Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Dvojni Kozorog


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
15 komentarjev na to temo

#1 Pupika

Pupika
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 34

Objavljeno: 26. februar 2003, 01:00

Pozdravljeni!

Kaj mi lahko poveste o moškem, ki ima sonce v Kozorogu, ascedent pa prav tako? Objavljena slika

lp

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. februar 2003, 01:00

Zelo zelo pomembno je, kaj si ti....

On pa je seveda tic svoje sorte... Objavljena slika

Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 Pupika

Pupika
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 34

Objavljeno: 26. februar 2003, 01:00

Jaz sem Kozorog, ascedent Rak, ampak to ni važno, mene bolj zanima kaj lahko poveste o takšnem moškem Objavljena slika

#4 Pupika

Pupika
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 34

Objavljeno: 26. februar 2003, 01:00

To sodiš po sebi?

Tisto glede ognjemeta si čisto sfalil [V]

#5 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 26. februar 2003, 01:00

Da ti ga ne bodo vsi skritizirali,pozabili so, da so pa saturnovci zelo zanesljivi,starejši bodo boljše bodo zgledali,tvoje sonce pa je verjetno blizu njegovega DES, to pa pomeni verjetno eno karnično navezo, zato kar počaki in prečekiraj kakšen bo.Verjetno čustva bolj skriva kot ne, to ne pomeni,da jih nima, ampak prezentacija le teh je bolj slaba.O posteljnem ognjemetu je pa treba gledat njegovega marsa kako je aspektiran sploh na venero.Kakšen je, je odvisno tudi od njegove lune,mogoče pa je mehak, kaj pa če jo ima tam kot ti sonce? Preveri sama in opazuj.

#6 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 26. februar 2003, 01:00

g.K0m0lčarObjavljena slika
P°k0w<


#7 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. februar 2003, 01:00

quote:
Pupika pravi:

Jaz sem Kozorog, ascedent Rak, ampak to ni važno, mene bolj zanima kaj lahko poveste o takšnem moškem Objavljena slika


Nasprotno, Pupika! To je zelo vazno! Do tebe bo zavzel popolnoma drugacno strategijo, kot pa ce bi bila npr. po horoskopu Riba. V tem primeru bi ti najverjetneje rekla, da se je za bati, da se te obravnava kot otroka, nebogljeno ubogo revico, ki "te je treba" malo voditi... :))))))))
Ce sta pa oba Kozoroga in on celo dvojni, pa bosta drugacne pesmi tule pela in drugacne sapice bodo pihale...

Ce si rak v asc, te bo tak moski custveno najbrz dokaj tezko zadovoljil - poleg tega obstaja tudi nevarnost, da ga tvoji starsi (oce?) ne sprejemajo ali pa je morda kaksna druga taksna rec, ki je malo moteca.
Tipicen takle "primerek" bi res bolj poviseval v pisarni ali na telefonu, medtem ko bi se menil za stevilne biznise, kot pa da bi ljubece in romanticno se ukvarjal s svojo bejbiko...

Posteljne aktivnosti ali celo ognjemet?
Ne podcenjujmo kozoroga (sploh pa ne vemo, ce nima strastnega marsa v levu ali cutne lune v skorpijonu)...

In res... kaj bi pravzaprav hotela slisati... saj najbrz res sama najbolj vidis, kaksen je. Upostevaje njegove polozaje ali pa ne. Ce jih poznas, jih najverjetneje tudi -vsaj deloma- upostevas... Torej res sama najbolje ves, kje in zakaj in kdaj je Kozorog oz. kaj to pravzaprav pomeni - ker si postavila temo Koozorog.

Kul bi bilo recimo obratno - da bi uletela sem in bi napisala totalen prispevek - z enakim naslovom...
Ali pa - moje izkusnje z dvojnim kozorogom... Objavljena slika

Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#8 Pupika

Pupika
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 34

Objavljeno: 27. februar 2003, 01:00

Moje izkušnje z dvojnim kozorogom, Marsa?

Odločen, ve kaj hoče, dela tisto kar hoče, dober po srcu, trmast (!!!). Zelo deloven, priden - pri delu, ogdovoren. Na momente se mu jebe za vse skupi, ne izgleda, da se sploh za kaj sekira Objavljena slika
Zelo romantična duša, zna z besedami, zna razvajati. V seksu se zelo potrudi, da je tudi partnerka zadovoljna Objavljena slika, seks z njim je čudovit.
Lahko bi povedala še marsikaj, ampak menim, da je vsak človek drugačen, četudi ima iste karakteristike Objavljena slika

Marsa vidim, da si pravi ekspert, lahko še kaj poveš o meni? Če želiš ti pošljem še ostale podatke o sebi Objavljena slika

#9 Helena

Helena
  • D član
  • Št. objav: 1 180

Objavljeno: 27. februar 2003, 01:00

quote:
lunca pravi:
Da ti ga ne bodo vsi skritizirali, pozabili so, da so pa saturnovci zelo zanesljivi,starejši bodo boljše bodo zgledali,tvoje sonce pa je verjetno blizu njegovega DES, to pa pomeni verjetno eno karnično navezo, zato kar počaki in prečekiraj kakšen bo.

Verjetno čustva bolj skriva kot ne, to ne pomeni,da jih nima, ampak prezentacija le teh je bolj slaba.

