Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sprostitev


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
37 komentarjev na to temo

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. marec 2002, 01:00

Kaj vas najbolj sprosti?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. marec 2002, 01:00

Voda.
Morje.
Dez. ...


m.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 Rajka

Rajka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 7. marec 2002, 01:00

Sproščen pogovor s prijateljem, smeh, čista vest.

#4 Gost_mili_*

Gost_mili_*
  • Gost

Objavljeno: 7. marec 2002, 01:00

likanje
pranje posode
pogled v vzhajajoče sonce
opazovanje metuljčkov
poslušanje šumenja valov
nebo pred nevihto
nebo po nevihti...
PRAVZAPRAV VSE ČE SEM V SEBI MIRNA

mili

#5 elizabeta

elizabeta
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 104

Objavljeno: 7. marec 2002, 01:00

Najbolje se počutim ko sem ob vodi ob vsakem vremenu. Tu nabiram moči. Dobro se pa počutim tudi po sprehodu, teku, kolesarjenju, jogi, igranju, pogovoru, dobremu kosilu in še in še......
Tudi ko jočem ali pa je obdobje žalosti in potem ko posije Sonce in v mojem Srcu zaigra :))
Kaj mislite, kako se takrat počutim? Ne najdem besed.



E.

#6 tash

tash
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 18. marec 2002, 01:00

največja in najbolj čista sprostitev nam je bila dana že ob rojastvu (spolni nagon)...

drugače pa me sprosti še vse kar je naravnega, pristnega, spontanega...(morje, sonce, nevihte...in predvsem posamezniki, ki so mavrica mojega življenja)

tash

#7 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 21. marec 2002, 01:00

quote:

največja in najbolj čista sprostitev nam je bila dana že ob rojastvu (spolni nagon)...
drugače pa me sprosti še vse kar je naravnega, pristnega, spontanega...(morje, sonce, nevihte...in predvsem posamezniki, ki so mavrica mojega življenja)
tash


quote:

a tkoje to?! amislis, da vresnici?



#8 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 22. marec 2002, 01:00

Že misel na mir in zaprte oči mi prinesejo sprostitev vendar ne vedno, odvisno od razpoloženja včasih tudi zjutraj pogled na naravo, včasih dež potem zvečer branje knjige ali pa kozarec vina po večerji in zraven gledanje dokumentarca-zanimivega seveda.
LP ! V !

#9 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 3. april 2002, 01:00

Mene sprošča več stvari, med drugim glasba, narava; čudovita je kombinacija obojega- npr.z discmanom sediš na morski obali in poslušaš kakšno lepo glasbo..
Enkratna sprostitev je tudi barvanje mandal. To priporočam vsakomur,še kdor je poizkusil, ga je zagrabilo. V knjigarnah se namreč dobi pobarvanka MANDALE- na špiralo vezan blok orisov mandal. Kupiti si je treba le še barvice, se usesti po možnosti kam zunaj na sonce (jaz to počnem najraje na morju pod borovci...), si natakniti slušalke in spustiti kakšno ezoterično glasbo s CDja ter ustvarjati...
Zanimivo je opazovati samega sebe kako barvaš- zakaj si izbral določeno barvo, zakaj si začel barvati na določenem koncu mandale, zakaj si izbral ravno določeno mandalo... In potem začneš risati svoje mandale, ne rabiš več predloge... Sprostitev je enkratna.
Seveda je sprostitev veliko vrst, vsak si mora najti svojo, kar pa morda niti ni tako lahko. Poznam mnogo ljudi, ki se enostavno ne morejo in ne znajo sprostiti!
Verjamem, da ko si sproščen, se v telesu in duši dogaja marsikaj- poraja se intuicija, pozitivna energija spodbuja pozitivne procese v fizičnem telesu.. in še in še..
Zato je globinsko sproščanje tudi zdravljenje in iskanje samega sebe, kar pa je pot k sreči.
Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#10 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 20. junij 2002, 01:00

Mandale so res zanimive, posebaj potem, ko jih že pobarvaš- njihovo opazovanje. Sprošča, kar delam rasnično iz srca

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#11 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 20. junij 2002, 01:00

izražanje, da povem kar mislem, brez moralnih načel, kaj čutim in kaj me boli!
s tem sem izpopolnjen.
nagoni so potešeni in pri tem ne rabim Vesti.

pokowc

#12 Anatha

Anatha
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 182

Objavljeno: 21. junij 2002, 01:00

Sprehod s prijatelji v parku, odsev sonca na vodni gladini, reka in morje, dobra knjiga in skodelica caja, kricanje na ves glas nekje v naravi, gozd, crkljanje macke ali psa, spanje, petje melodij izmisljenih sproti, ustvarjanje cesarkoli, povedati kar imas za povedati, in se in se. V skrajni sili pa kak kamencek primem v roko ali ga dam v zep.

