Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Devetzvezdni KI - FS Astrologija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 5 x ocenjeno
1517 komentarjev na to temo

#26 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. marec 2003, 01:00

Saj vem... Saj ti pravim, ce si Dvojcek (torej sem si prav zapomnila).
Ja - www - 6. marec (ali sem si to tudi prav zapomnila?)
Cestitke za strani - no, pac tebi.
Skratka - vem, da so strani "ribje"... Objavljena slika


Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#27 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 10. marec 2003, 01:00

quote:
pokowc pravi:

g. Vojko, šeč mi je tvoja stran, jo prebiram in prebiram,ker je zame neki novgaObjavljena slika
P°k0w<




Živ'jo Pokowc

Veš, ne vem, odkod ti Gospod. Objavljena slika
Pa nič hudega - imaš vso pravico, da me imenuješ kakor želiš.
Veseli me, da si šel na mojo spletno stran in upam, da boš odkril kaj dobrega zate.
Hvala za komentar.Objavljena slikaObjavljena slika

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#28 Helena

Helena
  • D član
  • Št. objav: 1 180

Objavljeno: 10. marec 2003, 01:00

quote:
Vojko pravi:

Draga Elena

Tvoje pisanje je lepo darilo meni in spletni strani za 1. obletnico.
Prisrčna hvalaObjavljena slika

Vojko


Objavljena slika Objavljena slika Prosim lepo dragi Vojko! Objavljena slika Objavljena slika

Objavljena slika Le tako naprej! Objavljena slika


Objavljena slika Elena Objavljena slika

Helena


#29 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. marec 2003, 01:00

Vojko - eno vprasanje imam...
Zagotovo se koga zanima...

Ali obstaja nekaksna ekvivalenca 'nasi' oz. zahodni astrologiji?...
Npr. cemu bi bila recimo najbolj podobna Skrlatna oz. vijolicna devetka - mislim cemu v horoskopu, ki ga mi uporabljamo?
Kot vemo, naj bi nekaksen priblizni ekvivalent Ovnu bil v kitajskem horoskopu Zmaj (no, sama se s tem povsem ne strinjam, ampak recimo, da so dolocene skupne lastnosti).
Kaj pa tukaj?
Ali se tu sploh da tako gledati?

V cem je sploh finta barv? Ali je zdaj vsak temnozeleno drevo ali bela voda itd. - ali je lahko se katero drugo in ali ima lahko se katero drugo stevilo poleg 4 - ki jo imam jaz?


Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#30 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 10. marec 2003, 01:00

quote:
Marsa pravi:

Vojko - eno vprasanje imam...
Zagotovo se koga zanima...

Ali obstaja nekaksna ekvivalenca 'nasi' oz. zahodni astrologiji?...
Npr. cemu bi bila recimo najbolj podobna Skrlatna oz. vijolicna devetka - mislim cemu v horoskopu, ki ga mi uporabljamo?
Kot vemo, naj bi nekaksen priblizni ekvivalent Ovnu bil v kitajskem horoskopu Zmaj (no, sama se s tem povsem ne strinjam, ampak recimo, da so dolocene skupne lastnosti).
Kaj pa tukaj?
Ali se tu sploh da tako gledati?

V cem je sploh finta barv? Ali je zdaj vsak temnozeleno drevo ali bela voda itd. - ali je lahko se katero drugo in ali ima lahko se katero drugo stevilo poleg 4 - ki jo imam jaz?
Marsa
Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor



Marsa
Seveda se da napraviti določene ekvivalente.
Ekvivalent osnovnemu številu je približno ascedent v zahodni astrologiji. Drugo število ali podznak je približen ekvivalent osnovnemu znaku v naši astrologiji.

Torej osnovni znak "govori" - nam kaže osnovne oziroma srčne lastnosti - tiste, ki jih ne moremo spremeniti - lahko jih le odkrivamo.

