Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Afirmacije, avtosugestija, vizualizacija ...


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
139 komentarjev na to temo

#76 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 26. april 2012, 22:05

"Poslovnost je čista radost."



-
Predlog: Fajn bi bilo združit 4 teme afirmacij:
http://www.lunin.net...ja/page__st__50
http://www.lunin.net...entry1055563069
http://www.lunin.net...je/page__st__50
http://www.lunin.net...je/page__st__50

ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#77 Andrejaaa

Andrejaaa
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 31. marec 2015, 14:57

Pozdravljeni,

danes sem začela resneje prebirati članke o afirmaciji in samem poteku. Opazila sem namreč, da je moje življenje prepolno negativnih misli. Namen imam spremeniti mišljenja na večih področjih; samozavest, izobrazba, delo, partnerski odnos; zaradi česar sem malo zbegana. Oblikovala sem si več afirmacij za eno področje, sedaj pa ne vem kako se naj tega lotim. Ali naj ponavljam najprej samo eno misel ali jih naj izgovarjam več Oz. Vse. Pa kako potem nadaljujem naslednji dan?

#78 Andrejaaa

Andrejaaa
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 31. marec 2015, 16:02

Ja ampak naj 20 afirmacij na primer ponavljam en dan pa potem naslednji dan spet. Ali je bolje da se najprej lotim ene ...Za recimo 3 tedne pa potem spet naslednja In naslednja...

#79 Andrejaaa

Andrejaaa
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 31. marec 2015, 16:54

Ok. Hvala. Že mali bolj razumem. Mi lahko date vi primer kako se afirmirate...Kako poteka pri vas.

#80 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 31. marec 2015, 17:17

Pa ponovimo osnove zdrave duhovne kmečke pameti...psihologi pravijo da je samo 10- 20% naših odločitev zavestnih, 80% pa vpliva tisto čemur pravijo podzavest...Iz tega sledi, da se lahko nekdo še pa še matra z afirmacijami pa bo bolj boren uspeh. Zato ker si bo zavestno govoril jaz sem lep, sem bogat, sem uspešen, tralala, podzavest bo pa udarjala kontra noben te ne mara, s tabo ni nič, tralala...Razen če ne bo kombiniral še s čim drugim...Je pa ponavadi to eden izmed prvih korakov, ki se ga človeček loti...

 

Kdor misli kaj resno spremenit, mu bolj priporočam ozaveščanje podzavestnih vzorcev...tralala...zraven pa lahko fura še afirmacije, če mu paše...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#81 Andrejaaa

Andrejaaa
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 1. april 2015, 12:10

Hvala za vse informacije :) Danes sem začela dan z dvema afirmacijama, katerima se bom nekaj časa posvečala.

To sta: 

 

- Moji grehi so oproščeni in v mojem življenju sta prisotna ljubezen in zdravje.

- Ljubim brezpogojno.



#82 Andrejaaa

Andrejaaa
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 1. april 2015, 12:53

tvoji grehi so del tvojega izkušanja ... v globjem smislu te nihče zato ne obsoja ... svoje grehe moraš obdelat in odslužit, prej ni končano ... in to je tisto zajebano ... lahko se vleče kar nekaj lajfov ....

 

v tvojem življenju je prisotna ljubezen ... žee žee ... ampak, a jo vračaš ... a jo znaš vračat ...

 

in zdravje ... tvoje zdravje je pokazatelj prvih dveh zadev ...

 

torej ... prava afirmacija je to kar z zavestno odločitvijo počneš danes, kaj boš počela jutri, da presežeš svoje grehe in zaživiš vračanje ljubezni ... recimo ... 

Aha super. Hvala za pomoč. Sem pa tudi sama razmišljala v podobni smeri. Vem, da samo govorjenje besed na glas ali v mislih ne bo pomagalo, dokler ne bom o tem dodobra premislila in preštudirala, ter potem tudi delala na tej stvari.



#83 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 1. april 2015, 13:22

Hvala za vse informacije smile.png Danes sem začela dan z dvema afirmacijama, katerima se bom nekaj časa posvečala.

To sta: 

 

- Moji grehi so oproščeni in v mojem življenju sta prisotna ljubezen in zdravje.

- Ljubim brezpogojno.

afirmacije imajo namen nekaj spremenit, vsaj to iz prebranega želiš tudi ti

sedaj se pa vprašaj, kaj ti bojo ti dve afirmacije spremenile ??

 

namen in misel imata izredno moč

zato

dobro premisli, kaj v resnici sploh hočeš wink.png



#84 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 1. april 2015, 22:11

Hvala za vse informacije smile.png Danes sem začela dan z dvema afirmacijama, katerima se bom nekaj časa posvečala.
To sta: 
 
- Moji grehi so oproščeni in v mojem življenju sta prisotna ljubezen in zdravje.
- Ljubim brezpogojno.

