Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Prejšnja življenja


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
480 komentarjev na to temo

#1 lena

lena
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 69

Objavljeno: 27. april 2003, 13:25

Že od nekdaj me zanima vse kar je povezano s t.i. prejšnjimi življenji, vendar pa mi ni nikoli uspelo spoznati koga, ki bi o tem kaj vedel ali se s tem ukvarjal.A ve mogoče kdo od vas kaj o tem-kako prideš do tega kaj si bil v prejšnjem življenju-jih,...
Upam, da kdo kaj ve .
Uživajte-pa hitro odgovarjat

#2 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 27. april 2003, 14:23

Hojla,

ja, jst verjamem.
Je pa tko, da preko regresij lahko vidiš ponazaj.Obstaja knjiga o preteklih življenjih, jo imam doma in ob prvi priliki ti sporočim avtorja in točen naslov.
Je pa zadeva full zanimiva.
Duša se odloči za določena izkustva in zato izbere življenje na zemlji.Z rojstvom se to pozabi, pred smrtjo pa
se zavrti pred odhodom v matični dom- nebesa celo doživetje tega življenja.

#3 lena

lena
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 69

Objavljeno: 27. april 2003, 14:34

Ej, bi te pa res lepo prosila, če bi mi lahko sporočila naslov knjige in avtorja.
Kakšne pa so tvoje izkušnje na tem področju-ali si sama ugotovila kaj si bila v prejšnjih življenjih.
Res hvala za odgovor. x;)x

#4 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 27. april 2003, 14:42

Kot otrok sem se blazno bala letal. Vsakič, ko je nad mano letelo sem kriče stekla v hišo in trepetajoča čakala, da je izginilo iz vidnega polja.
Potem sem neke noči "sanjala" bombni napad. Bliskanju okrog mene ni bilo videti ne konca ne kraja.
Grozen hrup, kričanje ljudi....
Bila je strašna mora in od nekod spoznanje, da se je to dogajalo meni....To sem doživljala kot 5-6 letno dekletce....
Vse dokler mi nekaj(nekdo), ne vem natančno, ni reklo, da se tega ne rabim več bati. Je minilo....zdaj me čakajo druge preizkušnje.

Potem je strah minil. To je bilo tudi edino česar sem se kadarkoli bala. Letal nad sabo...

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#5 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 27. april 2003, 14:56

Hm...zanimivo.
Moja luna je v znamenju dvojčkov (naj bi bila pokazatelj prejšnjega življenja v natalni karti), tako da identiteta bolj nejasna, ker je merkur brezspolnik ...mogoče kurir, sel...opravljala sem določena posredna dela za druge....tako nekako, kar sem dozdaj uspela izvedeti.
Ker še nisem šla do kakšnega strokovnjaka, da bi se v to poglobila, ne morem dati boljšega odgovora.
Sicer se že nekaj mesecev zanimam za to, da bi šla na regresijo, a očitno ni še pravi moment.
Celo zimo sem zelo veliko brala o teh stvareh in se zanimala za drugačne sfere, doživetja, energije....
Mogoče me je to pripravljalo na nekaj...ker zdaj imam drugačno nalogo in se moram osredotočiti na to, da bom močna in da dam drugim moč.
Moj oče je namreč boln, tako da smo spet na preizkušnji.
Sicer pa glede na to, da se v družino rodiš z določenim namenom, se rodiš nekako v tej smeri že osveščenim ljudem (beri potovanje duš ali komentarje Sirisa in Zirosija na forumu) in to želiš doživeti bolj poglobljeno-ne jemlješ tega površinsko....
Sama doživljam izredno močne momente, pa tudi nekako klonem na čase, ampak potem se poberem in furam naprej.
Goltam knjige in članke na temo duš, potovanj in življenja.
Na forumu mi s svojimi člani in komentarji res pomagate naprej, ke r me uradna medicina le deloma zadovolji s podatki in tu šrpam moč....
Že če sami želimo več spoznati na tem področju, pomeni, da nas nekaj vleče v to smet in na tem delamo, pridobimo znanje, pridemo do spoznaj duše...