Objavljena slikaPopolnoma se strinjam s teboj Lunca! Objavljena slika

Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Veš Objavljena slika Pupika draga, Objavljena slika
moj prvi direktor ima sonce v kozorogu,
pod krinko strogosti in navidezne avtoritativnosti
se skriva čustveno in čuteče srce.
Kozorogi imajo ponavadi težko otroštvo,
z leti, starejši so, žlahtnejši so - kot vino rujno.
Dopolnil je 6 desetk svojega življenja,
pa je tako vitalen duhovno in telesno,
kosa se z 20, 30 let mlajšimi kolesarji,
ko gredo vsako leto kolesarit,
skratka občudujem svojega Učitelja Saturna,
ki nas uči natančnosti, discipline in reda.

Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Samo z iskrenostjo in neposrednostjo
ter potrpežljivostjo se boš dotaknila njegovega srca,
in ne dvomim, da ti to ne bi uspelo,
takšne izkušnje imam jaz.

Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Drži se! Verjemi vase in Vanj.
Saturn oz. Kronos je tudi Bog časa,
tako da, če boš verjela,
da vse ob svojem času pride,
boš mirnejša in lažje ti bo pri srcu Objavljena slika.

Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Pa ne govorte prosim,
da so kozorogi hladni v postelji,
sej to je samo Sonce v Kozorogu,
kaj pa, če se gospa Ljubezni kraljica nahaja kje druje [?]


Objavljena slika Elena Objavljena slika

Helena


#10 Helena

Helena
  • D član
  • Št. objav: 1 180

Objavljeno: 27. februar 2003, 01:00

quote:
Pupika pravi:

Moje izkušnje z dvojnim kozorogom, Marsa?

Odločen, ve kaj hoče, dela tisto kar hoče, dober po srcu, trmast (!!!).
Zelo deloven, priden - pri delu, ogdovoren.
Na momente se mu jebe za vse skupi, ne izgleda, da se sploh za kaj sekira Objavljena slika

Zelo romantična duša, zna z besedami, zna razvajati.
V seksu se zelo potrudi, da je tudi partnerka zadovoljna Objavljena slika,
seks z njim je čudovit.

Lahko bi povedala še marsikaj, ampak menim, da je vsak človek drugačen, četudi ima iste karakteristike Objavljena slika

Objavljena slikaPupika! Objavljena slika

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika


Objavljena slika Elena Objavljena slika

Helena


#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. februar 2003, 01:00

quote:
Pupika pravi:


... Marsa vidim, da si pravi ekspert, lahko še kaj poveš o meni? Če želiš ti pošljem še ostale podatke o sebi Objavljena slika


Pupika - hvala za odziv.
Glej - ni treba posiljat podatkov - sva ze predhodno mislila na vse in tako moje opise najpomembnejsih polozajev (Sonce, Lune in ASC) dobis ze kar po defaultu na samih straneh LN - kot tudi izracun (ki pa zdaj do nadaljnjega poteka na angleskih straneh), ki je zastonj.

Da pa ti olajsam delo:

SONCE V KOZOROGU
ASCENDENT V KOZOROGU
ASCENDENT V RAKU

To je to, kar ti jaz povem o tebi glede na tele polozaje, ki si jih podala.

Ker sem podrobnejse opise podala ze na LN, na Forumu ne razlagam ponovno vsakega tega polozaja posebej - itak mislim to, kar mislim in to ze pise nekje.
Tu samo malo vskocim, ce kaj ostane neodgovorjenega ali pa ce gre za temo, ki me zanima.


Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 Pupika

Pupika
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 34

Objavljeno: 27. februar 2003, 01:00

Bobnar si kozorog, a ne?

Če si pa povej kej več o sebi Objavljena slika

Res je, kozorogi ne znajo kazati čustev, vsaj moški ne, zase pa vem, da vsakemu takoj pomagam, če pomoč potrebuje in hoče, čeprav dostikrat rada pomagam tudi, če me nihče nič ne prosi Objavljena slika

#13 Pupika

Pupika
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 34

Objavljeno: 27. februar 2003, 01:00

Tut sama nisem mogla verjet, da imam venero v strelcu (ko so mi tako zoprni ljudje strelci)Objavljena slika
pa si ti prepričan, da bi z mano shajal, ker kot koza imam rada vse pod kontrolo? Objavljena slika

Objavljena slika

#14 polycrab

polycrab
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 29

Objavljeno: 5. marec 2003, 01:00

Hoj,
trenutno se tud jaz ukvarjam z enim Kozorogom...
Hecno, dostikrat sem slišala, da bi bil zame dober tud Kozorog, nobenga pa nisem osebno poznala in sem iz enih splošnih opisov sklepala, da ta trdovraten, trmast, hladen, stremuški in ponosen kozel meni že ne more seči do srca... hmmmm.... Se pa strinjam, da jih v posteljnih zadevah včasih podcenjujejo... tale se tud tko trudi, hehe....

Kaj pa mislite tejle navezi? A ma to prihodnost?

jaz: Rak, asc-Kozorog, luna-Škorpijon
in on: Kozorog, asc-Bik, luna-Devica?
Jaz mam venero in mars v Biku, on pa v strelcu in Kozorogu.

tnx, pa fajn se mejte na tale sončkast dan!

#15 Pupika

Pupika
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 34

Objavljeno: 5. marec 2003, 01:00

O ja, kozorog ima napačen sloves. Vse, ki jih poznam so neverjetno romantični. Znajo z besedami in se zelo trudijo, da bi ustregli svoji izbranki. Objavljena slika

#16 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 5. marec 2003, 01:00

ja, sta vredu, nim pripomb; kr sta si privlačna;hmm....dobri zemlji asc. in luniObjavljena slika
P°k0w<





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0