Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Konjunkcije in steliji


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
202 komentarjev na to temo

#176 NeptuneRising

NeptuneRising
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 81

Objavljeno: 27. januar 2015, 08:59

Ti mi raje odgovori na vprašanje, ki sem ga zastavila pliz. Želim vedet, če imam prav.

 

Ma vprašaj malo folk, ki so po poklicu fotografi kako je s tem v Sloveniji. Pa, da postaneš prepoznaven, in da te ljudje iščejo, ker te potrebujejo. Pa vprašanje je koliko je povpraševanja po fotografih na splošno pri nas. Po mojem ne veliko. Mislim, da bo fotografija ostale le moj hobby in pika. Ni druge.

 

Drugače pa Neptun ne tvori nobenega aspekta z Merkurjem. 

 

Vem dobro kako je v fotografiji, poznam dosti profijev, od takih ki slikajo recimo poroke do teh ki se na visokem nivoju ukvarjajo z modo. Glej, pri vsaki stvari v življenju (še posebej v taki kjer lahko pridejo do izraza tvoji talenti) velja to, da je in bo vedno bila neke vrste konkurenca. Prej je bila konkurenca zaradi finančnega položaja, zdaj je zaradi prenasičenosti trga. V vsakem primeru se moraš prebiti na vrh če hočeš da te vidijo in da dobiš delo. Kaj pa te pripelje tja? Jaz bi rekel da strast do fotografije in pripravljenost preskakovati ovire na poti + talent. Sicer pa ne poznam tvojih ambicij ampakče si izbereš fotografijo za hobby je tudi prav, važno da je tebi kul wink.png

 

Kar se tiče tvojega odgovora ti pa ne morem nič povedati ker ne vidim celotne karte. Sorry ylflower.gif Aspekt Neptun-Merkur pa ponavadi nakazuje umetniško žilico.



#177 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 27. januar 2015, 11:03

Jaz sem pa seznanjena pri fotografih ravno nasprotno. Mislim, da imam talent za fotografijo, ampak vprašanje je do kje sega. Me pa zanima, če tisti aspekti kažejo, da me zanima fotografija, ali sem jaz čist brcnila v temo? Še kakšno drugo mnenje pliz.



#178 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 27. januar 2015, 11:26

Jaz imam eno veliko strast do fotografije, in čist vedno imam fotoaparat seboj. Slikam, ko mi pade kaj v uč in vidim kaj lepega. Moj Neptun je v konjukciji z Marsom v 10. bajti, in oba sta v konjukciji z MC, in sta v sekstilu s Soncem, z Venero, s Saturnom in s Plutonom v Tehtnici v 8. bajti, pa Neptun je vladar mojega ascedenta in moj stelij (Venera, Sonce, Saturn in Pluton) je v trigonu z mojim podznakom, in Neptun je v sekstilu in Mars v quintilu z mojim AC. 

 

Moram priznat, da sem si od vedno želela postati fotografinja, ampak to je zelo težko. Zdaj me zanima, če so ravno slednji aspekti pokazatelj, da imam veliko strast do fotografije?

Pa ja, recimo da se iz tega da razbrat, da si kar umetniško ustvarjalna s takimi pozicijami, kot jih opisuješ. 

 

Za umetniški izraz in uspeh na tem področju je predvsem važen trigon ascendenta z Uranom, Neptunom in Merkurjem, še boljš če je pol še Venera v deseti in trigonira omenjene mandlce. Al pa da dela z njimi iz desete vsaj kak sekstil. S takimi pozicijami je pol umetniška žilica podkrepljena z uspehom. Enako fajn je tut če je Venera v tretji v trigonu z Merkurjem, Soncem, Luno, Jupitom, Uranom, fajn je še če je v sekstilu z ascendentom, če je pozicionirana na začetku tretje. Mora pa bit Mars švoh, recimo če je v tehtnici.....

 

Satko in Pluton tu lih nimata kake bistvene vloge.

 

Ti kar neki od tega maš, no...mal drugače postavljeno, a lih tko pride do izraza, bistveno vprašanje je kolk je močan tvoj Mars in kake aspekte ma. 



#179 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 30. avgust 2015, 09:06

Bom kar tukaj vprašala. Kateri aspekti kažejo na erotiko?

Najbrž kakšni močni aspekti med Luno ali Venero in Marsom, Jupitrom ali Plutonom. 



#180 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 30. avgust 2015, 09:31

Omar, Ceres, čakam, da mi nekdo od vaju odgovori plis. ylflower.gif  



#181 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 30. avgust 2015, 13:03

Omar, Ceres, čakam, da mi nekdo od vaju odgovori plis. ylflower.gif  

Čebelca.flirt.gif  V bistvu je vprašanje preveč površno, tk da ne vem kaj točno te zanima. Al natalne danosti glede seksa, al ženske danosti, al moške, al tranzitne možnosti, direkcije, progresije, al vprašanje leti na sinastrijo med dvema. 

Preveč splošno vprašanje, da bi ti lahko v parih stavkih nanj odgovoru. Sam se z erotiko v astrologiji ukvarjam enih petnajst let, pa ugotavljam, da več ku zvem, bolj kot se vanjo poglabljam, več novih in presenetljivih stvari spoznavam. Mam občutek da zmeri manj vem. tongue.png Seksualnost je ena najbolj kompliciranih energij človeškega življenja, spada v nagonski del osebnosti in po Sigmundu Freudu je to instinkt življenja samega. Kar v bistvu pomeni Eros. Nasproti njega je Tanatos, nagon smrti, vmes so pa vsi ostali. Kar nam na kratko pomeni da je to najvažnejša os in najbolj zakomplicirano vodilo samega življenja.

Zato so lahko odgovori o tej temi natančni, verodostojni, samo v primeru eksplicitnega vprašanja, kaj te v bistvu tu, na tem področju, najbolj zanima. Ker so v sam Eros v bistvu vpeti vsi planeti, vsa znamenja, vsi aspekti, večina ali pa kar vse hiše.

 

Začneš pa gledat tako, da najprej pogledaš Lilith. Boginjo seksa. V kateri fazi je, v katerem znamenju je, v kakih aspektih je, v kaki hiši je. Deluje direktno iz podzavesti in ona je odgovorna za naše seksualne nagone, želje, potrebe, strahove, zavore, danosti. V bistvu vse kar se v seksu zgodi je ona zadi. Zato seks nikoli ni monogamen, vedno so prisotni najmanj štirje. Ona, on, njena Lilith, njegova Lilith, ......da ne govorim še o starših, prijateljih, prijateljicah, bivših......ki so s svojimi nauki, nasveti, prepričanji, slabih in dobrih izkušnjah.... iz podzavesti tut prisotni.