Podznak pa je kazalec na naš družbeni - zunanji jaz, ki hkrati kaže tudi na način komunikacije, ki ga imamamo in kaže, kako se obnašamo v družbi ljudi, ki jih prvič srečamo oziroma, kako se obnašamo v zunanjem svetu med sodelavci, znanci - v javnosti. Podznak nam kaže tudi kakšni smo bili v mladosti oziroma kako se obnašamo ko smo pod stresom.
(seveda zadeve - potem, ko stvari malo preštudiramo niso čisto tako preproste, a za začetek je dovolj)

Uporablja se tudi tretji znak, ki nam kaže energetski jaz oziroma tudi življenjsko smer. Energetski jaz je tisti - kako nas sprejmejo ljudje, ki nas ne poznajo - prvi trenutek (recimo nekje na zabavi, ko srečamo mnogo neznanih ljudi). Ta znak pa je bolj pomemben kot pokazatelj v kateri smeri gremo v življenju (k naravi, k raciu, k pomoči ljudem, javno življenje, politiko itn.) Seveda se to gleda v kombinaciji z lastnostmi prejšnjih dveh znakov.
Življenjska smer se očitno začne kazati po tridesetem letu (večinoma še kasneje). Tu je tudi razlog za mnogo razvez, ko ljudje ugotovimo, da gremo vsak po svoji poti in če komunikacije nismo dovolj dobro razvili (to je pravzaprav edina stvar, ki jo lahko razvijemo), če se nismo dovolj dobro raziskali (če duhovno eden ali drugi ni dovolj razvit), potem ne zmoremo uskladiti naših različnih poti in tu je razhajanje.

Popolnega ekvivalenta znaku iz naše astrologije pravzaprav ni. Jih je pa 6, ki pridejo v poštev za vsak znak. Najbrž bi se lahko našlo kakšno relacijo, če bi naredil kombinacijo osnovnega astrološkega znaka z ascedentom, vendar tega na tem mestu zdajle ne bi delal, je pa zanimiva ideja - za v razmislek - Hvala.

Nikakor ne smemo pozabiti, da je astrologija le sistem, ki nam pomaga pokazati nekaj lastnosti človeka in s katerim lahko vidimo položaj tega človeka v času in prostoru, torej lahko vidim, kdaj so boljši časi za ljubezen za posel, za učenje itn. Nikakor pa ni obratno. Astrološki znak NE določa človeka. Človek je enkraten in neponovljiv.

Astrologija devetzvezdni KI je tista, ki naj bi ljudem pomagala, da bi se ob pravem času odločali za prave stvari in se ne bi dali zmesti situacijam, ki jih srečuje vsak dan. Da je pozoren in buden vsak trenutek in da ve, kam gre, kje so njegovi cilji in kateri je njegov namen.

Barve, imena in številke.

Vsaka od teh stvari ima svojo funkcijo, osnovna funkcija pa je, da je tistemu, ki se ukvarja z analizo po DZKju lažje pri razmišljanju.
Številke so za določanje časa.
Imena in barve, pa za ugotaljanje lastnosti in medsebojnih odnosov energij znotraj človeka in med ljudmi samimi, ter človeka v času in prostoru.

Tako lahko vsakega izmed nas "izpredalčkamo" na najmanj 96 oziroma 128 različnih kategorij, vendar je prednost v tem, da se nam ni potrebno zapomniti vseh, pomembno je le, da poznamo lastnosti posamezne pretvorbe (znaka, elementa) in da razumemo medsebojne relacije med temi pretvorbami. Na ta način lahko ugotovimo vse, kar želimo vedeti o sebi ali o odnosu med dvema človekoma oziroma med katerokoli relacijo med ljudmi in časom in prostorom.

To je tako na hitro. Upam, da sem malo odgovoril.

Prav lep pozdrav

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#31 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. marec 2003, 01:00

Vojko - zaenkrat ti HVALA za tole... Objavljena slika
Tezko kaj vec pokomentiram zdajle, ker moram najprej pozorno prebrati... (bilo pa bi nevljudno, ce ti ne bi napisala odziva, sploh, ker si se tako potrudil). :)
Sem pa takoj nekaj opazila - namrec, da je ravno obrnjeno - osnovni znak oz. Asc...
No, to se mi je recimo takoj poklopilo nekam - ko sem malo sirse pogledala in par primerov 'preverila'.

Ja, saj se mi je zdelo, da se ne bo dalo takole... Zelena barva je zemlja - ipd...
Bom morala malo bolj podrobno si ogledat vse skupaj (ravno prav, kajne? Objavljena slikaObjavljena slika) pa malo posrfat se po tvojem sajtu...

Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#32 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 10. marec 2003, 01:00

quote:
Marsa pravi:

Vojko - zaenkrat ti HVALA za tole... Objavljena slika
Tezko kaj vec pokomentiram zdajle, ker moram najprej pozorno prebrati... (bilo pa bi nevljudno, ce ti ne bi napisala odziva, sploh, ker si se tako potrudil). :)
Sem pa takoj nekaj opazila - namrec, da je ravno obrnjeno - osnovni znak oz. Asc...
No, to se mi je recimo takoj poklopilo nekam - ko sem malo sirse pogledala in par primerov 'preverila'.

Ja, saj se mi je zdelo, da se ne bo dalo takole... Zelena barva je zemlja - ipd...
Bom morala malo bolj podrobno si ogledat vse skupaj (ravno prav, kajne? Objavljena slikaObjavljena slika) pa malo posrfat se po tvojem sajtu...

Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor



Marsa

Astrologij NITI pretvorb (elementov) med seboj ne smemo mešati.
Kot sem povedal so pretvorbe tu kot pripomočki iz katerih lahko sklepamo o tem kakšne lastnosti ima posamezna pretvorba in v kakšnih medsebojnih odnosih so posamezne lastnosti pri človeku.

Na primer: Bela voda 1 - podpira drevesa - ker rabijo vodo za rast. Svetlozeleno drevo je zelo dinamično a hkrati zelo občutljivo, a tudi močno (malo drevo sredi betona razdira beton, lahko ga presadimo a tudi zlahka uničimo, če je predolgo izven zemlje in vode. Odraslo - Temnozeleno drevo je zelo močno, lepo, a ne moremo ga presaditi, nima več velike dinamike, a daje hlad, srka velike količine vode in hranil iz zemlje, zemljo suši in jo požira itn.
Ognja ni brez dreves.
Prst nastane iz pogorelih dreves.
Stisjena zemlja postane kamen - nato kovina.
Na kovini se kondenzira voda.

Torej to so samo pojmi s katerimi si pomagamo. (v osnovi, seveda je zadaj tudi nekaj več)

Imamo pa tudi kontrolno ali uničujočo pot.

Voda v majhnih količinah lahko poveča ogenj, v velikih, ga pogasi.
Drevesa izčrpajo zemljo
Ogenj raztali kovino - s pomočjo ognja jo oblikujemo
Prst popivna vodo
Kovina uniči drevo

lp




Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#33 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. marec 2003, 01:00

Hmmm... zanimivo...
... saj vem, Vojko, jasna stvar... a mi je morda vsec, ko jaz takole lahko malo sprasujem koga...
Pa vcasih rabimo neke ... ne primerjave, morda bolj nekaj, za kar se lahko nekako 'oprimemo', da se lahko nas mind navesi na kaj... na nekaj znanega... da lahko potem sploh prodremo v te prve sobane... ;) ...

Vsec so mi tudi stvari, ki so preproste in smiselne - npr. ta krogotok, ki si zdajle opisal...

Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#34 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 10. marec 2003, 01:00

quote:
Marsa pravi:

Hmmm... zanimivo...
... saj vem, Vojko, jasna stvar... a mi je morda vsec, ko jaz takole lahko malo sprasujem koga...
Pa vcasih rabimo neke ... ne primerjave, morda bolj nekaj, za kar se lahko nekako 'oprimemo', da se lahko nas mind navesi na kaj... na nekaj znanega... da lahko potem sploh prodremo v te prve sobane... ;) ...

Vsec so mi tudi stvari, ki so preproste in smiselne - npr. ta krogotok, ki si zdajle opisal...

Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor


Edino pravilno. Kaj bi človek kar verjel. Treba je izkusiti in preveriti. Kar je dobrega pri DZKju je to, da se začne s preprostim, potem pa je vedno bolj komplicirano in nato spet vedno bolj preprosto.

Pozdrav


Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#35 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 11. marec 2003, 01:00

quote:
Cat pravi:

Ja, Kushijevo knjigo ima doma, sem jo prebrala, želela sem v bistvu kakšen komentar in prakso
lp
Cat





Živ'jo Cat

Izkušnje in praksa. Malo ti lahko pomagam jaz. Piši mi na moj e-naslov, pa se lahko pogovoriva. Z DZK-jem sedaj živim približno sedmo leto. Vsako leto znova sem opazil, da bi bilo dobro, če bi napotke, ki jih dobim iz njega bolj upošteval.



Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#36 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 11. marec 2003, 01:00

Halo Vojko in ostali!
Četudi nisem tako zelo aktivna trenutna na forumu, pa vseeno vsake toliko časa budno prečekiram kaj in kako.. Objavljena slika
Nekaj časa nazaj sem preštudirala to knjigo in si tudi naredila nekakšen razpored za nekaj let naprej kako in kaj.
Sama sem Prst 5. Deloma opis ustreza - edino konstitucija telesa je bolj šibka?! Zelo zanimiva mi je bila teza, o šibkejših meridianih in posledično šibkejših organih - tako naprej sem odkrila taoistične vaje notranjega smehljaja - nimam pojma ali je to na kakršenkoli način povezano ali je samo pri meni posledično tako delovalo.
Malo sem pa tudi pozabila, hm, moram spet malo pregledati omenejno knjigo in tvoje strani...
lp
Cat

#37 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 11. marec 2003, 01:00

quote:
Cat pravi:

Halo Vojko in ostali!
Četudi nisem tako zelo aktivna trenutna na forumu, pa vseeno vsake toliko časa budno prečekiram kaj in kako.. Objavljena slika
Nekaj časa nazaj sem preštudirala to knjigo in si tudi naredila nekakšen razpored za nekaj let naprej kako in kaj.
Sama sem Prst 5. Deloma opis ustreza - edino konstitucija telesa je bolj šibka?! Zelo zanimiva mi je bila teza, o šibkejših meridianih in posledično šibkejših organih - tako naprej sem odkrila taoistične vaje notranjega smehljaja - nimam pojma ali je to na kakršenkoli način povezano ali je samo pri meni posledično tako delovalo.
Malo sem pa tudi pozabila, hm, moram spet malo pregledati omenejno knjigo in tvoje strani...
lp
Cat



Cat

Če se ne strinjaš z opisom petke, bo na moji strani kmalu Razmislek o osnovnem znaku - način izračunavanja za nekatere ženske (ki niso sprejele splošne moške energije, ali pa so se je osvobodile).
Če mi pošlješ tvoje podatke, ti lahko to povem sedaj.

Lep pozdrav

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#38 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 11. marec 2003, 01:00

Oj, kot sem ti ravnokar napisala v mejlu... ja zadel si v polno - moje moške energije, hehe ;)))
lp
CAt

#39 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 12. marec 2003, 01:00

quote:
Cat pravi:

Oj, kot sem ti ravnokar napisala v mejlu... ja zadel si v polno - moje moške energije, hehe ;)))
lp
CAt


Cat

Kot kaže, sva se narobe razumela. Zato še enkrat malo drugače.
Kitajci določajo Feng Shui-devet potujočih zvezd (ki je ekvivalent KIju devetih zvezd - Devetzvezdni KI (DZK)) znake tudi po spolu.
DZK je ena najstarejših astrologij, je pa bila dolgo časa pozabljena, razširila se je na japonsko in Japonci so jo precej dobro dodelali. Tako so ugotovili, da večina žensk v sodobnem svetu prevzame moško en ergijo - ker moški že kar nekaj časa dominirajo v tem svetu - že ob rojstvu. Tako določamo KI-jevske znake po enotnem sistemu. Vendar pa so tu izjeme, ki jih nekaj tudi osebno poznam. Torej - nekatere ženske v sodobnem svetu vseeno obdržijo svojo pravo - žensko energijo - tok energije pri ženski je nasproten kot pri moškem - in te ženske načelno živijo bolj osebno svobodno življenje.
Če vidimo, da KI-jevske lastnosti po osebnih KIjevskih znakih dejansko ne odražajo konkretne osebe, takrat se odločimo, da zanjo pogledamo energije po tabeli za ženske.
In to je tisto, kar sem imel v mislih v prejšnjem prispevku.
Lep pozdrav


Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#40 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 12. marec 2003, 01:00

Objavljena slika Vojko
Objavljena slika hvala, ker nam razkrivaš svet 9-zvezdni Ki
Objavljena slika hvala ti, da si mi osebno naklonil svoj čas in
Objavljena slika mi poslal svoje zvezdne žarke
Objavljena slika Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#41 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 12. marec 2003, 01:00

