Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Demoni v nas


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
155 komentarjev na to temo

#126 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 23. januar 2016, 16:55



otroštvo, neki del ful lep,  ostalo   vsa slabše, vsako leto..........

do dvajsetega sem dvakrat srečal tistga gor in obakrat so me porinli nazaj v lajf

nikol ne bom pozabil zadnjega, ko sem se zbudil popolnoma hladen in lovil sapo, kot utopljenec

hladna kri v žilah, se zopet začela premikat...

nekdo je bil tisto jutro smrtno presenečen, ko me videl živega

najbrš je vedel zakaj se je šlo...

od osemnajstega dalje, sem bil prava magnetna vreča za psihopatsko magično poigravanje

k sreči,, nikoli me ni zlomilo

 

 

 

love3.gifclover.gifrainbow.gifheartpump.gifrainbow.gif

 

Ne daj se Zlatkoheartpump.gif tako se mi fino zdi, da si tole zapisal-

z malo popravki bi lahko bil tudi zapis iz moje buče in veš, da nič ne združuje bolj kot, če si z nekom čepel v istem drekuedoom16.gif


Obečanje ludom radovanje...


 


#127 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 23. januar 2016, 18:24

Gold, to je pa res svašta...ohmy.png huh.png Hvala, da deliš z nami. 

 

Sama sem se v 20. letih tudi nagibala v smer ezoterike, skrivnostnega. Ko sem se začela ukvarjat s tem, se mi je zdelo, da me preveč in pregloboko vleče noter, pa ker sem v 24. letu dobila prvega otroka in nato drugega, sem se raje umaknila nazaj. Sem pa tudi doživela kar nekaj, nisem bila glih prišparana, ne pa seveda tiste skrajne točke, ko te že Bog k sebi kliče... Sicer pravijo, da vsak dobi toliko, kolikor lahko nese.  Šele sedaj čutim, da se postavljam na noge, da se osvobajam, da se mi odpirajo poti. In vse to, ker se počutim bolj samozavestna, močnejša...



#128 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 23. januar 2016, 18:36

Res svašta... Samo se drži svoje smeri!
Niso ti zastonj dali to ime @-}--!

#129 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 24. januar 2016, 00:02

Še bolj zanimivo je ko človeček zaradi "čark" parkrat zaradi "neznanega vzroka" zleti s ceste, se zabije v ograjo ali pa se samo malo zavrti po cesti in nikome ništa...al pa ko zaradi čark crkuje elektronika na novih napravcah al pa avtu...in ko se skine sve dela normalno kot da ni bilo ničesar...In ko človeček- sihirbaz skoraj doživi srčni infarkt in obleži na postelji za en dan ali več ala karma is a bitch varianta...

 

Lahko podam samo namig za take situacije...če človeček hoče razumeti zakaj se mu nekaj dogaja ali je dogajalo, naj malo razmisli, preveri kdaj se je kao začelo dogajat, kakšne so bile karmične vezi s človečki in bitjeci v igri...zadovoljivi odgovori se ponavadi ne skrivajo v sedanjem lifeu...

 

Če človeček xxx poštima vse karmične vezi z osebo yyy, ki v tem lifeu čarka, mu yyy skoraj ne more več škodovati pa če čarka še ne vem kako...isto velja za džavolčiče, ki so v igri...na koncu je tako kot komarac ko piči slona, skoraj se nič ne čuti...In v tej smeri se skriva zelo pomemben namig zakaj so karmične vezi in karma iz preteklih lifeov med vpletenimi osebami samimi tako pomemben dejavnik...eden izmed glavnih...Potem se pa človeček lahko smeji, šali in kofetka z džavolčiči....biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#130 mia4aerobics

mia4aerobics
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 928

Objavljeno: 24. januar 2016, 00:17

Gold.iskreno mi je tvoje pisanje najezilo kozo...cez kaj vse si moral it in se vedno si ostal v sebi iskren za sebe.povej,zdaj ko gledas za nazaj ,bi sprejemal se 1x take odlocitve kot si jih?potem si dejansko lahko srecen.
TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal



Objavljena slika

#131 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 24. januar 2016, 00:30

ko se rodiš dober in pošten, te nobena skrajnost ne zapelje na napačna pota

odločitve te itak sproti klešejo in obdelujejo, kot kamnosek svoj izdelek, dokler ga ne izpili do sijaja

ko gledam nazaj, si rečem Hvala

brez teh izkušenj ne bi nikoli dokončal svoj kip

marsikdo v takih situacijah naredi ali konec, ali pade dol in potem tableti do prehitrega konca

upanje umre zadnje in če je upanje dovolj močno, je v vsaki vojni zagotovljena zmaga