 

Pol gledaš osmo hišo, kam je šel njen vladar, kake aspekte ma, kake planete hiša v sebi nosi, kake aspekte majo oni.....takoj nato peto hišo in enako vladarja, planete, aspekte..... potem položaj, moč in aspekte Marsa, vladar katere hiše je, potem enako Venero, in potem enako Luno. Če sta močna, če sta povdarjena gledaš obvezno še Urana in Plutona. In pol še vse ostale kaj majo za povedat, ker, kaj vem, tut če je za koga Saturn denimo stari peder, je dejstvo, da on recimo daja pohotnost, daja ali jemlje potenco........

 

Pa evo še en primer, lih tolk da boš razumela zakaj je treba o tem zlo natančno spraševat.

 

Nekateri astroti bodo na veliko trdili (zlo napačno), da je moč moškega charta v Marsu, da Mars nekako pove, kolk je tip potenten, kolk in kak fukač je. Tubo. Ni šans, Mars v bistvu govori o mišici, o moškem spolnem organu, o kavernoznem delu telesa in skupku žil. A to ni potenca tega tipa, potenca nastane, ko se krvne žile (Venera) napolnijo s krvjo (Luna). Alora je v bistvu sama moč tipa Venera in Luna, ne pa Mars. Kapiš? Tut impotenca denimo, se zdravi z zdravili za kardio vaskularni sistem (Venera) ne pa z zdravili za mišice (Mars). 

 

In tko.........

 

Tk da če te kaj zanima, če hočeš moj verodostojen odgovor, moraš bit bl natančna z vprašanjem. Konkretna, ker če bi ti hotel na tako splošno vprašanje odgovort, lahk pišem tu na Luninem forumu ene par mescev non stop, pa še ti najbrž ne bi vsega povedu. wink.png



#182 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 30. avgust 2015, 15:15

Pa ja, recimo da se iz tega da razbrat, da si kar umetniško ustvarjalna s takimi pozicijami, kot jih opisuješ. 

 

Za umetniški izraz in uspeh na tem področju je predvsem važen trigon ascendenta z Uranom, Neptunom in Merkurjem, še boljš če je pol še Venera v deseti in trigonira omenjene mandlce. Al pa da dela z njimi iz desete vsaj kak sekstil. S takimi pozicijami je pol umetniška žilica podkrepljena z uspehom. Enako fajn je tut če je Venera v tretji v trigonu z Merkurjem, Soncem, Luno, Jupitom, Uranom, fajn je še če je v sekstilu z ascendentom, če je pozicionirana na začetku tretje. Mora pa bit Mars švoh, recimo če je v tehtnici.....

 

Satko in Pluton tu lih nimata kake bistvene vloge.

 

Ti kar neki od tega maš, no...mal drugače postavljeno, a lih tko pride do izraza, bistveno vprašanje je kolk je močan tvoj Mars in kake aspekte ma. 

Aha - no moj Mars je švoh - v tehtnici in še v konj. z Uranom. v enajsti.

Venera je skregana z vsemi in je v konjunkciji z Jupitrom in to v 12. (pa še opozicijo delata Saturnu).

imam pa luno v 10. -spet je v konjunkciji in to s plutonom -v devici

grem gledat zdaj kak sem s sekstili. lahko, da tule kaj dobro kaže. 

samo jaz prisanjam svoje zadeve -

tak, da tule kriv Neptun, ki je v popolni konjunkciji s Soncem (v strelcu na 0,32 oz. 0,34)


Čebelca.flirt.gif  V bistvu je vprašanje preveč površno, tk da ne vem kaj točno te zanima. Al natalne danosti glede seksa, al ženske danosti, al moške, al tranzitne možnosti, direkcije, progresije, al vprašanje leti na sinastrijo med dvema. 

Preveč splošno vprašanje, da bi ti lahko v parih stavkih nanj odgovoru. Sam se z erotiko v astrologiji ukvarjam enih petnajst let, pa ugotavljam, da več ku zvem, bolj kot se vanjo poglabljam, več novih in presenetljivih stvari spoznavam. Mam občutek da zmeri manj vem. tongue.png Seksualnost je ena najbolj kompliciranih energij človeškega življenja, spada v nagonski del osebnosti in po Sigmundu Freudu je to instinkt življenja samega. Kar v bistvu pomeni Eros. Nasproti njega je Tanatos, nagon smrti, vmes so pa vsi ostali. Kar nam na kratko pomeni da je to najvažnejša os in najbolj zakomplicirano vodilo samega življenja.

Zato so lahko odgovori o tej temi natančni, verodostojni, samo v primeru eksplicitnega vprašanja, kaj te v bistvu tu, na tem področju, najbolj zanima. Ker so v sam Eros v bistvu vpeti vsi planeti, vsa znamenja, vsi aspekti, večina ali pa kar vse hiše.

 

Začneš pa gledat tako, da najprej pogledaš Lilith. Boginjo seksa. V kateri fazi je, v katerem znamenju je, v kakih aspektih je, v kaki hiši je. Deluje direktno iz podzavesti in ona je odgovorna za naše seksualne nagone, želje, potrebe, strahove, zavore, danosti. V bistvu vse kar se v seksu zgodi je ona zadi. Zato seks nikoli ni monogamen, vedno so prisotni najmanj štirje. Ona, on, njena Lilith, njegova Lilith, ......da ne govorim še o starših, prijateljih, prijateljicah, bivših......ki so s svojimi nauki, nasveti, prepričanji, slabih in dobrih izkušnjah.... iz podzavesti tut prisotni.

 

Pol gledaš osmo hišo, kam je šel njen vladar, kake aspekte ma, kake planete hiša v sebi nosi, kake aspekte majo oni.....takoj nato peto hišo in enako vladarja, planete, aspekte..... potem položaj, moč in aspekte Marsa, vladar katere hiše je, potem enako Venero, in potem enako Luno. Če sta močna, če sta povdarjena gledaš obvezno še Urana in Plutona. In pol še vse ostale kaj majo za povedat, ker, kaj vem, tut če je za koga Saturn denimo stari peder, je dejstvo, da on recimo daja pohotnost, daja ali jemlje potenco........

 

Pa evo še en primer, lih tolk da boš razumela zakaj je treba o tem zlo natančno spraševat.

 

Nekateri astroti bodo na veliko trdili (zlo napačno), da je moč moškega charta v Marsu, da Mars nekako pove, kolk je tip potenten, kolk in kak fukač je. Tubo. Ni šans, Mars v bistvu govori o mišici, o moškem spolnem organu, o kavernoznem delu telesa in skupku žil. A to ni potenca tega tipa, potenca nastane, ko se krvne žile (Venera) napolnijo s krvjo (Luna). Alora je v bistvu sama moč tipa Venera in Luna, ne pa Mars. Kapiš? Tut impotenca denimo, se zdravi z zdravili za kardio vaskularni sistem (Venera) ne pa z zdravili za mišice (Mars). 

 

In tko.........

