Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moč misli


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
498 komentarjev na to temo

#51 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 16. junij 2003, 15:30

moch ne-misli, ali a nenavadnih muesli je pravi um

naade misli o avadni hudicev um... default

#52 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 11. julij 2003, 11:31

Tudi meni se dogajajo telepatske zadeve.

Najbolj sem bila pa pod vtisom naslednje zadeve. Jaz če imam kakšno zelo zelo kočljivo zadevo (to se mi je v zadnjem času zgodilo 2x), sem se v mislih pogovarjala s prijateljico, ki seveda ni bila ob meni. Ona se v takem primeru počuti strašno izčrpano, potno in začne se ji vrteti v glavi. :eek:

Ker to tako vpliva nanjo jo raje zares pokličem.
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#53 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 28. julij 2003, 10:43

Upam, da tudi on misli name !

LP!

#54 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 28. julij 2003, 12:26

Yeessss, tudi on misli name ! x:Dx

#55 PeterPan

PeterPan
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 24. avgust 2003, 16:53

Pred kratkim sem se ukvarjala s vprašanjem telepatije, nisem vedela kaj naj s tem, in od prijateljice dobila odgovor:
life does not run on telepathic decisions and seeings,.... it runs on your own truths, beliefs, and feelings.. here today the lessons you face to learn become your life

#56 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 24. avgust 2003, 21:17

moch ne-misli, ali a nenavadnih muesli je pravi um

naade misli o avadni hudicev um... default

:palec: :palec: :palec:

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#57 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 25. avgust 2003, 12:54

Jaz sem si v bistvu pod tole temo bolj predstavljala stališče, da misli privabijo dejanja x:Ix

#58 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 25. avgust 2003, 15:22

:vragec:


hehe..
misli privabijo dejanja...
pol se pa nad dejanji zamislish....



:vragec: x:px x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#59 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 25. avgust 2003, 15:25

:vragec:


hehe..
misli privabijo dejanja...
pol se pa nad dejanji zamislish....



:vragec:  x:px  x;)x

Tako kot pri ribici potem ... točno definirat kaj hočeš

x;)x x:)x
Objavljena slika

#60 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 25. avgust 2003, 15:32

:vragec:

jo bo treba ujet,
pa realjancom dat klonerat...hehe


:vragec: x:)x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#61 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 26. avgust 2003, 20:37

aakhut

pol boš mel pa dvakrat (trikrat, miljonkrat) tist, kar nisi dobr definirou... :eek:

x:Dx x;)x

#62 sanci_cat

sanci_cat
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 298

Objavljeno: 26. avgust 2003, 23:12

Vez med mojo mamo in mano je tako močna da zmeraj vemo kaj druga namerava, misli, kaj počne ali pa vsaj slutimo.

Drugače pa če hočem nekaj, močno osredotočim misli (npr. če hočem nekoga priklicat) se ponavadi to tudi zgodi.

Te vezi so ponavadi močnejše med sorodniki in med zelo dobrimi prijatelji.
sanci_cat

#63 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 27. avgust 2003, 15:05

:vragec:

matejka....jst sm se ribe odreku
prevech nevarna zverina


:vragec: x:)x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#64 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 28. avgust 2003, 06:34

Ah, hudiček, si jo zamenjal za piranho, to je nevarna zadeva. Izgleda tako nedolžno bitje, pa da človek ali hudiček roko v vodo, pa kasneje komolec,....

Dokler se duša ne odpravi gor... x:o)x

#65 PAMI

PAMI
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 63

Objavljeno: 30. avgust 2003, 22:31

Če so misli dovolj skoncentrirane, torej močne, jih lahko tudi čutiš.Lahko ta isti trenutek, lahko z zamikom.Bistvo pa je, da to deluje!!

