Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nogometni stadion


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
55 komentarjev na to temo

#26 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 9. junij 2003, 09:36

Ali pa kaže le na to, da so ljudje pametni in se zavedajo kako veliko dosti bolj pomembnih zadev je potrebno rešiti z državnim denarjem prej kot pa izgraditi nov stadion........

Ljudje se že zavedajo, da so zadeve, ki so bolj in manj pomembne. Predvsem tisti, ki jim bo v njihov lonček priletel kakšen tolarček, če bodo pri takih stvareh stali pri koritu. :xx!:
Objavljena slika

#27 artem

artem
  • D član
  • Št. objav: 625

Objavljeno: 9. junij 2003, 13:24

Končno se folk prebuja, jeeee x:)x
www.rael.org

#28 artem

artem
  • D član
  • Št. objav: 625

Objavljeno: 9. junij 2003, 13:53

čer ni interesa tolko bolje, smo na hiteo zaključli in prišparali x:)x
www.rael.org

#29 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 9. september 2003, 06:57

Po dobrih izidih naše nogometne reprezentance se je država odločila in zavihala rokave.
Tokrat gre zares, pred nami je nov stadion ...
Objavljena slika

#30 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 9. september 2003, 07:02

:vragec:


upam, de tist kr pod shtadijonom teche, de je drava x:Dx


:vragec: x:)x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#31 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 9. september 2003, 07:06

Tudi jaz mislim, da štadion rabimo, pa se mi niti ne zdi pomembno, kje točno. Če so že dosegli tako dobre rezultate, mislim,da so si aktualni in vsi bodoči nogometaši zaslužili nov štadion, ali pa obnovljenega starega, nima veze.

kam pa frči denar davkoplačevalcev, je pa itak poglavje zase, jaz mislim, da bi kdorkoli, ki se težje preživlja dosti bolj smotrno nalagal naš denar, pa se mi niti ne da kaj dosti reči na to temo, ker je izguba energije in časa.

#32 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 9. september 2003, 07:08

:vragec:


ej jst tole resno....shtadijon v maribor
chist ekonomsko gledano....nej se razvijajo, de naujo skos jamral o neki centralizaciji...
pa she navijachou se bomo u prestolnici znebil x:Dx


:vragec: x:)x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#33 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 9. september 2003, 20:56

Ja soliden stadion v totem MB-ju, še posebej tisti grozeči grafit. :V: :V:
Ja sam ka mali pao s lipe

#34 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 9. september 2003, 21:05

Čuj človek, u MB si. Specialno za žabarske navijače namenjen grafit.

Kaj pa piše za Bežigradom x?x Da imajo jajca to napisat x!x
Ja sam ka mali pao s lipe

#35 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 9. september 2003, 21:29

Tak dvoumen grafit, ki ti da misliti ane. x:Dx .

Kar se tiče pa tiste starine za Bežigradom, tudi nam žabarjem je nerodno in sram zaradi tako poraznega stadiona. Od tistega stadiona je še petsto metrov do mojega doma. Men je še posebej v sramoto, tista podrtija iz ceglov. Lahko je spomenik, ampak prireditve bi pa lahko bile, v boljšem stadionu.

Seveda, najprej zgraditi dober stadion v LJ, šele potem v MB, v CJELU, pa KP. x;)x x:Dx .
Ja sam ka mali pao s lipe

#36 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 9. september 2003, 21:47

Seveda, seveda.

Za Ljudski Vrt pa iz SLO proračuna, ane x:Dx x?x
Ja sam ka mali pao s lipe

#37 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 9. september 2003, 22:37

A res, jaz sem pa mislil da gre to NZS. Saj se stalno pritožujejo, da nimajo finančnih sredstev.

Saj če je to res, potem bi tudi v Ljudskem Vrtu pobirali, če bi bila tam tekma.
Ja sam ka mali pao s lipe

#38 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 9. september 2003, 23:06

Ja seveda......za to pa so tekme v LJ x;)x (seveda gre del denarja v NZS.....tam pa že spet ljudje iz LJ x;)x , poleg tega je tu veliko "spremljajočega" profita, denarja.......prevozi, prenočišča, hoteli, gostinska ponudba, tv-prenosi, reklame itd.itd.)....

Uff jake li ponudbe, ko je to vse financirano od SLO proračuna. Če se bi vse preselilo v MB tudi glavno mesto, bi bili Mariborčani potem zadovoljni. Ne bi bili zato krivi žabarji. Al' so žabarji že po pravilu krivi za vse. x:Dx x:Dx x:Dx. Mi visijo muda zato, je pa res da je vse centralizirano. Samo ne si mislit,da imamo tudi LJ kaj od tega. Saj še parkirat ne morem normalno. Pa pol LJ je prazno, nobeden ne živi v teh stanovanjih, nepremičnine so drage kot pes. Bivši sodelavec iz Žalca, se je ravno zaradi tega pred leti preselil v toti MB, aja pa še žena mu je od tam. Vsaj mislim, da je.
Ja sam ka mali pao s lipe

