Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

šolanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
15 komentarjev na to temo

#1 BIBA1

BIBA1
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 15. maj 2003, 12:41

xrolleyesx Pozdravljeni, kdo mi lahko pove, kje se v astrološki karti vidi, ali bo kdo spremenil oz. prekinil šolanje ali študij in kje če ga bo dokončal oz. nadaljeval. :eek:

#2 BIBA1

BIBA1
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 15. maj 2003, 13:15

xrolleyesx Res, neki smo že debatirali o tem, vendar takrat bolj o tem, ali uran v 9. hiši res nujno pomeni prekinitev ali preusmeritev. Vendar me zanima, kdaj vidiš, ali bo kdo potem končal šolanje ali študij.
In kaj v 3. hiši? kateri planet? x?x xrolleyesx

#3 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 15. maj 2003, 18:36

Direkcije vladarja 3je pa 9te hishe, odvisno koliko je resan (advanced) studij,. Vladar 3je je osnovna shola pa to.
Direktiraj vladarja. Ali pa nekaj tranzitiraj. Ali pa .. se uchi;)

#4 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 15. maj 2003, 18:54

neptun

#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. maj 2003, 21:05

Tudi Neptun, ja.
Zelo velikokrat pa gre za Saturn ali pa za tranzit saturna...
Krivec pa je lahko tudi Uran, ki tvori kaksno opozicijo - iz 3. hise...
Ali varianta - Saturn v 3. v opp. Uran v 9. (*to imam tudi jaz).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 16. maj 2003, 10:18

Hihi,
pa merkur v 3.hiši, opp. neptuuuun...??!!!
sure 9.hiša....
good enough to be some kind of healing teacher........

#7 BIBA1

BIBA1
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 16. maj 2003, 10:34

xrolleyesx No, ja jaz sem res v teh zadevah začetnica. Očitno je 3. hiša nižje šolanje, osnovna šola in mogoče srednja.
No,in če je uran v 9.hiši v Škorpijonu, uran je v kvadratu z asc, v
opoziciji s Kironom in v trigonu s sev.mesečnim vozlom. Kaj to pomeni?
x?x xrolleyesx
:eek: Nekateri pravijo, da če je v 9. hiši Jupiter, da sigurno končaš študij? x?x

#8 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 16. maj 2003, 11:23

BIBA pogled na natalno karte ne zadostuje. Pri morebitni prekinitvi pogleda trenutno stanje planetov (temu parvimo transite), ki potujejo preko devete hiše (višja izobrazba) skupaj z tretjo hišo (ki pokaže način učenja). Vse povezave (aspekte) iz teh hiš na druga področja (hiše in planetov) opisuje morebitne trenutne težave. posebno ob prisotnosti Saturna (ki ga pa sedaj nemoreš imeti tam), (glej izjavo Marse) drugače bi bila precej stara.

Sicer pa nevem zakaj si delaš toliko skrbi, ko pa Uran v deveti hiši govori, da si precej vztrajna in da imaš močno voljo, tudi tedaj ko imaš probleme se jih zlahka poprimeš in rešiš. Za raziskovalno delo si vsekakor nadarjena.

#9 BIBA1

BIBA1
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 16. maj 2003, 12:02

xrolleyesx hVALA TI jUPI, JAZ IMAM RES ŽE NEKAJ LET ZA SEBOJ, NISEM VEČ ROSNO MLADA, TODA POČUTIM SE PA. NO, TA SKRB NI ZAME, KER SEM JAZ KONČALA ŠTUDIJ, IN IMAM RAVNOTAKO URAN V 9. HIŠI IN TUDI JUPITER TER LUNO.
GRE SE ZA NEKO MLAJŠO OSEBO, KI ME TO SPRAŠUJE.
ZATO SEM TAKO TEČNA, HVALA! x:)x

#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. maj 2003, 14:50

Kje pa je moj odgovor?
Ne stekam... saj sem vceraj odgovorila Bobnarju... Ma, zdaj pa pozabila, kaj je bilo...

