Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
67 komentarjev na to temo

#51 ŠAŠA

ŠAŠA
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 21. maj 2003, 10:01

Sanje so lahko pot za spozmavanje samega sebe. So tudi vrata v zelo privnačen in drugačen svet.
Sama dajem kar velik poudarek na sanje. Tudi na sanje z odprtimi očmi. Zdi se mi da so prav sanje tiste, ki so nam vodilo v življenju in vedno stremimo k uresnievanju svojih sanj.

#52 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 5. junij 2003, 13:56

Prijeten občutek imam kadar sanjam o kačah, ni me strah pa naj jih je še ne vem koliko, neprijeten občutek imam pa kadar sanjam da plezam nekam visoko tudi kadar lezem v hrib, da ne padem dol !

LP!

#53 niky

niky
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 70

Objavljeno: 6. junij 2003, 11:49

SLAVNI JUNG DAJE IZREDNO VELIK POUDAREK SANJAM. ZAVESTNO NAJ BI SE TRUDILI, DA SE JIH ZJUTRAJ ČIMVEČ SPOMNIMO ( V SVOJIH KNJIGAH DAJE NAPOTKE ZA TAK TRENING...) SANJE ODKRIVAJO ČLOVEKOVO NEZAVEDNO... PREK SANJ SAMI SEBE GLOBLJE SPOZNAVAMO IN ODKRIVAMO SVOJE ŠE NEZNANE DIMENZIJE DUŠEVNOSTI.

#54 artem

artem
  • D član
  • Št. objav: 625

Objavljeno: 8. avgust 2003, 17:49

Sanje so resetiranje neuporabnega spomina, zato je priporočljivo ne podoživljati jih.
S tem ko razmišljamo in se poglabljamo v njih delamo sami sebi škodo. Prepustimo re življenju, uživajmo trenutek.
Ne dovolimo si, da zaradi sanj izgubimo realnost. Ko zgubimo realnost postanemo nesrečni in depresivni. Zato akcija x:)x
www.rael.org

#55 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 29. avgust 2003, 09:55

Želim si da bi se mi uresničile sanje katere sanjam že pet let, stalno ene in iste. Upam ....

#56 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 29. avgust 2003, 10:08

Vanja, sanje nimajo ničesar z življenjem :sori: ... so samo ena plat zavesti .... :o|o: em,podzavesti.

#57 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 29. avgust 2003, 10:10

Rachek daj mi malo veselja no in upanja, ne pokvari vsega, sicer pa se tolažim s tem, da ti nekaj sporočajo !

LP!

#58 bilboa

bilboa
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 29. avgust 2003, 10:26

baje, da bi naj sanjarjenje z odprtimi ocmi ena izmed moznih realnosti nasega zivljenja -pac, ce bi na neki tocki se odlocili za nekoo stvar, ki bi potem cez niz dogodkov vodila do xy realnosti- (ne vem, zakaj se tolikokrat vidim zadeti na lotu :P :D)
meni se je sicer drugace ze kar nekajkrat zgodilo, da se mi je sanjalo nekaj, kar se je pozneje dejansko zgodilo, kot da bi me hotelo na nek nacin pomiriti. prav fino x:)x drugace pa je jih itaq ne spomnim vecinokrat <_<
nothing is a loss of time, if you enjoy the day:-)

#59 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 29. avgust 2003, 10:48

ja, pr men so sanje, ki so res zlo redke, bolj preventivne narave; morda kakšni ptički, avti, velikokrat vidm številke, pa stavbe, pa hodnike, ampak vse z neko pozorno rezervo jemljem,
nočem, da mi vplivajo, tut na fantazijo˝ne. Drgač pa zjutri, vedno skočm pogledat v slovar.

#60 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 29. avgust 2003, 12:22

Kaj bi ti pokvaril ? x:Ix

Eee, res je nekaj ti sporočajo ja ... mene so včasih full more dajale :V: ... zadnje čase pa se jih ne spomnim več ... x:Dx

#61 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 29. avgust 2003, 13:29

jest pravm more so zato, kr realno ni vse pošlihtano, se pravi, nisi si na jasnem z rešitvami, potem pa te na tak način še v sanjah mučjo, de te prebudijo....

#62 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 29. avgust 2003, 14:14

Ja, z tem pa bi se strinjal, ker me je takrat še vse živo drugo jebalo :o|o: .... Sedaj pa se sanj sploh ne spomnim več, če pa že, pa niso neprijetne. Ali prijetne ali pa - "nevtralne". x:Dx

#63 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 27. oktober 2003, 21:25

In kaj se vam sanja zadnje čase x;)x

#64 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 27. oktober 2003, 21:42

In kaj se vam sanja zadnje čase x;)x

Ne vem,kaj je bilo to vprašanje x?x ali kar navaden stavek x!x

Če je bilo vprašanje;ne vem kaj vzrok,da se mi nič ne sanja,ali se pa sanj enostavno ne spominjam,pa čeprav se ne pogledam v ogledalo ali pa čez okno.Po mojem je vzrok,da čez dan preveč mislim x?x

#65 loncek1

loncek1
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 201

Objavljeno: 27. oktober 2003, 21:51

:eek: nekajkrat na leto se mi sanja, da sem pred maturo in da nič ne znam in upam ,da bo že nekako šlo. :o|o: ni se mi pa še sanjalo kako dejansko je na zgovoru. x:Ix zanimivo je to, da so v komisijah vedno meni poznani ljudje :sori: kaj le pomenijo take sanje x?x
priznam niso prijetne. :V:

#66 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 27. oktober 2003, 22:27

No pa da ne bo samo vprašanje iz moje strani. Večkrat imam občutek, da tisto, kar sanjema, da se mi resnično dogaja. Zadnje izkušnje s temi sanjami, ki niso sanje so bile npr. v enih me je zajel ogenj, dobesedno odnesel me je plamenček in v tistem se zbudim, pod kožo m žge, neverjeten občutek, razmišljam o tem, da mi je bilo verjetno vroče, ker pač poiščem logično razlago, pa mi ni bilo, pa sanje niso bile moreče do tistega trenutka...
al pa nazadnje da letim, res, preprosti dvignila sem se, noro, pol se pa zbudim v krču in lovim zrak, pa me moj gleda pa pravi, a veš da si pozabla dihat, baje sem tko sunkovito sapo zajela, da so me pljuča kar bolela. Večkrat se mi v sanjah ponavljajo kraji in ljudje ki jih v bistvu ne poznam in v sanjah razglabljam, da sem to že sanjala. Al pa tisto, poznate, ej to moram pa prijateljici povedat, tko komentar med sanjami xrolleyesx

#67 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 16. december 2003, 16:46

http://www.piara.net/sanje_a.html

#68 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 21. december 2003, 11:22

Pošlji svoje misli na lepšo pot, pa bodo tudi sanje lepše.


Cankar




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0