če ste me spremljali nazaj, pisanje postov ipd, je bila dostikrat prisotna dobra volja in smeh

to je v zvezdah, to je v meni

in niti vrag ne more tega spremenit

zdaj se še njemu smejem in vsem budalam, kateri so bili v resnici prfoksi v glavnem predmetu dolgega faksa biggrin.pngbiggrin.png



#132 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 24. januar 2016, 06:40

Ja, sam vrača se nam kar smo mi prej drugim delal. Drugi so za nas lahko samo "poštarji" in ko odplačaš ti noben nič ne more, tud če hoče. Če pa nimaš odplačan, pa boš mogu plačat, pa če se na glavo postaviš, nič in nihče ti ne more pomagat. Vse je čist pravično in smrt sama po seb še nič ne konča. Kolk lahko kdo to zazna, pa je odvisn od njegove stopnje zavesti, iskrenosti. Če hočeš pridt ven iz karme morš vedt kaj te je pripeljal notr. To da nismo hotl služit našega večnega gospodarja Boga, Krišne. Takoj k nismo hotl in hotl uživat materijo, smo dobil lažni ego in s tem lažnim egom delamo marsikaj in plačujemo marsikaj. Tud če dobivamo materialno dobro je to trpljenje/ujetost/neizpolnjenost za dušo. Zato iz ujetosti v materijo se lahko reši samo tisti, ki nobenga druzga ne krivi za svoje trpljenje (ker po zakonu karme ne more bit nič nepravičnega) in ki začne prav delovat, tj. v zadovoljstvo svojega večnega gospodarja, Krišne. Tud tega seveda ne more še vsak razumet. Vse je odvisn od kapacitete. Hare Krišna 



#133 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 24. januar 2016, 10:12

obstaja star rek;

starši grešijo-otroci plačujejo

jaz sem dosti dolga odplačal sam, oni bojo svojega najbrž v naslednjem lajfu

kot že omenjaš-poštimat karmične vezi

človek mora poštimat sebe

do staršev in vseh, ko sem jih kadarkoli srečal, sem bil predober, v zahvalo sem fasal, kar sem fasal

oni so prodani reveži in se ne zavedajo, kako ceno za manipuliranje z vragom bojo v resnici plačali

pri vragu ni nič zastonj, pa čeprav te lep del življenja fila z vsemi mogočimi dobrinami

na koncu jim itak na krut način obrne hrbet

takrat jim ne pomaga niti znanje, tehnike, niti doktorji

tudi ti ljudje bojo nemočno gledali svoje otroke, vnuke..., njihova trplenja, bolečine,.....

saj niso vsega sami krivi, kriv je tudi demon v njih, kateremu so nasedli

na njih samih je bilo, ali se bojo prodali, ali izbrali pošteno pot

že nekaj let so planeti postavljeni tako, da se vse sihirbaze prepozna dosti hitreje, kot pred časom

maske padajo, niso več nevidni in nedotakljivi

nekateri vsemogočneži se razkrivajo tudi v medijih, nekateri se še bojo

temu se ne da ubežat

vrag kaznuje na vsemogoče načine

bog-kreator-šefe, nagrajuje na vsemogoče načine

na nas samih je izbira poti in od tega je odvisno nadaljne življenje in prihodnji lajfi

če je komu lažje sprejeti besedo karma, naj tako bo, mene ta beseda moti, ker je notri element izgovora za lenobno prelaganje klesanja kamna

bližnjice ne obstajajo

bližnjice prodajajo razni terapevti vsemogočih tehnik in  jeb, rezultat pa je vedno isti

folk hodi od poncija do pilata in ne zna drugega, kot odgovornost prelagat na terapevta in čakati na čudež

sem dal skozi veliko jamračev, kateri še vedno enako držijo svojo linijo lajfa, na mojo srečo imajo druge filtre...

če ne padejo pod fanatičen vpliv religije, pač plačujejo therapevte in mazače

problemi pa samo še večji in to vse zaradi njihove lastne lenobe spoznavanja sebe

pomagaj si sam in ...................saj vemo wink.png



#134 A65

A65
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 422

Objavljeno: 24. januar 2016, 11:08

človek mora poštimat sebe

pomagaj si sam in ...................saj vemo wink.png

 

Želim ti, da čim bolje izkoristiš tisto, kar ti je dano. Srečno.



