Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Afirmacije, avtosugestija, vizualizacija ...


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
139 komentarjev na to temo

#26 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 27. november 2003, 13:29

Hoj...

bom še jzt mal dodala...
Jaz to naredim približno takole...vsak večer ko se uležem si ponovim 3 afirmacije,...potem pa so tu še višji JAZ, višji vodniki, angel varuh..ipd....njih prosim, da mi stojijo ob strani jim nekako naštejem pri katerih stavreh potrebujem pomoč...to zgleda bolj kot pogovor...na koncu pa se zahvališ.
Tako npr. če misliš in pri sebi čutiš, da si pripravljen/a za novega fanta/punco...prosiš energijo in poveš da si pripravljena in se odpiraš energiji, ki ti naj prinese fanta, ki naj bo tak in tak in tak...takega kot si želiš...uresničilo se bo...samo verjeti moraš in če si resnično pripravljena ti bodo dobre energije to prinesle...tako je z vsemi ostalimi stvarmi...

ČAU... x:)x

Lp, S
Objavljena slika

#27 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 27. november 2003, 13:35

ja..Sončk..približno isto jst delam.. prosš.. nekak. Energijo usmerjas..

#28 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 27. november 2003, 13:54

je pa tudi res...kot so povedali afirmacije so ZAKON x:)x
resnično pomagajo...lahko si prebereš afirmacije tudi na LN...jih je kar nekaj...je pa res da je najbolje da afirmacija pride iz tvojega srčka...tista najbolj učinkuje...verjemi x;)x .
Če ne verjameš v to...potem ti tud pomagalo ne bo...to je tako...če ti misliš da so okoli tebe sami hinavci in da itak ni nobenga na tem svetu k bi biu pošten...itd. potem boš točno take ljudi k sebi priklicala...in če hočeš to spremeniti...kaj narediš....afirmiraš si: sem v krogu samih dobrih ljudi...ali kaj podobnega...to sem čist tako zdaj rekla...tvoj um bo začel to sprejemat...seveda počasi in pa s trudom boš dosegla da bodo ljudje, ki si jih prej imela okoli sebe kar odšli...našli svojo pot...k tebi pa prišli ljudje ki so dobri, pošteni...ipd.
Tako nekako to deluje...in keč je samo naše razmišlanje...takoj ko zaznaš da neg. razmišljaš, to misel zamenjaš s pozitivno afirmacijo in tako negativno izničiš....VAJA dela mojstra...

Je pa tukaj še nekaj...recimo da imaš v nekem delu telesa bolečine...rečeš...bolečino zavijem v bel balonček in jo pošlješ z ljubeznijo v najvišjo svetlobo...zdraven si to predstavljaš...vizualiziraš.

Lep dan vsem, x:)x

S
Objavljena slika

#29 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 27. november 2003, 15:12

:vragec:


ljubice drage.....a pa sploh veste, s chim se shpilate?



666 :vragec: -ou....
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#30 mitos

mitos
  • D član
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 94

Objavljeno: 27. november 2003, 15:17

Afirmacijami, avtosugestijo, vizualizacijo, avtohipnozo, avtogenim treningom in še podobno moraš se najprej vprašati: »Zakaj bi rabil? Pri zdravljenju samega sebe; pri zdravljenju drugih ljudi; da bi pomagal drugem ljudem z nenormalnimi pojavi; da bi zavladal občinstvu (to nikoli ne uspe, razen, če je majhno, vendar človek kot človek. Nekje ti bo sigurno spodletelo pa naj bo to v sedaj ali potem, ali pri tem udejstvovanji ali pri nečem drugim); da bi proučeval nenormalne pojave; da bi obvladal nenormalne pojave zaradi veselja. Do kje sem pripravljen iti? Do konca, do sredine ali pa te je že v samem začetku minilo.
Potem si izbereš tisto , kar vrlino, ki ti najbolj ustreza. Ne smeš hiteti. Enim uspe takoj drugi pa počasi pridejo do cilja, če je to tvoj cilj. Biti moraš čim bolj ležern. Imeti moraš še kaj drugega, rešitev ni samo ena. Ne smeš »cincati« s tem kaj sploh želiš enkrat, ko prideš do tja! Potem globlje, ko greš se ti odpirajo nova spoznanja. Lahko da ostaneš pri tem. In ko se ti odkrijejo nova pota, ne smeš iti do skrajnosti oziroma po občutku, če te to ne zasvoji.
Takole je strnjena oblika razlaganj. Najbolj veš sam.
Vsak naj si s svojimi besedami, s svojimi občutki, to si razlaga.


#31 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 27. november 2003, 15:29

Aakhut...pa nam ti povej...če kaj več veš... x:)x

Lp, S
Objavljena slika

#32 Naty

Naty
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 23

Objavljeno: 27. november 2003, 15:37

Aakhut nimam pojma, zato pa sprašujem. Ne bi nekej, da bi mi blo pol še slabš. :sori:

Jest sm mislila na uporabo za zdravje, ker imam občutek, da celo moje telo nekaj štrajka. Pa preden me zafilajo s kakšnimi tableti mislim, da bi morala na kakšnih drugih nivojih telo spravit v red. Saj živa voda pa to... ampak poleg tega bi mi prav prišlo še kaj takega, da bi lahko verjela, da moje telo normalno deluje in bi sčasoma res začelo in se spravilo v ravnovesje.