#6 lena

lena
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 69

Objavljeno: 27. april 2003, 15:05

No mene zanimajo prejšnja življenja tudi zaradi tega, ker se mi ene in iste sanje pojavljajo že več let-sanjam o vojni, kako se ljudje med seboj pobijajo, vendar pa je zanimivo, da so zraven mene vedno moji znanci od katerih pa bližji prijatelji in jaz vedno preživimo-te sanje so prava mora.
Bi pa res rada spoznala kakšnega človeka, ki se s temi stvarmi ukvarja malo bolj resno, da bi mi o tem malo več povedal.
Tako, da so vse informacije dobrodošle.
Je pa res zanimivo kako se ljudje bojimo določenih stvari, mamo določene strahove in kako nas privlačijo določeni kraji čeprav še nismo bili tam-mene tako neverjetno privlači Egipt in si res želim, da bi šla tja, vendar mi do sedaj to še ni uspelo-kdo ve če je to kaj povezano z našimi prejšnjimi življenji!?

#7 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 27. april 2003, 15:07

Mene pa Anglija x;)x ....vse angleško mi je všeč....

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#8 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 27. april 2003, 15:11

Tudi mene Egipt,

za kakšne informacije o regresiji- mislim, da jih dobiš na netu, sam mal pobrskaj...

#9 lena

lena
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 69

Objavljeno: 27. april 2003, 15:14

no, jaz vem, da me bo Egipt videl ob prvi priliki-komaj čakam-misliš, da so ti potem kakšni kraji znani oz. se počutiš tam domač? x?x

#10 Šeherezada

Šeherezada
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 155

Objavljeno: 27. april 2003, 15:27

:hepko: Ta tema je na mestu, tudi mene ful zanimajo te stvari. Moram reči, da mene tudi ful privlači Anglija (tako kot Nataly) in Škotska, ampak res nenormalno ful. Hodim v knjižnico in si sposojam knjige o Angliji in Škotski, ker pa je knjižnica zelo revna, si sposojam ene in iste, tako, da me že čudno gledajo tam in mi govorijo:Ja to si si že izposodila!" Ne morem pomagat, nikakor ne. :wub: Pred seboj prav vidim zelene angleške travnike, goltam angleške filme in nadaljevanke, normalno, nora sem na Jane Austen. Ampak, mislim, da nisem edina. Ne vem če ima to kaj veze s prejšnjimi življenji, je pa to že od nekdaj (ne od včeraj). :flower: Napišite še kaj, me ful zanima kako gredo te zadeve. Pa kakšno dobro knjigo mi priporočite. Bom hvaležna. C I A O xokkx

#11 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 27. april 2003, 15:47

Punce , v enem izmed prejšnjih življenj ste sigurno imele izkustvo doživeti de dežele...
Mogoče bo Marsa vskočila s kakšnim dobrim predlogom.
Jaz imam drugačen dodaten "problem".

Mene čas preseneča.In dejstva.Kot, da sem že prebrala, že spoznala, že nekoga poznala, kot da sem bila v določenem obdobju, v momente se lahko zelo vživim...Celo npr. grem v knjižnico in dobim določene knjige, vem, da jih bom dobila, odprla in ko bom začela nekaj podatko brat, ugotovim, da sem to že vedela oz. prebrala...
?!!
Any comment!?

#12 lena

lena
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 69

Objavljeno: 27. april 2003, 15:53

Ja tudi meni se večkrat zgodi, da se kaj zgodi, pa se mi zdi, da sem to že doživela-človek se kar mal ustraši, ko to doživi, če pa komu to poveš, pa te čudno gleda.No hvala bogu, da je moja najboljša prijateljica tudi že doživela take stvari, tako da se lahko mal pogovorim z no o tem-vendar pa je treba priznat, da ni nobeni jasno zakaj se nama to dogaja.

