zdravo telo rase na zdravem duhu, hehe bi rekli lahko...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#50 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 6. junij 2003, 12:38

ajd goodluck s hujšanjem, in zapomnite si, vse je v duhu, zdravo telo rase na zdravem duhu, hehe bi rekli lahko...

Kdo pa hujša? x:o)x
Objavljena slika




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0