 

Tk da če te kaj zanima, če hočeš moj verodostojen odgovor, moraš bit bl natančna z vprašanjem. Konkretna, ker če bi ti hotel na tako splošno vprašanje odgovort, lahk pišem tu na Luninem forumu ene par mescev non stop, pa še ti najbrž ne bi vsega povedu. wink.png

no, jaz pa sem bila ziher, da mars v vodnarju in 5.hiši - kaže na določeno radovednost. če ne druga, da ga zanima kako je kaj pospravljeno na drugem bregu.


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#183 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 30. avgust 2015, 17:24

Kaj pa nakazuje na to, ali boš uspel uresničiti svoje življenjske  sanje?

 

Če sploh kaj


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#184 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 30. avgust 2015, 20:04

jaz pa sem prepričan, da ob taki coprnici moški težko zdrži dalj časa ... laugh.pnglaugh.pnglaugh.png

kaki?

jaz sem prijazne sorte...


Hvala Ceres :))

vem, da je težko takole rečt, kar nekdo napiše...oni pa oni stelij in konjunkcija...:))

tak da evo - 23.11.1970 ob 7,15 Koln


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#185 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 30. avgust 2015, 20:20

Kaj pa nakazuje na to, ali boš uspel uresničiti svoje življenjske  sanje?

 

Če sploh kaj

Oki, res je, v bistvu če maš nepokošen travnik in si ga želiš pokošenega, je fajn primt koso v roke in ful šans je, da se ti tvoja želja tako uresniči.

 

A recimo da Silica to ve, da jo zanima astrološko če na uresničitev sanj kaj nakazuje. No, ja, so stvari ki na to res nakazujejo. Veliko enih stvari, niti pod razno ne bi vsega tu našteval, ker je odvisno kaj je za koga v bistvu uspeh, kake ma kdo sploh življenske sanje. Bom sam neki malga omenu.....

 

Kje naj začnem? Pa začnimo s Cor Leonis, srcem leva, srčno zvezdo Regulus. Bla naj bi na 29°leva, a so jo devičji predstavniki v letu 2013 ugrabli in jo majo zej za talko v znamenju device, a ne bomo o politiki........ Vglavnem, to je nekako edina super duper srečna fiksna (ma je fiksna tubo če je zej v devici, a oki...) zvezda. Vsi jo mamo v chartu, a je odvisno kje. Je narave Jupiter-Mars, prinaša slavo, bogastvo, uresničitev sanj. Če maš Sonce v chartu na njej si car. Dobesedno. Ful je to zanesljiva  uresničitev sanj če je na MC-ju, če je v konjunkciji z Jupitrom, Luno, če je na ascendentu nekoga. Uglavnem, če jo maš dobro položeno ti ni treba niti kose primt v roke, po mojem ti tut travnik v sili pokosi. wink.png

 

Drgač se pa za uresničitev sanj gleda prvo, drugo, šesto, osmo in deseto hišo. Ki pač prikazujejo osebnost, način kako se da zaslužit, smer v katero je potrebno it za uresničitev sanj, pa seveda ambicijo da se to doseže. Znamenja so tut važna, oven, lev nam daja sposobnost vodenja, kozorog delavnost in iznajdljivost, .... Zlo dobro aspektiran Satko, še zmeri sicer stari peder, je recimo simbol ambicije in on dobro aspektiran na MC ju je 100% garancija za uspeh. Ne moreš falit tut če bi hotu. 

 

Omenu sm deseto hišo. Ona je edina prava pisarna za življenske cilje, kariero, uspeh, ugled in ugodno realizacijo. Je pa pisarna ku pisarna, zbirokratizirana do konca, rabiš miljon enih obrazcev, dokazil in potrdil, predvsem pa zagotovljene planete v tej hiši, tko Sonce ku Jupita, Pedra, Neptuna, Plutkota, Venero....pa še ni zadost, na obrazcih moraš potrdit da so čimbljižje vrhu desete, MC-ju, ker so tako vplivi in možnost realizacije še večji. Pa da so vsi čimlepše aspektirani, predhodno nekaznovani, da niso člani kake sekte, da niso v JJ stranki ....pa to.

 

Tut v prvi hiši je fajn če maš par mandlcov, sploh Sonce, Pedra, Plutona, Jupita, Urana. Še bolj fajn bi blo, če bi bli hkrati in v deseti in v prvi. tongue.png Žal se ne da, sanja svinja o koruzi. inno.gif A oki, čisto dovolj je če so vsaj v eni od teh dveh. S tem da prvo hišo mal boli k.... kako so aspektirani, v bistu uspeh ni nič manjši, če so mandlci tu kvadrirani, opozicionirani, kakršnikoli, važn da so naši...eeee....v tej hiši. Dajejo pač nek dodaten izziv, pokažejo da ni ovir in preprek če se neki hoče. Škorpjoti to kar poznate najbrž........bucktooth1.gif

 

Plutko, planet moči, je lahk zaradi mene tut v drugi hiši, kjer dobro aspektiran s Soncem, Merkurjem, Venero, Marsom, Jupitom, Pedrom prvenstveno poskrbi za velike možnosti za poslovni uspeh.

 

Važna je tut pozicija Merkurja, k če je lih slučajno v konjunkciji, (sekstilu, al trigonu v tranzitih) s Soncem, pa če je v sekstilu al trigonu z Venero, Marsem, Jupitom, Satkotom pedrskim, ....vpliva na doseg uspeha. Sploh če je v tretji, šesti, osmi hiši, al pa analogno v dvojčkih, devici, škorpjotu, kjer je močan. 

 

Ker je žal sreča nekako nujna sestavina uspeha, pol je treba obvezno gledat Jupita, v katerem znamenju je, v kaki hiši. Fajn je če je v prvi, drugi, šesti, osmi hiši. Od znamenj so zanj najboljša nekako strelc, ribe, bik, tam je on najmočnejši, tm on poveča vse, žal včasih tut kaj slabga, tk da je tut on mal pedrast včasih. azzangel.gif

 

Uffff,  upam da sm več al manj naštel taglavno, čimveč ma kdo v chartu tega, večje so možnosti za uspeh. Je pa res da je bog najpej sebi brado ustvaru, tk da ni nič narobe če zraven vseh teh danosti člouk pol še sam kaj pomiga ogni tanto. Zarad lepšga, če ne zaradi česa drugega. yes.gif  



#186 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 31. avgust 2015, 08:09

A recimo da Silica to ve, da jo zanima astrološko če na uresničitev sanj kaj nakazuje.

 

Jp. Malo nerodno postavljeno vprašanje, ampak seveda ne mislim, da bo nekaj / nekdo vse opravil namesto mene. 