#135 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 24. januar 2016, 11:16

Poštimati pri sebi v neki zadovoljivi meri je osnova...sledijo vezi s starši...potem pa dalje...v bistvu se vse več ali manj prepleta med sabo

 

Goldi še enkrat si v redu preberi zgornji post...in v redu odmeditiraj...ter razmisli zakaj toliko "sovraštva" do omenjenih človečkov...in kaj te moti pri izrazu "karma"...

 

Karma še zdaleč ne pomeni lenobe. Bolje rečeno človeček lahko lenari ampak ga bo Višja sila, njegova duša ali okoliščine slej ko prej prisilile, da bo začel drugače misliti in se malo zmigati...če ne v tem lifeu pa v naslednjem...

 

Planeti nimajo kaj dosti veze s sihirbazi...ampak Duhovna hierahija Zemlje, ki se počasi vrača na fizični nivo in spet počasi začenja delovati med ljudmi in jih poučevati...po 100 tisoč leti so ponovno prišli med nas v malo večji meri, torej smo človečki kot celota le naredili nek pozitiven korak naprej...in taka bitjeca s svojim "močnim sevanjem" v okolico lahko povzročijo tudi da se sihirbazi malo "opijanijo" (na površje jim iz podzavesti pridejo tako negativne kot pozitivne lastnosti osebnosti) in se lažje razodenejo...

 

In kot pravijo brača muslimani- ubiti sihirbaza nije haram (greh), tako da pištolj ali čakijo v rokco in naj se "peklenski ples" prične...biggrin.png

 

A sem že povedal zgodbico kako je nek hodža sestavljal truplo, ki je bilo v več delih zaradi nesreče...nekaj zmolil, truplo je kao oživelo, nekaj popričao s tem živo- mrtvim osebkom in potem se telo uleglo nazaj v krsto in dušica zapustila telo...Če ga niso šejtani tega naučil ga je pa sam Jezus al pa Alah...Aja pa enkrat je bila ena starejša gospa z njim, ko je to delal. Je kasneje rekla, da jo je skoraj pobral od strahu in da sploh ne ve ali se je onesvestila ali ne...Take bajke prav poživijo kaficu...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#136 patricija1189

patricija1189
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 144

Objavljeno: 24. januar 2016, 11:31

Sama imam v sanjah pogosto opravka z duhovi.Ali demoni. Nikoli jih ne vidim iz oči v oči,čutim pa njihovo energijo.Negativo.Pa vedno jih nekam odganjam.



#137 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 24. januar 2016, 11:40

Poštimati pri sebi v neki zadovoljivi meri je osnova...sledijo vezi s starši...potem pa dalje...v bistvu se vse več ali manj prepleta med sabo

 

Goldi še enkrat si v redu preberi zgornji post...in v redu odmeditiraj...ter razmisli zakaj toliko "sovraštva" do omenjenih človečkov...in kaj te moti pri izrazu "karma"...

 

Karma še zdaleč ne pomeni lenobe. Bolje rečeno človeček lahko lenari ampak ga bo Višja sila, njegova duša ali okoliščine slej ko prej prisilile, da bo začel drugače misliti in se malo zmigati...če ne v tem lifeu pa v naslednjem...

 

Planeti nimajo kaj dosti veze s sihirbazi...ampak Duhovna hierahija Zemlje, ki se počasi vrača na fizični nivo in spet počasi začenja delovati med ljudmi in jih poučevati...po 100 tisoč leti so ponovno prišli med nas v malo večji meri, torej smo človečki kot celota le naredili nek pozitiven korak naprej...in taka bitjeca s svojim "močnim sevanjem" v okolico lahko povzročijo tudi da se sihirbazi malo "opijanijo" (na površje jim iz podzavesti pridejo tako negativne kot pozitivne lastnosti osebnosti) in se lažje razodenejo...

 

In kot pravijo brača muslimani- ubiti sihirbaza nije haram (greh), tako da pištolj ali čakijo v rokco in naj se "peklenski ples" prične...biggrin.png

 

