Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Demoni v nas


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
155 komentarjev na to temo

#51 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 20. januar 2016, 12:42

seveda ga mam in to unega zlo zlobnega, vsako toliko pride na površje, naredi pizdarijo in pol se skrije nazaj v brlog.

kako pa ti reguliraš te pizdarije ?



#52 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 20. januar 2016, 12:49

Najprej v redu definirajte pojem "demon" oz. kaj kdo smatra pod tem pojmom......a so to arupa deve, rupa deve, kama deve, itd...al so to človečkove lastne misli, vzorci, prepričanja...ker na začetku te teme je Uma rekla da ne misli na astralna bitja...čeprav "demoni" kot bitja so lahko več kot samo astralci...

 

"Demončki" kot bitja so po učenju ezoterike sestavljeni iz iste snovi kot človečki, če gledamo po energijski ravni...kar loči angelčka od demončka so druge stvari...

 

V stik z demončki kot bitji ali vzorci se lahko pride tudi brez umiranja uma in koncentracije- spanje, vročinske bolezni, droge... 

 

Pa ne pozabit na pretekle life, ko je človeček lahko bil eden izmed demonov in ga še tudi v tem vežejo "družinske" vezi...pa pridejo kakšni demončki (bitjeca) na družinsko fešto, po dolg, neizpoljnjene obljube, itd...biggrin.png

 

Kar se pa magije tiče se pa lahko uporablja tako demončke kot angelčke kot tudi bitja, ki so še nižje po evoluciji...vprašanje je bolj ali se gre za odnos gospodar- suženj ali sodelavec- sodelavec...

 

Notranje demončke kar je bilo pa na začetku govora se rešuje s procesiranjem podzavestnih vzrocev, ozaveščanjem in vsem ostalim kar gre zraven...medtem ko za "demončke" kot bitjeca je pa potrebno še marsikaj več..biggrin.png

 

In kar je največja fora...vse to se prepleta...tako da eden brez drugega ne gre...tongue.png

 

V par stavkih povedano celo bistvo...kdor razume...biggrin.png  


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#53 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 20. januar 2016, 12:59

 Bo mgd povedal več o tem, jst pa sam tolk da nobena asura še ni prišla do živga Krishni, pa deve tut ne...


prenos.jpg


#54 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 20. januar 2016, 13:04

demoni v nas potrebujejo hrano za svoje delovanje

ste se kdaj vprašali, katera vrsta hrane mu najbojl odgovarja in katera ne ?

vemo, da se demoni tudi hranijo z našo energijo ( strah, čustva,...)



#55 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 20. januar 2016, 13:31

 Bo mgd povedal več o tem, jst pa sam tolk da nobena asura še ni prišla do živga Krishni, pa deve tut ne...

 

Ja, res je, niti tistim, ki so mu predani.



#56 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 20. januar 2016, 13:35

mgd je blokiran, zato ne vidim objav

povem pa samo to, da je tudi krišna demon.



#57 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 20. januar 2016, 13:45

včasih ni dovolj samo razdelati pri sebi, saj zna bit demon zelo smotan pri svojih dejanjih

lahko ti naredi veliko nepopravljive škode,

še posebej, ko nekdo zunanji upravlja z njim

( magija brez demonov ne funkcionira ).....

 

si kaj raziskovala tudi v to smer ?

 

To sam pomen, da nisi še vsega razdelal pri sebi, drgač demon, ovakav ili onakav, ne more škodovat.


mgd je blokiran, zato ne vidim objav

povem pa samo to, da je tudi krišna demon.

 

Ni. Je tist, ki te edini lahko zaščit pred njimi.



#58 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 20. januar 2016, 14:04

mgd, glede na to, da ne vidim kaj pišeš, sem siguren,

da spet prodajaš klobase

 

religije so delo demonov

in demon v tebi te sili, da ga častiš

to se demončku namreč od nekdaj zelo dopade

da te drži v šahu in samo čaka, kdaj ti bo spustil mat

ko je to uspel, si mu podložen na celi črti

 

vedno te hoče peljati stran od bistva- sebe

 

dobra stran demona je, da se lahko iz lekcij, katere ti neusmiljeno servira, lahko tudi

zelo veliko naučiš

 

vedno se usede na tvoje šibke točke in skozi njih z velikim veseljem tudi deluje

 

in tu je naša naloga, da te šibke točke ozavestimo in jih začnemo regulirat, bremzat,...



#59 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 20. januar 2016, 14:32

Ja, noben ti ne more škodovat če si ne sam, z napačnimi odločitvami, tj. nenaklonjenostjo Krišni.



#60 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 20. januar 2016, 14:40

kako pa ti reguliraš te pizdarije ?

 

ponavadi zlobo obarvam tut s sarkazmom in v temu takrat tut uživam.

