Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Konjunkcije in steliji


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
202 komentarjev na to temo

#26 Tigrca

Tigrca
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 29. marec 2003, 10:55

Poznam dva primera:
prvi ima Pluton in Venero na asc v Levu in stelij v Raku
drugi ima asc v Raku in stelij v Levu (konj.Sonce+Pluton...)
in sta si Podobna
energični in topli osebi sta
in pompozna
Tigrca

#27 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 3. april 2003, 18:08

Kaj pa persona sonce oven, asc oven, tako za osjo pa si sledijo merkur, sonce, venera in saturn, vse skp torej napeštana prva hiša! :eek:
In potem v šesti hiši v devici pluton, jupiter, uran. x:Ox
Kulminantni pa potem luna v kozorogu-10 hiša!
Ta človek je ena velika trma in ima največkrat edino on prav (hihi,resnica ima včasih več obrazov!),
čeprav je dobrega srca, zna bit zelo naporen.... :xx!:

#28 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 4. april 2003, 07:50

tegale poudarjenega ovna pa verjetno res ne moreš zgrešit,
hoče takoj zdaj in obvezno on imeti prav,
res mogoče kar dobro, da to vročino luna v kozorogu malo hladi
in devička umirja tempo...
Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#29 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 4. april 2003, 12:24

xrolleyesx x?x xrolleyesx Kako ugotovimo, kateri planet je vladar horoskopa????
Ali je to t.i. kulminantni planet, se pravi panet, ki je najblizje MC.
Ali je to vladar soncnega znamenja, ali morda vladar ASC ali lune.
Ker sem skorpijon, bi pri meni moral vladati Mars ali Pluton, ker imam podznamenje in luno nazokano v Ribah, se mi sploh ne vidi, da sem kaksen Skorpijon ali da bi mi vladal Mars.

Drugace pa Sonce konjunkcija Merkur, Sonce konj. Neptun, Neptun konj. Venera, potlej pa se Mars, se mi drenajo v 8 in 9. hisi (samo Mars)

Ker pa je Mars pri meni planet, ki je najblizji MC, bi torej bil vladar horoskopa?????

Ja, zivljenje je itak sama vojna.

MucaMaca

:xx!:

#30 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 4. april 2003, 12:50

xsrcx MC je v Strelcu, vladar Strelca pa je ???
Ceprav sem prebrala na to temo ze en kup knjig, vsak dan najdem se kaksno crno luknjo.

MucaMaca xsrcx xsrcx xsrcx

#31 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 4. april 2003, 13:03

mister pravični Jupiter :palec:

#32 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 4. april 2003, 13:16

Hm, a torej mislis, da bi potemtakem naj bil vladar horoskopa v tem primeru Jupiter.

Se vedno kolebam, ali je glavni planet tisti, ki je blizu MC, ali tisti, ki je vladar znamenja ali hise v kateri je MC. Ali pa kaj cisto tretjega...

Ta tema res ni nikjer dobro razlozena. Saj, mogoce pa ji tudi pripisujem prevelik pomen.

xsrcx xsrcx xsrcx
MucaMaca

#33 Anatha

Anatha
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 182

Objavljeno: 7. april 2003, 17:58

Prijateljica ima Sonce/Luno/Asc vse v Onvu, Sonce, Mars, Venera, Luna v steliju prav tako v Ovnu v 12. hiši. Pluton v opoziciji s Soncem/Marsom/Venero in v konj. z Des. Ful zanimiva oseba je, opaziš jo na kilometer daleč in kar je zanimivo, z vsakim se razume, je komunikativna, nikoli ne povzdigne glasu, pa jo vseeno vsi jemljejo resno, deluje pravzaprav zelo umirjeno in skladno, četudi je po videzu prav eksotična. Tako čisto energetsko pa je prav eksplozivna. (polno nekih nasprotij naštevam tukaj - konj. Son-Luna, Ven-Mars?) Zna biti trmasta, ampak tega nikoli ne pokaže/ne rabi pokazat, ker nobenemu niti na misel ne bi prišlo, da bi jo poskusil v kaj prepričati, do česar ji ni. Seveda je jasno, da je zelo samosvoja. x:Dx

#34 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 7. april 2003, 18:03

ja IN ČE IMA VSE SKP V 12. HIŠI, JE OTEM Z RAZLOGOM EKSOTIČNA, ANE, PA VERJETNO SE 12.HIŠA ZAČNE V RIBAH.....

#35 Anatha

Anatha
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 182

Objavljeno: 7. april 2003, 18:12

Ja, se začne z Ribami. x;)x Ja seveda, saj ni čudno pol.

#36 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 7. april 2003, 18:40

In če je njen stelij tik pred asc, potem se je moralo pred rojstvom kaj dogajat, kašna nenavadna nosečnost, al kako že...Mars, a ni tako...