A sem že povedal zgodbico kako je nek hodža sestavljal truplo, ki je bilo v več delih zaradi nesreče...nekaj zmolil, truplo je kao oživelo, nekaj popričao s tem živo- mrtvim osebkom in potem se telo uleglo nazaj v krsto in dušica zapustila telo...Če ga niso šejtani tega naučil ga je pa sam Jezus al pa Alah...Aja pa enkrat je bila ena starejša gospa z njim, ko je to delal. Je kasneje rekla, da jo je skoraj pobral od strahu in da sploh ne ve ali se je onesvestila ali ne...Take bajke prav poživijo kaficu...biggrin.png

nimam sovraštva do domačih, le ne dovolim jim, da se vmešavajo v moj lajf

glede njih in ostalih imam razčiščeno

koliko morajo pa oni sami razčistit, pa je njihov problem in ne več moj

ptič, ko zraste, odleti iz gnezda

mene so privezali, da sem odletel dosti pozneje

dosti ptičev pa nima jajc zapustit gnezda in postanejo invalidi v glavi

karmo, sarmo, sem razreševal tisti čas, ko sem bil še v gnezdu

 

saj veš, kot pravijo;

če te nekdo enkrat brcne v rit je on kriv

ko te drugič brcne, si kriv sam, saj si imel rit preblizu njegovega čevlja biggrin.png



#138 patricija1189

patricija1189
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 144

Objavljeno: 24. januar 2016, 11:58

oba imata prav ... in treba je it skozi te ustaljene karmične procedure

Ubistvu ni treba.Če izbereš drugačno pot,lahko to močno spremeniš.Je pa ta drugačna pot težja.Večina ne izbere težje poti. Je Gold dal fajn  primer,kako je bil do okolice predober in kako se mi je vračalo.Ampak to,da ni nehal biti dober še naprej,ga je/bo rešilo.


To temo je popravil/a patricija1189: 24. januar 2016, 12:02


#139 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 24. januar 2016, 12:03

Ubistvu ni treba.Če izbereš drugačno pot,lahko to močno spremeniš.Je pa ta drugačna pot težja.Večina ne izbere težje poti.

 

Ja, res ni treba in ne sam močno, tud popolnoma lahko spremeniš, se rešiš in to z najlažjo potjo, iskrenostjo.



#140 patricija1189

patricija1189
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 144

Objavljeno: 24. januar 2016, 12:03

karmična pot je ravno prav težka in primerna tvoji razvojni stopnji ... to pa pomeni, da jo lahko dokončaš samo do stopnje svoje zavesti ...

Easy said...uglavnem,sklepam da bližje,kot si popolnosti,težje naloge fašeš biggrin.png



#141 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 24. januar 2016, 12:05

karmična pot je ravno prav težka in primerna tvoji razvojni stopnji ... to pa pomeni, da jo lahko dokončaš samo do stopnje svoje zavesti ...

karmična ali življenska pot je itak ista pašta wink.png



#142 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 24. januar 2016, 12:05

Easy said...uglavnem,sklepam da bližje,kot si popolnosti,težje naloge fašeš biggrin.png

naloge so toliko težke, kolikor si jih zmožna prenest wink.png



#143 patricija1189

patricija1189
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 144

Objavljeno: 24. januar 2016, 12:13

naloge so toliko težke, kolikor si jih zmožna prenest wink.png

Eni smo se rodili ojačani,eni so pa pave peechke.Pa s tem ne mislim tebe wink.png


točno to ... ne pastaja lažje, temveč vedno težje ... ampak, saj si tudi ti naprednejši ...

Samo da ne napredujemo v propad,pa je vse ok biggrin.png



#144 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 24. januar 2016, 12:22

Sama imam v sanjah pogosto opravka z duhovi.Ali demoni. Nikoli jih ne vidim iz oči v oči,čutim pa njihovo energijo.Negativo.Pa vedno jih nekam odganjam.

demoni so tvoji učitelji

vedno se vsedejo na tvoje šibke točke, saj poznajo vsak detajl tvojega delovanja, razmišljanja

vedno te nekje prizadenejo

in točno se skozi lastno zavedanje, lahko določi šibka točka

več slabih točk boš predelala, manj bo imel demon vpliva na tebe

tukaj mu dobesedno jemlješ moč

proces obdelave je zapleten in težak, ter dolgotrajen

zakaj ?

zato, ker imamo ogromno šibkih točk pri sebi

ko razrešiš eno, se pojavi druga

vedno je potrebno vsako spremembo pri sebi po nekem času analizirati

če imaš v sebi zelo močnega demona, ti mora glava delati 24 ur na dan

opazovanje, analiza, opazovanje, analiza + delovanje v drugo smer

 

danes je na netu dostopno marsikaj in ko imaš pri sebi nek problem, si za pomoč mal pogooglaj