Tale varianta z bolečinami v belem balončku mi je všeč, ampak nekam enostavn se sliš.... Povej Aakhut, a je za probat, al ni tko preprosto in bi se mogla še kej naučit najprej.

Glede ljudi, ki človeka obkrožajo, pa se čist strinjam, da je od človeka samega odvisno, kaj privablja k sebi. Če verjameš v dobro in si odkrit, poveš kar misliš, se te bo podel človek izogibal. Hvala mati narava.xDDx

#33 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 27. november 2003, 15:39

:vragec:


HHEEE....
sej to je to...
zakaj sploh pomagat....
kaj pa che se karmichno umeshavash v nekej?
pa se pol she karmichno vezhesh...hehe


vsak nej se sam zase znajde....pa bo mir v kozmosu


666 zlobijeu....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#34 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 27. november 2003, 19:45

Aakhut.. joj..pa bod mal prizanesljiv.. ljudje iščejo odgovore na vprašanja :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec:

#35 mitos

mitos
  • D član
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 94

Objavljeno: 27. november 2003, 23:53

Placebo ima neverjetno velik učinek. To je spet ena najenostavnejših zdravil. Kadar iščeš ne pozabi pogledati doma. Najenostavnejše so pred tvojim nosom.
Papeževa »roka«; bio energija; akupunktura; homeoterapija; religija; totemizem; jin jang; chi; čakre; placebo; kozmos;… vse to so izražaza eno, notranjo ravnovesje. To so le pripomočki. Levji delež zdravljenja prispeva pacient sam. V sebi najdi zdravilo. Ni enostavno prid do njega, ne išči ga drugod.

#36 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 28. november 2003, 11:36

....vse to so izražaza eno, notranjo ravnovesje. To so le pripomočki.Levji delež zdravljenja prispeva pacient sam. V sebi najdi zdravilo.  Ni enostavno prid do njega, ne išči ga drugod. .....

x^x JA, LEKARNA JE V NAS

#37 sfinga

sfinga
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 374

Objavljeno: 6. december 2003, 12:50

xrolleyesx priporočam knjige živorada mihajloviča slavinskega: exalibur in novi exalibur kjer so efikasne tehnike ,le delati je treba. treba je združiti afirmacijo sedanji čas in da se aktivira dodati energijo to pomeni občutiti da je vse že pozitivno rešeno.to je izjemnega pomena. in res je če delaš to vsak dan le 10 min. deluje.. :2src:

#38 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 6. december 2003, 15:13

:vragec:


no sam she tole sm chaku...da nekdo SLAVINSKEGA OMENI....
ljubchki ino ljubice....zaradi slavinskega in njegovih knjig je kar nekaj ljudi konchalo na psihiatriji
predvsem zaradi INTENZIVOU
glede na to, da pa kritichnost (z newageom) hudo upada, lahko prichakujemo mnozhichen pojau



666 :vragec: -ou...
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#39 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 8. december 2003, 10:54

glede pasivnost ali aktivnosti pri teh zadevah....je reativno.
mislim, 100 x nadan tezit, da bi nekaj rad, je cista agresija. malo pa lahko pomagamo,
da vesolje ne pozabi pazit na nas... zato je po moje tudi kakse krateg intimni obred nekaj normalnega.
podobno kot molitev itd....
vse skupa je stvar obcutka, kar je tezko, zato si tudi radi izmenjujemo te informacije, da najdes lazje kaksno kombinacijo zase...krdelni nagon pac! x;)x
vsekakor bi jaz rekla po lastnih izkusnjah, da je cas za vse, enkrat za akcijo, drugic, da pocakas na reakcijo.
to pravijo vsi, ki se ukvarjajo s cim, kar je tezko opisat...od carovnikov do kuharjev x;)x

moja nona je rekla, da to je tako, kot ce peces kruh; najprej mesis in delas, potem das v pecico, in ko je noter se ne smes vec ukvarjat s tem, in ne odpirat vrat, dokler ni stvar koncana, ce ne se sesuje x;)x x;)x

sicer pa mislim, da je razlika, ce si sugestiras npr. zdravo sliko o sebi, ali pa ce si zelis stvari, mislim, da je zdravje lazje napumpat z avtosugestijo, ostale stvari so pa malo manj odvisne samo od tebe...ne vem, no, nimam dosti iskusenj s tem, samo vem, da se znam prepricat v to, kako se pocutim. :vragec: :palec:
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#40 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. december 2003, 11:01

xrolleyesx priporočam knjige živorada mihajloviča slavinskega: exalibur in novi exalibur kjer so efikasne tehnike ,le delati je treba. treba je združiti afirmacijo sedanji čas in da se aktivira dodati energijo to pomeni občutiti da je vse že pozitivno rešeno.to je izjemnega pomena. in res je če delaš to vsak dan le 10 min. deluje.. :2src:

