Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje sanje


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
* * * * * 2 x ocenjeno
4361 komentarjev na to temo

#4326 bela vrtnica

bela vrtnica
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 8. marec 2006, 15:30

bela vrtnica....možno bi bilo tud to. sam v tem primeru bi bile al pa bodo določene težave s sedanjim bivališčem, ki pa ne bodo od tebe odvisne....pa tud naslednje stanovanje bo začasna rešitev...kar pa ne pomeni, da ne bo ok.....vso srečo :palec:


Hvala :flowers:

Ja, sedaj iščem rešitev, ki je začasna, ker bi samo najela eno sobo in v bistvu jo iščem že nekaj časa. Sej bi ostala doma, samo ko mi pa dan za dnem malenkosti govorijo, "kaj sploh še delam doma". Po tem zadnjem dogodku, ko sem zvedela kaj namerava narest pa iščem nišo, da pridem do bogastva, že iz zgoraj navedenega dejstva, ko te življenje postavi na realna tla, sploh pa po ogledu dveh sob (ter cen) :ph34r: in dejstvom cen stanovanj v primerjavi z letnim oziroma mesečnim zaslužkom,... težje že ne bi moglo biti.
Non-cooperation with evil is a sacred duty.
Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.
Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.
Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.
Mahatma Gandhi

#4327 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 8. marec 2006, 15:31

xgoldfishx xpresentx xcrossfingx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#4328 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 8. marec 2006, 15:34

amis kaj pomeni, ce sanjas otroka (v mojem primeru od prijateljice)

je tudi to nov zacetek?
Uspeh je drznim zagotovljen!

#4329 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 8. marec 2006, 15:55

amis kaj pomeni, ce sanjas otroka (v mojem primeru od prijateljice)

je tudi to nov zacetek?

otrok= novi začetki, projekti, ideje, načrti, projekti različnih sort, spremembe....nežno in ranljivo....negovanje..... možnosti je več.....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#4330 Vampir777

Vampir777
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 171

Objavljeno: 8. marec 2006, 18:24

jaz pa dostikrat sanjam da vozim avto in grem hitreje in hitreje zarad adrenalina, pol se pa zabijem

#4331 Vampir777

Vampir777
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 171

Objavljeno: 8. marec 2006, 18:35

pa dostikrat sanjam da hodim po kakem mostu in izgubim nadzor in padem,saj komaj držim ravnotežje.

Včasih pa tudi da me kdo lovi jaz pa hočem hitro teči a se komaj premikam.

Ene sanje so se mi pa pojavile celo dvakrat v življenju.:

Sanjal sem , da sem pač nek izganjalec vampirjev,nato je en zlobni vampir naaročil umor mene ,ko sem zvečer hodil po ulici sta me napadla dva vampirja ki jih je on najel,in me parkrat zabodla in prebutala jaz sem se vrgel na tla in delal da sem mrtev nato sta odšla,jaz pa sem zvedel da bo zlobni vampir na neki zabavi naredil pokol,in sem šel na to zabavo,in ko sem vstopil je on začel ljudi sekati na pol ko je vse pobil se je spravil name,jaz sem stekel po stopnica na podstrešje on pa zamano ter me enkrat boksnil in mi pojavil zelo močne krče,jaz se na podstrešju najdel bodalo(bilo je enako kot eno ki mi ga je fotr dal) in ga presekal na pov ampak on je kar lbdel v zraku in tudi on mene štihnil skoraj me je ubil ampak jaz sem ga še bolj začel štihati ampak mu ni bilo nič,potem sem mu pa odrezal glavo in to je to

to sem sanjal pa tudi pred leti sam da nisem našel bodala in da me je on ubil

#4332 pjotra

pjotra
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 574

Objavljeno: 8. marec 2006, 19:27

pjotra, zajčki so v crkljanju menda kar dobri...nekaj takega ti manjka v lajfu...zato tudi spomin na najstniška leta...je pa želja še nekoliko plašna.... x:)x

ej, amis! carica si! na kaj takega sploh ne bi pomislila - ampak včasih pa mi res manjka kaj takšnega. čeprav sem trenutno zdaj zadovoljna s svojim življenjem - da trenutno ni še ene osebe v moji neposredni bližini x^x
dobra stvar za razmislit danes ponoči in prav zanima me, kaj mi bodo danes ponoči želele sanje sporočiti...

