Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

V katerem delu leta se najbolje pocuti kateri znak


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
61 komentarjev na to temo

#26 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. januar 2003, 01:00

No, evo... Moram napisat prav ZDAJ - ko to JE...
Zdajle mi je magic obdobje - zame ni lepsega pogleda kot je zdajle skozi okno (samo se na morju).
Noro dobro. Obozujem sneg.
No, in nisem Kozorog.
Je pa tako Sonce v lustnem zmajcku (sekstili trigoni), blazno dobro pa mi je postavljen Mars - v ugodnem aspektu prakticno z vsemi pomembnimi...
Tako da - tole zdajle... to mi je res gud... pa vkljucujoc tezke pogoje; mraz, promet otezen itd.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#27 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. januar 2003, 01:00

Saj - ali nisem tega napisala cisto v zacetku teme? Da Sonce na soncu pomeni veckrat tole? (*ko omenjas, Bobnar, da bolj ko se priblizuje tvoj znak, slabse se pocutis)...
Nova Zelandija pa tudi zakon! Zelo privlacno tudi zame... x:)x x8)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#28 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 9. januar 2003, 01:00

V celem 2002 sem se najboljše počutila v zadnjem tednu avgusta - dokler ni tranzitna Venera naredila točne konjunkcije z mojim Uranom. Takrat je bil Merkur na mojem Plutonu, asc pa sta se bližala Sonce in Mars, ki sta zapuščala opozicijo z mojim Jupitrom in Merkurjem. Hodila sem na seminar orientalskega plesa in se mi je plesalo še ko sem likala doma, spomnim se par sončnih sprehodov in tudi psihično je bil v meni mir, nobene živčnosti. Polna energije in celo menstruacijo sem imela takrat nebolečo... Po moje je čas, ko so lepi aspekti z asc in vladarjem Tisti dober čas. Tako zastavljeno v katerem letnem času -preširoko gledano.

Stanka
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#29 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 9. januar 2003, 01:00

-... tut jest se ne počutim v začetku leta :eek: pa tut v februarju, nee tko vse bel sem zaspan, pa nim nekega elana v seb, pol pa se moram kr sam nekak potrudit, da se aktiviram z rezervno energijo :zz:

P0k0wc

#30 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. januar 2003, 01:00

Ja saj kaj pa mislis da mi vsi ostali? Kaj mislis, da samo levi rabijo sonce za uspesno furanje??? xDDx
Kaj pa mislis da je depresija... Zakaj pride do tega...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#31 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 9. januar 2003, 01:00

Objavljena slikamislem, pa sej se ne zapuščam, ampak vseeno tko bel z rezervo delujem, tko kt napol prazn rezervoar Objavljena slika

P0k0wc

#32 jaša

jaša
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 9. januar 2003, 01:00

Pred svojim rojstnim dnevom sem se pogovarjala s prijateljico-zdravilko o tej temi, pa pravi, da je zadnjih 52 dni pred roj.d. najtežjih, v smislu, da si takrat nekako najbolj izčrpan. Od roj. dne dalje, pa je obdobje 4o dni, ko je "tvoj čas",imaš podporo, vračajo se moči...
Sama zase tega ne morem ravno potrditi, prvi del pravzaprav že, tistega o naklonjenosti obdobja po roj.dnevu...pa še ne morem reči, ker še traja.
Sem kozoroginja, rada imam zimo in sneg, ne maram pa mraza.
O poletju pa tole. Imela sem alergijo na sonce, pa je s presno dieto izpuhtela!Potem pa sem si privoščila sonca, kot že dolgo ne! Pa še opeklo me ni! Užitek, skratka!
Sem pa uĹľivala tudi danes, ko sem 3 ure kidala sneg...