Hvala za odgovor, omar flirt.gif  zdej mi je vse jasno huh.pngtongue.png


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#187 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 31. avgust 2015, 09:13

Hvala za odgovor, omar flirt.gif  zdej mi je vse jasno huh.pngtongue.png

Kako pa naj ti povem kar te zanima, če ne tako, splošno...... Si dovolj inteligentna bejba, pa še zagnana raziskovalka, da bi si iz tistega seznama komot lahk sama poiskala kaj zate drži, kaj ne. 

A da ti olajšam...... najmanj tri stvari v tvojem chartu govorijo, da ti bo uspelo. In to precej markantne stvari. Regulus, Satko in Merkur. In enkrat, za devetimi gorami in devetimi vodami, ko sm še bil en drug, in ti ena druga, sm ti to jasno in glasno tut povedu, namignu, karkoli že je blo. In točno na tistem še vedno vztrajam in enako razmišljam tut danes. Ker vem da ti bo uspelo. Oki, oki, vem da se že vleče in traja in traja...... ne morem pomagat... tko pač je, a na koncu ti bo uspelo točno tisto kar si želiš. ylflower.gif

Kiron.com



#188 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 31. avgust 2015, 11:21

No, jaz sem potegnila nekaj še zase.

Prva...hm..sonce je že not, samo kaj če visi z neptunom...merkur v strelcu pa je itak krivec za moj nepremišljen in predolg jezik. Druga prazna..ampak v kozorogu (iznajdljiva pa sem...to ni kaj, tudi zagnana ko treba). Osma prazna v raku...tu ni kaj pametnega za povedat. Deseta....z luno in plutkotom tam si ne moram ne vem kak pomagat - pa še daleč vstran od Mc -ja sta. 

Lilit je nekje tam, če me spomin ne vara :))))samo ona pa tu res nima kaj za pomagat.

 

sem rabila malo, da sem pokapirala kateri je Peder :)))))

no, pri meni je 6. bika.

evo...dokaz - ko mi ni, mi ni.  ko pa je...no, takrat ni ovir. ne časovnih ne nobenih drugih.


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#189 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 31. avgust 2015, 19:29

Kako pa naj ti povem kar te zanima, če ne tako, splošno...... Si dovolj inteligentna bejba, pa še zagnana raziskovalka, da bi si iz tistega seznama komot lahk sama poiskala kaj zate drži, kaj ne. 

A da ti olajšam...... najmanj tri stvari v tvojem chartu govorijo, da ti bo uspelo. In to precej markantne stvari. Regulus, Satko in Merkur. In enkrat, za devetimi gorami in devetimi vodami, ko sm še bil en drug, in ti ena druga, sm ti to jasno in glasno tut povedu, namignu, karkoli že je blo. In točno na tistem še vedno vztrajam in enako razmišljam tut danes. Ker vem da ti bo uspelo. Oki, oki, vem da se že vleče in traja in traja...... ne morem pomagat... tko pač je, a na koncu ti bo uspelo točno tisto kar si želiš. ylflower.gif

Kiron.com

 

 

Ja, malo me je presenetilo, ko si naštel toliko stvari. Pa kao še ni vse... sem pričakovala bolj -  pomembni so A pa B in C. Pika. tongue.png

Vleče pa itak, da se. Čeprav se mi malodane že od rojstva svetlika, kaj bi mi sedlo, sem vedno mislila, saj kdo pa sem jaz, da bi lahko to v resnici dosegla. Zgolj sanjarjenje pač, no in potem je pri tem jasno tudi ostalo. Sedaj začenjam tuhtat, da - zakaj pa ne. Bolje pozno, kot nikoli? Whatever_anim.gif

Uglavnem, thnx heartpump.gif


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#190 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 1. september 2015, 18:19

Čebelca.flirt.gif  V bistvu je vprašanje preveč površno, tk da ne vem kaj točno te zanima. Al natalne danosti glede seksa, al ženske danosti, al moške, al tranzitne možnosti, direkcije, progresije, al vprašanje leti na sinastrijo med dvema. 

Preveč splošno vprašanje, da bi ti lahko v parih stavkih nanj odgovoru. Sam se z erotiko v astrologiji ukvarjam enih petnajst let, pa ugotavljam, da več ku zvem, bolj kot se vanjo poglabljam, več novih in presenetljivih stvari spoznavam. Mam občutek da zmeri manj vem. tongue.png Seksualnost je ena najbolj kompliciranih energij človeškega življenja, spada v nagonski del osebnosti in po Sigmundu Freudu je to instinkt življenja samega. Kar v bistvu pomeni Eros. Nasproti njega je Tanatos, nagon smrti, vmes so pa vsi ostali. Kar nam na kratko pomeni da je to najvažnejša os in najbolj zakomplicirano vodilo samega življenja.

Zato so lahko odgovori o tej temi natančni, verodostojni, samo v primeru eksplicitnega vprašanja, kaj te v bistvu tu, na tem področju, najbolj zanima. Ker so v sam Eros v bistvu vpeti vsi planeti, vsa znamenja, vsi aspekti, večina ali pa kar vse hiše.

 

Začneš pa gledat tako, da najprej pogledaš Lilith. Boginjo seksa. V kateri fazi je, v katerem znamenju je, v kakih aspektih je, v kaki hiši je. Deluje direktno iz podzavesti in ona je odgovorna za naše seksualne nagone, želje, potrebe, strahove, zavore, danosti. V bistvu vse kar se v seksu zgodi je ona zadi. Zato seks nikoli ni monogamen, vedno so prisotni najmanj štirje. Ona, on, njena Lilith, njegova Lilith, ......da ne govorim še o starših, prijateljih, prijateljicah, bivših......ki so s svojimi nauki, nasveti, prepričanji, slabih in dobrih izkušnjah.... iz podzavesti tut prisotni.

 

Pol gledaš osmo hišo, kam je šel njen vladar, kake aspekte ma, kake planete hiša v sebi nosi, kake aspekte majo oni.....takoj nato peto hišo in enako vladarja, planete, aspekte..... potem položaj, moč in aspekte Marsa, vladar katere hiše je, potem enako Venero, in potem enako Luno. Če sta močna, če sta povdarjena gledaš obvezno še Urana in Plutona. In pol še vse ostale kaj majo za povedat, ker, kaj vem, tut če je za koga Saturn denimo stari peder, je dejstvo, da on recimo daja pohotnost, daja ali jemlje potenco........

 

Pa evo še en primer, lih tolk da boš razumela zakaj je treba o tem zlo natančno spraševat.

 

Nekateri astroti bodo na veliko trdili (zlo napačno), da je moč moškega charta v Marsu, da Mars nekako pove, kolk je tip potenten, kolk in kak fukač je. Tubo. Ni šans, Mars v bistvu govori o mišici, o moškem spolnem organu, o kavernoznem delu telesa in skupku žil. A to ni potenca tega tipa, potenca nastane, ko se krvne žile (Venera) napolnijo s krvjo (Luna). Alora je v bistvu sama moč tipa Venera in Luna, ne pa Mars. Kapiš? Tut impotenca denimo, se zdravi z zdravili za kardio vaskularni sistem (Venera) ne pa z zdravili za mišice (Mars). 