Anatha

#13 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 22. junij 2002, 01:00

sproščam se po nekem navideznem Redu.
sproščam se ob čistoči,
sproščam se ob spoznanju,
sproščam se ob Zmagi!


pokowc

#14 grizli

grizli
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 27. junij 2002, 01:00

sprostijo me sončni žarki na mojem obrazu, isto tako dež ki z mene spira vso skrb in breme, sprosti me svež zrak zjutraj ter pogled na nočno nebo.


grizli

#15 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 28. junij 2002, 01:00

Sprošča me, ko si vzamem čas samo zase. Pa sploh ni pomembno kaj počnem. Ko se pogovarjam z ljudmi, opažam, da so tako ujeti v čas, da si ne znaj vzeti nekaj minut le zase.

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#16 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 28. junij 2002, 01:00

Rolanje med tem ko se ozracje pripravlja na nevihto (nevem ce me ravno sprosti me pa zagotovo popelje na drugi duhovni nivo), dolgotrajno dezevje, tisina, Glasba (Wagner).

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#17 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 28. junij 2002, 01:00

sprostim se ob iskrenem pogledu
sprostim se otroškem nasmehu
sprostim se ob žuborenju potoka.


pokowc

#18 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 7. avgust 2002, 01:00

Dihanje. Globok dolg vdih skozi nos, dolg izdih skozi usta. Kjerkoli, kadarkoli. Vizualiziram sonce ali pa kar z saprtimi očmi gledam v sonce in vdihujem njegovo svetlobo.

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#19 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 8. avgust 2002, 01:00

sprostitev,
Prava
beseda.

pokowc

#20 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 9. avgust 2002, 01:00

Včasih tudi brca v rit.
Glej naprej, če se le da,...

#21 Susi13

Susi13
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 119

Objavljeno: 9. avgust 2002, 01:00

Tišina v meni, zaobjemajoč ljubezen, srečo, mir in kanček hrepenenja. ---> Biti v svoji sobi. Pogledati domači ljubljenki ali se ju dotakniti.
---> Biti z ljudmi, ki so mi blizu in jih imam rada.
---> Biti.
---> ...

Suzana

*...trenutek, ko sem...*
*Ne bom se skrila za zaveso teme - povem Ti le, kar govori mi srce.*

#22 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 9. avgust 2002, 01:00

res je
:))
in
tut
kaj
podobnega.

pokowc

#23 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 11. avgust 2002, 01:00

Kaj mene najbolj sprosti? Da sem v prijetni družbi, veliko smeha. Gibanje v naravi, pod soncem, oblakom, kadar pada dež ali sneg, ko mi trakovi na nahrbtniku plapolajo zaradi prijetnega vetriča. Biciklarjenje, taborjenje, hoja po močvirju ob regetanju žab. Nočna vožnja z avtomobilom po praznih cestah, pod oražno obarvano javno razsvetljavo in prižgano glasbo. Sprostim se ko mi nekdo reče da me ima rad in je v skrbeh zaradi mene . Sprostim se v družini. Je veliko stvari ki me sprostijo .
Ja sam ka mali pao s lipe

#24 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 11. avgust 2002, 01:00

seveda, layf without Skrbi je Sprostitev :o)

in kej bi blo, če bi imeli neč skrbi, potem bi bili nagonski ?! ~~

pokowc

#25 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 11. avgust 2002, 01:00

Ne Pokowc. Mislim da ne bi bili nagonski ampak bi nam bilo dolgčas in montono v življenju. Najbrž prav zaradi tega se radi sproščamo. Delamo tisto kar nam je najbolj pri srcu. Kaj pravš ti pokowc, najbrž gledaš na to iz drugega zornega kota?
Ja sam ka mali pao s lipe




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0