#33 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 10. januar 2003, 01:00

Oh hehe ne me basat ta post sem pa jaz pred tremi meseci zacel, kdo se je spomnil in mi zdaj zacel odgovarjat :-)))) kako lepo, hehe nevem jaz sedaj zelo cutim jupiter, ko mi sonce merkur in vse mogoce tranzitira cez, in se pocutim odlicno, hehe nobenega "winter blues"... kaj pa vem zima mi je zelo vsec, ko prinas v vipavski dolini, pritisne burja, prav uzivam v mrazu, nevem zakaj, morda je saturn na ASC al pa kaj tazga ...

"Ni stvar v tem kaj imas, ampak v tem kaj s tem naredis!" Jure Grbec
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#34 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. januar 2003, 01:00

Hoces reci, da imas ti ta polozaj?
Ali si mislil, da ce je prisel v blizino tvojega ASC? No, to zadnje ni, ker Saturn ni v Skorpijonu.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#35 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 12. januar 2003, 01:00

Ne ne nic saturna, jupiter, zato se najbrz dobro pocutim, imam jupiter v kozorogu, in potem skacejo stvari cez, v tem koncu leta... pa je to kao tako dobro obdobje, zatisje pred praznino...

"You'll never make a saint of me." Mick Jagger
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#36 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 10. marec 2003, 01:00

Zanima me kaj si mislite o tem kdaj se nekdo najbolje pocuti, a je to povezano s polozajem rojstnega in trenutnega sonca (trikotniki, konjukcije, kvadrati in opozicije (od najboljsega k najslabsem)) ali ima mogoce vsak znak kaksen mesec v letu v katerem je tako v elementu.

Aries-Libra-Scorpio

El Nino

Mogoče je iz konteksta, vendar si dovolim dati odgovor iz gledišča Devetzvezdnega KI-ja (Qi)(DZK).
So meseci in leta, v katerih se dobro počutiš. Po DZK-ju, ti lahko povem kateri meseci in/ali leta so tista, ko je odličen čas za zabavo, ali meseci leta ugodna za potovanja, za romance, za uspeh pri denarju itn itd.
Astrologije izhajajo iz resnice, ki je za vse nas ista, astrologije pa so le sistemi - približki, s katerimi si lahko pomagamo. In nekatere astrologije so boljše pri nekaterih stvareh, druge pri drugih. DZK je astrologija, ki se ukvarja z energijo v času. Torej je ravno v določitvi časa zelo dobra.


Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#37 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 10. marec 2003, 01:00

Hm, zdaj razmišljam, tudi jaz imam luno v ribah, pa nimam rada pomladi, prav zares ne.
Spomnila sem se astrologije devetzvezdni qi, kjer razlagajo, da vsakemu človeku 'manjkajo' trije meseci. Torej, od spočetja - 9 mesecev, če je vse po sreči, trije meseci v letu pa manjkajo in to naj bi bili najbolj občutljivi meseci za posameznika.... Seveda je stvar bolj kompleksna, gre tudi za določene meridiane v človeku, ki naj bi bili slabotnejši, zato tam recimo predlagajo, da si najdeš partnerja, rojenega 6 mesecev narazen, ker ima vsak izmed njiju moč tam, kjer ima drugi slabost... eto, bom prebrala še enkrat tole knjigo, potem pa malo več napišem, če bo koga zanimalo.
CAt

Pozdravljena Cat

Veseli me, da je v Sloveniji že kar nekaj ljudi, ki vas zanima tudi Devetzvezdni KI. Z DZKjem se sedaj ukvarjam sedmo leto in kmalu bom sam prešel čez vseh devet let, ko pozorno opazujem, kaj se dogaja z mano in z mojimi znanci in prijatelji, ko gremo skozi posamezna obdobja. Želim ti reči, da je dobro, pravzaprav nujno prečitati kakšno knjigo, vendar, da je to veliko premalo. Potrebno je čas in prostor tudi preizkusiti. Ko sem pred leti dobil v roko knjigico: Mitsio Kushi - Devetzvezdni KI, mi najprej ni bilo jasno nič, potem sem mislil, da vem vse, no zdaj se pa že sedmo leto intenzivno učim.
Tako so se pri meni uresničile besede iz uvoda te knjige: Ko se enkrat začneš ukvarjati z DZK-jem, življenje nikoli več ne bo takšno kot je bilo poprej. Vabim te na svojo spletno stran, seveda pa mi lahko pišeš tu na forumu ali osebno po e-mailu. Lep pozdrav vsem.