ciao, xsrcx xsrcx
pjotra

Morigenos
“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

#4333 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 9. marec 2006, 07:46

bila sem na obali, pride delfin do mene in me vabi naprej...hecno je bilo to, da ni bilo nikjer vode ampak samo nekaj belega in delfin je plaval po tem xrolleyesx glih ko sem hotela zaplavati za delfinom je nekaj močno počilo in to tik zraven mene pol pa sem se zbudila :eek: :inocent:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#4334 pjotra

pjotra
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 574

Objavljeno: 9. marec 2006, 11:49

bila sem na obali, pride delfin do mene in me vabi naprej...hecno je bilo to, da ni bilo nikjer vode ampak samo nekaj belega in delfin je plaval po tem xrolleyesx glih ko sem hotela zaplavati za delfinom je nekaj močno počilo in to tik zraven mene pol pa sem se zbudila :eek: :inocent:

klarus, vidim, da si tudi ti nenormalno močno povezana z morjem..... ful dobro. tudi mene vedno kliče morje....in ful dolgo se mi je sanjalo o delfinih, in sicer - vedno so mi bili nedostopni. videla sem jih, dodakniti pa se jih nisem mogla. pa po navadi sem vedela, da so delfni, bili pa so ful čudne oblike...
zdaj, ko se ukvarjam z njimi v prostem času in jih skupaj s prijatelji v društvu morigenos tudi preučujemo ter jih poskušamo zaščititi, se mi pa velikokrat sanja, da že plavam z njimi, jih božam in se jih dotikam, njihove linije so odlično prepoznavne in čiste... kot da sem dobila neko nagrado za to, ker se trudim, da bi jim pomagala.... xsrcx xsrcx xsrcx

drugače pa sem danes spet sanjala o mojem zadnjem bivšem (tako dolgo je že od tega, kar sva bila skupaj ampak očitno sva na nek način še vedno povezana) in o mojem športu, ki sem ga nekoč, daleč nazaj trenirala (in ki sem ga morala zaradi službe opustiti.... :sad: .... )
bilo je takole: vem, da sem bila nekje na primorskem. bile so velike stavbe (kot neke športne in poslovne hale) in v eni izmed teh smo mi trenirali kickboxing. bilo je ful hecno, ker smo imeli na tabli napisano kaj moramo narediti v sparingu x;)x
zraven pa je bil ta moj bivši s svojo družbo..... finta je bila v tem, da sva drug drugela le na skrivaj opazovala, do srečanja ni prišlo. spomnim pa se, da me je fuuuul razjezila ena kolegica iz treningov (ki je mimogrede bila res ful dobra tekmovalka - jaz sem drugače trenirala le za intenzivno rekreacijo). tekla (čisto skulirano in z lahkoto) sem za njo po stopnicah navzdol. ko sem jo dobila, sem jo vrgla čez neki pult (znašle sva se v neki veliki kuhinji in restavraciji - bilo je vse fuuul moderno) in jo držala za vrat, tako da je visela navzdol. potem sem videla, da ima v rokah nože. mirno sem pobrala nože iz njene desne roke (še vedno jo držim za vrat) in jih dam neki ženski, ki je bila zraven in vse skupaj opazovala. potem še iz leve roke. spustim jo in mirno odkorakam. ko se vračam na skrivaj "špegam" v prostor, kjer je moj bivši s svojo družbo in začutim njegov pogled....vem, da me tudi on ves čas spremlja.... no in potem se zbudim.
zanimivo, kako se lahko včasih spomnim vseh podrobosti iz sanj, včasih pa le obrise, kaj sem sanjala....

pozdravček, xsrcx xsrcx xsrcx
pjotra

Morigenos
“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

#4335 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 9. marec 2006, 12:01

jaz pa dostikrat sanjam da vozim avto in grem hitreje in hitreje zarad adrenalina, pol se pa zabijem

avto predstavlja življenje, način vožne pa kako skozi njega "krmarimo"....ti drviš...mudi se ti...kot, da bi lahko kaj zamudil...normalna posledica je, da se pol "zabiješ"...nekaj te ustavi. saj se boš počasi navadil kako krmariti.... x;)x :palec:



pa dostikrat sanjam da hodim po kakem mostu in izgubim nadzor in padem,saj komaj držim ravnotežje.