 
A se šališ...s tem ne boš naredila skoraj nobenega premika...tongue.png
 
Raje si reci osvobajam se podzavestnega vzorca
-jaz sem grešnik
-strah in agresija pred/ do brezpogojno ljubiti

in globoko predihavaj...
 
Te bo znalo kar v redu zdrmat, če boš izvedla "zadovoljivo"...in potem lahko ponoviš še parkrat v 1-3 mesecu....sta zelo globinska vzorca, ki znata na plano spravit še par tisoč manjših, ki so vezani na ta dva...in mogoče ti te dva celo uspe dokrajčit...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#85 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 1. april 2015, 22:20

A se šališ...s tem ne boš naredila velikega premika...tongue.png

 

Raje si reci osvobajam se podzavestnega vzorca

-jaz sem grešnik

-strah in agresija pred/ do brezpogojno ljubiti

in globoko predihavaj...

 

Te bo znalo kar v redu zdrmat, če boš izvedla "zadovoljivo"...in potem lahko ponoviš še parkrat v 1-3 mesecu...biggrin.png

scratchchin.gifscratchchin.gifscratchchin.gif



#86 Andrejaaa

Andrejaaa
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 2. april 2015, 06:23

jaaa ... če je babnca še včeraj mislila kak je vse ajnfoh .... potem se ji danes najbrž vse zdi zajebano težko ... laugh.png
 
lajf ni kremšnita ... scratchchin.gif yes.gif

Prosim za nasvet pa dobim takole nazaj. Js nikoli nisem rekla da je to čist na izi.zato vas pa tud toliko sprašujem o tem; da bi mi blo lažje. Nism nobena glupa babnca, ko bi si rekla vse je super pa bi že kr blo. Raj se tisti ki se zaj norce delate vprašate ka je z vami narobe. Drugače pa nisem nikoli rekla kak je to v izi,sam pozitivno sm se tega lotila, vem pa da to ni kr iz dneva v dan ampak je na tem potrebno delat. Hvala za spodbudo in nepotrebne komentarje.

#87 Andrejaaa

Andrejaaa
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 2. april 2015, 06:36

bejba ... nič ni nepotrebno ... in ne pozabi : duhovnost gor ali dol ... lajf brez zajebancije ni vreden ničesar ... 
in izvedela si dovolj kako in kaj ... http://www.lunin.net/forum//publi
c/style_emoticons/default/yes.gif

Hvala

#88 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 2. april 2015, 07:09

Včasih sem v tole temo zahajal predvsem trolat afirmatorje..

 

Tudi danes me srbe prsti da bi storil enako, pa ne bom ker sem afirmiral da ne bom trolal afirmatorje..

 

 A kej pomagajo afirmacije, ja dokler te neki ne iztiri in te dezafirmira.. in to se ponavadi zgodi že isti dan če ne naslednji


prenos.jpg


#89 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 2. april 2015, 08:41

poznam nekaj eft-jevcev, ki vak dan telovadijo afirmacije kak so svobodni, bogati, srečni

 

maaa

 

nobeden od njih ni še obogatel, vse meče depra, so kot neka umetna sladka pena hypnodisk.gif

 

življenje ni iskanje bližnjic, pač pa učenje skozi izkušnje

 

če me pritisne srat, se bom kljub afirmaciji, da ne ne tišči, vseeno posral ukid.gif

 

sej drugač me nočete razumet biggrin.pngbiggrin.png



#90 Andrejaaa

Andrejaaa
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 2. april 2015, 08:48

poznam nekaj eft-jevcev, ki vak dan telovadijo afirmacije kak so svobodni, bogati, srečni

maaa
 
nobeden od njih ni še obogatel, vse meče depra, so kot neka umetna sladka pena hypnodisk.gif

 
življenje ni iskanje bližnjic, pač pa učenje skozi izkušnje
 
če me pritisne srat, se bom kljub afirmaciji, da ne ne tišči, vseeno posral ukid.gif
 
sej drugač me nočete razumet biggrin.pngbiggrin.png

Sej to ja. Če pa zraven poskušaš pozitivno misliti in narediti nekaj čim boljše je pa tud izkušnja lahka boljša.ne mislim zaj sranja :) ampak dobro:) svet je lepši če misliš Oz. Skušaš misliti pozitivno:)

To temo je popravil/a Andrejaaa: 2. april 2015, 08:49


#91 Andrejaaa

Andrejaaa
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 2. april 2015, 08:56

jaa ... smisel afirmacij so pozitivne spremembe na sebi ...
 
nekateri pa se afirmirajo da so lepi, bogati, ljubljeni ... in potem se rado zalomi, ker ni tako enostavno ...