Bobnar, tole - dvojno delo, nekaj dodatnega, povezanega s potovanji (a njverjetneje na manjse razdalje)..
MOrda tudi kaksno izpopolnjevanje v studiju ali kaj podobnega...
'Gibljivo napredovanje'... x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. maj 2003, 14:56

p.s.
Strinjam se tudi z Jupi, da so veckrat boljsi pokazatelji tranziti, vseeno pa menim, da je ze v natalni karti lahko to razbrati, ce gre recimo za VEC teh predpostavk.

Primer: neptun je v skorpijonu (kot ga imajo vsi iz tvoje generacije)... tam pise: imate blazno intuicijo.

No, in ce bo to to, ne bo dovolj, da bi temu pripisovali poseben pomen.
Ce pa boste imeli se Luno v Raku in v 4. hisi in Uran v 8., 9. 12. in Luno ali Neptun v 8. ali 12. in se kaj - Potem pa je ze VELIKA VERJETNOST, da boste res imeli 'blazno intuicijo'.
Ipd.

Tako je tudi tule.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. maj 2003, 15:51

OOO, Marsa, long time no see x:)x  :palec:

Ma ja, tale dvojnost me itak spremlja stalno (faks + muzika, pa še kak biznis poleg...) , samo jaz bi pa zdaj počasi rad tut kaj konkretnega od tega imel!!! :o|o:

Hmm, tale jupiter bolj za okras tam gori... :inocent:

Bobnar - x:Xx :palec:
Res. x:)x

Ehh, ne bluzi, kaj prehitevas? (Jaz to sprasujem? x:Dx ) - Me/Ma. x;)x
Jupiter je tudi rast... se pravi mora rasti, ne se kar zgoditi.

Ljudje jupirtu pripisujejo nekaksno 'sreco', ker so to nekje prebrali. Vendar kaj pa zdaj? Kaj s tem? x:)x
Mislis, da ce imas jupiter tamle, da pa nic ni treba delat, se matrat... Enako je, le da bo tvoja pot drugacna in da bo drugacen tudi nacin tvojega delovanja.

Npr. da se moras razsiriti - odpreti navzven, se povezati (ni nujno, vendar morda tudi) s tujino... ipd.
Se tezko prilagodis, a saj je kul - ze najdes (TO pa ti res 'mogoca' potem tale Jupiter) pravi svoj stos.

Ma - Jupiter al kwa... pol pa jamra... x;)x
(kaj pa naj jaz recem, ko nimam enega pozitivca okoli osi, same xNNx) :eek:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. maj 2003, 15:54

x:Dx x:Dx
... tistile 'Res.' - ni misljeno, res, jupiter je gori za okras, pac pa, res, long time no see... x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#14 artem

artem
  • D član
  • Št. objav: 625

Objavljeno: 17. maj 2003, 14:34

oprosti, ne vem, kje se to vidi x:)x
www.rael.org

#15 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 29. maj 2003, 13:15

x;)x Treba je pogledat kako imaš jupitra natalno aspektiranega. Na dolgi rok men jupiter ne prinese nič kej posebno dobrega, razen odvečnih kg, hvala bogu, da pa je natalno v opoziciji s saturnom in ga ta bremza.
Sem pa že videla natalno karto človeka, ki je pričakoval dediščino od jupitra pa je odšel sam na dolgo potovanje, kar jupiter tudi pomeni. To potovanje je bila smrt. Verjetno je bila lepa?

#16 BIBA1

BIBA1
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 29. maj 2003, 19:23

xrolleyesx No Lunca, kaj pa če je Jupiter v 8. hiši v Tehtnici in v konjunkciji z Merkurjem v Tehtnici, in Mars (devica) polkvadrat Jupiter, (Tehtnica), to je v natalni karti, vezano je pa na moje še prvo vprašanje: Lep večer x?x xrolleyesx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0