Včasih pa tudi da me kdo lovi jaz pa hočem hitro teči a se komaj premikam.

Ene sanje so se mi pa pojavile celo dvakrat v življenju.:

Sanjal sem , da sem pač nek izganjalec vampirjev,nato je en zlobni vampir naaročil umor mene ,ko sem zvečer hodil po ulici sta me napadla dva vampirja ki jih je on najel,in me parkrat zabodla in prebutala jaz sem se vrgel na tla in delal da sem mrtev nato sta odšla,jaz pa sem zvedel da bo zlobni vampir na neki zabavi naredil pokol,in sem šel na to zabavo,in ko sem vstopil je on začel ljudi sekati na pol ko je vse pobil se je spravil name,jaz sem stekel po stopnica na podstrešje on pa zamano ter me enkrat boksnil in mi pojavil zelo močne krče,jaz se na podstrešju najdel bodalo(bilo je enako kot eno ki mi ga je fotr dal) in ga presekal na pov ampak on je kar lbdel v zraku in tudi on mene štihnil skoraj me je ubil ampak jaz sem ga še bolj začel štihati ampak mu ni bilo nič,potem sem mu pa odrezal glavo in to je to

to sem sanjal pa tudi pred leti sam da nisem našel bodala in da me je on ubil


sanje o mostu imaja podobno vsebino, kot tiste z vožnjo....v življenju se še loviš, iščeš....dovolj si mlad, da te "ravnotežje" še čaka. to sedaj je pa značilno za mladostniško obdobje. enako velja za zadnje sanje, kjer se izkazuje potreba po junaških dejanjih....ki jim pa tale čas ni najbolj naklonjen. včasih so imele določene kulture posebne obrede za prehod v zrelejšo dobo. fantje so imeli naloge, pri katerih so morali pokazati svoje znanje, pogum in iznajdljivost.....so že vedeli zakaj je to potrebno....saj se je potreba po junaških dejanjih in po "dokazati se" lahko izživela. kar je zelo pomembno.

ti to sicer poskušaš in si pri tem spretnejši, kot si bil, vendar ti manjka še nekaj izkušenj. vsekakor gre na bolje. mogoče v vsakdanjem življenju pomagaš "šibkejšim" od sebe...al pa poskušaš popravit kakšno krivico, ki je storjena tebi ali drugim.....dečko, dobro ti gre. kar tako naprej. le včasih se ustavi in malo premisli o preteklih dogodkih, o tvojih lastnih dejanjih...in mogoče boš tako opazil stvari, ki jih lahko prihodnjič izboljšaš.... :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#4336 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 9. marec 2006, 12:06

klarus, vidim, da si tudi ti nenormalno močno povezana z morjem..... ful dobro. tudi mene vedno kliče morje....in ful dolgo se mi je sanjalo o delfinih, in sicer - vedno so mi bili nedostopni. videla sem jih, dodakniti pa se jih nisem mogla. pa po navadi sem vedela, da so delfni, bili pa so ful čudne oblike...
zdaj, ko se ukvarjam z njimi v prostem času in jih skupaj s prijatelji v društvu morigenos tudi preučujemo ter jih poskušamo zaščititi, se mi pa velikokrat sanja, da že plavam z njimi, jih božam in se jih dotikam, njihove linije so odlično prepoznavne in čiste... kot da sem dobila neko nagrado za to, ker se trudim, da bi jim pomagala.... xsrcx xsrcx xsrcx

[/color]

a res :vio: :vio: :vio: pa prideš dejansko v stk z njimi x?x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#4337 pjotra

pjotra
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 574

Objavljeno: 9. marec 2006, 12:14

a res :vio: :vio: :vio: pa prideš dejansko v stk z njimi x?x

v sanjah ali v budnem stanju?
Morigenos
“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

