Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje sanje


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
* * * * * 2 x ocenjeno
4361 komentarjev na to temo

#26 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 7. november 2003, 18:55

Ajoooj Rachek, pa koga ti čakaš. Ne s kurcem po mizi tolčt ampak po njej hudiča. Dajmo, dajmo loti se dela. x;)x :palec: x:Dx x^x
Ja sam ka mali pao s lipe

#27 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 10. november 2003, 08:17

Objavljena slika

Grozljivo....
V petek se mi je sanjalo kot dostikrat, da sem obiskala neke prijatelje, ki jih že dalj časa nisem videla. Od veselja sem enega izmed njih objela, pa me je odrinil in rekel, naj neham, ker ga duši.

Nadaljeval se je moj večkratni repertuar - problemi z vožnjo z dvigalom. Ali komaj prilezem vanj, ene so se samo za rob dvigala držale, ponavadi se pa nekje sredi nadstropja ustavi,da ne morem normalno ven.

Kaj je grozljivega v tem ? V soboto se je en sorodnik v resnici zadušil.

#28 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. november 2003, 08:42

:sori: Grozno... Moje sozalje...
Ja, sanje so na mrk lahko res odstekane, veckrat tudi preroske.

Jaz sem tudi ful sanjala, pa se skoraj nic ne spomnim, sem bila skoz na pol budna...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#29 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 10. november 2003, 09:31

Volk: nikogar .... x:Dx

Sanjalica: a misliš, da je tako hudo ? x:Dx

#30 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 10. november 2003, 09:49

Sanja(ri)m.......da spim x^x....pa magari sam x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#31 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 10. november 2003, 09:51

Mick a v službi za xracx ?

:sleeping: xzzzx
Objavljena slika

#32 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 10. november 2003, 10:02

Hm......ja......sicer ob xracx zasanjarim še marsikaj x:px :vragec: ......ker pa imam danes 666 :vragec: sestankov...........lahko sanjarim le ob xracx......hm.....grem gledat kak vunta zgledam :O: .....da se me ne kdo vstrašo :xx!: ....hi-hi.....ravnokar zvedo, da en sestanek odpado....trililitralala :onfire: :onfire:....zdaj pa lahko zopet sanjarim....... x:o)x x:px x:Dx....kak je meni slabo...... :xx!:

P.s.....aakhut....pošlji Rupurut x:Dx x^x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#33 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 10. november 2003, 10:05

Men se je pa s petka na soboto sanjalo, da me je sodelavka, ki nima izpita za avto, peljala.... nato sva zleteli iz ceste (prov grozno je blo) v neki hrib ob cesti.......

Potem gremo pa v soboto okoli dveh v Planico, na praznovanje nekega rojstnega dneva in od Podkorena proti Ratečam, ravno tam (če kdo pozna cesto), ko je na desni ob cesti hrib z drevesi, nekdo prehiteval po nasprotnem pasu.... vse je blo zlo na gosto, tko da je moj moral fejst fejst zapremzat, da ni prišlo to trka.... cel dan mi je to šlo po glavi :eek:
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#34 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 10. november 2003, 11:52

Naky bova mogle te najine sposobnosti v pozitivo pokoristit x;)x

#35 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 10. november 2003, 12:52

Naky bova mogle te najine sposobnosti v pozitivo pokoristit  x;)x

:palec: x;)x x:)x
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#36 SmartyM

SmartyM
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 360

Objavljeno: 10. november 2003, 16:54

Mene je pa iz petka na soboto tlačila mora,da me je hotel nekdo zadušit.Trikrat zapored sem sanjala isto,da sem se zbudila,pa se sploh nisem,pri tretji ponovitvi sanj sem razmišljala:Tale mrk že dela svoje... :eek: :vragec:

#37 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 10. november 2003, 17:03

zanimivo, ponavadi na polno luno ne spim, na zdej je bil pa še mrk, jaz pa spala kot ubita, a sem kej sanjala x?x x:Dx x;)x

#38 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 10. november 2003, 17:06

:vragec:



hihi....
sej res....sobota....pa mrk....hehe

sm sanjal, da plavam po cesti....tko mal hrbtno....ene meter nad cesto, med avtomobili....pa folk k je mim hodu....chist OK....nben opazu....
po moje chist SEXUALNE SANJE x;)x x:o)x



666 rupurutkou za micka
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#39 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 11. november 2003, 07:11

Jaz sm pa predvčerajšnjim sanjal da sm enmu tama'mu prpopal tri ali štiri klofute. Pa je še naprej izzival, pa sem mu jih prisolil še enkrat tolk' pol pa je poklical fotra, pa mi je neki grozil. Pol sm pa še fotru prisolil tri štiri klofute. Pa je iz njegovih ust prletela proteza. Ta proteza je k'r začela škljocat proti tama'mu in fotru. Sta se pognala v dir, proteza pa za njima. Potem se proteza obrne proti men' in se mi zasmeje in gre naprej preganjat fotra in sina... :ermm: :sick: xNNx mislm to je pa že čist' sick...
Ja sam ka mali pao s lipe

#40 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 11. november 2003, 07:27

Volkec, kaj si ti v realnem življenju tako za klofute in zabavo x?x

Pa saj, če te kdo izziva, prideš boljše skoz če mu vrneš!