#13 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 27. april 2003, 16:30

Believe in yourself, believe in good and fly with univere!

Jaz včasih tko meditiram, da mi čas noro ne -ustreza, kako naj se izrazim...ni časa in ...uau...noro.

Nič ni nakjučnega.Nimaš se česa bati, ker je vse univerzum-cikel, življenej....

#14 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 27. april 2003, 20:05

hja jest pa se vidm nekje u španiji,portugalski; nevem še vedno me tam vleče.
sam pa tut nekam gor na sever Eu.

hja, tut jest sm že stara duša tukle....sm pa se vrnil po dolgem času spet na zemlo...bo treba še neki poklepat in it kuj spet nazaj. Manjka mi še manj kot ~10 let xrolleyesx

#15 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 27. april 2003, 20:15

A sem edina z vzhoda v prejšnjem življenju? Pokrita s feredžo... Ko sem doživela Istambul, sem vedela...da to poznam; Egipt mi je bil dosti bolj tuj, da ne govorim o Parizu in Londonu...mrzlo...
Istambul, noč...kar oblekla sem se in se šla sprehajat, ne po poteh, kjer hodijo turisti (tisti deli me ne zanimajo) ampak tam, kjer žive domačini... In še nekaj je; kamorkoli grem, v katerokoli velemesto, vedno mora moja družba iskati zame tržnico...kjer me pustijo uro, dve...da gledam branjevke... Ne razumem jih, samo njihova mimika in govorica me očarata...
Res, le kaj sem bila v prejšnjem življenju? Vedeti ali nevedeti...to je zdaj vprašanje....
Tu sem, da živim, da ljubim, da poskušam tiste, ki so ob meni, spraviti v dobro voljo... hmm zakaj pa se bojim vode? Da se bom potopila...? Potapjanja? (moji otroci v tem nadvse uživajo!) Kdo bi vedel

#16 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 27. april 2003, 20:19

Glede preteklih življenj, osvobajanja travm in prepoznavanja, s kakšnim namenom se pojavljajo v sedanjem življenju, sem se učila pri šamanu Fosterju Perryju. Mislim, da glede tovrstnega osvobajanja ni boljšega intuitivnega zdravilca, kot je Foster, ki že nekaj let prihaja v Slovenijo. Pa tudi Irec L. Gere. Seveda dela na čisto drug način.

#17 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 27. april 2003, 20:41

kak pridet v kontakt z njim?

ja s fosterjem ..... tel .

#18 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 27. april 2003, 21:05

Poki, s kom? S Fosterjem? Jest mam njegov mail x:Dx . Ima pa spletno stran http://www.goldenhummingbird.com. Če si to mislu??

#19 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 27. april 2003, 21:09

Mene tudi fascinira puscava in Arabija, pa severna Afrika nasploh. Ko sem kot petleten otrok videla slike piramid v Egiptu, sem baje rekla, da jih poznam. Ob prvem mal vechjem keshu sem se odpravila v Egipt. pa ostale arabske dezele, vkljucno Turcijo.
Ja, to je ta filing, kot bi bil tu doma.. (lena, Rakica :palec: )

Z regresijo nimam nobenih izkusenj. Imam celo znanko, ki se s tem profesionalno ukvarja, ampak kaj ko izgubim njeno telefonsko oz. jo sploh ne najdem,ko se odlocim, da pa bi jo morebiti le poklicala.. Mislim, da je to vec kot jasno znamenje, da punca dej roke prech (zaenkrat).

Sem pa enkrat imela take sanje, ki te vrzejo na rit. Se mi je sanjalo da sem raziskovalka (in to enega profila, ki o njem pojma nimam), potem sem se pa zbudila v tole zivljenje, bila prav zacudena, da ne recem sokirana, pa po glavi so se mi podili tisti strokovni izrazi, ki o njih v budnem stanju nimam pojma.