#4338 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 9. marec 2006, 12:31

bila sem na obali, pride delfin do mene in me vabi naprej...hecno je bilo to, da ni bilo nikjer vode ampak samo nekaj belega in delfin je plaval po tem xrolleyesx glih ko sem hotela zaplavati za delfinom je nekaj močno počilo in to tik zraven mene pol pa sem se zbudila :eek: :inocent:

klarus, po moje je zadnji čas, da poiščeš kakšno knjigo na temo delfinov in kitov....po možnosti kaj o njihovih sposobnostih, pa to...ne znanstveno. enkrat sem brala nekaj, sam se ne spomnim naslova. pa adrian kezele, se mi zdi, ima eno knjigo na to temo. in če boš hodila v kraje, kjer so, si obvezno privošči plavanje z njimi....saj te že prav kličejo. sicer pa vem, da si sposobna vzpostavit telepatsko povezavo z njimi, če se nanje naravnaš. sam na kite raje ne....da ne bo kakšen nasedel. na delfine pa lahko.... :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#4339 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 9. marec 2006, 12:34

klarus, po moje je zadnji čas, da poiščeš kakšno knjigo na temo delfinov in kitov....po možnosti kaj o njihovih sposobnostih, pa to...ne znanstveno. enkrat sem brala nekaj, sam se ne spomnim naslova. pa adrian kezele, se mi zdi, ima eno knjigo na to temo. in če boš hodila v kraje, kjer so, si obvezno privošči plavanje z njimi....saj te že prav kličejo. sicer pa vem, da si sposobna vzpostavit telepatsko povezavo z njimi, če se nanje naravnaš. sam na kite raje ne....da ne bo kakšen nasedel. na delfine pa lahko.... :palec:

ma men so res ta bitja čisto xsrcx sam neki me skrbi, tisto kar me je zbudilo..ker se že zdaj tresem tak grozno je bilo..ker ko sem se takrat zbudila sem nekaj vidla čutla in sem se komaj nazaj pomirila :sori:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#4340 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 9. marec 2006, 12:35

Amis, bom te še jaz nekaj vprašal!

Velikokrat sanjam kače. Različnih vrst in velikosti, debelosti in namenov. Včasih je ena debela in kratka, kdaj jih je cel kup tankih in dolgih z zlemi nameni. Gledam jih od daleč, včasih se plazijo po meni. Nekoč sem reševal malega bratranca iz gnezda tisočih kač, ko sem kar zakorakal mednje, zagrabil bratranca in zbežal. Po polju, na katerem sem tekel, je bilo spet polno kač in sem moral paziti, da kakšno ne pohodim oz. da me ne ugriznejo. Sva se pa rešila. Nikoli pa me ne poškodujejo; ne uspe jim nikoli, da bi me ugriznile.

Bral sem razne razlage, da mi nekdo želi slabo, če sanjam kače; verjetno je od števila kač odvisno, koliko slabega mi želijo (ljudje). Vem tudi, da je kača nizko na razvojni stopnji zavesti, bitje, ki naj ne bi dovolilo rasti posameznika (zato je -po mojem mnenju- obravnavana kot zlo, tudi v tisti biblični zgodbi)...

Uh, zdaj pa se je zgodilo nekaj hecnega! Medtem ko sem te spraševal, sem si sam že odgovoril! x:Dx Vseeno pa mi/nam lahko poveš svoje videnje kač (v sanjah in na sploh). x;)x
Possible—but highly unlikely.

