Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Dinamika in kompatibilnost partnerstva


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 2 x ocenjeno
1343 komentarjev na to temo

#1301 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 13. avgust 2009, 14:44

te številke sploh ne štimajo (njegove), ker je bil nesporazum glede letnice rojstva.
katere številke sploh ima? 10. 9. 1985 (to je pravi datum).



Njegova KI števila so (po datumu, ki si ga napisala sedaj): 6 7 4


lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1302 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 18. avgust 2009, 07:46

in kako se ujemajo najina števila? 8 in 5 vem, da podpirata 6 in 7. pa drugače, kombinacija vsega? x:)x

Lp, Maja

#1303 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 23. avgust 2009, 23:12

in kako se ujemajo najina števila? 8 in 5 vem, da podpirata 6 in 7. pa drugače, kombinacija vsega? x:)x

Lp, Maja



Živijo Maja

Kako bi bilo, ko bi mi vedno napisala vsa števila?
In, ko bi se enkrat bolj pogovorila o teh stvareh, namesto, da ti pišem odgovore za potencialne partnerje.

Kako bi bilo, ko bi si prisluhnila. Prisluhnila svojemu srcu in izrazila tisto, kar čutiš?


On 6 7 4
ti 8 5 8

Ni ravno dobra kombinacija.
Tvoja energija podpira njegovo. Privlačnosti ni nevem kakšne
življenjski smeri sta različni

Seveda je ljubezen dobro živeti. Intima vama da moč. Pa je to dovolj?

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1304 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 12. oktober 2009, 20:34

Pozdravljeni, Vojko!

Odkril sem te strani in forum me je pozitivno presenetil.

Tudi meni se je zgodili, da sem naletel na problem, ki ga sam ne znam rešiti in mi je vsako mnenje dobrodošlo.

S punco sva skupaj že kar nekaj časa (šteje se že v letih), tako da je veza bila zares resna. Nedavno nazaj je prišlo do problemov s tretjo osebo iz njene strani. Imam jo zares rad in znam stvari oprostiti in iti naprej z njo, vendar je problem na njej, ker ne ve čist točno, kaj želi (mene ali njega).

Je možnost (želim si to), da greva skupaj naprej? Ali je bolje glede na številke osebnosti, da iščeva vsak svojo pot? Bi bila z njim, ki ji zdaj piha na dušo, bolj srečna?

Moje številke po vaših izračunih so 656 in njene 216. Njegove (3.oseba) so 775.

Sem v veliki dilemi, za to Vas vljudno prosim za odgovor.

Hvala za pomoč (mnenje, znanje).


Lp, obupani



Lepo pozdravljeni Pnce


Se opravičujem za tale post, ki ga nekako nisem časovno zadel.
Upam, da je odgovor še vedno relevanten, čeprav na prvo oko izgleda, da je med njima velika strast in, da se bolj nagiba k njemu.
Vsekakor se bo odločila v naslednjem letu, če se še ni avgusta letos!
Pa pojdiva pogledat, kaj ti lahko povem.


Pnce.

Ko imaš ti težave s tem, da imaš rad žensko, ki jo vleče stran - čigava težava je to?

Sam menim, da je tvoja.
S kom bi bila bolj srečna - tega ne vem.

Pa poglejva energije:

Ti : 6 5 6
ona 2 1 6

on 7 7 5

Letos ji je on bolj zanimiv od tebe, vendar pa se najbrž zaveda, da ji ti nudiš večjo stabilnost kot on.

Kajti to, da bi odšla z njim bi bilo dobro le kratkoročno, da bi lahko ugotovila, da si ti tisti, s katerim bo njeno življenje boljše, vendar ji on trenutno zna naslikati prihodnost lepšo; intimnost je bolj vroča kot s teboj, vendar pa običajno takšni ljudje kot je on nimajo toliko stabilnosti kot ti.

Pa se ne zanašaj le na to. Ko bi ti sebe bolj prijel v roke in se naučil obvladovati svoj jezik tako, da bi povedal več, ko si tiho in povedal manj, ko se ti jezik razveže, bosta z njo kar naenkrat lahko živela boljše. To pa lahko narediš tako, da se očistiš strahov, da končaš s tvojim ljubosumjem (to je strah pred izgubo).

Predvsem se zavedaj sebe. In prisluhni sebi! Ali si močnejši, ko si obupan? Si takrat bolj vesel?
In kakšne ljudi imamo rajši: težke, zagrenjene, kisle ali vesele, humorne?