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#38 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 10. marec 2003, 01:00

Pozdravljen, El Nino in vsi ostali.

Astrologije so različne, vendar vse izhajajo iz naše realnosti, ki je ves čas tukaj pred nami in z nami. Tako ima vsaka astrologija svoj sistem, ki je seveda samo približek te resničnosti. Ena je boljša na tem, druga na drugem področju. Devetzvezdni KI je astrologija energije v času in prostoru in z njo se da dokaj točno definirati, kako se boš (ali si se) počutil v določenem obdobju. Da se seveda povedati tudi uspešnost po področjih. Več o tem vprašaj, prosim pa te, da če te ta tematika zanima, da si najprej ogledaš spletne strani.

Lep pozdrav
P.S. Kot kaže še nisem čisto domač na tem forumu in "sejem" odgovore naokoli, morda tudi na nepravem mestu! :(

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#39 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. marec 2003, 01:00

Je ze OK, Vojko - bomo ze prenesli kaksen post vec.. x;)x
Ni problema - sem tudi sama opazila in tiste, ki so bili 2X objavljeni (isti), sem enega zbrisala.
Se bos ze navadil. x8)x
Tako te vabim, da nemoteno "sejes" odgovore na LN Forumu. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#40 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. julij 2003, 11:06

Evo. ;)

Zdajle ni (moj najljubsi letni cas) in se se manj najboljse pocutim zdaj - poleti...

Ko smo zaceli debatirati o tem v Dnevniku, pa da se tole aktiviram spet malo. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#41 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 23. julij 2003, 11:35

Hehe seveda, kot ponavadi, sem spregledal zelo pomembni besedi

Zdajle ni (moj najljubsi letni cas) in se se manj najboljse pocutim zdaj - poleti...


In sem si že mislil kako je lahko Marsi všeč poletje saj to ja ne gre, človek bi pričakoval pomlad al pa jesen, od take ribscorpie, seveda za razliko od ponavadi sem ti dve besedi ulovil in ja hehe, poletje suks, se povsem strinjam vse je boljš, pomlad zima jesen... (ne nujno v tem vrstnem redu) ampak poletje mi gre res najbolj na živce, vroče je praktično do 22, in od 9 zjutraj naprej, tako da se ne morem rolat, kot bi se hotel, čeprav pa so mi zelo všeč poletne nevihte, čeprav se težko kosajo s pomladanskimi, so take hitre burne, in nekaj takega je pol v zraku :)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#42 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 23. julij 2003, 12:20

Vesolje se tudi ta hip projecira na Zemljo. Z astrolog programon naredite.

$ astrolog -Xi -L -Xr -Xm -R

Pa dobite ene projekcije

#43 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 23. julij 2003, 16:36

najbolj "moja" je zgodnja jesen... ko je prijetno toplo, suho in veter, jesenski veter... ne maram pa tistega turobnega mrzlega jesenskega obdobja tik pred zimo :xx!: ... pozimi spet x8Dx , posebno, ko je tak suh mraz, pa sneg pa to... poletna vročina pa :xx!: :xx!:... mi je pa poleti ful všeč čas pred nevihto... tisti močni veter in prve kaplje dežja...

... hmmm, zgleda, da me najbolj očara veter x:Dx ...