#4341 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 9. marec 2006, 12:36


[color=#3366FF]drugače pa sem danes spet sanjala o mojem zadnjem bivšem (tako dolgo je že od tega, kar sva bila skupaj ampak očitno sva na nek način še vedno povezana) in o mojem športu, ki sem ga nekoč, daleč nazaj trenirala (in ki sem ga morala zaradi službe opustiti.... :sad: .... )
bilo je takole: vem, da sem bila nekje na primorskem. bile so velike stavbe (kot neke športne in poslovne hale) in v eni izmed teh smo mi trenirali kickboxing. bilo je ful hecno, ker smo imeli na tabli napisano kaj moramo narediti v sparingu x;)x
zraven pa je bil ta moj bivši s svojo družbo..... finta je bila v tem, da sva drug drugela le na skrivaj opazovala, do srečanja ni prišlo. spomnim pa se, da me je fuuuul razjezila ena kolegica iz treningov (ki je mimogrede bila res ful dobra tekmovalka - jaz sem drugače trenirala le za intenzivno rekreacijo). tekla (čisto skulirano in z lahkoto) sem za njo po stopnicah navzdol. ko sem jo dobila, sem jo vrgla čez neki pult (znašle sva se v neki veliki kuhinji in restavraciji - bilo je vse fuuul moderno) in jo držala za vrat, tako da je visela navzdol. potem sem videla, da ima v rokah nože. mirno sem pobrala nože iz njene desne roke (še vedno jo držim za vrat) in jih dam neki ženski, ki je bila zraven in vse skupaj opazovala. potem še iz leve roke. spustim jo in mirno odkorakam. ko se vračam na skrivaj "špegam" v prostor, kjer je moj bivši s svojo družbo in začutim njegov pogled....vem, da me tudi on ves čas spremlja.... no in potem se zbudim.
zanimivo, kako se lahko včasih spomnim vseh podrobosti iz sanj, včasih pa le obrise, kaj sem sanjala....

pozdravček, xsrcx xsrcx xsrcx
pjotra

tle skor ni dost rečt, pjotra. podzavest predeluje vajino zvezo...pa retromerkur je ful dober za take stvari. vsaj v sanjah si premagala svojo tekmico, če že v 3d to ni šlo....bravo... :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#4342 Vampir777

Vampir777
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 171

Objavljeno: 9. marec 2006, 12:46

avto predstavlja življenje, način vožne pa kako skozi njega "krmarimo"....ti drviš...mudi se ti...kot, da bi lahko kaj zamudil...normalna posledica je, da se pol "zabiješ"...nekaj te ustavi. saj se boš počasi navadil kako krmariti.... x;)x :palec:
sanje o mostu imaja podobno vsebino, kot tiste z vožnjo....v življenju se še loviš, iščeš....dovolj si mlad, da te "ravnotežje" še čaka. to sedaj je pa značilno za mladostniško obdobje. enako velja za zadnje sanje, kjer se izkazuje potreba po junaških dejanjih....ki jim pa tale čas ni najbolj naklonjen. včasih so imele določene kulture posebne obrede za prehod v zrelejšo dobo. fantje so imeli naloge, pri katerih so morali pokazati svoje znanje, pogum in iznajdljivost.....so že vedeli zakaj je to potrebno....saj se je potreba po junaških dejanjih in po "dokazati se" lahko izživela. kar je zelo pomembno.

ti to sicer poskušaš in si pri tem spretnejši, kot si bil, vendar ti manjka še nekaj izkušenj. vsekakor gre na bolje. mogoče v vsakdanjem življenju pomagaš "šibkejšim" od sebe...al pa poskušaš popravit kakšno krivico, ki je storjena tebi ali drugim.....dečko, dobro ti gre. kar tako naprej. le včasih se ustavi in malo premisli o preteklih dogodkih, o tvojih lastnih dejanjih...in mogoče boš tako opazil stvari, ki jih lahko prihodnjič izboljšaš.... :palec:



hvala

#4343 pjotra

pjotra
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 574

Objavljeno: 9. marec 2006, 12:47

tle skor ni dost rečt, pjotra. podzavest predeluje vajino zvezo...pa retromerkur je ful dober za take stvari. vsaj v sanjah si premagala svojo tekmico, če že v 3d to ni šlo....bravo... :palec:

hvala xDDx vendar priznam, da mi ni čisto jasno, kaj misliš s tem retromerkurjem - če je to bolj astrološko mišljeno, potem se bom morala še tukaj malček pozanimat. :sori:
in seveda, stvari mi niso najbolj jasne zakaj se je med nama vse tako čudno končalo....upam, da bom kmalu izvedela x^x
pa še nekaj.... ali bi morda lahko bila ta tekmica njegovo sedanje dekle (čeprav je ne poznam)? veš, dolgo časa se mi je sanjalo, da se je odločal med mano in še eno drugo. zadnje dvakrat pa je bilo kristalno jasno, da je sam....čeprav ne vem, kaj natančno se dogaja z njim oz. v njegovem življenju...
hvala x:)x x:)x

Morigenos
“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

#4344 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 9. marec 2006, 13:16

Amis, bom te še jaz nekaj vprašal!

