Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

4. junij 2003


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
37 komentarjev na to temo

#1 Orhideja

Orhideja
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 185

Objavljeno: 11. maj 2003, 09:48

Lep pozdrav!


Na italijanski televiziji sem zasledila, da 4. 6.2003 po prelomnica za vodna znamenja, predvsem za ribe, saj naj bi se začelo čisto drugo obdobje, polno sreče,...na vseh področjih. Kot so rekli, sta bili zadnji dve leti bolj tako (kar lahko potrdim x:Dx ), ampak da bo od junija naprej vse rožnato....mah.....Kaj je res ali ne? Upam, da me niso spet nategnili!!! x:Dx

#2 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 11. maj 2003, 19:58

OSEBNO SPOROCHILO ZA BOBNARJA:


:vragec:

bom jst prdnu,
pa bosh meu luft
hehe


:vragec: je sicer proti onesnazhevanju, pa vendar.... :xx!:
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#3 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 11. maj 2003, 20:11

:vragec:

pa une okol tut x:Dx :xx!:


:vragec: -ova ritka je lepsha od tvoje
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#4 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 11. maj 2003, 20:39

:vragec:

bobnar :bomb:


:vragec: -ova dishi....za dve
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#5 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 13. maj 2003, 16:25

Orhideji pa tko al tko ni nobeden odgovoril x?x x?x :O:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#6 Orhideja

Orhideja
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 185

Objavljeno: 13. maj 2003, 16:26

Braaaaaavo, še res je. :palec: x:Dx

#7 Orhideja

Orhideja
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 185

Objavljeno: 13. maj 2003, 16:27

Bom živela v nevednosti. :\:

#8 Orhideja

Orhideja
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 185

Objavljeno: 13. maj 2003, 17:25

Bo kej ali ne,...sem radovedna. Le kdove kaj me čaka... x:px :2src: :O: x:Dx

#9 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 19. maj 2003, 13:05

Jaz, čudežno upam, da se uresniči napoved, čeprav nam tudi ni šlo tako slabo no ....lahko bi bilo slabše tudi, to sem mislila.

Počakajmo junij in Marsino napoved... x:px

#10 mmaxx

mmaxx
  • D član
  • PipPip
  • Št. objav: 23

Objavljeno: 19. maj 2003, 14:38

Saj zdaj tako ali tako prihaja čas vodnih znamenj, poletje je pred vrati, s tem pa voda, na morju, rekah, jezerih, potokih, bazenih, raj za vodna znamenja x:Dx, :palec: .

#11 misti

misti
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 112

Objavljeno: 19. maj 2003, 14:49

Ja, zračna so itak sam luft, kdo bi se sekiral :fiju:  :madpro:

Pa sej dobr da luft.... kaj bi pa zemeljska drgac pocela, ce bi brez lufta ostala :ph34r:

#12 misti

misti
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 112

Objavljeno: 19. maj 2003, 14:52

:vragec: ti se pa ne usaji cez luft x;)x

k ti spustis svoje pline v zrak .... tko al tko si tok bliz ognja.... da do lufta sploh ne pridejo :P

#13 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 19. maj 2003, 15:13

Saj zdaj tako ali tako prihaja čas vodnih znamenj, poletje je pred vrati, s tem pa voda, na morju, rekah, jezerih, potokih, bazenih, raj za vodna znamenja x:Dx, :palec: .

[COLOR=blue]

pa a si ti prepričan,da vse te vode....ktero si naštel..ni tudi pozimi??? :eek: x:Dx

Odkod tebi to,da prihaja čas vodnih znamenj?
Majčkeno več povej,prosim x:px x:px x^x
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#14 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 19. maj 2003, 15:22

Lep pozdrav!


Na italijanski televiziji sem zasledila, da 4. 6.2003 po prelomnica za vodna znamenja, predvsem za ribe, saj naj bi se začelo čisto drugo obdobje, polno sreče,...na vseh področjih. Kot so rekli, sta bili zadnji dve leti bolj tako (kar lahko potrdim  x:Dx ), ampak da bo od junija naprej vse rožnato....mah.....Kaj je res ali ne? Upam, da me niso spet nategnili!!! x:Dx

aja Orhideja...

pojma nimam odkod italijanskim astrologom tako dobra napoved za vodna znamenja..
Vem samo to,da je v vodno znamenj Rib prišel Uran....meni se ne zdi preveč prijazen planet....sicer pa kakor se vzame xrolleyesx xrolleyesx ....možno,da se bodo vodna znameja
osvobodila nekaterih pregrad,ki so bile doslej ovira na poti do cilja....Kdo bi vedel?
Vem,da v telesu,med drugim,vlada tudi mozgu...zato ga grem raje mlce trenirat x:Dx x:Dx x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#15 Orhideja

Orhideja
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 185

Objavljeno: 19. maj 2003, 18:16

Bo kar bo...pustimo se presenetit. x:Dx x^x

#16 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 19. maj 2003, 18:57

Verjemi ali ne,mene, precej ,preseneča Merkur.Pa ,ne bi mu pripisovala tolikšne moči,kadar je retrograden.

