Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kako prekiniti zvezo?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
110 komentarjev na to temo

#26 smajcica

smajcica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 19. avgust 2005, 16:39

jaz kot kozorog..speljem to na bolj prefinjen naštudiran način...kao diplomatsko..enostavno mi začne primanjkovat časa:)))

če je poleg mene oseba..s katero se da komunicirat..pojasnem zadevo...iskreno in se razideva kot prijatelja....

do danes samo eno osebo sem na grd način odklenkala...pa še ta se je po nekaj letih pojavil nazaj..ampak kot stabilna oseba,dozorela....s katero lahko rečem,da še danes komunicirava na normalni ravni....čeprav takrat se ni dalo...

slregala se pa nisem še z nikomer....z vsakim sem ohranila človeški kontakt.... xDDx
Samo,če ljubimo smo nesmrtni

#27 cvet

cvet
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 461

Objavljeno: 19. avgust 2005, 17:04

definitivno drži tole o bikih :vragec: .....sem se morala nasmejati, ker tega prej še nisem vidla x;)x x:Dx :vragec:

sem to naredila čisto instiktivno....

xrosex
"Ljubezen ja stanje Bitja.
Tvoja ljubezen ni nekje zunaj, je globoko v tebi.
Nikoli je ne moreš izgubiti in ne more te zapustiti.
Ni odvisna od nekega drugega telesa ali kakršnekoli zunanje oblike."

#28 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 19. avgust 2005, 22:38

Tudi za ovne držiiiiiiiii x:Ix x:Ix x:Ix

#29 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 20. avgust 2005, 06:29

x:Dx xDDx Mam doma eno dvojčico z levom v podznaku (jaz vodnar podznak strelec) xDDx :eek:
Je to mal nora kombinacija včasih x:Dx :vragec:
Leta nazaj sva imela eno čudno obdobje tako da je skoraj prišlo do tega da bi šla narazen :vragec: :eek:
Bilo je precej čudno ampak enkrat ko sem imel že vsega poln kufer in mi je rekla da se hoče ločit sem rekel samo: prav :eek:
Bila je začudena, užaljena.
A kar tako bi me pustil da grem? je vprašala
Seveda saj ti hočeš oditi sem ji odgovoril, čeprav je srce vpilo drugače
Pa ni šla. Začela sva se pogovarjati. In sva zgladila probleme. xDDx xsrcx xsrcx
Zdaj sva skupaj že 27 let xDDx xsrcx

Kako se zares rešiš vodnarja ali dvojčka?
Nimam pojma... x:Dx x:Dx xDDx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#30 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 22. avgust 2005, 10:32

Kako se zares rešiš vodnarja ali dvojčka?
Nimam pojma... x:Dx x:Dx xDDx xsrcx[/quote]

x:)x No tale vajina kombinacija je po moje zlo super. Vodnarji in dvojčki, dolgčas vama pa ni.

#31 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 22. avgust 2005, 11:32

<{POST_SNAPBACK}>...Kako se zares rešiš vodnarja ali dvojčka?


Vodnarju kupiš bonton, Dvojčku rečeš, naj bo malo tiho
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#32 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. avgust 2005, 11:34

<{POST_SNAPBACK}>... sem zanj bila preveč divja in vulgarna in je rekel, da me prezira. Pa nič, kaj meni rabi en hladnež.

xDDx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#33 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. avgust 2005, 11:35

<{POST_SNAPBACK}>Dvojčku rečeš, naj bo malo tiho

pa ne mors mu tega rect, no!!! :O: :sori:

x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#34 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. avgust 2005, 11:39

men se tud vcas mal mesa, imam kup ljudi okol sebe, s soncem ali z luno v dvojckih (al pa asc, merkur) in to je ziva groza..
ce JAZ (x!x) ne pridem do besede, no! :o|o: x;)x x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#35 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. avgust 2005, 11:42

mene se pa zlosas s hladnostjo... to definitivno pali.
kot pravi macona, nekaj podobnega...
ker - magnet se ne pali na skalo in obratno...
torej - skala me ne zanima. xDDx
in je mir. x:px x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#36 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 22. avgust 2005, 13:47

<{POST_SNAPBACK}>Vodnarju kupiš bonton, Dvojčku rečeš, naj bo malo tiho

Naivka, se mi zdi. x;)x

Vodnar je itak iznad vseh in ga stvar ne bo zanimala, v najboljšem primeru nam bo rekel, da naj mu bonton BEREMO. (Ker takintak ne more žeblja zabit če nima treh puršev okoli sebe, če pa vmes kaj reče, se pa kresne po prstu, ker ne more delat dveh stvari naenkrat ... x:Dx x:Dx ).