#41 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 11. november 2003, 10:37

Jaz pa sem iz sob. na ned. sanjal, da sva z nekim prijateljem šla k enim mojim sorodnikom v Brunšvik na Dravskem polju. Pa se midva voziva tako lepo fino skozi te vasice na Dr. polju, pa naenkrat zavijeva v eden zelo dolg, 360 stopinski ovinek (tak ki gre navzdol) in se začneva vozit po eni soteski med 2000m visokimi gorami. Sredi Dravskega polja! Pa se meni tako zelo čudno zdi to vse skupaj, pa rečem onemu: Ti, tu nekaj ne štima(v tistem sem se zavedel, da sanjam in to se mi je že 2x zgodilo, da sem vedel, da sanjam in da se moram zbudit). Pol pa sva se nekje ustavila, da bi vprašala, kam morava it za Brunšvik, pa sva bila na zelo visokem mostu nad tisto reko v tej soseski in sva se usedla na nek stol, podoben dvosedu na sedežnicah in se tako lepo fino zapeljala navzdol proti reki in to tako lepo fino, da sem z hrbtom bil vodoravno. Potem je pa oni tip zavrtel nek mehanizem (ročka na kolutu, podobno kot mehanizem za štelanje topov) in sva šla gor, on je izskočil, jaz pa sem zdrsel nazaj dol. No, pol pa sem skoraj popizdil, pa sem si zadnji hip premislil in mu rekel: "Lej, čeprav rad hodim v gore pa to - zdajle me je pa res pošteno strah! Spravi me gor!" In me je spravil gor.

:P

#42 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 11. november 2003, 16:10

Jaz sm pa predvčerajšnjim sanjal da sm enmu tama'mu prpopal tri ali štiri klofute. Pa je še naprej izzival, pa sem mu jih prisolil še enkrat tolk' pol pa je poklical fotra, pa mi je neki grozil. Pol sm pa še fotru prisolil tri štiri klofute. Pa je iz njegovih ust prletela proteza. Ta proteza je k'r začela škljocat proti tama'mu in fotru. Sta se pognala v dir, proteza pa za njima. Potem se proteza obrne proti men' in se mi zasmeje in gre naprej preganjat fotra in sina...  :ermm:  :sick:  xNNx mislm to je pa že čist' sick...

hahja, sm dobu kr scenarij zato, si kr predstavljam, hahja x:Dx xDDx x:)x x8Dx

#43 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 12. november 2003, 07:47

He, he. Jaz se pa danes spomnim samo enega koščka sanj in sicer da sem pomivala pomivalno korito. Tam je bilo kar nekaj madežev, ki jih nisem mogla počistiti. No pa sem z limoninim sokom nakapljala in se je vse lepo počistilo.

Svašta x;)x xnckrivx

#44 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. november 2003, 08:51

Jaz sem imela tudi hecne sanje... x:Ix
Macji wc je bil poln dreka. :8): ( :palec: x:)x). Potem sem pobirala ven s koscki wc papirja, pa ga je bilo ful - kar novi in novi dreki. x:o)x

Kar se ne bi bilo tako hecno, ce ne bi kake tri dni nazaj sanjala treh velikih klobas dreka, ki so bili lepo postavljeni v vrsto (niti ni nic smrdelo niti nic - kot sploh ne bi slo za drek, ampak je pac bil).
No, in te tri klobase so bile videti kot trije ogromni storzi. x:Dx x:o)x x:Dx

To bo casha... x:o)x x8Dx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#45 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 12. november 2003, 08:52

A kakci so denar? No une klobasce za nazaj si že majčken vnovčila x;)x

#46 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 12. november 2003, 09:01

Hm.....jaz pa zadnje čase sanja(ri)m zlasti buden x:px :vragec: x:Xx x:o)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#47 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 12. november 2003, 09:15

A o kakcih?

x:Dx x:o)x
Objavljena slika

#48 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 12. november 2003, 09:46

x:Dx x:Dx x:Dx :palec:

Hm............ :vragec: x:px :onfire: ........... :shsh:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#49 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 14. november 2003, 07:24

Meni se je pa danes sanjalo, da sva se s Tino srečali v Gardalandu, pa sva šli na ene par zadevic, potem sva se pa z vlakom peljali domov, sam je bil en tak poseben vlak - v vagonih so bile kar pisalne mize in ena mlada potnica se je učila matematiko.

Edino za Tino vem ,kaj pomeni - neizogibni linki x:Dx , ostalo pa nimam pojma, kaj bi pomenilo. :inocent:

#50 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 14. november 2003, 08:19

Hi-hi.....jaz pa sem danes prvič odkar sem na LNF sanjal........o lunatkih x:Dx x:Dx x:Dx :palec: x;)x......na žuru :palec: x:Dx ....hm....večine detaljov se ne spomnim :vragec: x^x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0