Vidiš....pustila sem ,da me je presenetil on pa se tozadevno ni obotavljal . :\: :O: :V: [COLOR=red]

Samo še malo pa bo bolje.... x:Dx x:Dx x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#17 Orhideja

Orhideja
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 185

Objavljeno: 20. maj 2003, 08:07

Juhuhu!!! x:Dx x:Dx x:Dx

#18 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 21. maj 2003, 22:09

Juhuhu!!! x:Dx  x:Dx  x:Dx

hmmm če pomislim kako sem danes po Celovcu eno trgovino iskala pa se znašla pred njihovo bolnišnico(naklučij ni) bi pa rekla,da se "tam gori" stvari še vedno dogajajo v stilu,ki mi ni ravno na kožo pisan.....

ja trgovina pa je bila pred mojim nosom...le kdo mi jo je tako zagodel...Merkur ne,Luna ne hmmmmm Sonca ni bilo,saj je deževalo xrolleyesx x:Dx morda so bili pa škratje ali vodne vile x:Dx x:Dx

Kdaj si rekla? 4.junij x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx
pa,da vidiva :eek:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#19 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 4. junij 2003, 15:40

v itakiji ne obstaja niti 1 eden astrolg, ostani na tem forumu;9

#20 Alisa

Alisa
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 4. junij 2003, 19:32

:V: Verjetno je ta napoved povezana z današnjim prihodom Saturna v znamenje Raka, ki je en
od treh vodnih znamenj.Ostala dva sta še Škorpijon in Ribi.Mislim pa, da tako zelo v rožicah vse le
ne bo, ker je Saturn "veliki učitelj" in do rožic te pripelje skozi veliko trnja (truda).
x;)x V bodoče pa ti, draga Orhideja, priporočam da astroloških vprašanj ne postavljaš na forumu
Astrologija, ker je ta očitno namenjem le še zbiranju zvezdic za dosego statusa "zaslužnega","stalnega"
ali pa celo "nepogrešljivega" člana, ne pa astrologiji sami.
"Mir prihaja od znotraj.Ne išči ga zunaj." BUDDHA

#21 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 4. junij 2003, 22:05

:V: Verjetno je ta napoved povezana z današnjim prihodom Saturna v znamenje Raka, ki je en
od treh vodnih znamenj.Ostala dva sta še Škorpijon in Ribi.Mislim pa, da tako zelo v rožicah vse le
ne bo, ker je Saturn "veliki učitelj" in do rožic te pripelje skozi veliko trnja (truda).
x;)x V bodoče pa ti, draga Orhideja, priporočam da astroloških vprašanj ne postavljaš na forumu
Astrologija, ker je ta očitno namenjem le še zbiranju zvezdic za dosego statusa "zaslužnega","stalnega"
ali pa celo "nepogrešljivega" člana, ne pa astrologiji sami.

wuauuuu x:Dx


v prepričanju,da rožce odpadejo :ukid:

Tudi mene skušajo prepričati kako čudovite energije se zbirajo nad vodnimi znamenji ..nihče pa ne pove odkod to vedenje ... Saturn je le Saturn..pa če maš v Raku še kakšne "težke" planete pa aspekte da o Uranu v vodnih Ribah ne bi :o|o:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#22 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 5. junij 2003, 07:58

Saj smo že nekaj o saturnu v raku...malo prebrskaj.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#23 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. junij 2003, 08:29

...  x;)x V bodoče pa ti, draga Orhideja, priporočam da astroloških vprašanj ne postavljaš na forumu
Astrologija, ker je ta očitno namenjem le še zbiranju zvezdic za dosego statusa "zaslužnega","stalnega"
ali pa celo "nepogrešljivega" člana, ne pa astrologiji sami.

Do neke mere se strinjam s tabo, Alisa, da je vse prevec brezveznih postov, ki morda res izpadejo kot stepanje objav, vendar je 'status' clana odvisen od njegovega objavljanja v vseh forumih in ne samo v forumu Astrologija.
In ce ima torej ta ali oni clan, (ki ima 1500 objav in je zato "... clan"), katero objavo tudi v Astrologiji, se ti zdi, da to pomeni,, da jih ravno v Astrologiji stepa?

Prav tako ali se bolj kot tebi, Alisa, bi meni pasal kaksen kvalitetnejsi pogovor v tem forumu, vendar sama tega ne podrazumevam zgolj kot vprasanja vseh in nanja predvsem mojih odgovorov (ali odgovorov Jupi ali Vojka ali Rakice ali ...).

Tako te vabim, da pomagas ta forum narediti kvalitetnejsi.

Forum astrologija ima vec kot 10 strani - svetujem ti, da si nastavis 'vse teme' in ne samo 'teme zadnjega meseca', pa bos videla, da smo veliko tega ze predebatirali in bos nedvomno nasla notri kaj kvalitetnejsega kot le zbiranje zvezdic.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#24 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 5. junij 2003, 08:37

Ne vem, kako ste ostali v vodnih znamenjih doživljali včerajšnji dan x?x .
Meni se je zdel prav težak, čeprav se ni nč posebnega dogajal. Neki mi niha energija in tudi danes sm bolj na :xx!:


tale vročina, ufff...


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#25 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 5. junij 2003, 08:39

Te dni čutim,kot da je nekaj v zraku.. zatišje pred viharjem...kdaj bo že končno vihar x?x


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0