#44 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 23. julij 2003, 23:13

Hehe veter ja, živim v ajdovščini, in ko pride burja, verjemi mi nič očarljivega ni na tej vetrički.... veter paše samo če si na plaži pa še to suh... drgač je dober pa sam za zrak mešat.... (in za srfat, ampak za nas internetne srferje... je boljš da ga ni da ne potrže kablov :) ) nevihte ja to je lepa reč, mmm mislim ej ko strela udari... ahhh, vsak fizik (jaz) je očaran, sploh pa tisti občutek tik pred nevihto... včasih se prav potrudim in se grem rolat, in tekmujem z dežjem da me nebi ujel... na moji 3km progi, to je šele adrenalin... boj človeka z naravo.... to se dogaja le spomladi... poleti ni tega, nevihte so preveč hitre tako da se človek ne more pripravit na tekmo :) hehe, jesen, je rahlo dolgočasna, so pa lepe barve, take seksi... rdeče in to... zima, mmm, suh zrak je problem, za moje kitarce, snega pa pr nas dol itak skor ni... je pa burja... taka da zunaj nimaš kaj iskat.....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#45 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 24. julij 2003, 05:36

El Nino, imaš najbrž prav... če bi živela v Ajdovščini, pa mi mogoče veter ne bi bil tako zelo čaroben... pa če bi živela kje, kjer kakšen El Nino divja, verjetno tudi ne... x:Dx x;)x ... ampak tukaj pa ga je ravno prav... vetra, mislim x;)x

#46 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 24. julij 2003, 07:35

Strelka...z gužvo v jesenskih hišah x:Dx .
Najraje imam zgodnjo pomlad. Zvončki in trobentice kukajo iz zemlje,...tu pa tam zaplata snega.
Jesen. Razkošje barv in sadja...
Pozna jesen. Rdeče listje, polno gob...

Ne maram pasje vročine. Niti preveč snega. Mogoče nekaj malega..tako za pokušino.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#47 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 24. julij 2003, 10:40

V bistvu tukaj gleda, radi mamo tisto kar nimamo... recimo če nekdo nima "preveč" vetra mu je ta všeč. če nekdo nima vročine mu ta kar paše, če pa mu je svinjsko vroče večji del leta mu je všeč zima.... hehe, bolj povezana stvar z lokacijo našega bivanja... kot pa z astrologijo, seveda lokacija bivanja pa je povezana spet z astrologijo (bi rekel vojko :) 9ki haha)

zanimivo
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#48 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. julij 2003, 16:53

Seveda - ampak saj v tem je finta... saj v tem je ze vse zaobjeto... :)
Ko bi videl Rasputinov Chart, ko je tam bogu za ledjimja bil rojen... :)
Totalno odstekane hise...

Ja, res je - imam pomanjkanje zraka - samo en zrak - Saturn v Vodnarju v 3. hisi... xrolleyesx
In noro rabim zrak v lajfu - tezko diham, mi ga zmanjka itd.., Skratka - FUL rabim zraka - morda za kompenzacijo...

In - ni res... imam prav tako pomanjkanje ognja - samo en ogenj - Jupiter v Ovnu v 5. hisi - :palec: x:)x
V resnici v lajfu pa nimam pomanjkanja... x:)x Imam vedno vrocino (oz. sem vedno na meji - 36.9-37), sem vrocicne sorte, velikokrat se specem, ze nekajkrat sem povzrocila pozar doma, da ne govorim o kratkih stikih, kjer je treba, da se samo sprehodim po hodnikih, pa eksplodira vse zivo okoli... x:)x

Glede na to, da sem jesensko-zimski znak (vedno sem mislila, ko sem bila majhna, da sem rojena spomladi, v bistvu pa sem se pozimi - en dober teden mi manjkla do pomladi), bi bilo morda bolj logicno, da bi ravno marala poletje - ces, zmrznjen tip in vse...
To bi bilo v bistvu bolj smiselno.
Ne da ce si vroc, ti pase vroce. Mimo, v bistvu. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#49 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 24. julij 2003, 18:18

a to je to? da sem totalna cunja poleti, ker sploh nič ognjenega?

:switz: xpolzx

(tale LNF astrološka šola pa mega x8Dx )

#50 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 24. julij 2003, 20:46

Haha, jaz mam vse štiri elementke, v prvih štirih znamenjih... sonce luna asc merkur... tako da sem povsod kot doma.... ampak vročina me še vedno moti :) hehe,
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0