Dvojček te bo pa upošteval, ko mu boš rekla, naj bo tiho?! Optimistka!
Najprej te bo vprašal, zakaj. Potem ga bo zanimalo, zakaj tega še onemu tam nisi rekla (bratcu na primer), potem bo silil vate, češ povej mu, kaj je takega rekel, potem bo težil, da mu nočeš odgovorit, potem bo godrnjal po hiši, kako nesramna si, na koncu bo pa to po telefonu povedal še trem prijateljem in na koncu lazil za tabo po celi bajti, da bi ti povedal, da gre na pijačo.
Ko bo res šel, moraš odpret okna, da gre lahko vse to ven ... :vragec:

Dvojčka najbolj zbiješ, če mu vzameš telefon. Če kupi novega, naj ti slučajno pade v akvarij, naslednjega si prisvoji, ker je tvoj bojda krepnil - po tretjem bi znal že razumeti, za kaj v resnici gre.

x:Dx :palec:

#37 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 22. avgust 2005, 13:53

x:Dx ....joj, bern..... x:Dx
kolk maš ti dobre opise.... x:px :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#38 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 22. avgust 2005, 13:59

x:Dx :palec: ha ha, solzne oči od smeha, sploh tisto je najboljše, da je treba za Dvojčkom preluftat, ker je prostor še zmeraj poln besed :palec:

Ja, telefon boljša varianta. Mu slučajno založiš telefon ali vržeš v smeti... Revček :sori:

Za vodnarje se ne dam. Preverila tole. Vodnar večkrat strašno uživa, da lahko zafrkava s kakšnimi šokantnimi iznad vseh izjavami. Če mu daš nek predpis o vkalupljenjem obnašanju - znori, ker uživa, da je kontra vsemu.
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#39 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 22. avgust 2005, 14:05

Jaz tudi dvojcek.. samo telefon me ne bi tko sesul.. ceprav hmm.. bolje, da ostane tm kjer je..
Bi me pa sesulo dolgocasje.. Ce je clovek jutri enak, kot je bil danes.. joj.. pol je res tezko shajati z njim.. :)
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#40 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 22. avgust 2005, 14:16

Mene tut ne bi telefon sesul-ga mam itak vecino cajta na silent, da mam mir... bi me pa sesulo, ce bi mi prepovedal brat...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#41 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. avgust 2005, 14:18

al pa mislit. :D
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#42 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 22. avgust 2005, 14:18

<{POST_SNAPBACK}>Vodnarju kupiš bonton, Dvojčku rečeš, naj bo malo tiho


:palec: :palec: x:Dx x:Dx x:Dx xDDx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#43 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 22. avgust 2005, 14:29

[quote name='lunca' date='22. Aug 2005 ob 11:33']
<{POST_SNAPBACK}>Kako se zares rešiš vodnarja ali dvojčka?
Nimam pojma... x:Dx x:Dx xDDx xsrcx[/quote]

x:)x No tale vajina kombinacija je po moje zlo super. Vodnarji in dvojčki, dolgčas vama pa ni.[/quote]

x:Dx x:Dx to pa res ne x:Dx x:Dx :vragec: xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#44 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 22. avgust 2005, 14:34

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx  :palec: ha ha, solzne oči od smeha, sploh tisto je najboljše, da je treba za Dvojčkom preluftat, ker je prostor še zmeraj poln besed  :palec:

Ja, telefon boljša varianta. Mu slučajno založiš telefon ali vržeš v smeti... Revček  :sori:

Za vodnarje se ne dam. Preverila tole. Vodnar večkrat strašno uživa, da lahko zafrkava s kakšnimi šokantnimi iznad vseh izjavami. Če mu daš nek predpis o vkalupljenjem obnašanju - znori, ker uživa, da je kontra vsemu.


Vodnar pa bonton... :wOOt: :wOOt: :wOOt:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#45 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 22. avgust 2005, 16:56

<{POST_SNAPBACK}>Naivka, se mi zdi.  x;)x

Vodnar je itak iznad vseh in ga stvar ne bo zanimala, v najboljšem primeru nam bo rekel, da naj mu bonton BEREMO. (Ker takintak ne more žeblja zabit če nima treh puršev okoli sebe, če pa vmes kaj reče, se pa kresne po prstu, ker ne more delat dveh stvari naenkrat ...  x:Dx  x:Dx ).

x:Dx  :palec:


Tole moram mal poravit. Kar se tiče zabijanja žebljev in podobnih nižjih opravil :xx!:
Če vodnarju rečeš naj zabije žebelj, bo vprašal zakaj prav on ko pa to zna vsak butelj x:Dx
Če se bo pa tega že lotil ne bo hotel NIKOGAR zraven ker tega nihče ne zna tako dobro kot on x^x
Potem ga bo zanimalo a mora to narediti prav danes x?x :inocent:
A bi lahko počakalo do jutri xDDx
Pa zakaj mora žebelj zabiti PRAV tukaj?
A ne bi bilo bolje pol metra v levo :vio: x:Dx
Ko pa mu dokažeš da mora biti PRAV VSE tako in nič drugače :xx!:
si bo izgovoril še čas za en čik da v miru premisli kako bi to najbolje opravil x:Dx x:Dx :vragec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#46 cvet

cvet
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 461

Objavljeno: 22. avgust 2005, 17:03

<{POST_SNAPBACK}>Tole moram mal poravit. Kar se tiče zabijanja žebljev in podobnih nižjih opravil :xx!:
Če vodnarju rečeš naj zabije žebelj, bo vprašal zakaj prav on ko pa to zna vsak butelj x:Dx
Če se bo pa tega že lotil ne bo hotel NIKOGAR zraven ker tega nihče ne zna tako dobro kot on x^x
Potem ga bo zanimalo a mora to narediti prav danes x?x  :inocent:
A bi lahko počakalo do jutri xDDx
Pa zakaj mora žebelj zabiti PRAV tukaj?
A ne bi bilo bolje pol metra v levo  :vio:  x:Dx
Ko pa mu dokažeš da mora biti PRAV VSE tako in nič drugače :xx!:
si bo izgovoril še čas za en čik da v miru premisli kako bi to najbolje opravil x:Dx  x:Dx  :vragec:


x:Dx x:Dx x:Dx
...a ti je to žena narekovala x?x xsrcx x;)x
"Ljubezen ja stanje Bitja.
Tvoja ljubezen ni nekje zunaj, je globoko v tebi.
Nikoli je ne moreš izgubiti in ne more te zapustiti.
Ni odvisna od nekega drugega telesa ali kakršnekoli zunanje oblike."

#47 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 22. avgust 2005, 17:59

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx  x:Dx  x:Dx
...a ti je to žena narekovala x?x  xsrcx  x;)x



To so dejstva x:Dx x:Dx :inocent: xDDx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#48 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 23. avgust 2005, 06:07

Tale opisani Vodnar ima hudo močnega Dvojčka ali pa položaj Merkurja v horoskopu.

Ker prvi dve trditvi (ki se začenjata s "Če") sta tako Vodnarjevi, da bolj ne moreta biti x:Dx , ostale so pa bolj Dvojčkove. (Vodnar ne išče izgovorov, on napravi ali pa reče, da mu je to za malo, Dvojček pa stalno išče še dodatne variante. - Ampak trditve so pa zelo dobre anyway. :palec: )

Vodnar in bonton?
Na prvo oko to res ne gre skupaj, ampak Vodnarju je čisto v redu, da se nekdo drug matra z nečim (če se že hoče, anede, se pravi, če že tensta), kar bo sam potem vehementno ovrgel in s tem pokazal svojo nedvomno intelektualno distanco in premoč. "Samo ti meni čitaj ... Jaz prav gotovo ne bom."

Se pravi, da fora z bontonom sploh ni v bontonu, ampak v tem, da dobi Vodnar na ta način priliko za dokazovanje.

Finta v levo, bi rekli.

x:)x

#49 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 23. avgust 2005, 08:50

"Samo ti meni čitaj..." je bolj Levja finta iz fotelja. x;)x

Nimaš kaj čitati Vodnarju, če ga ne zanima. To bi sprejel samo iz enega razloga. Da vmes posuje svoje pikre pripombe in zmaliči in pohodi vsako besedo. To je res spet "prilika pokazati svoj vodnarski veleum"... xrolleyesx

Če Vodnarja zanima, si bo sam prečital in naštudiral do potankosti. In zaprl bo druge iz svoje sobe ven. Pod pojštrom bo imel kaj o avionih...

Kar se Dvojčkov tiče, me zanima horoskop Mariborčana na radiu, ki je postavil rekord za Guinnnesovo knjigo in neskončno klepetal... a mu je ime Marko Potrč ali kako?? Ima dobrega Merkurja zagotovo.
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#50 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 23. avgust 2005, 09:24

<{POST_SNAPBACK}>Tale opisani Vodnar ima hudo močnega Dvojčka ali pa položaj Merkurja v horoskopu.

Ker prvi dve trditvi (ki se začenjata s "Če") sta tako Vodnarjevi, da bolj ne moreta biti  x:Dx , ostale so pa bolj Dvojčkove. (Vodnar ne išče izgovorov, on napravi ali pa reče, da mu je to za malo, Dvojček pa stalno išče še dodatne variante. - Ampak trditve so pa zelo dobre anyway.  :palec: )


Finta v levo, bi rekli.

x:)x


Vse to kar sem napisal je(pogojno) možno tudi če ima vodnar tapravega, živega dvojčka ob sebi... x:Dx x:Dx x:Dx :wOOt: :wOOt: :zoro: xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0