 

In tko.........

 

Tk da če te kaj zanima, če hočeš moj verodostojen odgovor, moraš bit bl natančna z vprašanjem. Konkretna, ker če bi ti hotel na tako splošno vprašanje odgovort, lahk pišem tu na Luninem forumu ene par mescev non stop, pa še ti najbrž ne bi vsega povedu. wink.png

 

Kako je tebe fajn brat. Super. Tnx. flower.gif

 

Mislila sem na seks v mojem chartu. Se pravi pri seksu je glavna Lilith. 

Bom probala tole vse skupaj prečekirat in povezat od Lilith, 8.hiše in 5.hiše in njunih vladarjev, aspekte, planete itd.

 

Me pa nekaj zanima. Jaz sem postala seksualno aktivna relativno pozno in zaradi tega sem v mladosti postavila pod vprašajem mojo spolno usmerjenost (v moji buči sem si rekla, da morda sem bisex ali lezbična, pa čeprav me nikoli niso privlačle bejbe) ampak me je begalo, ker so moje sovrstnice več ali manj skoraj vse zgubile nedolžnost, jaz pa še ne. Ima tukaj prste vmes morda Lilith?

 

Če nimaš mojih podatkov povej in ti jih dam privat.



#191 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 1. september 2015, 20:13

@čebelica01

 

Ma ne vem, mogoče bi blo mal napačno trdit, da je za seks glavna Lilith. Čeprav v bistvu je. Pa tut dovolj močna, vplivna, da so vsi ostali protagonosti, čeprav pomembni, v njeni senci. A za seks je potrebna strast in želja in pripravljenost, da se nekomu brezpogojno predaš, da mu zaupaš, da si z njim želiš delit samega sebe. Potrebna so čustva, potrebno je marsikaj, kar sama Lilith vseeno ne zmore. Zato tut ona brez ostalih planetov, hiš ne more.

 

V samem chartu Lilith definitivno nakazuje lahko na istospolnost, sploh če je v liberalnih znamenjih, kot je denimo vodnar, če je v določenih fazah, če je v kakih specifičnih aspektih. 

A ni sam ona, ful je indikacij v chartu, ki bi na kaj takega lahko nakazovali. Recimo Uran, planet zlo liberalnih nazorov, Neptun, planet nežnosti, romantike, a tut megle, težki planeti v peti in osmi hiši, vrh pete hiše v dvojčkih, sploh če je na 9°, pa še če je na teh stopinjah pol tut Venera.

 

Zlo važna je tut Luna, če je v določenih aspektih z Venero, Marsem, Uranom, Neptunom....deloma tut z Plutonom. Sploh kadar je Luna v devici, dvojčkih, ribah, vodnarju... Pa seveda so zlo važni tut aspekti Venere z Marsem, Neptunom, Uranom.

 

Zlo tak notorično tipičen istospolni aspekt je Neptun kvadrat Uran. Pa vedno je mal sumljiv Neptun na ascendentu, ki daja bodisi lahko istospolnost, bodisi perverzije. Tut ko je Neptun v kvadratu ali opoziciji s Soncem, Luno, je nekak pokazatelj da nekoga vsaj mika istospolnost, če ne da to tut proba. Pa če je Neptun v sedmi, pa če je še v kvadratu z Uranom, pa če je v kvadratu z Soncem, ki je v konjunkciji z Marsem.......

 

Pa še je tega ful, ne da se mi zej vseh primerov pisat. 

 

Moraš pa vedet, da se ta nagnjenost k istospolnosti zlo različno odraža. V bistvu je zlo odvisna od ostalih stvari v chartih. Sploh ni nujno, da se kdajkoli tut fizično manifestira, včasih pač ostane le prikrita želja in nič drugega. Včasih se manifestira tut čist drugače. Opažam recimo, da se pri nekaterih moških to zlo zanimivo obrne v čist neki druzga. Ker namreč večinoma tipi lih ne bi radi, da jih drugi označujejo s pedri, se zatečejo v seksu v čist drugačno taktiko. V trojčka, in s tem, ko svojo drago prepustijo v užitke drugemu, s tem v svoji podzavesti nekako oni s tistim tipom seksajo. S tem v bistvu skrijejo svojo nagnjenost k istospolnosti a hkrati uživajo nje danosti. Pol.....kaj vem, tut analni seks, med bejbo in tipom, je nekako pokazatelj kake mal drugačne naravnanosti tipa. Čudnega vpliva Neptuna ali Urana nanj.   

 

In tko naprej in nazaj....dolga, zlo dolga tema....zlo zanimiva tut.

 

Tvoj chart...sm mel, vem da je nekje....sam pr vseh bogovih ga nikakor ne najdem vn. Mam preko 3000 različnih chartov in ....ne vem pod kaj sm te dal, kje si....ne najdem te..... tko da lahko pošlješ na os podatke še enkrat. flirt.gif  



#192 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 2. september 2015, 07:55

Mars na Plejadah.....dva geja poznam s tem aspektom.

Zej če misliš tu konkretno na Alcyone na 0°dvojčkov, bi se s tem kar strinjal. To je ena od teorij Reinholda Ebertina, ki ji je v konjunkciji z Marsem pripisal najbolj Venerijanski vpliv na tipe. Naj bi se zaradi te zvezde v Plejadah oni sramovali svoje moškosti, bili zlo feminizirani in vse tiste značilne kretnje z roko pr homoseksualcih, ženska hoja,  oblačenje ženskih oblačil......naj bi bili rezultat te konjunkcije. V bistvu so to geji, ki igrajo žensko vlogo, nikoli moško.



#193 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 3. september 2015, 09:15

@čebelica01

 

Ma ne vem, mogoče bi blo mal napačno trdit, da je za seks glavna Lilith. Čeprav v bistvu je. Pa tut dovolj močna, vplivna, da so vsi ostali protagonosti, čeprav pomembni, v njeni senci. A za seks je potrebna strast in želja in pripravljenost, da se nekomu brezpogojno predaš, da mu zaupaš, da si z njim želiš delit samega sebe. Potrebna so čustva, potrebno je marsikaj, kar sama Lilith vseeno ne zmore. Zato tut ona brez ostalih planetov, hiš ne more.

 

V samem chartu Lilith definitivno nakazuje lahko na istospolnost, sploh če je v liberalnih znamenjih, kot je denimo vodnar, če je v določenih fazah, če je v kakih specifičnih aspektih. 

A ni sam ona, ful je indikacij v chartu, ki bi na kaj takega lahko nakazovali. Recimo Uran, planet zlo liberalnih nazorov, Neptun, planet nežnosti, romantike, a tut megle, težki planeti v peti in osmi hiši, vrh pete hiše v dvojčkih, sploh če je na 9°, pa še če je na teh stopinjah pol tut Venera.