Ja, Excalibur je ze omenjal, se mi zdi, da Otis... :palec:
Tudi Intruderjeva tehnika O5 je baje podobna in tudi ucinkovita (ima Intruder na forumu tudi odprto temo - O5).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#41 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 8. december 2003, 11:08

x:)x aakhut bravo :palec: :palec: :palec:

marsikdaj s povečanim zanimanjem za duhovnost upade zdrava pamet :xx!: kar je velika škoda x^x .........ja pol je pa tu Polje, Idrija... in kar je še takih ustanov :vragec:

...... :vragec: na to temo se da dost x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#42 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 8. december 2003, 11:14

Po mojem se želja po izboljševanju kvalitete življenja in tehnike za doseganje le tega pojavijo takrat v življenju, ko smo pripravljeni na to. Ko kakšno izmed teh zadev potrebuješ, se ti pojavi neka pot v zvezi s tem.... Tako da vsak po svoje na svoj način in s svojim tempom.... x:)x

#43 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. december 2003, 14:52

Tako je s tem, ja, Janja! x^x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#44 sfinga

sfinga
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 374

Objavljeno: 9. december 2003, 04:03

xrolleyesx strinjam se z janjo vendar pa se ne strinjam s tem kdo je odgovoren da nekdo konča na psihiatriji.pravim da ezoterika ni za ljudi ki so psihično labilni in takim vedno priporočam avtogeni trening ali druge metode sproščanja,če pa želijo več pa pod nadzorom nekoga ki to obvlada.vse mora imeti pravo mero in zavedati se moramo da nekdo,ki ima psihozo lahko pade še globje,če stvari niso pod kontrolo.sama sem praktik tehnik slavinskega že 25 let in do sedaj ne jaz in ne nihče od mojih znancev ni imel težav.moram reči da dobro poznam slavinskega in da smo mnogokrat delali skupaj,pa ne vem da bi se kdaj kaj čudnega zgodilo.pa ne zaradi

njega ,pri vsakem človeku je rizičen faktor in včasih če nekoga ne poznaš se lahko fino namučiš da vse rešiš kot je treba.ljudje doma počno vse mogoče in takrat so sami odgovorni za posledice,pa naj to ne zveni kot opravičilo ,je le dejstvo.vsak ,ki se resno ukvarja s temi stvarmi ve da mora tudi s tem računati kajti človeška psiha je zelo občutljivo področje in če nekaj začneš ,moraš znati tudi dokončati in to z vso odgovornostjo.vem le to da to kar jaz počnem delam z odgovornostjo in prav tega me je naučil ž.m. slavinski. xrolleyesx :2src: :vio:

#45 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. december 2003, 10:24

To je res, Sfinga, dobro, da si podala tudi tale aspekt (ki smo se ga zagotovo v kateri temi ze lotili). :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#46 sfinga

sfinga
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 374

Objavljeno: 10. december 2003, 02:04

xrolleyesx zelo se strinjam s teboj marsha da je potrebna zdrava kritičnost v teh stvareh predvsem pa zavest o osebni odgovornosti in ni treba vzeti vse kar se sveti .tudi tu je porebno znanje in izkušnje da se loči zrno od plevela in tudi jaz imam v svojem vrićku še kar veliko dela...lp :inocent: :vio:

#47 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 15. december 2003, 07:02

brskam po luninem netu in zaidem med afirmacije...
tole danes popolnoma zame:
Vedno se vse uredi, zato se bo uredilo tudi zdaj.
in še ta:
Dovolj se cenim, da se zadovoljim le z najboljšim.
Mislim da bom danes tole še nekajkrat prebrala in si zaprtih oči ponovila.

#48 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. december 2003, 21:19

:palec: :palec: Dbest Otozna, da si ravno zdaj izbrskala afirmacije - upam, da se obdrzijo v igri do konca tedna. ;)
Tale 'Vse se uredi, zato se bo uredilo tudi zdaj', mi je poleg 'Tocka moci je v sedanjem trenutku' najbolj vsec afirmacija Louise Hay - v glavnem so slednje avtorice, nekatere pa so zbrane od drugod, nekatere pa sem si tudi izmislila.
Sploh menim, da so te, ki si jih priredimo nase in zase, najboljse za nas.
Samo moramo biti natancni in jasni, kratki, pa tudi ritmicni. Lepse bo tekla besedna zveza, lazje jo bomo ponavljali, lepse se bo prijela.
To pa smo ziher ze omenili, ne, da ni kul postavljati 'bom' ali 'ne', pac pa je vedno treba postaviti v sedanjosti trditev pa z 'ja' in ne z 'ne'. xDDx x:)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#49 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 15. december 2003, 21:26

in jaz tole izbrskam predno preberem tvojo napoved :O: x;)x

#50 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 16. december 2003, 07:16

Predno grem
MOJ UM JE MIREN

tole bom definitivno rabila danes....
vi uživajte v decembru, jaz sem totalno zabita z delom x;)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0