 

seveda stojijo zatem konkretni razlogi.

 

kako se reguliram ? uporabljam tut možgančke.     



#61 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 20. januar 2016, 15:04

biggrin.png biggrin.png biggrin.png biggrin.png

 

Vidim mgd, da se učiš od Brezota. 

 

Ne da se učim od njega, sem pa res to zarad njega tko napisu, ker jih je omenju več vrst, da me lažje razume.



#62 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 20. januar 2016, 15:55

Ma lih tko, mal kot zanimivost, a sploh veste kdo je mati vseh demonov, gnomov, vilinčic, Asmodeja......? Lilith, Black Moon. Prva Adamova žena. No, ko je bla zavržena, ko se je morala umaknt Evi, je bla izgnana na obale Rdečega morja, pa se je tm mal spajdašila z Luciferjem in ostalimi, spala (no spala se sam reče) je s tisočerimi moškimi in jim pol rojevala vse gor našteto. In tko kot ona iz podzavestnega deluje, recimo po Freudu, na prvobitno instanco zavednega in zaradi svoje narave ne pozna zakonov časa, logike in morale, tko tut njeni ¨otroci¨ demoni...bla, bla, bla...delujejo na našo zavest brezčasno, nelogično in nemoralno. In kot je bla ona mal mahnjena na seks, in ker jabolko ne pade daleč od drevesa, so tut njeni froci mal specializirani na ravno to področje in na tem področju še največ delujejo. Astrološko gledano, se tejle njeni froci, demoni.....bla,bla, nahajajo v isti hiši kot je Lilith, tk da če kdo ne ve kje ma demone, zej ve. tongue.png In to je to. wink.png

 

Zej pa uspešno flancanje naprej......flirt.gif



#63 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 20. januar 2016, 16:07

Ne da se učim od njega, sem pa res to zarad njega tko napisu, ker jih je omenju več vrst, da me lažje razume.

 

Pojem "deva" je sanskrtskega izvora in v prevodu pomeni "sijoče bitje"...to še ne pomeni, da se gre za "demone"...tongue.png

 

https://en.wikipedia...Deva_(Hinduism)

 

Deva (Sk.). A god, a “resplendent” deity. Deva-Deus, from the root div “to shine”. A Deva is a celestial being—whether good, bad, or indifferent. Devas inhabit “the three worlds”, which are the three planes above us. There are 33 groups or 330 millions of them...

 

Čisto gole osnove...in že te v redu šepajo...biggrin.png  


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#64 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 20. januar 2016, 19:53

no, če gremo naprej glede hrane demonov, katero jejo preko nas

najbolj jim paše sladka hrana in tudi alkohol, zato so nekateri obsedeni na sladko

 

kaj od hrane jim še prija ??



#65 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 20. januar 2016, 19:56

Pojem "deva" je sanskrtskega izvora in v prevodu pomeni "sijoče bitje"...to še ne pomeni, da se gre za "demone"...tongue.png

 

https://en.wikipedia...Deva_(Hinduism)

 

Deva (Sk.). A god, a “resplendent” deity. Deva-Deus, from the root div “to shine”. A Deva is a celestial being—whether good, bad, or indifferent. Devas inhabit “the three worlds”, which are the three planes above us. There are 33 groups or 330 millions of them...

 

Čisto gole osnove...in že te v redu šepajo...biggrin.png  

 

Nisem se nanašu na deve o katerih si pisu ampak na demončke kot bitja ali vzorci kot si pisu.



#66 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 20. januar 2016, 20:39

no, če gremo naprej glede hrane demonov, katero jejo preko nas

najbolj jim paše sladka hrana in tudi alkohol, zato so nekateri obsedeni na sladko

 

kaj od hrane jim še prija ??

 

Slava.



#67 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 20. januar 2016, 20:57

Jz sm dal svojmu demončku dons mal za jest in s tem povzročil, da je Brezotov mal poskoču (demonček, ne tič Pico :)



#68 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 20. januar 2016, 21:51

Meso. Meso. In meso.

res je

 

katera hrana jim pa ne paše ??



#69 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 20. januar 2016, 22:28

Gluten frei inno.gif, pa presna tongue.png  



#70 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 20. januar 2016, 22:45

ja, to vi mislite

demončku paše skoraj vsa hrana razen.........



#71 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 20. januar 2016, 22:46

Pop TV demon št. ena....so še drugi....reklame....punce....pubci....itd....

Tudi eden prav zdaj to piše! :)tongue.png

 

Spuki tema! partyy.gif


dReAM

 

 

 


#72 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 20. januar 2016, 22:48

Pop TV demon št. ena....so še drugi....reklame....punce....pubci....itd....

