Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Devetzvezdni KI - FS Astrologija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 5 x ocenjeno
1517 komentarjev na to temo

#1451 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 30. januar 2008, 11:34

zivjo! Sem zelo in cisto nova bralka vasega foruma...prov hudo kako tule vse hitro poteka....Bi pa postavila par vprašanj - upam, da bo to kar pravo mesto - drugače me pa usmerite - vsaka kritika pride prav :)
No kot rečeno vprašanja - ker sem relativno pozno spoznala področje astrologije, sem bila še kako presenečena koliko "podpodročij" ima. Rada bi izvedela kaj sem v ascendentu. Po horoskopu sem devica, rojena sem 19.9.1981 ob 6.35 zjutraj... Hvala za odgovor- po mojem mi bo veliko odkril...

Drugo vprašanje: ali so ki številke enako kot kua numbers? In na kaj vplivajo te številke?
Hvala za odgovore in lep dan še naprej
Roby :)


Lepo pozdravljena, roby

Kar zadeva tvoj ascendent, je boljše, da se obrneš na druge teme na Lunin netu, kjer se ukvarjajo z zahodno astrologijo.

Tvoje KI število je 1 1 5 in je precej redko.

Osnovno KI število je pri moških enako kot KUA število za Feng Shui.
Pri ženskah je drugače. Kajti Feng Shui je načelno uporaben za izbiro ugodnega okolja bivanja za človeka ali drugače rečeno kompatibilnost med prostorom in človekom.

Številke vplivajo na skorajda nič. So le simboli zapisovanja - nomenklature, vplivajo pa na našo predstavo o nečem.

Energija je tista, ki vpliva na nas.


Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1452 Gost_Mačona_*

Gost_Mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 30. januar 2008, 13:08

Vojko ... en čas nazaj sem šla brat letno napoved za 8-ko za iztekajoče se leto. je čisto prav vse. x:)x kot bi bla nekje vmes ... vse gre skozi mene ... staro in novo. pa tik pred zdajci si delam načrte in vizije, kratkoročne, a zanesljive. všeč mi je tako, da se premikam postopoma in zanesljivo ... oz. sem se začela.
pa tudi zadnja mesečna napoved čisto drži. neverjetno. x:)x

hhhmmmm, pa glede na to, da so moje cifre 858, naj berem mesečne in letne predvid za 8-ko, za osnovno število torej? da ni kje za 5-ko.

#1453 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 31. januar 2008, 23:42

Vojko ... en čas nazaj sem šla brat letno napoved za 8-ko za iztekajoče se leto. je čisto prav vse. x:)x kot bi bla nekje vmes ... vse gre skozi mene ... staro in novo. pa tik pred zdajci si delam načrte in vizije, kratkoročne, a zanesljive. všeč mi je tako, da se premikam postopoma in zanesljivo ... oz. sem se začela.
pa tudi zadnja mesečna napoved čisto drži. neverjetno. x:)x

hhhmmmm, pa glede na to, da so moje cifre 858, naj berem mesečne in letne predvid za 8-ko, za osnovno število torej? da ni kje za 5-ko.



Mačona.

Lepa hvala ti za tvoje pričevanje.

Čisto prav bereš.

Sicer pa je vredno upoštevati dejstvo, da opazuješ sama sebe. Morda je dobro 'primešati' tudi poglede drugih na nas. Pa tudi ti pogledi gredo spet skozi naše oči in naša ušesa, da ne govorim skozi naš um....

v 2007 pa je bil glede tvojih številk tako ali tako 'hec' 8 je bila v 2, 2 je bila v 5 in 5 je bila v 8. Ni čudno, da začetnikom ni jasna energija prsti, ko se pa pomešajo že po naravi.

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1454 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 1. februar 2008, 00:15

Vojko ... en čas nazaj sem šla brat letno napoved za 8-ko za iztekajoče se leto. je čisto prav vse. x:)x kot bi bla nekje vmes ... vse gre skozi mene ... staro in novo. pa tik pred zdajci si delam načrte in vizije, kratkoročne, a zanesljive. všeč mi je tako, da se premikam postopoma in zanesljivo ... oz. sem se začela.
pa tudi zadnja mesečna napoved čisto drži. neverjetno. x:)x

hhhmmmm, pa glede na to, da so moje cifre 858, naj berem mesečne in letne predvid za 8-ko, za osnovno število torej? da ni kje za 5-ko.



Mačona.

Sva na podobnem. Tudi pri meni iz starih del nastajajo nova. Bržkone je bilo prej seme, trenutno še ni vzklilo, a bo. Mislim, da podobno doživljaš tudi ti.


Andres

#1455 Gost_Mačona_*

Gost_Mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 10. februar 2008, 12:14

Mačona.