Pamet v roke in prični delati na sebi. Kajti, ko boš svoje strahove rešil, boš močnejši in lepši za vse ljudi in predvsem zase.


Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1305 mi2

mi2
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 41

Objavljeno: 12. oktober 2009, 23:42

Hej, ElNinjo - Viharnik

Ja, zanimivo je kako razmišljaš. Všeč mi je, da si se razpisal, vendar pa ne kanim razpravljati - delati analize za primere, kjer ne poveš, v kakšni zvezi si z njimi. Torej ne bom se zavestno lotil analize tretjih ljudi (razen, če so javne osebe), kjer ne bo izražena povezava s temi ljudmi. Torej odpadejo nadaljnje analize, ki sledijo iz Heleninega post-a.

Seveda je DZK - numerologija. Ampak ni kabalistična, zatorej metod ni dopustno mešati - razen pri rezultatih.

Pa ni problema, ti bom na tvoja vprašanja odgovoril drugače.

El Nino 7 6 6
T1 - 7 7 5
T2 - 7 6 6

Pri konkretnem primeru bi bilo dobro, da bi vedel, ali je to res trikotnik - kot ga jaz razumem - torej, da veste vsi eden za drugega, ali pa ti hodiš mali tu - malo tam in tretjič zopet kam drugam.....!?

Vsi ste si zelo blizu. S T1 sta si skoraj kot brata (ali brat in sestra). Seveda, če je spol tu drugačen, je tu moment privlačnosti. Skupaj pa sta najbrž prišla ravno zato, ker sta si tako podobna.

Z osebo T2 se razumeš zato, ker je tvoj KI-jevski dvojček. Praktično tako kot bi bila tvoja (več kot) sestra.

Sicer pa ti povem. Skoraj nobene šanse ni, da bi katerakoli od teh možnih zvez držala dalj časa - razen kot možnost prijateljstva ali pa ljubimkanja - pa še tu je možnost zelo majhna, posebej pri tistih osebkih, ki bodo osebno zrasli. Večja možnost torej obstaja pri tistih, ki se bi "prilepili" na sliko nekega trenutka in si romantično želeli doživljati tisto, kar so doživeli takrat.

Posebej je težko, da bi skupaj dobro shajali osebi T1 in T2, ti pa lahko še nekaj časa solidno shajaš z osebo T2 - vse dokler ne odrasteš. Takrat bo tudi te zveze (če je ljubezenska), konec. Saj kot kaže ste še vsi (tako ali drugače) v okrilju svojih staršev (to sodim po tipu vaše zveze, ne po starosti).

***************************

Toliko o trikotniku. Kar zadeva tretje številke pa je algoritem povsem drugačen kot si predstavljaš in ga je težko predstaviti tukaj.

In zadeva ni tako preprosta - je sestavljena iz veliko več parametrov kot se jih vidi na prvi pogled. Namreč okrog vsakega števila je še 8 drugih števil in iz vseh skupaj potem sklepamo na lastnosti trenutka ali osebe, ker pa je potrebno vse skupaj postaviti še v čas, je teh parametrov toliko več.
Res pa je, da običajno osebe ne postavljamo v čas bolj širok kot je devetletje. Torej, pri vsakem človeku je dobro vedeti njegove 3 številke - s tem je jasnih tudi 8 drugih okrog vsake in nato še položaj iz koledarja:
- devetletje
- leto
- mesec

Seveda je tu lahko tudi dan, vendar se izkaže, da dan za generalne življenjske lastnosti ni toliko pomemben (tu sprejemam ugovore) in seveda se da določati tudi uro.
Vendar sam tega ne uporabljam, saj gledam na Astrologijo kot na metodo, s katero si lahko ozaljšam življenje in s katero lahko hitreje odkrivam samega sebe - in s tem cel svet.

Prvo število - notranji jaz - srce
drugo število - zunanji, družbeni jaz, mladostni jaz (do 18. leta ali do samostojnosti), tudi stresni jaz
tretje število - energetski jaz in tudi življenjska pot - smer, kamor se oseba želi razvijati


Pa pa, Vojko


mi2

#1306 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 13. oktober 2009, 00:21

Hojla


Pozdrav mi2

Uf, očitno se je nekaj posebnega zgodilo v nekem umu!
tole je precej staro. Kar nekaj vode je že preteklo vmes.