 

Zlo važna je tut Luna, če je v določenih aspektih z Venero, Marsem, Uranom, Neptunom....deloma tut z Plutonom. Sploh kadar je Luna v devici, dvojčkih, ribah, vodnarju... Pa seveda so zlo važni tut aspekti Venere z Marsem, Neptunom, Uranom.

 

Zlo tak notorično tipičen istospolni aspekt je Neptun kvadrat Uran. Pa vedno je mal sumljiv Neptun na ascendentu, ki daja bodisi lahko istospolnost, bodisi perverzije. Tut ko je Neptun v kvadratu ali opoziciji s Soncem, Luno, je nekak pokazatelj da nekoga vsaj mika istospolnost, če ne da to tut proba. Pa če je Neptun v sedmi, pa če je še v kvadratu z Uranom, pa če je v kvadratu z Soncem, ki je v konjunkciji z Marsem.......

 

Pa še je tega ful, ne da se mi zej vseh primerov pisat. 

 

Moraš pa vedet, da se ta nagnjenost k istospolnosti zlo različno odraža. V bistvu je zlo odvisna od ostalih stvari v chartih. Sploh ni nujno, da se kdajkoli tut fizično manifestira, včasih pač ostane le prikrita želja in nič drugega. Včasih se manifestira tut čist drugače. Opažam recimo, da se pri nekaterih moških to zlo zanimivo obrne v čist neki druzga. Ker namreč večinoma tipi lih ne bi radi, da jih drugi označujejo s pedri, se zatečejo v seksu v čist drugačno taktiko. V trojčka, in s tem, ko svojo drago prepustijo v užitke drugemu, s tem v svoji podzavesti nekako oni s tistim tipom seksajo. S tem v bistvu skrijejo svojo nagnjenost k istospolnosti a hkrati uživajo nje danosti. Pol.....kaj vem, tut analni seks, med bejbo in tipom, je nekako pokazatelj kake mal drugačne naravnanosti tipa. Čudnega vpliva Neptuna ali Urana nanj.   

 

In tko naprej in nazaj....dolga, zlo dolga tema....zlo zanimiva tut.

 

Tvoj chart...sm mel, vem da je nekje....sam pr vseh bogovih ga nikakor ne najdem vn. Mam preko 3000 različnih chartov in ....ne vem pod kaj sm te dal, kje si....ne najdem te..... tko da lahko pošlješ na os podatke še enkrat. flirt.gif  

scratchchin.gifyes.gifflowers.gifmedal.gif mali prispevek k ozaveščanju in izobraževanju o sexualnosti

 

thanks

 

 

Zdej se samo vprašam- kdo je omar ?ph34r.pngblink.pngwacko.pngicon17.gif


Obečanje ludom radovanje...


 


#194 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 3. september 2015, 19:07

Zdej se samo vprašam- kdo je omar ?ph34r.pngblink.pngwacko.pngicon17.gif

 

On je ryba, ki to ni

 

Ja, zanimivo napisano... sploh neki... samo ne bom zdej o tem tu govorila tongue.pnglaugh.png


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#195 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 4. september 2015, 20:35

Oki, res je, v bistvu če maš nepokošen travnik in si ga želiš pokošenega, je fajn primt koso v roke in ful šans je, da se ti tvoja želja tako uresniči.

 

A recimo da Silica to ve, da jo zanima astrološko če na uresničitev sanj kaj nakazuje. No, ja, so stvari ki na to res nakazujejo. Veliko enih stvari, niti pod razno ne bi vsega tu našteval, ker je odvisno kaj je za koga v bistvu uspeh, kake ma kdo sploh življenske sanje. Bom sam neki malga omenu.....

 

Kje naj začnem? Pa začnimo s Cor Leonis, srcem leva, srčno zvezdo Regulus. Bla naj bi na 29°leva, a so jo devičji predstavniki v letu 2013 ugrabli in jo majo zej za talko v znamenju device, a ne bomo o politiki........ Vglavnem, to je nekako edina super duper srečna fiksna (ma je fiksna tubo če je zej v devici, a oki...) zvezda. Vsi jo mamo v chartu, a je odvisno kje. Je narave Jupiter-Mars, prinaša slavo, bogastvo, uresničitev sanj. Če maš Sonce v chartu na njej si car. Dobesedno. Ful je to zanesljiva  uresničitev sanj če je na MC-ju, če je v konjunkciji z Jupitrom, Luno, če je na ascendentu nekoga. Uglavnem, če jo maš dobro položeno ti ni treba niti kose primt v roke, po mojem ti tut travnik v sili pokosi. wink.png

 

Drgač se pa za uresničitev sanj gleda prvo, drugo, šesto, osmo in deseto hišo. Ki pač prikazujejo osebnost, način kako se da zaslužit, smer v katero je potrebno it za uresničitev sanj, pa seveda ambicijo da se to doseže. Znamenja so tut važna, oven, lev nam daja sposobnost vodenja, kozorog delavnost in iznajdljivost, .... Zlo dobro aspektiran Satko, še zmeri sicer stari peder, je recimo simbol ambicije in on dobro aspektiran na MC ju je 100% garancija za uspeh. Ne moreš falit tut če bi hotu. 

 

Omenu sm deseto hišo. Ona je edina prava pisarna za življenske cilje, kariero, uspeh, ugled in ugodno realizacijo. Je pa pisarna ku pisarna, zbirokratizirana do konca, rabiš miljon enih obrazcev, dokazil in potrdil, predvsem pa zagotovljene planete v tej hiši, tko Sonce ku Jupita, Pedra, Neptuna, Plutkota, Venero....pa še ni zadost, na obrazcih moraš potrdit da so čimbljižje vrhu desete, MC-ju, ker so tako vplivi in možnost realizacije še večji. Pa da so vsi čimlepše aspektirani, predhodno nekaznovani, da niso člani kake sekte, da niso v JJ stranki ....pa to.

 

Tut v prvi hiši je fajn če maš par mandlcov, sploh Sonce, Pedra, Plutona, Jupita, Urana. Še bolj fajn bi blo, če bi bli hkrati in v deseti in v prvi. tongue.png Žal se ne da, sanja svinja o koruzi. inno.gif A oki, čisto dovolj je če so vsaj v eni od teh dveh. S tem da prvo hišo mal boli k.... kako so aspektirani, v bistu uspeh ni nič manjši, če so mandlci tu kvadrirani, opozicionirani, kakršnikoli, važn da so naši...eeee....v tej hiši. Dajejo pač nek dodaten izziv, pokažejo da ni ovir in preprek če se neki hoče. Škorpjoti to kar poznate najbrž........bucktooth1.gif

 

Plutko, planet moči, je lahk zaradi mene tut v drugi hiši, kjer dobro aspektiran s Soncem, Merkurjem, Venero, Marsom, Jupitom, Pedrom prvenstveno poskrbi za velike možnosti za poslovni uspeh.