#39 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 10. september 2003, 07:07

In vsi skupaj imamo itak full velik od tega državnega proračuna. Ko je treba vanj dajati, smo velika družinica, ko se troši se pa ve, kdo je glavni... :xx!:

#40 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 10. september 2003, 12:31

Ljubljana sucks... mislim kar se gužve in parkiranja tiče, sploh vsa večja mesta.. jst sem se full razvadila ko sem zdej izven mesta doma, tak mir, nobene gužve in drena, sam kak traktor me včasih mot... x:Dx x:Dx x:Dx
Ko pridem nekam tko ko je velik pretok ljudi, kar včasih še opazila nisem, se mi je zdelo to vsakdanje,.. kr živčna ratam.. eden se počas miga, drugi se ustavi točno pred tabo, tretji ti pohodi zadaj čevelj, kolesarji, rolarji, stare mame na pločnikih.. aaaaaaaaaaaaaaaa........ In pol kr slabe volje ratam da moram se v tistem drenu pomikat.. Se spomnim kok sem bla slabe volje ko sva šla po mojo obleko na Petkovškovo nabrežje al kaj je že, pol pa proba pol pa časa dost in sva šla po tržnici gor in dol.. joj... tak sprehod.. mislim da mam strah pred množico! Še ena fobija več....
Mushi

#41 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 10. september 2003, 12:38

Kaj pa odstavni za invalide? :inocent:

#42 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 10. september 2003, 17:11

x^x

#43 artem

artem
  • D član
  • Št. objav: 625

Objavljeno: 10. september 2003, 23:33

da, da,... pa še žmigavce in štop luči bi moral imet, da bi bilo manj gižve... x:)x
www.rael.org

#44 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 21. julij 2007, 12:19

:vragec:

nej raj eno ornk hokejsko dvorano zgradijo
fusbal sucks... :xx!: :xx!: :xx!:

zlomk...ejga tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#45 Šaran

Šaran
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 27. julij 2007, 17:01

Štadione naj se gradi v tistih mestih, kjer nogomet nekaj velja. S tem mislim predvsem Maribor in Koper, ki po meni imata, najbolj zvesto publiko. (Koper je celo drugi ligi imel v povprečju več gledalcev na tekmo kot ljubljanska Olimpija v prvi ligi).

#46 aandreja

aandreja
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 088

Objavljeno: 10. avgust 2007, 10:49

Štadione naj se gradi v tistih mestih, kjer nogomet nekaj velja. S tem mislim predvsem Maribor in Koper, ki po meni imata, najbolj zvesto publiko. (Koper je celo drugi ligi imel v povprečju več gledalcev na tekmo kot ljubljanska Olimpija v prvi ligi).

Se strinjam s teboj. V sredo sem bila z mojim pri vijolah(on je predaval o zdravi športni prehrani-povabilo od Pušnika in Zahota) in sem bila kar lepo presenečena kako lep štadion bo.
Sem pa bila na zadnji tekmi Interblok-Celje pa je bilo kar nekaj gledalcev(polna tribuna).
Malo se morajo tu v Ljubljani potrudit, da bo nogomet spet prišel na pravo mesto. :palec:
poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo



http://sl.netlog.com...og/blogid=87933

#47 ŠTRITOF - UPOKOJENEC TVS

ŠTRITOF - UPOKOJENEC TVS
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 181

Objavljeno: 14. avgust 2007, 17:04

Pri violah, misliš, pri navijačih, al pri igralcih?
Če je predaval Violam mišljeno kot navijači pol pa je eht dedec :)



V Sloveniji že imamo nekaj štadionov, ki ustrezajo merilom UEFA.

Štadion v Ljubljani je zato problem MOL.
UPOKOJENEC DOKUMENTARNEGA PROGRAMA TV SLOVENIJA - (031) 827-042

#48 ŠTRITOF - UPOKOJENEC TVS

ŠTRITOF - UPOKOJENEC TVS
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 181

Objavljeno: 14. avgust 2007, 17:15

Kaj je to ŽNJ?
UPOKOJENEC DOKUMENTARNEGA PROGRAMA TV SLOVENIJA - (031) 827-042

#49 ŠTRITOF - UPOKOJENEC TVS

ŠTRITOF - UPOKOJENEC TVS
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 181

Objavljeno: 21. avgust 2007, 17:38

Pravkar sem na Teletekstu prebral, da so se dogovorili o ceni

zemljišča v Stožicah. x:o)x
UPOKOJENEC DOKUMENTARNEGA PROGRAMA TV SLOVENIJA - (031) 827-042

#50 aandreja

aandreja
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 088

Objavljeno: 21. avgust 2007, 17:57

Pri violah, misliš, pri navijačih, al pri igralcih?
Če je predaval Violam mišljeno kot navijači pol pa je eht dedec :)


Mal sem pobrkala z nazivom, predaval je nogometašem, povabljen je bil od trenerja jn še nekoga, a ne vem ali je bil direktor alo tehnični direktor.
poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo



http://sl.netlog.com...og/blogid=87933




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0