Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje težave s kilogrami


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
101 komentarjev na to temo

#51 Meta_

Meta_
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 17. junij 2003, 18:17

Če zvečer čutiš tisto- jez bi pa nekej jedla...
Ne it iskat čipsa pa salamce!

Pejd v kuhinjo pa si naredi eno veliiiiiiiko skledo zelene solate + redkvice + drobnjak + sok stisnjene limone + malo(in malo ni toliko, da se solata uči plavat) bučnega olja. po želji posoli, premešaj in potem pred tvjem zgrizi vsak list solate do amena...

seveda bi blo bolš, da ne ješ nič, ampak bolš solata kot čips!
Sicer pa pomoje ni fora v lakoti ampak samo v tem da moraš nekaj žvečit... probi čigumi!



lp



Meta_

#52 Emilija

Emilija
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 62

Objavljeno: 17. maj 2004, 19:39

Pozdravljeni vsi! Celo leto in še tri mesece je minilo, kar sem načela to temo, ko sem si zadala shujšati 7 pridobljenih kilogramov. Od začetka kar ni in ni šlo, celo pridobila sem še tri. Tako sem si bila dolžna odvreči že 10 kg. Res je šlo počasi in danes je moj cilj dosežen. x:px x:px x:px x:px x:px x:px x:px x:px x:px x:px
V svojem življenju sem doslej pri tako večjih hujšanjih že pregnala 3x po 12 kg, 24 kg in sedaj 10 kg, to je skupaj 70 kg! Grozno kajne?
Ampak zdaj sem s tem končala. Nočem se več rediti niti hujšati!
Joj kako se zaprisegam k zdravi prehrani, pa me je že kar strah, kdaj me bo spet zaneslo! NE BO ME ZANAŠALO K ŽRTJU NE!

#53 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 17. maj 2004, 19:42

pa tudi če te kdaj zanese... pač pokuriš, potiš se kot konj eno urco pa je x:Dx

#54 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 17. maj 2004, 19:42

:palec:
bi jaz tud morala skiniti najmanj 5 kg... no bomo videli

#55 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 17. maj 2004, 22:12

Sem užgala eno manj smart taktiko, kupila sem si prekrasne hlače št. 36 , saj se spravim not in zapnem in mi lepo pristajajo a malce zateguje...čist en pikec. Sem se odločila, da se ne grem diet ampak vsak dan 2 ure migat. Te hlače, hočem nosit ohlapne x^x .
Danes sen bila 1 ura na Pilatesu in 2 ure na sobnem biciklu. Nedeljo sem tudi, Šmarna gora+ 1h na biciklu.
Bomo videli, kakšni bodo učinki, čez kak teden.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#56 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 17. maj 2004, 22:26

Cosma, ne zezaj x:Dx

#57 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 17. maj 2004, 22:38

Sem užgala eno manj smart taktiko, kupila sem si prekrasne hlače št. 36 , saj se spravim not in zapnem in mi lepo pristajajo a malce zateguje...čist en pikec. Sem se odločila, da se ne grem diet ampak vsak dan 2 ure migat. Te hlače, hočem nosit ohlapne  x^x .
Danes sen bila 1 ura na Pilatesu in 2 ure na sobnem biciklu. Nedeljo sem tudi, Šmarna gora+ 1h na biciklu.
Bomo videli, kakšni bodo učinki, čez kak teden.

Ubral sem zelo podobno taktiko - tud jst sm si kupu rahlo premajhne hlače in zdj delasm na tem, d b jih nosu rahlo ohlapne. xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#58 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 17. maj 2004, 22:46

Cosma, ne zezaj x:Dx

Nosorog, ne zezaj x:Dx :palec:

#59 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 17. maj 2004, 23:05

Smrtno resno. Tvojo sol sm pa že požrl. Zdj sm za spremembo nabavu himalajsko In nauš verjeu - ful te ubogam, pa solim stvari šele pod 65oC. xrolleyesx
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#60 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 17. maj 2004, 23:28

Pa so ti hlače še vedno pretesne :eek:

#61 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 18. maj 2004, 05:46

Pa so ti hlače še vedno pretesne :eek:

Kakor katere. xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#62 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 18. maj 2004, 06:55

Nosorog, kok maš pa ti številko?