 

Važna je tut pozicija Merkurja, k če je lih slučajno v konjunkciji, sekstilu, al trigonu s Soncem, pa če je v sekstilu al trigonu z Venero, Marsem, Jupitom, Satkotom pedrskim, ....vpliva na doseg uspeha. Sploh če je v tretji, šesti, osmi hiši, al pa analogno v dvojčkih, devici, škorpjotu, kjer je močan. 

 

Ker je žal sreča nekako nujna sestavina uspeha, pol je treba obvezno gledat Jupita, v katerem znamenju je, v kaki hiši. Fajn je če je v prvi, drugi, šesti, osmi hiši. Od znamenj so zanj najboljša nekako strelc, ribe, bik, tam je on najmočnejši, tm on poveča vse, žal včasih tut kaj slabga, tk da je tut on mal pedrast včasih. azzangel.gif

 

Uffff,  upam da sm več al manj naštel taglavno, čimveč ma kdo v chartu tega, večje so možnosti za uspeh. Je pa res da je bog najpej sebi brado ustvaru, tk da ni nič narobe če zraven vseh teh danosti člouk pol še sam kaj pomiga ogni tanto. Zarad lepšga, če ne zaradi česa drugega. yes.gif  

Imam kozla - dvojno delavnost, k je v dveh omenjenih hišah, imam leva - sposobnost vodenja...pa še škorpija...in vladarja 1, 2 najdem v 8 smile.png Vladar 8. v 10 smile.png Sam tist vladar 6 je mal zašel v 12. Satko je tud v hiši dnarja...sam tujega :O...mal blokira vladarja 6. in 10 :O No pa sem začela komplicirat biggrin.png pa tko fajn mi je šlo...

Pol v 10 Sonce in Venera....kaj čmo govort o aspektih, k so tko porazni, da jih je škoda omenjat tongue.png pa nč bliz Mc-ja tko, da maybe in another life (ok no Satkota ju ima pa rad smile.png)...Sicer pa pr men se že zatakne, k sem že ob rojstvu zgubila kompas v katero smer moram it...tko, da prosim tistega, ki ga najde, naj mi ga posreduje....vse podatke kam poslat dobite na zs wink.png


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#196 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 4. september 2015, 20:53

Čebelca.flirt.gif  V bistvu je vprašanje preveč površno, tk da ne vem kaj točno te zanima. Al natalne danosti glede seksa, al ženske danosti, al moške, al tranzitne možnosti, direkcije, progresije, al vprašanje leti na sinastrijo med dvema. 

Preveč splošno vprašanje, da bi ti lahko v parih stavkih nanj odgovoru. Sam se z erotiko v astrologiji ukvarjam enih petnajst let, pa ugotavljam, da več ku zvem, bolj kot se vanjo poglabljam, več novih in presenetljivih stvari spoznavam. Mam občutek da zmeri manj vem. tongue.png Seksualnost je ena najbolj kompliciranih energij človeškega življenja, spada v nagonski del osebnosti in po Sigmundu Freudu je to instinkt življenja samega. Kar v bistvu pomeni Eros. Nasproti njega je Tanatos, nagon smrti, vmes so pa vsi ostali. Kar nam na kratko pomeni da je to najvažnejša os in najbolj zakomplicirano vodilo samega življenja.

Zato so lahko odgovori o tej temi natančni, verodostojni, samo v primeru eksplicitnega vprašanja, kaj te v bistvu tu, na tem področju, najbolj zanima. Ker so v sam Eros v bistvu vpeti vsi planeti, vsa znamenja, vsi aspekti, večina ali pa kar vse hiše.

 

Začneš pa gledat tako, da najprej pogledaš Lilith. Boginjo seksa. V kateri fazi je, v katerem znamenju je, v kakih aspektih je, v kaki hiši je. Deluje direktno iz podzavesti in ona je odgovorna za naše seksualne nagone, želje, potrebe, strahove, zavore, danosti. V bistvu vse kar se v seksu zgodi je ona zadi. Zato seks nikoli ni monogamen, vedno so prisotni najmanj štirje. Ona, on, njena Lilith, njegova Lilith, ......da ne govorim še o starših, prijateljih, prijateljicah, bivših......ki so s svojimi nauki, nasveti, prepričanji, slabih in dobrih izkušnjah.... iz podzavesti tut prisotni.

 

Pol gledaš osmo hišo, kam je šel njen vladar, kake aspekte ma, kake planete hiša v sebi nosi, kake aspekte majo oni.....takoj nato peto hišo in enako vladarja, planete, aspekte..... potem položaj, moč in aspekte Marsa, vladar katere hiše je, potem enako Venero, in potem enako Luno. Če sta močna, če sta povdarjena gledaš obvezno še Urana in Plutona. In pol še vse ostale kaj majo za povedat, ker, kaj vem, tut če je za koga Saturn denimo stari peder, je dejstvo, da on recimo daja pohotnost, daja ali jemlje potenco........

 

Pa evo še en primer, lih tolk da boš razumela zakaj je treba o tem zlo natančno spraševat.

 

Nekateri astroti bodo na veliko trdili (zlo napačno), da je moč moškega charta v Marsu, da Mars nekako pove, kolk je tip potenten, kolk in kak fukač je. Tubo. Ni šans, Mars v bistvu govori o mišici, o moškem spolnem organu, o kavernoznem delu telesa in skupku žil. A to ni potenca tega tipa, potenca nastane, ko se krvne žile (Venera) napolnijo s krvjo (Luna). Alora je v bistvu sama moč tipa Venera in Luna, ne pa Mars. Kapiš? Tut impotenca denimo, se zdravi z zdravili za kardio vaskularni sistem (Venera) ne pa z zdravili za mišice (Mars). 

 

In tko.........

 

Tk da če te kaj zanima, če hočeš moj verodostojen odgovor, moraš bit bl natančna z vprašanjem. Konkretna, ker če bi ti hotel na tako splošno vprašanje odgovort, lahk pišem tu na Luninem forumu ene par mescev non stop, pa še ti najbrž ne bi vsega povedu. wink.png

Pol praviš, da moramo zbirat tipe, ki imajo dober aspekt z Venero in Luno? wink.png Pol je vseen, če je Mars v Škorpiju? tongue.png V glavnem, da je Venera al pa Luna tam ohmy.png Sam kaj k se tam te dve ne počutita ravno doma? V glavnem mal več bi še brala tega. 

Pa še to kako misliš v kateri fazi je Lily?


Mars v tehnici je res bolj švoh, ampak v konjunkciji z Uranom... pa v ženski karti to sploh ni neki slabga, recimo, da ker je v tehtnici, pusti dihat tvoji umetniški dušici.