No, bi kdo opisal razliko med moško in žensko energijo?
Recimo Vojko, praviš da so smeri ženske energije in moške nasprotne.
Ali lahko bolj konkretno razložiš?
Kako je tudi sicer z jin in jangom?
lp
Cat

#42 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 12. marec 2003, 01:00

g.cat; se morda bojish same sebeObjavljena slika
preprosto explodiraj ,ko je treba, takrat si lahko ponosna v moški w, ko pa želiš koga ustrezno zaščititObjavljena slika potem si lahko beybaObjavljena slika
P°k0w<


#43 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 12. marec 2003, 01:00

quote:
Cat pravi:

No, bi kdo opisal razliko med moško in žensko energijo?
Recimo Vojko, praviš da so smeri ženske energije in moške nasprotne.
Ali lahko bolj konkretno razložiš?
Kako je tudi sicer z jin in jangom?
lp
Cat



Ej Cat!

O tem kar sprašuješ so napisane cele knjige in težko je na kratko razložiti zadevo. Pa bom vseeno poskusil na konkretnem primeru.

Obstajata dve glavni definiciji yina in yanga.
V bistvu obe definirata isto, le, da ena govori o stanju,
druga pa o trendu oziroma smeri. Mnogokrat lahko opazimo, da pojma yin in yang uporabljajo v nasprotni smeri, vendar to ni pomembno vse dokler smo konsistentni v vsej uporabi. V literaturi, ki jo uporabljamo je vedno dobro prečitati kako avtor uporablja ta dva pojma, da ne zaidemo na stranpot.
Na tem mestu se bom držal definicije, ki jo je zapisal George Oshawa.
Yin in Yang sta imeni, dani dvema nasprotnima silama v naravi, ki ju orientalna filozofija uporablja za opis osnovnih naravnih sil iz katerih nastane vse ostalo in v katerih je vse tudi izgubljeno in uničeno. Vsaka od teh sil ima pripisane določene lastnosti, lastnosti, ki ostanejo enake celo takrat, ko sta pojma uporabljana v nasprotni smeri.

Nekaj primerov: yin yang
voda ogenj
temno svetlo
nežno, negativno aktivno, pozitivno
hladno toplo
žensko bitje moško bitje


Ko uporabljamo ta dva pojma, moramo vedeti, ali govorimo o stanju ali o trendu- Na primer, ko segrevamo vodo. Voda je yin. Ko jo segrevamo je trend vode yand (ker je vse bolj redka, vse bolj topla in izhlapeva). Ko smo vodo segreli do najvišje možne točke - recimo, da je to para, je para v yang stanju a se hladi, vedno gostejša postaja in je v gibanju proti yin.

Še en primer, da lahko razumemo relativnost yina in yanga:

Recimo da je ravnina - zeeeelo velika:

na tej ravnini je kup zemlje - ta kup je yang proti ravnini
Malo stran je hrib - recimo, da je desetkrat višji od kupa zemlje - ta hrib je yang v primerjavi z ravnino in v primerjavi s kupom prsti.
Kup prsti je yin v primerjavi s hribom.

Poleg kupa prsti je mlaka.
Mlaka je yin v primerjavi z ravnino in kupom prsti in hribom.
Malo stran je globoko jezero - jezero je še bolj yin.
Mlaka je yang v primerjavi z jezerom.

----------
Bo to dovolj Cat? O tem kako energija teče skozi moškega in žensko pa morda enkrat drugič. Velja?

Lep pozdrav






Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#44 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 13. marec 2003, 01:00

G. Pokowc ?!Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika
Se ti morda zdi, da se držim na vajetih, hehe? Objavljena slika
Ja, in hvala Vojko za obširno razlago, vendar me zanima predvsem zadnji stavek, o katerem meniš spregovoriti drugič, hm Objavljena slikaObjavljena slika
Tudi prav.
lp
CAt

#45 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 13. marec 2003, 01:00

Cat
Potem pa vprašaj tako, a ne?