#66 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 30. avgust 2003, 22:35

ja, skladnost z misli x:Dx

#67 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 30. avgust 2003, 22:40

Jaaaa to res deluje!!!! Pr men je blo... je bil en tip pa vedn k sm misla nanj (vedn? tk 27 ur na dan) je blo emmm... cist oki :) se mi je pa velikrt zgodil, da sem se pri nekaterih mislih ujela, in lih v tistem trenutku me je neki preplavilo... neki mi v trebuhu povzrocilo scemenje... neki eno drhteneje velik naval nepricakovenega, neke srece, nekega upanja, k se ga spalca upat! :) In pol se je naredl da me je mal po tistem poklicu pa da je lih o men razmislu... x:Dx Se pravi v trenutku k sva razmislala end o drugem so se mi pojavli ti obcutki??? Eh mal sm prevec zasla...
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#68 otok30

otok30
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 31. avgust 2003, 06:45

100 % deluje !

Prenos misli ...

Včasih pa kar prileti ena misel, potem pa jo preveriš in voila - bila je resnična

Pozdrav vsem !

x:)x x8Dx x:Dx :O: xcivx
Be light - and there was light

#69 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 31. avgust 2003, 14:02

...mora bit dinamitna močna misu, de sploh kej cirkulira potem ,no....mora dozično kapljat, ne impulzno.. x^x

#70 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 31. avgust 2003, 16:58

...mora dozično kapljat, ne impulzno.. x^x

x:Dx x:Dx x:Dx

najbols kr litr kilometrske dolge doze poplave misli... x:)x da bo ucinek 120% x;)x
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#71 mitos

mitos
  • D član
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 94

Objavljeno: 3. januar 2004, 22:49

Ne takšno osebo, ki bi imela občutke direktno o meni, ne takšno osebo, ki je odprta, »slišimo« tudi, če se v neki družbi »noter pademo« in jih to družbo sploh ne poznaš. Takrat so misli nerazumljive, nepopolne, kot, da bi te preganjali zvoki. To trenutno. Ne vem koliko časa, to je brezčasovno. Slišimo glasove. Ne vem a me uvrščate med norce? Pa sej to ni važno, ker me ne poznate in me ne morete prijaviti v norišnico x:)x

Če jaz razmišljam o kakšni novi ideji pa je ne izvedem, pride čez en čas popolnoma ista ideja nekomu drugemu na misel, ki jo izvede in trži, v službi, med prijatelji, med neprijatelji ali v svetu.

Telepatija potuje tudi čez gore, pod vodo, čez jedro, ki mu pravimo zemlja, na luno, v vesolje.

Z takšno osebo, ki ima čute za mene sva še toliko bolj telepatsko povezana pa naj bodo to negativni ali pozitivni čutenje.

To se mi dogaja od tretjega leta starosti, vsaj takrat sem jo zaznal. Prokletsvo, ki ga moram obvladovat potem mi se zgodi nesreča, ko preučujem kako bi to in to obvladal (ne samo telepatijo).

Telepatija najenostavnejši je primer, ko ti je oseba, ki ti je všeč, ali neznanka ali znanka, z hrbtom obrnjena proti tebi, jo gledamo, in se obrne k tebi ter ti pogleda naravnost v oči pa naj bo oddaljena ali blizu.

Se zmede, se začne trest iz neznanega vzroka pa čeprav je bila prej povsem mirna. Sploh ne ve kaj naj išče,… tako lahko tud vplivate kaj bo počela, seveda, če se bo ji zahotelo, ne moremo vplivati nanjo, če je moralno za njo nesprejemljivo (saj je isto kot hipnoza).

V ruski podmornici so usmrtili mlade zajčke, mati je občutila (zdrznila) na čisto drugem koncu, na celini, v istem hipu, ko so jih usmrtili. (morebiti poznate to)
Ruski (vzhodni) znanstveniki so bolj naprednejši, kot (zahodni) ameriški.

Od istih kretenj, istega namiga, govorica telesa in obraza je že ena stvar, katera se da razložit pri osebi, ki ti je blizu, samo to ni telepatija.

Osebe, ki imajo skupno življenje se da na njih opaziti iste oblike nasmeha (isto glava na stran, isto kotičke ustnic oblikujejo, smejalne gube,…vse isto), iste popačenje,… to ni telepatija.

Telepatija pride spontano. Da pride po volji osebe je že dobro podučeno. Vaja dela mojstra, saj če jih več na enkrat izvajamo (telekineza, telepatijo, itd) smo v rit :o| pa še nikamor ne prideš.