Se strinjam. Jaz se še učim ampak se trudim:) bomo vidli kak bo kaj čez kak mesec:) drugače pa ja...največjo spremembo rabim sama ..Predvsem že v začetku rabim negativno zamenjat za pozitivno:)

#92 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 2. april 2015, 09:08

Prosim za nasvet pa dobim takole nazaj. Js nikoli nisem rekla da je to čist na izi.zato vas pa tud toliko sprašujem o tem; da bi mi blo lažje. Nism nobena glupa babnca, ko bi si rekla vse je super pa bi že kr blo. Raj se tisti ki se zaj norce delate vprašate ka je z vami narobe. Drugače pa nisem nikoli rekla kak je to v izi,sam pozitivno sm se tega lotila, vem pa da to ni kr iz dneva v dan ampak je na tem potrebno delat. Hvala za spodbudo in nepotrebne komentarje.

 

Hočeš nasvet...lahko se učiš in delaš stvari za dječji vrtič al pa preskočiš kar dosti razredov in delaš stvari za zaključni izpit...razlika je samo v času...Ampak nič ne skrbet, duša itak ne pozna časa, tako da če ti ne rata v tem lifeu, ti pa mogoče v naslednjem al pa še v naslednjem...tongue.png

 

Zdaj se pa resno vprašaj ali si ti razumela namige...pokazana ti je bila pot s katero bi lahko prešišala večino človečkov, ki se nekaj grejo na SLO duhovni sceni...

 

Te afirmacije, ki si jih začela furat so preširoko zastavljene, sploh se ti ne sanja kakšen spekter to obsega in kaj vse lahko spravijo na površje oz. aktivirajo karmo iz preteklosti...lekcije, ki jih nekateri furajo in se učijo preko več lifeov, ti pa misliš, da jih boš sfurala v par tednih...in dokler ne poštimaš vsega tega naštetega, afirmacije ne bojo kaj preveč palile oz. bodo palile premosorazmerno s tem koliko boš določene stvari ozavestila in se naučila lekcije...Zato pa nekateri izgovarjajo afirmacije po več mesecev, let ali še več, učinek je pa bolj malo viden...

 

Zdaj pa za začetek lahko začneš procesirat še stvari, ki so te vrgle iz tira, da je bila taka reakcija...a vidiš vzorce...če ne pa malo odmeditiraj in mogoče se prikažejo...ako Bog da...in potem se lahko zahvališ Bogecu ali šamanu, da te je malo sprovociral, da si lažje vidla vzorce...In ko jih boš sprocesitrala, se boš temu samo še smejala...  biggrin.png

 

 

lajf ni kremšnita ... scratchchin.gif yes.gif

 

Forrest Gump- "Mama always said life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get." biggrin.png 


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#93 Andrejaaa

Andrejaaa
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 2. april 2015, 09:23

 
Hočeš nasvet...lahko se učiš in delaš stvari za dječji vrtič al pa preskočiš kar dosti razredov in delaš stvari za zaključni izpit...razlika je samo v času...Ampak nič ne skrbet, duša itak ne pozna časa, tako da če ti ne rata v tem lifeu, ti pa mogoče v naslednjem al pa še v naslednjem...tongue.png
 
Zdaj se pa resno vprašaj ali si ti razumela namige...pokazana ti je bila pot s katero bi lahko prešišala večino človečkov, ki se nekaj grejo na SLO duhovni sceni...
 
Te afirmacije, ki si jih začela furat so preširoko zastavljene, sploh se ti ne sanja kakšen spekter to obsega in kaj vse lahko spravijo na površje oz. aktivirajo karmo iz preteklosti...lekcije, ki jih nekateri furajo in se učijo preko več lifeov, ti pa misliš, da jih boš sfurala v par tednih...in dokler ne poštimaš vsega tega naštetega, afirmacije ne bojo kaj preveč palile oz. bodo palile premosorazmerno s tem koliko boš določene stvari ozavestila in se naučila lekcije...Zato pa nekateri izgovarjajo afirmacije po več mesecev, let ali še več, učinek je pa bolj malo viden...
 