 

Venera v konjunkciji z Jupitrom - odličen aspekt, samo ker je v 12. -i se mogoče bolj švoh realizira ves optimizem. 

 

Luna v 10. v konjunkciji s Plutonom - opasna bejba. smile.png Ampak Luna v deseti kaže, da si lahko ljubljenka občinstva, stranke pridejo in to so lahko močne (Plutonovkse) - v katerem znamenju je to? V devici?

 

Sonce konjunkcija Neptun - lohk pritegneš tipe, ki so prevaranti, pijanci, ampak odlično simboliko pa živiš kot umetnica. Počni Neptunovske zadeve, pa pridejo tudi normalni tipi. smile.png

 

Drugač pa... Omarja je tko fajn brat, še posebej, ko o astrologiji piše. love3.gif

 

Berem pa zdajle Carol Rushman  - The art of predictive Astrology. Spomnila me je na tisto tehniko, ko npr. število obetavnih tipov v lajfu pogledaš tako, da pogledaš kakšne aspekte naredi Sonce preden zapusti znamenje - ali npr. pogledaš vladarja neke hiše, če te zanima kaj drugega, ali število aspektov, ki jih naredi Luna pri moškem, preden zapusti znamenje.... malo pozabila na to, ker folk, ki pride, k meni na astrologijo v glavnem to zanima. smile.png

Ceres tale Carol hoče men povedat al kuga, da je število obetavnih tipov zame 0 ohmy.png ohmy.png ohmy.png biggrin.png


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#197 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 5. september 2015, 10:12

Pol praviš, da moramo zbirat tipe, ki imajo dober aspekt z Venero in Luno? wink.png Pol je vseen, če je Mars v Škorpiju? tongue.png V glavnem, da je Venera al pa Luna tam ohmy.png Sam kaj k se tam te dve ne počutita ravno doma? V glavnem mal več bi še brala tega. 

Pa še to kako misliš v kateri fazi je Lily?

Oki, mogoče sm mal nerazumljivo napisal. Seveda je Mars važen v chartu tipa, itak da je, v kateri hiši, znamenju in kakih aspektih je, sploh pri vprašanju libida. S tistim napisanim sm hotu sam dat povdark, v razmišljanje pač, da je treba še kaj druzga ku Marsa pr tipih gledat. Da ni zej ku v stari tradicionalni astrologiji važno, da maš Marsa v konjunkciji z Venero pol pa sam še seksaš cel lajf, temveč da če hočeš zalit vrt, moraš vrtno cev priključit na vodno pipo in vodo dejansko tut odpret. Pa da ne zalivaš v tahujš vročini, po največjem soncu....in tko.......icon1_blush.gif

Nikakor pa nikjer nism niti z besedico omenu, da Mars ne sme bit v škorpjotu, al pa da morata Venera in Luna bit tam. 

 

Lilith.......ona je pač lahko v več fazah, odvisno kateri od transcendentalcev vpliva na Luno, Venero, al pa IC. To je v bistvu prvi pogoj da začneš proučevat njen vpliv, ker jo le oni zbudijo iz sna in nekako oni omogočjo njeno bistvo. Maščevanje, ker je bila odvzeta Adamu. In pol v odvisnosti kako se maščuje, kaj naredi, kaj se ji njej zgodi, lahko pol ocenjujemo, kaj za ene packarije bo v našem chartu počela.cool.png  



#198 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 8. september 2015, 12:25

Oki, mogoče sm mal nerazumljivo napisal. Seveda je Mars važen v chartu tipa, itak da je, v kateri hiši, znamenju in kakih aspektih je, sploh pri vprašanju libida. S tistim napisanim sm hotu sam dat povdark, v razmišljanje pač, da je treba še kaj druzga ku Marsa pr tipih gledat. Da ni zej ku v stari tradicionalni astrologiji važno, da maš Marsa v konjunkciji z Venero pol pa sam še seksaš cel lajf, temveč da če hočeš zalit vrt, moraš vrtno cev priključit na vodno pipo in vodo dejansko tut odpret. Pa da ne zalivaš v tahujš vročini, po največjem soncu....in tko.......icon1_blush.gif

Nikakor pa nikjer nism niti z besedico omenu, da Mars ne sme bit v škorpjotu, al pa da morata Venera in Luna bit tam. 

 

Lilith.......ona je pač lahko v več fazah, odvisno kateri od transcendentalcev vpliva na Luno, Venero, al pa IC. To je v bistvu prvi pogoj da začneš proučevat njen vpliv, ker jo le oni zbudijo iz sna in nekako oni omogočjo njeno bistvo. Maščevanje, ker je bila odvzeta Adamu. In pol v odvisnosti kako se maščuje, kaj naredi, kaj se ji njej zgodi, lahko pol ocenjujemo, kaj za ene packarije bo v našem chartu počela.cool.png  

Ne ne sem jaz to omenila :P 

A zato je Uranovska Lilith tko fajn? tongue.png biggrin.png biggrin.png


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#199 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 8. september 2015, 13:43

A zato je Uranovska Lilith tko fajn? tongue.png biggrin.png biggrin.png

Khm..... uranovska Litith je lahko, al pa ni fajn. Če tu misliš na Lilith v vodnarju, pol ja, v tem znamenju je Lilith res zlo zanimiva. Če pa misliš na prvo fazo Lilith, ki jo determinira Uran, fazo asteroida, pol ......hm.....pol zanjo v tej fazi ni vedno lih najbolj fajn. Upsi in dawnsi. Pa dost nemira......

 

A zemlja se vedno obrača, enkrat teče pes, enkrat pa mačka.....pa to....... inno.gif



#200 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 9. september 2015, 21:12

Ko sem pred leti začela gledat v svojo natalno karto me je kar metalo od navdušenja. Sami trigoni, konjunkcije, par opozicij, en slab kvadrat...mogoče dva. Kup sekstilov. Pol  pa začnem gledat - bolj natančno.. in evo razočaranje :)) večina planetov - vsaj osebne sorte, je v "napačnih" znamenjih....merkur je v strelcu - bleknem prvo kar pade na pamet,...mater, da me jezik tepe celi lajf, venera v sco...pa še retro in še za ziher v 12. pa še z jupitrom se ima rada...pa tudi z asc...bi člowek pomislil, da se grem kakšnih čudnih iger....ali pa vsaj ljubosumna do amena. nekaj že...sploh, čle ugotovim, da imam prav - in tule nastopi detektivska žilica. Luna v devici...nič ne pomaga, če v 10. če....me sili v spodobnost...in natančnost, ko to ni treba....pa seveda v konj. s Plutonom.. za ziher še mars (tudi v konj. z Uranom) v tehtnici. ma, da rabim poriv unterhunt, bi rekli v naših krajih. 

sonce je edino vredik...je pa za ziher oslabljeno z neptunom... :)


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0