Stane, saj solim, saj solim..vedno na talarju x:Dx

Saj jaz ne trdim, da je moja odločitev pravilna, bila je stvar trenutnega navdiha, ko se v garderobi pogledaš v ogledalo in ko ne moreš verjeti xrolleyesx ...pol si pa rečeš...ma ne boš me ...pa si pečen!
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#63 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 18. maj 2004, 07:23

Cosma, vsaka odločitev, s katero hočeš pridobiti na samozavesti, je pravilna.
Biti si moraš všeč, pa boš tudi drugim.
Univerzalnega normativa lepote pa ni, vsaka ima svojega x;)x

#64 tashyka

tashyka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 543

Objavljeno: 18. maj 2004, 12:00

js sm z mojimi 49 kilami kr zadovoljna...lahk bi blo mal več...sam sem se odločila da bom mal nehala s sladkarijami...pa se prec pozna...
NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...

#65 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 18. maj 2004, 12:31

x:Dx

#66 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 18. maj 2004, 12:39

He-he....to so pač blemi, ki me bodo spremljali cel život zgleda :xx!: . Nisem debel, samo enih dobrih 5 kilic mi viška hodi x8Dx .......in mi tako kot kaže tudi še naprej bo.....če ne še kaka več. Ker rad jem in sem pač prevelik uživaček ter se čokoladi, sladkarijam pa še kakim nebodigatrebarijam ne znam odpovedat.....in to po možnost ob najbolj "ugodnih" urah, tam med 21.00 in 01.00 ob Tv-ju.......Ma, briga me že počasi.....tiho pa le upam, da kaka kilca zgine poleti, pa ob več gibanja x:px , ki ga imam v planu. x^x No, sicer pa bom ostal elegantno izpopolnjen. x:Dx Bejbe so takšne kr vredi :2src: , zakaj ne bi bli še mi. x:o)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#67 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 18. maj 2004, 13:03

zato ker vi morate imeti mišice da nas lahko branite.... x:Dx mi pa itak rabimo malo zaobljenosti, zaradi naših materinskih virov... moški imajo svoja plodila x:Dx zunaj telesa zato ne potrebujejo telesne maščobe tako kot ženske....

#68 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 18. maj 2004, 13:17

... moški imajo svoja plodila x:Dx zunaj telesa

:eek:

#69 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 18. maj 2004, 13:17

Jaz se pa sploh ne obremenjujem s kilogrami x^x .
To je odkar sem pred slabimi 15 leti skuril skoraj 30 kg, pa "hvala Bogu" še kar držim v mejah normale, v glavnem, da je počutje na višku x^x x:)x :palec:


#70 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 18. maj 2004, 13:19

Aira, mam mišice tud. x!x x:o)x Saj sem te športnik, bemu. x;)x Sicer pa edinikrat, ko sem moral fizično braniti žensko, sem jih fasal, ker sva tipom zbežala, pa so njo seveda dobili......kaj bi pa naj drugega kot da sem se vrnil......njo so k sreči pustili na miru, na meni pa so se znesli. x:Dx :xx!: Kar je ok, ni ok, da ni bla nič fit.....torej....dečve, tud skrbet za kondicijo in svoje telo, pa vas bomo lažje branili. x:Dx x;)x Ha-ha....sicer pa vas sedaj, ko sem odrasel branim z možganskimi mišicami in se kadar sem v družbi dekleta (pa tudi nasploh) izogibam trotlom in možnostim, da jih srečam. x^x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#71 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 18. maj 2004, 14:30

... moški imajo svoja plodila x:Dx zunaj telesa

:eek:

kaj buljiš stari x:Dx tiča pa jajca imajo. ti nimaš?

#72 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 18. maj 2004, 14:47

Vljudno in z izbranimi besedami povedano....... B)
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#73 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 18. maj 2004, 16:33

xflirtx :yumy: x;)x

#74 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 18. maj 2004, 17:02

Aira, tebi pa ni za v roke hodit, si slikovita kot Tisnikar x:Dx :eek: x:Dx xcivx

#75 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 18. maj 2004, 17:09

kdo je Tisnikar???... zveni kot kritik x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0