Mi lahko pomagaš za kaj gre natančno?


Lep in prijazen pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1307 mi2

mi2
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 41

Objavljeno: 13. oktober 2009, 00:32

:C: SUPER,HVALA. x:)x

NEVERJETNO AMPAK DRAGI VOJKO,TVOJE PISMO,KI JE KOT IZSTRELJENO PADLO K MENI JE POTEM ŠE HITREJE SKOČILO VEN.ČUDNO.

NO ,VSEENO ,ŠE ENKRAT HVALA,IZREDEN SI.NE VEM PA ZAKAJ SI MI DOLOČIL MOŠKI SPOL.MISLIM ,DA SEM ŽE TEŽKO BOLJ ŽENSKA.
mi2

#1308 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 13. oktober 2009, 00:40

:C: SUPER,HVALA. x:)x

NEVERJETNO AMPAK DRAGI VOJKO,TVOJE PISMO,KI JE KOT IZSTRELJENO PADLO K MENI JE POTEM ŠE HITREJE SKOČILO VEN.ČUDNO.

NO ,VSEENO ,ŠE ENKRAT HVALA,IZREDEN SI.NE VEM PA ZAKAJ SI MI DOLOČIL MOŠKI SPOL.MISLIM ,DA SEM ŽE TEŽKO BOLJ ŽENSKA.



Pozdraljena mi2

Iz besedila nisem razbral spola.

V mojem pisanju pa sem bil posebej pozoren,
da sem pisal tako, da spola ni videti (vsaj sam tega ne vidim).

Tako bi morda bilo dobro, da pomisliš, kaj v tebi je povzročilo,

da v sebi čutiš kot, da sem o tebi pisal kot o moškem?

(razen, če si čutila, da sem razmišljal o kolegu z nickom El Nino!)

Sicer pa: Če mi zaupaš tvoj rojstni dan, ti povem, ali bi res lahko bila bolj
ženska ali ne?


Lep pozdrav, in lahko noč


Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1309 sunny girl

sunny girl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 143

Objavljeno: 24. november 2009, 16:07

Zdravo,

mene tudi zanima partnerstvo, trenutno je vse super, zanima me dolgoročno, sva si zelo podobna in v določenih stvareh zelo različna :)
jaz 21.08.1978 (4 2 , tretje pa ne znam izračunat)
on 17.11.1977 (5 2)

hvala x:Ix

#1310 kamikaze

kamikaze
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 205

Objavljeno: 25. november 2009, 15:42

Oj....

Tudi jaz bi vprašal glede ujemanja.

Namreč, čeprav sem zdaj že dve leti in pol z osebo 2-8-8 (upam da sem prav dojel tabele, datum je 11.05.1989), sem še vedno z mislimi včasih pri prejšnji, ki sem jo sam zapustil... Je 8-2-2 (21.02.1983, zanimivo da ima ravno zasukane cifre kot zdajšnja...), informativno pa me zanima, kaj na to pravi Ki. Moje številke so 2-7-9 (11.06.1980).
cosmic dancer

#1311 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 26. november 2009, 12:42

Zdravo,

mene tudi zanima partnerstvo, trenutno je vse super, zanima me dolgoročno, sva si zelo podobna in v določenih stvareh zelo različna :)
jaz 21.08.1978 (4 2 , tretje pa ne znam izračunat)
on 17.11.1977 (5 2)

hvala x:Ix


Živijo sunny girl

Oh, kako lepo.

Zelo rad pišem tistim, ki se najdejo in ste 'ta pravi' tudi dolgoročno. In to je pri vaju res.

On 5 2 8
Ti 4 2 7

Poglej. Velika notranja privlačnost, ki lahko traja vse življenje je eden od glavnih parametrov.
Poleg tega ti povem, da imata dobro tudi komunikacijo. (lahko pa jo še izboljšata in dobro bi bilo tako).
Vajini življenjski cilji so precej različni in komunikacija vama bo pomagala, da jih laže uskladita.
Posebej zate je to pomembno, saj načelno njegovi cilji podpirajo tvoje, čeprav se ti morda to ne zdi resnično.

Uživajta.

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1312 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 26. november 2009, 13:02

Oj....

Tudi jaz bi vprašal glede ujemanja.