Tudi eden prav zdaj to piše! smile.pngtongue.png

 

Spuki tema! partyy.gif

kje prav zdaj piše ??



#73 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 20. januar 2016, 22:51

Nisem se nanašu na deve o katerih si pisu ampak na demončke kot bitja ali vzorci kot si pisu.

 

"Demoni" kot bitja so ena stvar..."demoni" kot vzorci so druga stvar, v teh primerih se sploh ne gre za bitja...In ne mi govorit da si ti pisal za oba primera, ampak bolj v kontekstu prvega...ker za tadruge (vzorce) ne more nihče trdit, da sem jih jaz v tej temi našteval (več vrst)...al pa ti ne razlikuješ med enim in drugim...oziroma sploh nisi razumel globine zgornjega "zgoščenega" posta...tongue.png biggrin.png

 

Notranji "demoni" kot vzorci imajo zelo majhen vpliv v povezavi s hrano..."Demoni" kot bitjeca v povezavi s hrano so pa druga pesmica. In če vas zanima glede "demončkov" kot bitjec in hrane...treba je gledati pretekla življenja, karmične vezi, razvojno stopnjo...zakaj na nekoga imajo te stvari vpliv na nekoga pa ne...oziroma zakaj na nekoga vplivajo v večji meri, na drugega pa v manjši ali pa sploh ne...Nima smisla metat vseh v isti koš, ampak je treba imeti več košev...

 

In kakor sem jaz razumel začetek te teme je bolj govora o prvem...Za drugo pa škoda besed, ker je daleč nad razumevanjem večine ljudi. To kar ljudje mislijo da vejo, kar piše po new age knjigah, internetu, se govori v religijah, je samo okoli 20% resnice. Pravo znanje o demončkih kot bitjecih se začne dobivat šele na nivoju okoli 70- 80% od tistega kar je dosegel Buda. Vse ostalo do takrat je pa več ali manj dječji vrtič teorija. Šele na tej stopnji je človeček nekak pripravljen, se soočati z malo bolj "odraslimi demončki", ne "demončki otroki". Mislim, da sem s tem povedal več kot preveč...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#74 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 20. januar 2016, 22:51

Razmišljam in razmišljam in mi je prav hecno ob dejstvu,

da smo prav vsi neke vrste demoni....


dReAM

 

 

 


#75 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 20. januar 2016, 23:01

"Demoni" kot bitja so ena stvar..."demoni" kot vzorci so druga stvar, v teh primerih se sploh ne gre za bitja...In ne mi govorit da si ti pisal za oba primera, ampak bolj v kontekstu prvega...ker za tadruge (vzorce) ne more nihče trdit, da sem jih jaz v tej temi našteval (več vrst)...al pa ti ne razlikuješ med enim in drugim...oziroma sploh nisi razumel globine zgornjega "zgoščenega" posta...tongue.png biggrin.png

 

Notranji "demoni" kot vzorci imajo zelo majhen vpliv v povezavi s hrano..."Demoni" kot bitjeca v povezavi s hrano so pa druga pesmica. In če vas zanima glede "demončkov" kot bitjec in hrane...treba je gledati pretekla življenja, karmične vezi, razvojno stopnjo...zakaj na nekoga imajo te stvari vpliv na nekoga pa ne...oziroma zakaj na nekoga vplivajo v večji meri, na drugega pa v manjši ali pa sploh ne...Nima smisla metat vseh v isti koš, ampak je treba imeti več košev...

 

In kakor sem jaz razumel začetek te teme je bolj govora o prvem...Za drugo pa škoda besed, ker je daleč nad razumevanjem večine ljudi. To kar ljudje mislijo da vejo, kar piše po new age knjigah, internetu, se govori v religijah, je samo okoli 20% resnice. Pravo znanje o demončkih kot bitjecih se začne dobivat šele na nivoju okoli 70- 80% od tistega kar je dosegel Buda. Vse ostalo do takrat je pa več ali manj dječji vrtič teorija. Šele na tej stopnji je človeček nekak pripravljen, se soočati z malo bolj "odraslimi demončki", ne "demončki otroki". Mislim, da sem s tem povedal več kot preveč...biggrin.png

vsi demoni, ali entitete bla bla bla, imajo dosti skupnih točk

ne rabi bit na stopnji tej in oni

dovolj je, da se človek temeljito poglobi v njihovo sestavo, delovanja,..skozi sebe

preizkušanje mnogih metod, da odgovorov več kot marsikatera knjiga ipd wink.png

 

proces raziskovanja teh energij je zelo zahteven in nevaren

tukaj se drega v samo srčiko

 

pišem samo delček stvari, katere sem šel skozi te preizkuse

tko, da mogoče da komu odriv za dodatna raziskovanja wink.pngwink.png






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0