Velikokrat sanjam kače. Različnih vrst in velikosti, debelosti in namenov. Včasih je ena debela in kratka, kdaj jih je cel kup tankih in dolgih z zlemi nameni. Gledam jih od daleč, včasih se plazijo po meni. Nekoč sem reševal malega bratranca iz gnezda tisočih kač, ko sem kar zakorakal mednje, zagrabil bratranca in zbežal. Po polju, na katerem sem tekel, je bilo spet polno kač in sem moral paziti, da kakšno ne pohodim oz. da me ne ugriznejo. Sva se pa rešila. Nikoli pa me ne poškodujejo; ne uspe jim nikoli, da bi me ugriznile.

Bral sem razne razlage, da mi nekdo želi slabo, če sanjam kače; verjetno je od števila kač odvisno, koliko slabega mi želijo (ljudje). Vem tudi, da je kača nizko na razvojni stopnji zavesti, bitje, ki naj ne bi dovolilo rasti posameznika (zato je -po mojem mnenju- obravnavana kot zlo, tudi v tisti biblični zgodbi)...

Uh, zdaj pa se je zgodilo nekaj hecnega! Medtem ko sem te spraševal, sem si sam že odgovoril! x:Dx Vseeno pa mi/nam lahko poveš svoje videnje kač (v sanjah in na sploh). x;)x

alan new...kača je en zanimiv simbol. pri različnih ljudstvih so jo različno cenili. ponekod so povdarili + , drugje pa - lastnosti...oziroma tisto, kar so si ljudje pod tem predstavljali. tako da je sedaj vse od nevarnosti, ogroženosti, preporoda, spremembe, transformacije, smrti in ponovnega rojstva do simbola za kundalini energijo....celo zdravljenja...in še bi se kaj našlo.

bi pa bilo zanimivo, kaj bi se zgodilo, če se v budnem stanju v mislih prestaviš v sanjsko sceni in kače vprašaš, kaj ti hočejo povedati. nedvomno bi bil odgovor zanimiv, saj so sanje očitno opozorilo na nekaj, ko se ti tolikokrat ponavljajo..... :vio:



hvala xDDx vendar priznam, da mi ni čisto jasno, kaj misliš s tem retromerkurjem - če je to bolj astrološko mišljeno, potem se bom morala še tukaj malček pozanimat. :sori:
in seveda, stvari mi niso najbolj jasne zakaj se je med nama vse tako čudno končalo....upam, da bom kmalu izvedela x^x
pa še nekaj.... ali bi morda lahko bila ta tekmica njegovo sedanje dekle (čeprav je ne poznam)? veš, dolgo časa se mi je sanjalo, da se je odločal med mano in še eno drugo. zadnje dvakrat pa je bilo kristalno jasno, da je sam....čeprav ne vem, kaj natančno se dogaja z njim oz. v njegovem življenju...
hvala x:)x x:)x

ko planet navidezno potuje nazaj, je retro....trenutno se to "dogaja" merkurju....poglej v astrološki del foruma. tam je dost napisano o tem. v glavnem gre za obdobja v katerem se predelujejo stare lekcije, izkušnje, nepredelani dogodki.

da te razlog prekinitve vsaj na podzavestni ravni, bremeni, je očitno. saj si sanje s podobno vsebino oz. tematiko že imela. pri tekmici sem pa mislila na sedanje dekle. saj ni treba, da jo poznaš. to sploh ni bistveno. itak smo povezani še na kakšen drug način razen fizičnega.
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#4345 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 9. marec 2006, 13:25

alan new...kača je en zanimiv simbol. pri različnih ljudstvih so jo različno cenili. ponekod so povdarili + , drugje pa - lastnosti...oziroma tisto, kar so si ljudje pod tem predstavljali. tako da je sedaj vse od nevarnosti, ogroženosti, preporoda, spremembe, transformacije, smrti in ponovnega rojstva do simbola za kundalini energijo....celo zdravljenja...in še bi se kaj našlo.