Namreč, čeprav sem zdaj že dve leti in pol z osebo 2-8-8 (upam da sem prav dojel tabele, datum je 11.05.1989), sem še vedno z mislimi včasih pri prejšnji, ki sem jo sam zapustil... Je 8-2-2 (21.02.1983, zanimivo da ima ravno zasukane cifre kot zdajšnja...), informativno pa me zanima, kaj na to pravi Ki. Moje številke so 2-7-9 (11.06.1980).


Lepo pozdravljen, kamikaze

(ali ne bi razmislil o zamenjavi nicka? (Če ne veš čemu, pridi na delavnico to soboto 28. 11.)

Kar zadeva kompatibilnosti pa takole:

ti 2-7-9
ona 2-8-8
prej 8-2-2


Glej. Pri sebi razčisti s prejšnjo. Če se je tudi ona odločila, te ne vzame nazaj. (možnost obstaja, ker si jo zapustil ti).
Dokler jo boš imel v mislih, ne boš mogel dobro živeti s temi, ki so tukaj in sedaj. (vidiš, tudi to je - s čemer se ukvarjamo pri Coachingu!)

Kar zadeva sedanje kompatibilnosti: Hja. Preveč sta si enaka v vajini notranjosti in tu so lahko izzivi kako dobro preživeti skupaj.
Komentar te zveze bom tukaj izpustil, ker bi se lahko zgodilo, da bi ti ne napisal odgovora v tvojem jeziku. Lahko me pa pokličeš, ali ne?

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1313 sunny girl

sunny girl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 143

Objavljeno: 26. november 2009, 14:47

Vojko hvala :) si potrdil moje občutke :inlove:

komunikacija je res dobra, se zavedava njenega pomena in delava na tem, da jo vsak dan izboljšujeva.. To glede ciljev pa res morava obdelat, se še nisva lotila tega poglavja :)

Hvala x:)x

#1314 kamikaze

kamikaze
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 205

Objavljeno: 26. november 2009, 22:11

Hmmmm............

Zakaj pa naj bi zamenjal nick, a je preveč destruktiven? x;)x

Osebno smatram vse za občasno potrebno - tudi rušenje in uničenje starega....

Mogoče pa je moji izbiri nicka botrovalo to, da sem bolj kolerik kot kaj drugega :eek:

Bom poskusil kaj ukrenit. Dejansko je res to, da moram pri sebi razčistit, sej moje misli ne bojo nobenega drugega vznemirjale kot mene x:Dx

To bivšo sem pa ravno danes videl po nekaj mesecih....še vedno sva dobra prijatelja in mislim, da je še vedno možno, da bi bila skupaj, če bi sam dal znak za to.... xrolleyesx

Delavnica bo pa še počakala....trenutno nimam ne sredstev ne dovolj prepričanja, da bi se je udeležil x:)x
cosmic dancer

#1315 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 26. november 2009, 23:27

Vojko hvala :) si potrdil moje občutke :inlove:

komunikacija je res dobra, se zavedava njenega pomena in delava na tem, da jo vsak dan izboljšujeva.. To glede ciljev pa res morava obdelat, se še nisva lotila tega poglavja :)

Hvala x:)x



Kar sunny girl, kar takoj

Vsaka stvar je cilj - tvoj ali njegov.
Vsakič, ko se pogovarjata o pospravljanju ali preživetju vikenda. Vsaka stvar, ki bi jo mi radi dosegli je cilj.
In kadar jo želimo doseči, je najboljše, da se je lotimo (tudi, ko je to pomivanje posode.)
Vse, kar imamo pravico storiti je to, da prosimo za pomoč. Če pristanejo nam pomagajo, če ne - najbrž nismo preveč pametni,
če nismo več dobre volje. Drugi že pozna svoje cilje.



Lep pozdrav,


pbu, Vojko

Hmmmm............

Zakaj pa naj bi zamenjal nick, a je preveč destruktiven? x;)x

Osebno smatram vse za občasno potrebno - tudi rušenje in uničenje starega....

Mogoče pa je moji izbiri nicka botrovalo to, da sem bolj kolerik kot kaj drugega :eek:

Bom poskusil kaj ukrenit. Dejansko je res to, da moram pri sebi razčistit, sej moje misli ne bojo nobenega drugega vznemirjale kot mene x:Dx

To bivšo sem pa ravno danes videl po nekaj mesecih....še vedno sva dobra prijatelja in mislim, da je še vedno možno, da bi bila skupaj, če bi sam dal znak za to.... xrolleyesx

Delavnica bo pa še počakala....trenutno nimam ne sredstev ne dovolj prepričanja, da bi se je udeležil x:)x



Bog ne daj, da se premakneš ..... :eek:


... življenje teče dalje ...


Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1316 kamikaze

kamikaze
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 205

Objavljeno: 27. november 2009, 22:41

Po tvojem diplomatskem odgovoru nisem dobil nobene brce za to x:Dx
cosmic dancer

#1317 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 28. november 2009, 23:59

Po tvojem diplomatskem odgovoru nisem dobil nobene brce za to x:Dx


Živjo Kamikaze

Kaj se ti ne zdi, da sem ti dovolj jasno povedal svoje mnenje.
Čemu bi skušal biti jasen na drug način?

In čisto fajn je, da imaš na koncu 'režalkota'!

pbu, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1318 kamikaze

kamikaze
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 205

Objavljeno: 30. november 2009, 23:17

Čemu? Ne vem x;)x

Vsekakor si pri prvem odgovoru na moje vprašanje o kompatibilnosti sam napisal, da ne boš komentiral moje zdajšnje zveze, ker 'morda' ne bo v 'mojem jeziku'. Poskusiš lahko, a ne? Razen če imaš kak dober razlog za to. Končno pa se vsi učimo jezika drug od drugega :8):
cosmic dancer

#1319 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 3. december 2009, 14:13

Čemu? Ne vem x;)x

Vsekakor si pri prvem odgovoru na moje vprašanje o kompatibilnosti sam napisal, da ne boš komentiral moje zdajšnje zveze, ker 'morda' ne bo v 'mojem jeziku'. Poskusiš lahko, a ne? Razen če imaš kak dober razlog za to. Končno pa se vsi učimo jezika drug od drugega :8):



Hojla Kamikaze

Oja, saj znam komentirati. A le kako naj vem, kako boš to razumel ti.

Tako ti še enkrat sugeriram, da me povprašaš po telefonu. Kajti
gre za to, da želim biti prepričan o tvoji interpretaciji, ker vsakemu kateremu
svetujem želim, da me vsaj razume tako kot mu želim sporočiti, saj se vsak od
nas odloča na osnovi tega, kar vsak od nas dojema.

In veš, Kamikaze, za vsakega človeka, ki me vpraša za nasvet mi je pomembno,
da bi svoje življenjske odločitve naredil čim bolj v skladu s samim seboj
in na ekološki način.

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1320 Infatuation

Infatuation
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 8. februar 2010, 14:52

Pozdravljen Vojko!
(Sem pisala že na ZS, pa ste mi svetovali, naj pišem sem na forum) ....
Torej, zanima me, kakšno je moje ujemanje s fantom, ki ima število 4 9 9 ? Moje število je 3 3 5. Hvala! xrosex

#1321 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 9. februar 2010, 11:24

Pozdravljen Vojko!
(Sem pisala že na ZS, pa ste mi svetovali, naj pišem sem na forum) ....
Torej, zanima me, kakšno je moje ujemanje s fantom, ki ima število 4 9 9 ? Moje število je 3 3 5. Hvala! xrosex




Živijo Infatuation

Seveda. Če želiš brezplačen nasvet, komentar je to tukaj, kjer si s pisanjem lahko (ne veliko, pa vseeno) pomagajo tudi drugi. Če ne drugače, da vsaj pričnejo razmišljati o lastnih zadevah in s tem mnogokrat pridejo do rešitev. In vsak od nas razmišlja na drugačen način in se morda bolj približa nekomu, ki do sedaj ni našel niti vprašanja niti rešitve.

Kajti, ko najdemo pravo vprašanje, je tudi rešitev zelo blizu.
Le pravih vprašanj ni vedno ob pravem času. Ravno pri tem
je Coaching čudovit, kajti Coach se ukvarja s strukturo klientovega delovanja,
klient pa z vsebino svojega življenja. Ko sta v paru, klient dosega svoje lastne cilje
nekajkrat hitreje kot pa sam.

Pa poglejva tvoj primer

fant 4 9 9
ti 3 3 5

Zanimivo je tole partnerstvo. Omogoča ogromno svobodo, ki jo potrebujeta oba. In čeprav ti to svobodo potrebuješ bolj kot on, ti dolgoročno potrebuješ zavetje in dom. Njemu morda ni vedno do tega, vendar si večkrat želi življenje s teboj v malo močnejši povezanosti.

