Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Demoni v nas


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
155 komentarjev na to temo

#1 Uma

Uma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 310

Objavljeno: 23. februar 2003, 01:00

Cisto lahkotno in nezatezeno me zanima, kako/s cim se spoprimete z lastnimi demoni?
Kaj je zdaj to? Morda jih sploh ne poznate, morda jih imenujete drugace...Toda mislim, da nekje v malih mozganih vsakdo pozna tisti obcutek "blizine roba"... Tisto neustavljivo energijo, ki dviguje pokrov, katerega se bojimo odpreti. Ker bi sprozila neslutene spremembe, kafkovsko metamorfozo. Ker se ne bi vec skladali z ustvarjenim podobami. Ker to ne bi bili vec mi ali pa bi ravno to bili, kakrsni smo v resnici. Ker okolica tega ne odobrava. In predvsem ker se tega enostavno bojimo. Ceprav iz lonca uhaja para.
Kako jo kondenzirati?


#2 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 23. februar 2003, 01:00

Jaz tisto paro spustim ven. Kako, pa je odvisno od situacije, kako - kje - kdaj - zakaj se demon Objavljena slika v meni prebudi. Včasih kričim (jeza), včasih se zjočem (prizadetost), včasih začnem vrtet jezik 100/uro (konflikt)... Kakorkoli, samo da gre para ven. Objavljena slika

Tamara

*******************

#3 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 23. februar 2003, 01:00

_pa tk0 razmišljaj,da so Demoni le plod umetniških pesniških˝ iluzij, ki so nam skozi umetniško˝zgodovino posejali´ tole prispodobo Objavljena slika Sej ne, da bi bili v nas˝Demoni, so le protiobrambni miselni mehanizmi, ki nas silijo v preprost izzivObjavljena slika
Kar nam je privlačno,pa zato morda radi podoživljamo taki svet metafor
Ustvarjamo si miselne igrice´, da nam morda ni dolgčas..Objavljena slika
Vse je le v obrambi, da se zaščitimo pred morda črnimi´ vsiljivci, morda pred znanjem, ki ga še ne dojememoObjavljena slika

P°k0w<


#4 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 24. februar 2003, 01:00

Demoni so ANORGANSKA bitja (inorganics) in so vsepovsod. Ko mislimo da odlochamo nas pravzaprav inorganici in skauti iz globokeka vesolja "prsiljajo" na odloke in nam "sugerirajo". Opis je kar zahteven (prezahteven za ta forum). Vsekakor obstajajo. Kategorizacija po imenih nima smisla. Pakt ni mogoch z angelima (kakshno ime!9 in z nomenim inorganikom (nimfe, ozemni patuljchki, silfi), namrech ta bitja bojo prav gotovo zmeshala tanke mozhgane humanoidnega magika.

Oglej si http://www.lava.net/~pagios


news://aurora.lightlink.com/alt.clearing.O5
http://puck.dhs.org/...es/SKOLA-SI.TXT
http://puck.dhs.org /slovenija

#5 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 24. februar 2003, 01:00

takih izkusenj ne rabim vechObjavljena slika
ok obstajajo,sam kdo pa jih pole aktivira; kaj jim da povod za tako morda neustrezno nagajanje, negiranje,spodtike,...so palčki krivi za avtomobilske nesreče, ker se ti kr tk nesmiselno zaziba˝Objavljena slika
P°k0w<


#6 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 25. februar 2003, 01:00

Ne vem zakaj bi bili demoni. v bistvu te je strah, kaj bi rekli drugi, če to kar ti praviš demon, spustiš ven.

A to sploh ni važno, ti jih kar spuščaj in naj ti bo lahkotno. Za druge se ne sekiraj, seveda vsaka sprememba najprej naleti na neodobravanje, a ko se ponovi velikokrat, ni več čudna.

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#7 zirosi

zirosi
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 594

Objavljeno: 26. februar 2003, 01:00

A se je treba z demoni spopadat?



Uživajte!
Človek lahko dela, kar hoče, ne more pa hoteti, kot bi želel.

#8 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 26. februar 2003, 01:00

..spopad s svojimi zahtevami..spopad s samim seboj..

P°k0w<


#9 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 26. februar 2003, 01:00

Demoni?Produkt naših malih ali velikih možganov in ali so to palčki,vilinci,angelci,... je čisto vseeno.Metamorfozo si moras upati sprejet,ne glede na okolico,...res pa je da se lahko pojavi strah(demon),vsak posameznik naj se zase odloči,...moja misel.

Bolj kot jo kondenziraš,več "demonov" ustvarjaš.


_________________________
Glej naprej,če se le da...
Glej naprej, če se le da,...

#10 Uma

Uma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 310

Objavljeno: 28. februar 2003, 01:00

Nisem mislila demonov kot astralnih bitij, ki so nasi sopotniki na tem planetu.
Bolj se mi zdi zanimivo, da obstaja v danasnjem, tako odtujenem in otopelem cloveku, tista prvobitna energija, ujeta v mitoloske podobe, ki posameznika zene v kreativnost, metamorfozo ali/in (neusmerjena) mnogokrat v propad. In ceprav pozabljamo na nase skrite moci, se te razgrinjajo pred nami v svoji prvobitnosti- to so demoni v nas. Se jih zavedamo? Se bojimo svojih skritih moci? Jih izkoriscamo?


