Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Celjenje duševnih ran!?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
28 komentarjev na to temo

#26 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 24. julij 2003, 09:37

Ne ne ni to nate letelo, mislila sem bolj teoretično, da lahko tudi na tak način reagira človek, če želi sprejemati partnerja in sebe takšna kot sta.

Jaz sem bila prava pijavka, veš, sicer sem res od nekdaj za partnerja vse naredila, ampak potem sem pa zahtevala plačilo. Ogromno vsega, sicer sem bila nesrečna in potem sem pač enkrat ugotovila, da če nekomu nekaj podariš (karkoli - tudi čustva ), da zares podariš, če daš - torej nič ne pričakuješ v zameno, sicer pa si v neki vrsti trgovine - če pričakuješ določene reakcije. naučila sem se zares sprejemati druge ljudi in se ne obremenjevati s povračili. Naredim stvari, ki jih zaradi sebe, kaj pa obdarovanec naredi z darili, je pa njegova stvar.

Jaz sem imela na tej temi ogromno za postoriti, bila sem full čez limit, pa se te zadeve da naučiti drugače gledati in prav paše, ko se enkrat osvobodiš teh nesmiselnih strahov in bolečin.

Upam, da ne streljaš s svojim lokom svinjic ?
xrolleyesx

#27 soncica

soncica
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 91

Objavljeno: 24. julij 2003, 09:41

da znaš tudi v takšni stiski v kateri se ti (sploh, če si mlajši) zdi, da je vse brez smisla oz. da je edini smisel on-a, opaziti ljudi okoli sebe, ki te imajo radi in ti njih ter nešteto še drugih lepih stvari v tvojem življenju.....katerih sij pri tebi zaradi nje-ga ta trenutek potemni, izgubijo na pomenu.....navidezno........in jih ne znaš videti...ker si preokupiran z njo, njim......za kater-o-ga se ti zdi, da brez nje-ga ne moreš več normalno živeti.....Pa jih nikakor ne smeš zapostaviti, ne videti..........ker so tu........željni tebe....in tudi ti njih......le da te je trenutno želja po njej-mu pri tebi premočna.....zasenči ostale želje.....ljubezni.....interese.....

:palec:

ja to je najtezje... ker si tako mocno prizadet... namesto da bi sla naprej in uzivala v malenkostih, razmisljam in trkam z glavo v steno, zakaj mi je blo tega treba, zakaj nisem ravnala drugace, zakaj ravno meni, in smrkam kako sem izgubila smisel in tisto kar mi je pomenilo najvec... jao jao...
(ja razum ze ve kaj pa kako, sam kaj ko srce krvavi in ga ne poslusa) :sori:
To the living we owe respect.
But to the dead we owe only the truth.

#28 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 24. julij 2003, 09:44

kar je res je res. Veliko lažje je govoriti o eni stvari, kot pa jo pol tud dejansko delati.
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#29 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 24. julij 2003, 13:44

Ja saj po določenem času prideš do spoznanja, da je dosti, samo do takrat pa po moje ne moreš kar odrezati in reči sedaj pa ne bom nesrečen !

LP!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0