Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moč misli


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
498 komentarjev na to temo

#26 PAMI

PAMI
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 63

Objavljeno: 8. maj 2003, 22:58

Vse je možno, pa tudi komunikacija na višji ravni.To se mi dogaja, non stop..Poslušati se je treba, pa boš slišal tudi druge. :2src:

#27 Orhideja

Orhideja
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 185

Objavljeno: 11. maj 2003, 09:31

Seveda obstaja telepatija. V petek sem bila s sestro na sprehodu in kar naenkrat sva začeli peti isto pesem. Cel smeh. x:Dx Mislim, da so si sestre, pa bratje še bolj povezani.

#28 Star12

Star12
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 58

Objavljeno: 12. maj 2003, 22:59

Hmmm...
Telefoni...
Tudi tu, nekajkrat - klic v enakem trenutku, ko sem želela poklicati osebo, je ona mene klicala... x:)x
Mene je včeraj nasmejalo to, ko sem bila na chatu.
Spoznala ( moškega x:)x ), in kar me je najbolj pritegnilo je, da nisem mogla verjeti toku najinih misli, katere so se delile;
Jaz sem ga vprašala stavek - pogosto ni bilo na hitro odgovora, potem sem jaz podala svojega in PAF - on je imel popolnoma enak odgovor, v enakem trenutku sva si ga izmenjala, kar nekajkrat enaki STAVKI, do potankosti - pa niti ni bilo naštevanje - ENAKOST NAJU JE TAKO MOČNO GRADILA, da Sva bila tako ISTIH misli.
Potem pa še izvem, da je DEVICA. Oh.... x:Ix
Niti malo se nisem začudila.

Tok najinih misli pa je bil tako močan, da sva celo čutila en drugega. Se pravi, povedala sva si, v kakšnem stanju sva od trenutka do trenutka in bilo je ponovno enako...
Skoraj bi lahko rekla, da sem si našla sorodno dušo... x:Ix , ampak... x^x
Malo se še malo pogovarjava - meni, da čuti, da se že dovolj dolgo poznava, spet enak stavek....

Potem pa mi pove, da je v Kanadi in je... Ha...
Poročen...
Nikoli ne bom pozabila najinega dialoga, bil je edini do sedaj, KATERI je imel tako MOČNE misli - moje misli je bral, jaz pa njegove - indentični stavki so bili ves dokaz tega.

MOč naših misli je resnično MOČNA, ko se lahko povežemo z globino druge Osebe...

Telepatija res deluje...

Ne vem, mogoče pa zna biti tu tudi kaj usode... x?x

Ampak pustimo času - čas. Naj se odvija naprej kakor se bo.

SUPER kaj...
Simona-simsi

#29 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 13. maj 2003, 21:40

x^x Da telepatija x!x V to sem 100% prepričan. Znanstveniki se tega izogibajo. Za njih je to tabu tema. Kakor je za arheologe in paleontologe fosilna najdba, v Angliji, stara 70 milijonov let in sicer odtis podplata gumijastega podplata, čevlja, obuvala, škornja. Hm, da nisu možda vanzemaljci :O: :O:
Ja sam ka mali pao s lipe

#30 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 15. maj 2003, 10:00

Verjamem v telepatijo , tisti, ki se zaveda jo tudi doživlja.

LP

#31 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 15. maj 2003, 12:26

Če bi telepatija obstajala...mi Mick :2src: mislil name...

#32 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 15. maj 2003, 14:30

Imam predlog Mick...meči se na dozorele sadeže (38V) hihihihihihihihihiihihihihih xrolleyesx

#33 mmaxx

mmaxx
  • D član
  • PipPip
  • Št. objav: 23

Objavljeno: 16. maj 2003, 09:50

Telepatija gotovo obstaja, se mi je zgodilo, da sem hotel po telefonu poklicati prijatelja, primem telefonsko slušalko, telefon zazvoni in na drugi strani taisti prijatelj. Potem pa ne verjemi.