#11 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 3. marec 2003, 01:00

Po moje se ne smeš ustrašiti odziva okolja,pa še tako "demonska energija", ne bo zgledala nič posebnega, samo lastna odločitev v danem trenutku.


_________________________
Glej naprej,če se le da...
Glej naprej, če se le da,...

#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. november 2005, 10:24

Nisem mislila demonov kot astralnih bitij, ki so nasi sopotniki na tem planetu.
Bolj se mi zdi zanimivo, da obstaja v danasnjem, tako odtujenem in otopelem cloveku, tista prvobitna energija, ujeta v mitoloske podobe, ki posameznika zene v kreativnost, metamorfozo ali/in (neusmerjena) mnogokrat v propad. In ceprav pozabljamo na nase skrite moci, se te razgrinjajo pred nami v svoji prvobitnosti- to so demoni v nas. Se jih zavedamo? Se bojimo svojih skritih moci? Jih izkoriscamo?

Zanimivo, tega tedaj se opazila nisem, ko se je odprlo.....
Kul razmisljanje.
Ja, fajn se je poznat. x^x xDDx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 4. november 2005, 10:44

<font size="2"><font color="purple">Cisto lahkotno in nezatezeno me zanima, kako/s cim se spoprimete z lastnimi demoni?
Kaj je zdaj to? Morda jih sploh ne poznate, morda jih imenujete drugace...Toda mislim, da nekje v malih mozganih vsakdo pozna tisti obcutek "blizine roba"... Tisto neustavljivo energijo, ki dviguje pokrov, katerega se bojimo odpreti. Ker bi sprozila neslutene spremembe, kafkovsko metamorfozo. Ker se ne bi vec skladali z ustvarjenim podobami. Ker to ne bi bili vec mi ali pa bi ravno to bili, kakrsni smo v resnici. Ker okolica tega ne odobrava. In predvsem ker se tega enostavno bojimo. Ceprav iz lonca uhaja para.
Kako jo kondenzirati? </font id="purple"></font id="size2">


Zanimiv.Ja verjetno vsi poznamo ta občutek.Jaz ga naravnost ljubim, ker tako rade volje rečem: Adijo, ne, briši, ne rabim te.

Krasno.Da ti vedet kok si notranje stabiln...je pa res da ta hudiček zmerej sam čaka na svojo šanso

#14 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 4. november 2005, 10:56

demoni v meni? intuicija, kaj pa drugega. :vio:

#15 astroMATRIX

astroMATRIX
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 293

Objavljeno: 5. november 2005, 08:52

exorcista razgoni voladerosja, privatnega anorganskega hudiča. Vsi ga imajo, tudi Krist ga je. Živali ga nimajo. O5 in PSC tehnologija naredi exorcizm in se vse želje izpolnijo. alt.clearing.O5

Hudič ni vedno bil na planeti. Ima obliko manta ribe kakšnih 15 metrov. Seveda je njegov um sedaj tvoj pa si imela svoj um nekjer do 3ga leta.
True Zodiac http://www.lulu.com/zodiac True Ascendant

#16 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 6. november 2005, 11:41

Demoni niso nič strašnega, dokler te ne prevzame pretiran strah. To so samo zavore, ostanki negativnosti v egozavesti. Največkrat se demoni formirajo kot upiranje moralnemu inhibitorju in kot negativna doživetja v rani mladosti. Te energije se vsedejo v podzavest in od tam te vlečejo navzdol.
Zdravilo je preprosto.
1. Ne verjemi v demone, ker to niso zavestne energije, temveč usedline negativnih izkušenj.
2. Začni se ukvarjati z osebnostno rastjo, vendar ne samo skozi branje knjig, temveč praktično.
Ponovno lahko navedem modrost kabale Ognja Življenja:
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ!
S PREPOZNAVANJEM PRIDE MODROST!
Z MODROSTJO ODŽENEŠ STRAH!
Demoni niso nič drugega, kot strah. delujejo samo takrat, ko trdno verjameš v njihov obstoj. Notranje inhibicije pa premagaš samo tako, da jih preoblikuješ v pozitivno.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#17 child

child
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 553

Objavljeno: 8. december 2005, 13:38

Mislim,da se z demoni borimo z razumom in pa z vestjo,ki se fajn zadere,če kaj ušpičmo
Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.