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#46 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 13. marec 2003, 01:00

Aha, Vojko, torej ovinkarim?Objavljena slika
Malo heca, no...
No, če boš dobil kakšno inspiracijo, pa kaj napiši...
Včasih, ko berem kakšne stvari, si jih predstavljam
preveč enostransko in potem ko debatiram s kom ponavadi
dobim bolj razširjen pogled..Objavljena slika

#47 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 13. marec 2003, 01:00

Amerika

Na svoji spletni strani Devetzvezdni KI: http://dzk.gajba.net sem napisal dve napovedi za Slovenijo in Svet. Že tam sem zapisal, da bodo letos politične organizacije, oziroma vse entitete, ki so povezane s politiko, z vojsko, policijo, z diktatom, pokale po šivih. Te vrste entitete so država, vojska itn. Mogoče tukaj le klicaj na Ameriko.


Amerika je energetsko vijolični ogenj 9, v takšni energiji je rojen tudi George Bush mlajši.

Entitete, ki imajo takšno energijo so letos v hiši revolucije - preobrata. Kaj to pomeni? Trdo so zagledani v svoje cilje in gredo vztrajno proti njim, ne glede na to, kakšni so pogoji za delovanje. Nezadovoljstvo z obstoječim stanjem ima pri teh entitetah za posledico delovanje iz nezadovoljstva, ki pride na dan kar naenkrat, nepredvidoma in z veliko energijo - kot na primer vulkan.
Če ima entiteta mehanizem (ali človek razsodnost), da to nezadovoljstvo razmisli, preveri, načrtuje, so akcije, ki sledijo iz tega lahko zelo uspešne, sicer pa s seboj prinesejo hude negativne posledice, ki se poznajo vsaj še naslednjih 9 let.

Ker pa sta tako Amerika kot G.B. mlajši ta mesec v energiji bele vode 1 nosita s seboj veliko količino razdiralne energije, ki pa lahko slabo vpliva tudi nanju (na Busha in Ameriko). Upoštevati je potrebno, da tudi smer gibanja Amerike (proti vzhodu) in Anglije - proti jugovzhodu, za ti dve deželi ni ugodna, lahko se zgodi, da bo imela Velika Britanija še večje posledice (slabe) od te vojne kot pa Amerika sama. Vsekakor pa bosta obe deželi doživeli tudi notranje spremembe, s tem, da obstaja velika možnost za VB, da bo začela močno zaostajati z razvojem in da bo tudi njeno gospodarstvo "šlo navzdol" še vse tja do leta 2008.
Amerika pa - Zgodi se ji lahko dvoje. Ali bo zelo uspešna in bo (vsaj kratkoročno) dosegla svoje cilje (njihova vojska, gospodarska moč, zaloge, so velike) in bo naslednje leto blestela - ali pa se bo na področju bližnjega vzhoda zadržala preveč časa - v vsakem primeru, bo naslednje leto vsem na očeh to, ali so ZDA ravnale prav(tako kot deklarirajo) ali pa so njihovi interesi drugje. Vse kar bo ZDA delala v naslednjem letu, ali delajo sedaj, bo postalo vidno - celo napake, ki so jih naredili v preteklih letih bodo odkrite, prav tako pa vidno postane vse, kar so/bodo naredili pozitivnega - torej v letu 2004 se odkrije resnica vojne v Iraku.

Kar predstavljam si, da ima oblast v ZDA tudi svoje astrologe, saj je kazalo, da bodo ZDA napadle Irak že lansko leto, vendar pa bi ob takšnem dejanju prišlo do katastrofalnih posledic za ZDA same in menim, da so počakali prav iz tega razloga.



Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#48 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. marec 2003, 01:00

Vojko, fino, azurno... Hvala. Objavljena slika
Ja - 1000% (*imajo svoje astrologe, to itak, samo redki to obesaajo na veliki zvon).

Vendar pa...
quote:
... Amerika je energetsko vijolični ogenj 9, v takšni energiji je rojen tudi George Bush mlajši. ...

!! Objavljena slika Objavljena slika

Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#49 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 13. marec 2003, 01:00

Ha ha Marsa

Malo DZK podatkov je zato, da si lahko vsak iz foruma prečita kaj na moji strani!



Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#50 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 13. marec 2003, 01:00

Pozor

Kdor se kani letos seliti, ali potovati na velike razdalje za dalj časa mu ponujam možnost, da mi piše in mu povem, kdaj je bolj ugodno.

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0