bi pa bilo zanimivo, kaj bi se zgodilo, če se v budnem stanju v mislih prestaviš v sanjsko sceni in kače vprašaš, kaj ti hočejo povedati. nedvomno bi bil odgovor zanimiv, saj so sanje očitno opozorilo na nekaj, ko se ti tolikokrat ponavljajo..... :vio:

Hvala za nasvet. x;)x
Possible—but highly unlikely.

#4346 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 9. marec 2006, 13:31

v sanjah ali v budnem stanju?

v budnem stanju :vio:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#4347 pjotra

pjotra
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 574

Objavljeno: 9. marec 2006, 13:32

ko planet navidezno potuje nazaj, je retro....trenutno se to "dogaja" merkurju....poglej v astrološki del foruma. tam je dost napisano o tem. v glavnem gre za obdobja v katerem se predelujejo stare lekcije, izkušnje, nepredelani dogodki.

da te razlog prekinitve vsaj na podzavestni ravni, bremeni, je očitno. saj si sanje s podobno vsebino oz. tematiko že imela. pri tekmici sem pa mislila na sedanje dekle. saj ni treba, da jo poznaš. to sploh ni bistveno. itak smo povezani še na kakšen drug način razen fizičnega.

ok, tnx, bom se podrobneje zatekla po nasvet še v astrološko temo, tam sem na obisku bolj malo...

pa še eno vprašanje.....glede "komuniciranja" v sanjah. pri klarus si napisala, da je nekako v sanjah povezana z delfini, saj jo kar kličejo. tudi takšne sanje sem sama že velikokrat dala skozi, ampak tukaj se mi ni zdelo tako nerazložljivo, saj se sama zavedam, da sem res zelo povezana z morjem in z delfini....tukaj sem že dopuščala možnost, da nekako na podzavestnem nivoju komuniciram z njimi.
hmmm. enkrat se mi je sanjalo, da sem se celo začela spreminjati v delfina.....ful sem se počutila ok....

naj se vrnem na moje energetsko nerazčiščeno vezo: če je to tako, ali dupuščaš tudi možnost, da tudi z ljudmi lahko na nek nezaveden način komuniciramo z njimi? je možno, da tudi sam energetsko ni razčistil pri sebi glede naju in mi tako nekako podzavestno preko sanj pošilja nekakšna sporočila? dejstvo je tudi, da je načeloma trmast človek in sem ga bolj kot preko besed v najini vezi sama v glavnini dojemala preko dejanj..... vse skupaj se je navidezno končalo le z besedami, dejanja dolgo časa niso govorila temu v prid... dokler se zavestno nisva odločila da čisto prekineva stike ( zemeljske, hi hi)
lp pjotra

Morigenos
“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

#4348 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 9. marec 2006, 13:46

ok, tnx, bom se podrobneje zatekla po nasvet še v astrološko temo, tam sem na obisku bolj malo...

pa še eno vprašanje.....glede "komuniciranja" v sanjah. pri klarus si napisala, da je nekako v sanjah povezana z delfini, saj jo kar kličejo. tudi takšne sanje sem sama že velikokrat dala skozi, ampak tukaj se mi ni zdelo tako nerazložljivo, saj se sama zavedam, da sem res zelo povezana z morjem in z delfini....tukaj sem že dopuščala možnost, da nekako na podzavestnem nivoju komuniciram z njimi.
hmmm. enkrat se mi je sanjalo, da sem se celo začela spreminjati v delfina.....ful sem se počutila ok....