Zdaj pa za začetek lahko začneš procesirat še stvari, ki so te vrgle iz tira, da je bila taka reakcija...a vidiš vzorce...če ne pa malo odmeditiraj in mogoče se prikažejo...ako Bog da...in potem se lahko zahvališ Bogecu ali šamanu, da te je malo sprovociral, da si lažje vidla vzorce...In ko jih boš sprocesitrala, se boš temu samo še smejala...  biggrin.png
 
 
 
Forrest Gump- "Mama always said life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get." biggrin.png 

Hvala za obširne jo razlago:) drugače pa ja, ko sem se lotila tistih afirmacij sem v sebi veliko razmišljala in debatirala kaj najprej narediti. ..Ampak ja...Tudi zdaj veliko razmišljam zakaj se je kaj naredilo kaj bi lahko bilo boljše. In iščem nek razlog za to...upam da sem na pravi poti:)

#94 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 2. april 2015, 09:38

vedno si na pravi poti ... vse poti so prave .... do cilja lahko potuješ po različnih poteh ...

 

Jap, razlika je samo v temu čemur mi človečki pravimo "čas"...Dušica ne pozna časa, tako da ji ni pomembno ali potuje 1 leto, 10, 100, milijon ali več let, ker ve da na koncu bo prišla na cilj...Bolj zanimivo je vprašanje kaj bi reklo fizično telo, preden bi se ga zamenjalo ali pa nižji ego...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#95 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 2. april 2015, 09:43

ego za vse okuse biggrin.pngbiggrin.png

 

61519509.jpg?d41d



#96 Andrejaaa

Andrejaaa
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 2. april 2015, 09:45

[quote name="Brezo" post="1055747343" timestamp="1427963930"]
 
Jap, razlika je samo v temu čemur mi človečki pravimo "čas"...Dušica ne pozna časa, tako da ji ni pomembno ali potuje 1 leto, 10, 100, milijon ali več let, ker ve da na koncu bo prišla na cilj...Bolj zanimivo je vprašanje kaj bi reklo fizično telo, preden bi se ga zamenjalo ali pa nižji ego...biggrin.png[/quote
Brezo kaj pa tebi recimo najbolj pomaga..Predvsem mislim za duhovno rast. Vidim da maš velik izkusenj

#97 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 2. april 2015, 09:48

[quote name="Brezo" post="1055747343" timestamp="1427963930"]
 
Jap, razlika je samo v temu čemur mi človečki pravimo "čas"...Dušica ne pozna časa, tako da ji ni pomembno ali potuje 1 leto, 10, 100, milijon ali več let, ker ve da na koncu bo prišla na cilj...Bolj zanimivo je vprašanje kaj bi reklo fizično telo, preden bi se ga zamenjalo ali pa nižji ego...biggrin.png[/quote
Brezo kaj pa tebi recimo najbolj pomaga..Predvsem mislim za duhovno rast. Vidim da maš velik izkusenj

brezotu bi najbolj pomagala tale biggrin.png

 

526652_519677611404612_760822471_n.jpg?o



#98 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 2. april 2015, 10:56

Brezo kaj pa tebi recimo najbolj pomaga..Predvsem mislim za duhovno rast. Vidim da maš velik izkusenj

 

Dobra dela s katerim se doseže poplačilo (izravnava) karme za tiste planetke, ki sem jih rasturil in bitjeca, ki sem jih spržio al pa sem jim dolžan dinarčke...tongue.png  

 

Najbolj udarniška varianta ti je ozaveščanje vzorcev+ dobra dela...Po možnosti čira čara dobra dela....V enem letu se lahko duhovno napreduje toliko kot drugi v 10 letih s tehnikami, ki so opisane v new age ali duhovnih knjigah. Al pa če gre res udarniške čira čara, se lahko v enem letu napreduje toliko kot drugi v 1-3 lifeih...tralala...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#99 Andrejaaa

Andrejaaa
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 2. april 2015, 11:43

Dobra dela s katerim se doseže poplačilo (izravnava) karme za tiste planetke, ki sem jih rasturil in bitjeca, ki sem jih spržio al pa sem jim dolžan dinarčke...tongue.png  

 

Najbolj udarniška varianta ti je ozaveščanje vzorcev+ dobra dela...Po možnosti čira čara dobra dela....V enem letu se lahko duhovno napreduje toliko kot drugi v 10 letih s tehnikami, ki so opisane v new age ali duhovnih knjigah. Al pa če gre res udarniške čira čara, se lahko v enem letu napreduje toliko kot drugi v 1-3 lifeih...tralala...biggrin.png

okej. Pol ti samih afirmacij ne uporabljaš tolko ne? Bolj preučuješ vzorce :) ....



#100 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 2. april 2015, 12:49

sem pojedel en ego jogurt, zdej pa kr mal od tal hodim biggrin.pngbiggrin.png

ma, to zadene bl kot ganđa em45.gif

 

*jogurt EGO, za lažji preskok*






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0