#37 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 8. april 2003, 08:28

Hoj!
No, jaz imam tudi nekaj konjunkcij - tale je najbolj očitna - jupiter, uran in pluton v konjunkciji (pluton je malo bolj stran, vendar v nekaterih opisih še vedno piše, da je v konjunkciji)- stelij v 4 hiši revolucija doma? :eek: - k sreči so v trikotniku s sončkom x;)x
Imam pa trikotnik v natalni karti - asc - venera in mars... :irs:
cat

#38 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 8. april 2003, 08:59

Lep trigon Cat, prijetne spremembe v domu.

#39 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 8. april 2003, 09:40

O hvala Lunca za hiter in prijeten odziv x:)x
cat

#40 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 8. april 2003, 12:37

x;)x x;)x x;)x x;)x Veš Cat, lepe tranzite je užitek spremljat, čeprav včasih pod zelo ugodnim jupitrovim tranzitom zaspimo, ne delamo nič, lenarimo, fajn jemo in sploh se mamo fajn, na dolgi rok nam je pa potem žal te uživancije. Konjukcija jupitra in urana kot jo imaš ti, jaz smatram kot nenadno srečo.

#41 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 8. april 2003, 12:56

ja, madonca, če to ni kul...
x:Dx

#42 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. februar 2004, 20:32

Lahko se se kdo pridruzi s svojo izkusnjo oz. iz svoje okolice... :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#43 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. februar 2004, 21:51

.. hehe, tudi jaz... :vragec: x;)x

A je razlika - ti zemlja, jaz voda... x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#44 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 19. februar 2004, 22:34

Spet jaz x:Dx
Še eno konjunkcijo moram obdelati. Stelij v bistvu.
Luna, lilit, pluton - devica-10.

Se ful strinjam z Elizabetino razlago....sploh tisto..blizu smrti..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#45 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 19. februar 2004, 22:52

Seveda - ziherasi, jasno, imajo pa Sonce, Jupiter, Venero etc. (kulminantne)  

a tko je pol s tem x;)x x:o)x ... da sem ziher varianta s svojim jupitrom xzobkox ... stelij pa imam tudi (of kors, kaj vse dons ne najdem) v devici, nasploh imam tam okoli (se reče od raka do škorpije) natlačenih morje planetov ... 'gor' samevata edino jupiter in saturn :madpro:

#46 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 20. februar 2004, 09:37

x:)x Dejte me malo podučit,


kaj pa je to, če maš sonce kon jupiter v ribi (5. hiša), ampak v ribah mam še merkur, sicer bol na začetku.....

socrates

#47 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. februar 2004, 11:32

Oj, najbrz si zelo ustvarjalen, tudi hrupen in naporen, trmast, a v osnovi pozitivec. Lahko bi kaj vidnega ustvarjal, kje pa je merkur, ce je v 4. se, potem najbrz bolj doma ali nekje v domacem okolju... Nekoliko bolj 'od zadaj' v tem primeru (kot ce je tudi merkur v 5.).
Rad imas tudi zivali in velike, glasne druzbe, veckrat si ti nekako osrednja oseba zabav...
Tudi otroke imas rad, veckrat imajo zenske s takim polozajem zelo rade otroke ali tudi stevilne.
Lahko bi tudi kaj topogledno ustvarjal (npr. delo z otroci ipd.).
Blazno hitro se razburis, najbrz imas 'prevec krvi', si precej eksplozivne sorte (sploh, ker si v drugi temi omenjal uran na asc).
Sport je zate dbest ventil ...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#48 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 20. februar 2004, 12:10

Marsa, hvala ti, maš prav ful imam ene energije in tudi sicer delam doma, pišem recenzije, članke ipd.

Sicer pa bolj filozofiram (saturn v 9), zanima me fizika ter vse kar ma dobro barvo in dobro diši .....

socrates x^x

#49 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. februar 2004, 12:22

Imas pa kar zanimivo potem tole, fajn, si potem kar dobro sledis, a ne? :)

Jaz pa imam Uran v 9., na MC-ju, pa tudi filozofiram, imam pa vse zivo v 4. (tudi merkur) in tudi jaz delam doma, pravzaprav tudi podobno kot ti. Pisem in risem etc. :)
No, saj, saj si ti tudi Riba/Sco - kot jaz.

Joj, saj res!!!!!! Ali kiparis ali pocnes kaj podobnega?
Tebi bi morala TOTALNO pasati glina - ce bi imel poskodbe, tezave s sklepi, kostmi - pa bi zate ravno glina bila dbest!
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#50 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 20. februar 2004, 13:02

x:)x Dejte me malo podučit,


kaj pa je to, če maš sonce kon jupiter v ribi (5. hiša), ampak v ribah mam še merkur, sicer bol na začetku.....

socrates

x;)x xrolleyesx Po mojem imaš tudi rad veliko ljubezenskih vez, verjetno si prijeten ljubimec x:Ix
Lahko bi imel tudi kaj umetniške žilice ( v ribah). Moj mož je imel tak stelij v ribah in je slikal, pa tudi petje mu ni bilo tuje.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0