Lahko sta si precej zanimiva, vendar privlačnost sloni predvsem v razliki med spoloma. Rada pa sta skupaj tudi, ker najdeta precej skupnih imenovalcev.

Čeprav se zlahka pogovarjata, pa se ne znata vedno zmeniti tako, da bi zadeve dolgoročno veljale. Pri pogovorih torej nikoli ne predpostavi, da ga razumeš ali, da on razume tebe. Lepo prijazno ga lahko povprašaš: Ali mi prosim poveš, kako si razumel tale najin dogovor.... Ali pa mu rečeš: Ali mi prosim prisluhneš, če sem pravilno razumela to, kar si mi ravnokar povedal....

Takšen način vama utegne olajšati marsikatero urico življenja in vajino partnerstvo narediti bolj prijetno.

Imata različne življenjske cilje, vendar njegovi življenjski cilji podpirajo tvoje. To pomeni, da je dobro, da ga pustiš, da živi svoje življenje, da ga pri tem skušaš razumeti, saj takrat, ko uresničuje svoje življenjske cilje dosega svoje zadovoljstvo, srečo, materialni uspeh in podpira tudi tvoje cilje: partnerstvo, dom, ljubezen....

Tole partnerstvo zahteva kar nekaj 'dela' od obeh.

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1322 veronika6

veronika6
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 15. april 2010, 22:15

Pozdravljen Vojko!

Sicer že nekaj časa ni bilo debate v tej temi, pa bom vseeno poskusila. Odkar sem slišala za 9zvezdni ki sem čisto navdušena, sploh pa nad razlago
kompatibilnosti zvez. Sem pregledala vse, a nisem našla svojega primera. Mi je pa zanimiva razlaga prav življenske poti, saj si v enem odgovoru pisal,
da bi na primer 4 in 1 mogoče lahko našla skupni jezik, v drugem odgovoru pa, da sta si daleč narazen. Verjetno na samo življensko pot vplivata tudi
drugi dve števili. Pa bi te prosila, če mi poveš, kako kaže za daljšo zvezo v mojem primeru x:Ix :

jaz 611
on 234

Že vnaprej hvala za odgovor.

#1323 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 20. april 2010, 21:14

Pozdravljen Vojko!

Sicer že nekaj časa ni bilo debate v tej temi, pa bom vseeno poskusila. Odkar sem slišala za 9zvezdni ki sem čisto navdušena, sploh pa nad razlago
kompatibilnosti zvez. Sem pregledala vse, a nisem našla svojega primera. Mi je pa zanimiva razlaga prav življenske poti, saj si v enem odgovoru pisal,
da bi na primer 4 in 1 mogoče lahko našla skupni jezik, v drugem odgovoru pa, da sta si daleč narazen. Verjetno na samo življensko pot vplivata tudi
drugi dve števili. Pa bi te prosila, če mi poveš, kako kaže za daljšo zvezo v mojem primeru x:Ix :

jaz 611
on 234

Že vnaprej hvala za odgovor.



Lepo pozdravljena Veronika

Hvala ti za vprašanje. Ja, kompatibilnost je izračunati popolnoma lahka stvar, vendar pa so medsebojni odnosi zahtevni za razlago, saj ravno tu pride do izraza komunikacija. Ta je v 'pisni izvedbi' praktično vedno zelo približna, saj ni interaktivnosti. Tako skušam bralce vseh forumov stimulirati, da bi me poklicali in, da se z njimi pogovorim. Kajti v pogovoru lahko najdemo skupni jezik in nato podam poudarke na tiste stvar, ki jih lahko v odnosu poboljšamo.


Upam, da me pokličeš.


Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1324 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 23. maj 2010, 20:08

Vojko, živjo!

Mene pa zanima, kaj bi lahko povedal o naju?

on: 7.11.1981, ljubljana, 2:30
jaz: 2.9.1983, ljubljana, 14:23

hvala, larisa

#1325 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 1. oktober 2010, 10:45

Vojko, živjo!

Mene pa zanima, kaj bi lahko povedal o naju?

on: 7.11.1981, ljubljana, 2:30
jaz: 2.9.1983, ljubljana, 14:23

hvala, larisa


Ja ja, Larisa

Večina bi radi vedeli. Kaj pa je ta večina pripravljena narediti je pa drugo, mar ne?

No, on je rojen na takšen dan, da potrebujem tudi uro rojstva.

BOš napisala?

Lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0