Kaj je časovno telepatskega. Naša videnja se šele vidijo, ko so že narejena. Naše misli, ko so že sprovedene. Tako je težko reči, definirati, kaj je telepatsko in kaj je ne telepatsko. Težko se je orientirati v času. Takole je težko definirati kaj vidimo v bodočnosti ali je to v sedanjosti. To velja tudi za mediji, vidovnjaki,… ali kakor koli se že imenujejo.

A se je že kdaj zgodilo, da ste bili popolnoma izžeti? Vam je primanjkoval energije? Ste kar naenkrat postali utrujeni? Ste hoteli domov pa ste bili izgubljeni? Ena čudna slabost!
No ja, takole se počutite, ko vam nekdo krade energijo. Al je to nenamerno al namerno, čeprav o tem bi se še dalo definirat kaj je namerno. To je ena vrste telepatije.

#72 Almira

Almira
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 295

Objavljeno: 4. januar 2004, 20:13

Krade ENERGIJO??!!! :O: :O: :O:
Se res lahko zgodi??? OJOJ!!!

Jaz pa mislim, da res obstaja neke vrste telepatije, ker ko sem bila še skup z mojim bivšim, sem vedno čutila, kdaj misli name in kdaj mu je fejst hudo. In vsakič, preden sem prejela sms od njega, sem kolcnila.. x:px
"Stopaj po sledi mavrice,
Stopaj za zvoki pesmi
in vsepovsod te bo obdajala lepota.
Po sledi mavrice vodi pot
Iz najbolj goste megle."

#73 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 5. januar 2004, 21:16

Če hočeš biti povezan z ljudmi, se moraš naučiti prikriti svojo premoč.

#74 rika

rika
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 193

Objavljeno: 5. januar 2004, 21:38

Pozdravljena rika

Misli so pogosto telepatija. Ko nekoga dovolj globoko čutiš - se lahko povežeta med seboj tako močno, da drug drugega čutita v to globino.

Meni se je pogosto dogajalo, da sem brala misli, še predno mi je oseba, s katero sem bila - povedla, kar je želela. Tako, da sem bila že vnaprej pripravljena na odgovor. x:Ix

In oseba, ki je poleg nas, tudi lahko vse čuti, seveda pa k temu veliko prispeva ODPRTOST, kot je lepo napisala Rakica.

Bolj ko smo do neke osebe odprti, bolj SE ČUTIMO.

Ja vse je v ODPRTOSTI in ČUTENJU.  x:)x

Misli Le-taga, pa nas potem tako Povežejo med seboj, da vemo DRUG ZA DRUGEGA, kje se nahaja in srečanja so NEIZBEŽNA, kanje  x:Ix .
Tudi to se je meni pogosto dogajalo. Ampak le takrat ko sem si DOPUSTILA. x:)x

Torej - Prepruščaj se Občutkom in Sledi SI.

:palec: eto, tole mi je full blizu in razlaga za moč misli in za dogodke, ki se mi dogajajo v zvezi s to osebo. Vendar menim, da mora biti odprtost in čutenje obojestransko, drugače ni nič.

Mitos, to da nam nekateri ljudje kradejo energijo je pa čisto res. Jaz do zdaj poznam eno tako osebo. Morda jih je več, pa jih prav čas opazim in jim ne pustim.
Rika

#75 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 5. januar 2004, 23:19

Vsi čutimo - VSI brez izjeme

Vendar je potem vse stvar interpretacije. Ker je človek zelo Egotripično bitje, pač meni, da vse misli in občutki izhajajo iz njega samega. Pa občuduje/se boji svojih nežnih, grobih, temnih, svetlih, itd občutkov in misli. Svoje zmedenosti, posebej pa se boji - straha.

In ves čas meni, da so to le njegove lastne stvari. Da vse izvirjajo iz njega samega (saj najbrž res, samo malo drugače, kot si predstavlja človek sodobnega materialnega sveta).

Sam sem to spoznal šele pred nekaj leti. In sedaj točno vem, kdaj čustva izhajajo iz mene samega in kdaj so to čustva, ki prihajajo od drugod.... Pa to ne pomeni vedno, da je potem lažje živeti.....

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0