če ne drugo, imaš vsaj idejo, kak dalje

 

in, ne pozabi poslušati sebe, svojo intuicijo

skozi trening, boš vsakič bolje razumevala, kaj je prav in kaj ne

demon se bo vmes vmešaval in prišepetaval svoje podle finte

bolj, ko poznaš sebe, lažje ti bo določit, kaj je dobro in kaj ne

čas leti, leta grejo, tko da kar začni z klesanjem wink.png



#145 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 24. januar 2016, 12:41

kam se najraje vsede demon v nas ?

na ego in ponos

ljudje delamo največjo napako, ker živimo za druge

vedno se hočemo primerjati z drugimi in njihovemu statusu

kaj bojo pa ljudje rekli..........................., večni predsodek

in tko se folk ujame v kaste in je suženj drugih

žal se ljudi vedno ocenjuje navzven, po izgledu, statusu

zavedajte se samo ene stvari;

največje bogastvo se skriva znotraj nas ( ali pa revščina ) wink.png



#146 patricija1189

patricija1189
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 144

Objavljeno: 24. januar 2016, 12:42

Demoni so šibki,zato napadajo.Ko jih enkrat zadaneš v pravo mesto napadejo še bolj.Takrat se šele vse začne wink.png



#147 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 24. januar 2016, 12:47

Demoni so šibki,zato napadajo.Ko jih enkrat zadaneš v pravo mesto napadejo še bolj.Takrat se šele vse začne wink.png

demoni so močni, a bolj jih spoznavaš, bolj so strahopetni

ja, znajo močno napadat, takrat jih je več skupaj

nekaj notri, nekaj zunaj tebe

ko je kriza, se med sabo povohajo, kot cigani in kar naenkrat jih je en trop okoli

 

tukaj je na tebi, da raziščeš, česa se bojijo

ko ugotoviš njihove šibke točke, se umikajo, kot lopov pred policajem biggrin.png



#148 patricija1189

patricija1189
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 144

Objavljeno: 24. januar 2016, 12:53

demoni so močni, a bolj jih spoznavaš, bolj so strahopetni

ja, znajo močno napadat, takrat jih je več skupaj

nekaj notri, nekaj zunaj tebe

ko je kriza, se med sabo povohajo, kot cigani in kar naenkrat jih je en trop okoli

 

tukaj je na tebi, da raziščeš, česa se bojijo

ko ugotoviš njihove šibke točke, se umikajo, kot lopov pred policajem biggrin.png

Močni so kadar jim uspeva.Uspeva jim pa takrat, ko izrabijo najlažji način za dosego nečesa.Pusiji brez hrbtenice, ki se hranijo s strahom in nesrečo.Šibkost se išče pri močnih,ne pri šibkih wink.png



#149 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 24. januar 2016, 12:59

demoni si za dosego nekega cilja vzamejo tudi po par let časa

čakajo, kot mačka miša

udarijo po stvareh, katere so ti pomembne, katere se bojiš izgubit

ugled, materialne dobrine, činče minče,....



#150 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 24. januar 2016, 17:49

Tapravi demončki (recimo okoli 70% nivo Buda) se lotevajo samo ljudi, ki imajo visoko razvita subtilna telesa, ker s slabimi in neprečiščenimi nimajo kaj za delat...tralala..In pri takih se bo težko odkrilo šibke točke, ker so tudi evolucijsko višje več kot 90% človeštva kar pomeni da imajo tudi več "prepucano"...Govora je samo o tistih, ki imajo dostop do Zemlje...In takim jaz ne bi glih rekel pusiji al pa da se hranijo s strahom. Strah je za njih podobno kot če bi vam kdo stopil na rano...biggrin.png

 

Vsi ostali so za moje pojme nižji ali srednji demončki...za katere lahko velja to kar je zgoraj omenjeno...

 

In kaj je največja fora...sihirbazi, ki čarkajo ponavadi sploh niso toliko močni...temačno bitjece s katerim imajo pa kao "partnerski ali poslovni" dogovor so pa lahko še enkrat toliko močni kot on, oni pa znajo biti problematični...In zakaj je to dobro vedeti???

Zaradi reševanja problemov...lol

No ja, lahko se pa z različnimi načini (tudi po nesreči, če se človeček malo igra z energijami pa se ne zna) odpre tudi kakšen portal in "uleti" kakšen malo višji rangirani demonček po svoj dolg...

 

In kot zanimivost lahko povem, da lahko nekateri čakajo tudi milijone ali milijarde zemeljskih let na poplačilo karmičnega dolga...nekateri lahko človečka spremljajo tudi po več življenj in ga tuc tuc po glavi preko več življenj...Skratka sci- fi bajke katere vas sigurno ne zanimajo ker niste ljubitelji tega žanra...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0