Pa enkrat se ga je ena punca, znanka, fajn napila na enem zuru, ter zacela tekoce govorit en tuji jezik, ki o njem ni imela pojma, saj je se s predpisanim solskim programom imela probleme. Sicer pa sem slisala, da se to veckrat zgodi.

Me tudi zanimajo izkusnje koga, ki je regresijo ze dal skoz.
Pa se vprasanje - je pametno in VARNO v prejsnja zivljenja (ce se sploh prodre v to, ce ni to kaksen kolektiven spomin ali kaj drugega) sploh drezat???


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#20 x astya x

x astya x
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 27. april 2003, 21:39

x:Dx jaz sem pa mlada dušica,komaj dvanajsto življenje že živim,vendar ne vsa na Zemlji,tuki na Zemlji živim komaj šesto življenje.
Bil sem že po človeški gledanosti na velikem položaju,namreč bil sem kardinal, x:Dx velika živina v cerkvi,no cerkveno sem tud bil likvidiran, x:Dx pospravljen na lep način,zato pa v sedajnem življenju ljubim vse kar je rimskokatoliške stvari,namreč,to je edina moja napaka,nekje globoko v duši jih sovražim,ne morem jim oprostiti,no mogoče jim bom kdaj,vsaj upam.
Tako,v prejšnem življenju to je v petem na Zemlji sem naredil eno napakico katera me je stala glavce in sedaj to popravljam in bom popravljal,dokler dokončno ne popravim in odstranim vse ovire na poti ki bistvu.
Vendar sej ni namen,da izvemo kdo smo bili,ker tak ali tak vse podrobnosti ne moreš vedeti,res je,da ti lahko način življenja in samo življenje takšna izkušnja korenito spremeni,res je tudi,da ti lahko takšna izkušnja življenje korenito uniči in poglej hudiča,spet boš rabil nekaj življenj več da se dvigneš.
Vse je veliko odvisno,kako duhovno je posameznik močen ker ni rečeno,da se ti bo takoj spremenilo,ali zrolalo,to lahko pride pozneje ob kakšni drugi večji situačiji in seveda najmanj so priporočena čustva da se vnašajo v to dogodivščino,ker potem si na hudičevo tankem ledu,kaj hitro lahko pristaneš na vegitiranju v umobolnici.
Res pa je,da ti lahko takšna izkušnja pomaga odpraviti marsikatero hudo stanje trenutnega življenja.
Je pa v veliki miri odvisno kako mi to sprejemamo,lahko da ti takšna izkušnja spremeni življenje na bolje in se začneš zavedati pomena življenja,lahko pa te takšna izkušnja popolnoma vrže iz tira in delaš še večje neumnosti.
Obstaja kar precej tehnik v katerih lahko spoznamo vsaj svoje predzadnje življenje,vendar je priporočljivo da takšne tehnike izvaja oseba kateri popolnoma zaupamo in katera ima v tem ogromne izkušnje.
Zelo malo je ljudi tukaj ki so to zmožne izvesti popolnoma varno in brez komplikacij,ne spomnem se priimka in imena vendar redkih ljudi živi na Dunaju in je zelo zaupanja vreden,k njemu prihajajo ljudje praktično iz cele Evrope.
Je pa veliko ljudi na vzhodu vendar se je treba zelo paziti kateremu se predamo v naročje,zlorabe so lahko nepopravljive.
Vso srečo želim raziskovalcem prejšnjih življenj in en drobcen nasvet,pamet v roke,kajti bolečine so lahko zelo,zelo hude.
Čao.

x:Dx :palec: :zoro: :flower: :flower: :flower: :shsh: xokx xokx
Trening 1
ena,dva,ena,dva

#21 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 27. april 2003, 22:45

x:Dx :inocent: x:Dx

Hahhhhhaha, Astya, al si faca!
Dvanajsto zivljenje,pa komaj shesto na Zemlji, pa si res fuuul mlada dushica.HAHAHA

(Ja, jaz, kolikor se spomnim, vsaj mislim, al pa ce tud mal pomatram, ne se ne spomnim. Evo, kolikor se jaz SPOMNIM, je tole moje prvo zivljenje, vsaj tukaj, haha.)