#34 aisha

aisha
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 16. maj 2003, 11:12

včasih sem verjela v moč misli, v sedmi čut, ki mi govori:
da naj nekaj naredim...
da si nekaj o nekom mislim...
da je nekaj usodno...
da sem si lahko domišljala, kašne skrivnostne zadeve se mi dogajajo...

sedaj to zelo težko verjamem... ker sem se zanašala na moč svojih želja, usmerjala sem svoje misli z vso silo v tisto točko... nič se ni premaknilo...

... včasih sem verjela, da sem zelo intuitivna oseba, vsi (ki so kdaj gledali v mojo astrološko karto so mi predlagali naj se na intuicijo zanašem v večji meri kot na razum - luna zelo močno aspektirana v raku) - zelo pardoksalno - vendar sem opazila, da začutim določene tokove okoli sebe zelo pozno ali pa vsaj prepozno...
nič ni res... vse je mogoče...

#35 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 16. maj 2003, 12:22

Intezivno so telepatijo razvijali Tibetanci in - Švicarji! Zaradi visokih vrhov in globokih dolin, je bilo hitrejše, lažje in učinkovitejše, da so se pogovarjali z mislimi. In zadeva je še kako funkcionirala. x^x
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#36 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 16. maj 2003, 13:59

Že to je dokaz, da misli nate, ker ti nanj !!! 100 %

#37 SmartyM

SmartyM
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 360

Objavljeno: 16. maj 2003, 14:22

Mam enga prjatla,ki se ima za strašno "racionalnega tipa" in ne verjame v nič kar ne more pošlatat.
Pred spanjem sem šla na čik in se "pogovarjala" z njim v mislih.Seveda je naslednji dan zazvonil telefon in sva šla na pijačko.Tip je začel govorit točno o tem o čemer sem se jaz z njim en dan prej telepatsko... xNNx
Ko sem mu to povedala mi seveda ni verjel.Ampak zmeraj je isto,mene pa kar sili na smeh :mezik:

#38 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 20. maj 2003, 09:34

Se mi je pred leti dogajalo, da sem točno šla v tisto smer in srečala- njega, ob različnih trenutkih nekajkrat na dan, meni se je zdelo, da sva oba enako povezana, ne razumem, da obojestranska telepatija ni temelj za vezo ? Imate razlago ?

LP! Danes sem v preteklosti cel dan in celo noč ! :\:

#39 niky

niky
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 70

Objavljeno: 29. maj 2003, 12:57

ja. popolnoma verjamem v moč misli. Saj smo ljudje energetka biltja .... In kot takim nam je omogočen dotik z npr. roko (fizični nivo) ali z mislijo (energetski nivo). Naše misli vplivajo na našo realnost, z njimi se dotikamo drugih ljudi in na misleni ravni (beri energetski) smo vsi na nek način prepleteni med sabo. Od osebne razvirosti človeka pa je odvisno koliko se tega zaveda, in če se, na ta način vstopi v svet nenavadnih, vedno novih in novih dimenizij, širšega dojemanja sveta, sebe in drugih ljudi. Višje ko greš, vedno bolj mavričen in lep je svet in ljudje....

#40 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 29. maj 2003, 20:05

Ne vem... ja, z dolocenimi ljudmi se mi dogaja, da se poklicemo istocasno in podobno...
Ampak... a ce ful intenzivno mislim na nekoga... a to pomeni, da tud on misli name? Da se je on spomnil name in sem zato jaz ga zacela cutit? Al da sem jaz pomislila in je on zacel cutit... ce sploh je. Al istocasno?
OK, bluzim..fora je, da ze cel dan razmisljam o nekom... ne vem zakaj mi je prisel v misli... ampak tezko, tezko verjamem, da se on sploh spomni name... Je prevec... oddaljen, na nek nacin...


Aliana
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#41 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 29. maj 2003, 20:07

Pa se to.. telepatija.. potemtakem lahko nekoga pripravis do tega, da se spomni nate ze s tem, da ti mislis nanj?
Verjamete?
Ste poskusili?
Deluje?