#18 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 9. december 2005, 05:12

Vsak človek skriva v sebi nekaj temačnega, nekaj destruktivnega, nekaj kar naredi človeka surovega, zlobnega, morilca, impulz zla ki nas razčloveči! In ko nas zajame vojna situacija, takrat se pokažemo v najhujši luči. Zato se v vojni medsebojno ubijamo in ne samo to, poleg tega tudi sekamo glave, ker se demon bojuje proti demonu in uporabljajo se "vsa" sredstva da se uniči in poniža nasprotnika.
Ja sam ka mali pao s lipe

#19 Astralis

Astralis
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 9. december 2005, 18:38

Ja bi se kar strinjal s Kabalistom, ki pravi da "Demoni niso nič strašnega, dokler te ne prevzame pretiran strah.". Pri vsaki stvari je pomembno predvsem to, kako nanjo gledaš. Hočem reči, da je druga stvar, v tem primeru demoni, nekakšno zrcalo, ki ti kaže tvojo lastno podobo. Če se torej bojuješ z demoni, se bojuješ s samim seboj in v tem boju ni zmagovalca. Sebe, kot razdvojeno osebnost (kar smo vbistvu vsi tako al drugače) lahko človek preseže le s tem, da sklene mir med hrepenenjem in dejanskostjo. Po moje, no.
Ne smeš si dovoliti, da ti življenje - zaradi cilja - spolzi skoz prste; temveč moraš požeti sadove vseh svojih letnih časov. F.N.

#20 exorcist

exorcist
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 10. december 2005, 13:27

<font size="2"><font color="purple">Cisto lahkotno in nezatezeno me zanima, kako/s cim se spoprimete z lastnimi demoni?
Kaj je zdaj to? Morda jih sploh ne poznate, morda jih imenujete drugace...Toda mislim, da nekje v malih mozganih vsakdo pozna tisti obcutek "blizine roba"... Tisto neustavljivo energijo, ki dviguje pokrov, katerega se bojimo odpreti. Ker bi sprozila neslutene spremembe, kafkovsko metamorfozo. Ker se ne bi vec skladali z ustvarjenim podobami. Ker to ne bi bili vec mi ali pa bi ravno to bili, kakrsni smo v resnici. Ker okolica tega ne odobrava. In predvsem ker se tega enostavno bojimo. Ceprav iz lonca uhaja para.
Kako jo kondenzirati? </font id="purple"></font id="size2">


Če sploh prepoznavaš svoje "sence" in jih skušaš integrirati v svojo sebnost, si po moje že na dobri poti. Zdi se mi, da so najhujši tisti demoni v ljudeh, ki se jih ne zavedajo, da jih sploh imajo, ali pa jih zanikajo, zatirajo in potlačujejo, ker so raje "čisti" kot pa CELI.

#21 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. december 2005, 00:25

ja, no kej vec povej, ce ces? :inocent:
----------

Če sploh prepoznavaš svoje "sence" in jih skušaš integrirati v svojo sebnost, si po moje že na dobri poti. Zdi se mi, da so najhujši tisti demoni v ljudeh, ki se jih ne zavedajo, da jih sploh imajo, ali pa jih zanikajo, zatirajo in potlačujejo, ker so raje "čisti" kot pa CELI.



#22 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 12. december 2005, 21:15

Vsak človek skriva v sebi nekaj temačnega, nekaj destruktivnega, nekaj kar naredi človeka surovega, zlobnega, morilca, impulz zla ki nas razčloveči! In ko nas zajame vojna situacija, takrat se pokažemo v najhujši luči. Zato se v vojni medsebojno ubijamo in ne samo to, poleg tega tudi sekamo glave, ker se demon bojuje proti demonu in uporabljajo se "vsa" sredstva da se uniči in poniža nasprotnika.



:palec: se strinjam

Če sploh prepoznavaš svoje "sence" in jih skušaš integrirati v svojo sebnost, si po moje že na dobri poti. Zdi se mi, da so najhujši tisti demoni v ljudeh, ki se jih ne zavedajo, da jih sploh imajo, ali pa jih zanikajo, zatirajo in potlačujejo, ker so raje "čisti" kot pa CELI.

:palec: :palec: :palec:
Točno tako. Če si se saposben soočati z lastno senco, jih prepoznavati si na pravi poti, težje je , če zrcališ svojo senco v zunanji svet.


<vse dobro,

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#23 Dave

Dave
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 96

Objavljeno: 12. december 2005, 22:43

MMMMMMMMMMMMMMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAČOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
OOOOOOOOOOOOOOOONAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA I JUST CALL TO SAY I LOOOOOOOOOOOVE YOUUUUUUUUUUUUUUUU I JUST CALL TO SAY HOW MUCH MMMMMMMMAAAAAAAAAAAAAČOOOOOOOOOOOOOOOOOONAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :wub: :wub: :wub:

#24 lilita

lilita
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 116

Objavljeno: 17. december 2005, 01:26

x:Ix hoj..kaj pa,če se vsa ta #demonska#energija pozitivno sprosti s sexom? ...Mogoče bi bilo manj nasilja in ostale morije :vragec: x:o)x :2src: .Jaz vem pri sebi,da ko me (moj)dobro hm,hm... :vragec: :C: ,je svet čisto drugi-uffa- x:Ix .
Živi in pusti živeti!!!

#25 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 19. december 2005, 09:44

Vsak človek skriva v sebi nekaj temačnega, nekaj destruktivnega, nekaj kar naredi človeka surovega, zlobnega, morilca, impulz zla ki nas razčloveči!

To je mešanica živalskega, napačne umske kalkulacije in človekove želje po uporu. Upor družbi je ena od oblik individualizacije. V tem ni nič narobe, dokler se misli ne spremenijo v dejanja.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0