Drugi del tvojega komentarja, pa kaze, da si kar nekaj na to temo prebral.Ce si pa res dal kako regresijo skozi ali o tem nemara kaj ves, pa prosim deli izkusnje z nami.

te pozdravlja
xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#22 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 28. april 2003, 08:31

:hepko: Ta tema je na mestu, tudi mene ful zanimajo te stvari. Moram reči, da mene tudi ful privlači Anglija (tako kot Nataly) in Škotska, ampak res nenormalno ful. Hodim v knjižnico in si sposojam knjige o Angliji in Škotski, ker pa je knjižnica zelo revna, si sposojam ene in iste, tako, da me že čudno gledajo tam in mi govorijo:Ja to si si že izposodila!" Ne morem pomagat, nikakor ne. :wub: Pred seboj prav vidim zelene angleške travnike, goltam angleške filme in nadaljevanke, normalno, nora sem na Jane Austen. Ampak, mislim, da nisem edina. Ne vem če ima to kaj veze s prejšnjimi življenji, je pa to že od nekdaj (ne od včeraj). :flower: Napišite še kaj, me ful zanima kako gredo te zadeve. Pa kakšno dobro knjigo mi priporočite. Bom hvaležna. C I A O  xokkx


Zanimivo.
tukaj nas je kar nekaj 'anglezev' , skotov... x:Dx
sam sem zivel 1,5 leto v glasgowu, ce je bilo karmicno, pojma nimam?
mnogokrat pa sem se zelel vrniti.
Glede egipta; pa se je zgodilo, da je bila pred leti v lj. ena zenska, ki je imala duhovno predavanje
predvsem o nekih vratih, egiptu... na videz je bila strasljiva. Tisto noc sem sanjal, da so se ljudje
utapljali v bazenu katrana, nakar sem zbezal in prisel ven pri posti (copova). ...egipt?

#23 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 28. april 2003, 11:21

Astya...... kaj si pa pocel.. pred temi dvanajstimi zivljenji? A mislis, da si bil ustvarjen.. in odletel zivet.. pol pa mal na zemljo? In kar kardinal!! Groza.. katrdinal.. si nisi mogu izbrat kej manj kriminalnega? Ravno najhujse zlo si izberes? Ja, zakaj pa to?

Kot si povedal.. zelo je treba paziti, komu se podas v narocje. Drugic malo bolj pazi.

BTW: Koliko pa si placal temu zaupnja vrednemu clovecku? Ce ti koristi, vedeti za svoja prejsnja zivljenja, potem se jih bos sam spomnil, ni potrebno nikomur hodit in nikomur biznis delat.

Jaz pa ne morem trditi kater kontinent mi je najbolj poznan.. Vsi so cool.. ce le nisem predolgo na istem mestu. Full me privalcijo hribi in skale.. pa morje.. in spet skale ob morju..
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#24 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. april 2003, 11:28

... Ce ti koristi, vedeti za svoja prejsnja zivljenja, potem se jih bos sam spomnil, ni potrebno nikomur hodit in nikomur biznis delat. ...

:palec: x^x

Natancno to sem razmisljala zdajle, ko sem pogledala naslov teme...
Kaj zdaj priti sem v temo in nastevati? Svoje lajfe prejsnje?
Dolgcas - za druge - kaj ima to s kom zveze razen z mano?
In natancno to - to jaz VEM - nihce mi ne rabi tega govorit...
Poznam pa take, ki so veliko tega govorili (in tudi $$), zraven pa nemarno manipulirali...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#25 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 28. april 2003, 14:54

To, da sem imel občutek, da sem nekje že bil, se je tudi meni enkrat zgodil. x;)x Lani, na otoku Rab. V reinkarnacijo samo pa (zanekrat) ne verjamem. x:)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0