naj se vrnem na moje energetsko nerazčiščeno vezo: če je to tako, ali dupuščaš tudi možnost, da tudi z ljudmi lahko na nek nezaveden način komuniciramo z njimi? je možno, da tudi sam energetsko ni razčistil pri sebi glede naju in mi tako nekako podzavestno preko sanj pošilja nekakšna sporočila? dejstvo je tudi, da je načeloma trmast človek in sem ga bolj kot preko besed v najini vezi sama v glavnini dojemala preko dejanj..... vse skupaj se je navidezno končalo le z besedami, dejanja dolgo časa niso govorila temu v prid... dokler se zavestno nisva odločila da čisto prekineva stike ( zemeljske, hi hi)
lp pjotra


kje pa je vprašanje v prvem delu?....
če govorimo o komunikaciji....jasno, da se da komunicirat z živimi bitji. men se zdi to čist normalna zadeva. seveda lahko komuniciraš z delfini. ne gre sicer za besede, ampak za občutke...ampak to je to. verjamem, da je bila izkušnja božanska. :palec:

enako velja za ljudi. da je komunikacija samo fizična, je prepričanje, ki je na zemlji veljalo dolgo. zadeva se vse bolj hitro in temeljito spreminja v korist vseh mogočig dimenzij in s tem tudi zelo različnih načinov, nivojev komuniciranja. to se sedaj dogaja ful ljudem. ne samo, da je možno, pač pa je tudi zelo verjetno, da eden, drugi ali oba, še nista razčistila vajinega odnosa. še celo v primeru, da uspeš potegnit vso svojo "energijo" nazaj, se rado zgodi, da neke vrste povezava vendrale ostane. če zadeva postane preveč moteča, pol je treba vajo pač ponavljat na enak ali pa tud na različne načine. saj slej ko prej tudi uspe.....in da ljudje svoje misli in čustva pošiljamo drug drugemo (hote ali nehote) je tud že nekaj časa znano. o tem se pogovarjajo že tud ortodoksni znanstveniki (preberi si knjigi polje in kaos).....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#4349 pjotra

pjotra
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 574

Objavljeno: 9. marec 2006, 13:56

v budnem stanju :vio:

klarus, tako je: seveda sem z delfini že imela stik, ampak le vizualen (in akustičen x;)x seveda), saj se v društvu zavzemamo za to, da delfini uživajo svojo prostost in se jim približamo le toliko, kot nam sami dovolijo ali pa jim pustimo, da se nam sami približajo. absolutno smo proti kakršnemu koli ujetništvu - ali je to v naravi ali pa v zabaviščnih parkih itd
prav tako močno odsvetujem plavanje z delfini (govorim za naše morje) ravno zaradi njihove in naše varnosti. nikoli ne veš kaj se zgodi, saj se na primer delfini radi med seboj igrajo, tako da se nežno grizejo. ampak njihovi zobje so ostri in nikoli ne veš ali bo nežno igranje za njih bilo nežno igranje tudi za nas....

delfini so vsekakor čudovita bitja. xsrcbumx ko sem v njihovi družbi se svet ustavi. ustavi se čas, ljudi okoli mene več ni.... smo le jaz in delfini. neverjeten občutek, ki se ga pravzaprav ne da opisat. nikoli ne bom pozabila prvega srečanja z delfini.... samička (ob sebi je imela mladička) me je pogledala in njen pogled je prodrl prav do moje duše in do mojega srca. fizične razdalje med nama se sploh nisem zavedala. energetske zagotovo ni bilo... pravzaprav še zdaj občutim njen dotik na moji duši.....

če te kaj več zanima o delfinih, mi piši na OS



in amis, skozi tvoje besede se mi pomen sanj resnično približuje na dosegljivo raven..... hvala ti za tako dobre odgovore. xsrcx xsrcx
in super, da si mi povedala za knjigo.... si jo grem sposodit. morda bom bolje zaznavala najino povezanost....

pozdravčke, poljubčke :kiss: :kiss: :kiss:
pjotra

Morigenos
“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

#4350 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 9. marec 2006, 14:04

jao jaz pa sanjam...najprej, da so blili vsi odgovorni iz sluzbe pri meni doma in smo nekaj blazno urejali.

potem, da sem skoraj bila odpuscena.

potem, da sem obogatela, bila sem na banki s kovckom denarja, ki sem ga zelela polozit. :8):


svasta!

upam, da niso to 'obratne sanje' , te zadnje .... x:Dx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0