Aliana
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#42 niky

niky
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 70

Objavljeno: 30. maj 2003, 08:29

Ja. če misliš na nekoga se ga to dotakne in se najverjetneje odzove. Če se ne odzove (ali kaj podobnega...) se je lahko racionalno zablokiral. Racionalno to vsekakor lahko ustaviš, zablokiraš..... x:Dx

#43 PeterPan

PeterPan
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 30. maj 2003, 11:43

Živjo!
Tudi jaz mislim da to deluje. Mislite da na tak način deluje tudi energetsko ali čustveno vampirstvo?

#44 niky

niky
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 70

Objavljeno: 30. maj 2003, 12:54

ja, nažalost tako deluje tudi energetsko in čustveno vampirstvo. Obstajajo metode zaščite proti temu. Slišala sem, da ko začutiš, da te nekdo izžema, si že ob 70% energije. En od načinov zaščite pa je tudi metoda zlatega jajca. Miselno se daš v zlato jajce in tako miselno vizualiziraš zaščito; ne dovoliš vdora tujih energij, ki jih ne čutiš kot prijazne....

#45 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 30. maj 2003, 20:07

No shit, ... itak bi si upali slabe stvari mislit,... hehe, dandanes ko greš mim "politika", te zaboli trebuh, ob telepatiji pa bi te še glava.... "to je grda prihodnost..." po drugi strani pa prihodnost je zdaj, ali "the future is now", torej tudi telepatija je sedaj,... hehe in jaz jo res pridno oziroma poredno uporabljam, upam da se to ne bo poznalo na moji karmi, ampak neverjetno zabavno je ko nekoga pogledaš, mu nekaj telepatsko poveš, to zazna in si misli da si je sam zmislil, potem pa zardi, ker je kakšna precej pokvarjena zadeva... hehe saj ne rečem da mi vedno uspe, nekateri ljudje so pač malo bolj nepropustni, je pa vedno zanimivo kaj takega probat... pomaga če gledaš v tretje oko osebe, in si predstavljaš kako potuje misel s tvojega tretjega očesa naprej do cilja... practice makes perfect.!
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#46 niky

niky
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 70

Objavljeno: 1. junij 2003, 21:09

dear, el nino.... če te to zabava, tudi prav, če potrebuješ to, da se dobro počutiš...... se boš že naveličal... mogoče.... mogoče pa boš nekoč tudi ugotovil, da se človek počuti najbolje, ko podari sočloveku nekaj lepega..... x;)

niky

#47 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 1. junij 2003, 22:06

dear, el nino.... če te to zabava, tudi prav, če potrebuješ to, da se dobro počutiš...... se boš že naveličal... mogoče.... mogoče pa boš nekoč tudi ugotovil, da se človek počuti najbolje, ko podari sočloveku nekaj lepega..... x;)

niky

:palec: x:)x

Posebej, če upoštevamo, da se vse - prav vse kar damo - če se zavedamo ali ne - vrne. Potem El Nino, ko boš dobil dovolj močno "porcijo" nazaj - vsaj takrat se zamisli nad svojimi preteklimi dejanji in ugotovi kaj je (vsaj) zate dobro.

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#48 PeterPan

PeterPan
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 4. junij 2003, 08:08

Ja, El Nino, kje pa, daj nehi kakšna karma, toliko je stvari, za katere moramo skrbeti, ne obremenjuj se še s karmo...saj tudi na dihanje ne misliš ves čas...to pride samo. Poleg tega pa..saj ne misliš nič slabega...ti si pač v redu! Koliko jih je ki kaj naredijo z namenom škodovati, in če si želiš ljubezni v življenju, kakšen smisel ima potem to? Kar se pa tiče mene, le kaj me je pičilo...kakšno vamp....!?... To sodi v črno luknjo! Kot vidiš jaz nisem noben Peter Pan, le trudim se biti, ker verjamem v tako filozofijo. Vidiš kakšen fin forum je to, če nekam postneš nekaj kar sodi v črno luknjo, nič hudega, se bo kar sama nardila

#49 niky

niky
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 70

Objavljeno: 6. junij 2003, 16:51

jaz pa mislim nate, ali čutiš xrolleyesx

#50 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 6. junij 2003, 17:24

ja, jest pa mislim in vzporedno voham, tipam in slišim x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0