Lepa hvala ti za tvoje pričevanje.

Čisto prav bereš.

Sicer pa je vredno upoštevati dejstvo, da opazuješ sama sebe. Morda je dobro 'primešati' tudi poglede drugih na nas. Pa tudi ti pogledi gredo spet skozi naše oči in naša ušesa, da ne govorim skozi naš um....

v 2007 pa je bil glede tvojih številk tako ali tako 'hec' 8 je bila v 2, 2 je bila v 5 in 5 je bila v 8. Ni čudno, da začetnikom ni jasna energija prsti, ko se pa pomešajo že po naravi.

Lep pozdrav, Vojko

hvala. x;)x

"primešati" po občutku. x;)x

"hec", prevelik hec ...

LP.


Mačona.

Sva na podobnem. Tudi pri meni iz starih del nastajajo nova. Bržkone je bilo prej seme, trenutno še ni vzklilo, a bo. Mislim, da podobno doživljaš tudi ti.
Andres

ojla.

tako nekako. x;)x

srečno. :detelca:

baje je že novi letni predvid. grem brat.

#1456 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 16. marec 2008, 18:29

hvala. x;)x

"primešati" po občutku. x;)x

"hec", prevelik hec ...

LP.
ojla.

tako nekako. x;)x

srečno. :detelca:

baje je že novi letni predvid. grem brat.



Hojla, Vila Sonca

Velikokrat se razveselim tvojih prebliskov!


Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1457 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 16. marec 2008, 18:36

Kako kaj Mačona?? Si se marca dosti denarja otresla? Po potrebnem, po nepotrebnem, ali pa je bila sila, kot nepredvideni stroški? In nenazadnje, delaš kakšen nov posel ta mesec??

Andres

#1458 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 16. marec 2008, 19:41

Kako kaj Mačona?? Si se marca dosti denarja otresla? Po potrebnem, po nepotrebnem, ali pa je bila sila, kot nepredvideni stroški? In nenazadnje, delaš kakšen nov posel ta mesec??

Andres



Pozdravljene "Osmice"

Zdaj še ni sile, Andres

Aprila se osmice pazite, da se izogibbate nepotrebnih nakupov drobnarij.

Vse najprej prespite, pa boste prihranili!


Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1459 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 16. marec 2008, 19:51

Hvala za nasvet Vojko. Meni gre že sedaj kot sem napisal, posebnih stroškov, razen morebiti barve za beljenje stanovanja pa aprila verjetno ne bom imel.

Andres

#1460 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 16. marec 2008, 23:43

Hojla, Vila Sonca

Velikokrat se razveselim tvojih prebliskov!
Lep pozdrav, Vojko

ooooj, hvala. x:Xx

Kako kaj Mačona?? Si se marca dosti denarja otresla? Po potrebnem, po nepotrebnem, ali pa je bila sila, kot nepredvideni stroški? In nenazadnje, delaš kakšen nov posel ta mesec??

Andres

ja, malenkost tudi po nepotrebnem, ker sem se pustila ljudem prepričati (kar se sicer redkokdaj) ... xrolleyesx a v glavnem pač stroški kot vedno, nič ekstra nepričakovanih nujnih izdatkov ... sicer pa kot vedno moram dat vse stran, ker nekak ne znam/morem/nočem met dnarja na računu.
delo nič, pa tud ne bo še en čas, ker nimam energije ... rabim jo predvsem za umsko delo, kar me tud najbolj izpolnjuje ... za fizično pa tak vsak dan sprehodi in joga, pa sem fit. hrana pa slabo. hujšam (ne nalašč). :sori: nimam pravega apetita. sicer se pa čudim, kako da sem 4 leta že popolnoma zdrava ... pa niti ne vlagam kaj ekstra v zdravje .. sicer mi pa tak vse na živce udari. zadnje čase mi je tudi na kožo, a se je lepo izboljšalo, čim sem začela spet bolj verjeti v svoje umske sposobnosti in še v ljubezni se svetlika. :2src:

Aprila se osmice pazite, da se izogibbate nepotrebnih nakupov drobnarij.

Vse najprej prespite, pa boste prihranili!
Lep pozdrav, Vojko

dobro tole vedet.

#1461 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 18. marec 2008, 18:59

Hvala za nasvet Vojko. Meni gre že sedaj kot sem napisal, posebnih stroškov, razen morebiti barve za beljenje stanovanja pa aprila verjetno ne bom imel.

Andres


Andres

Ko mi odgovarjaš, imam občutek, da nisem dobro povedal - zato še enkrat, drugače:


Ko je človek v energiji rdeče kovine 7, ga 'piči' zapravljiva muha in kupuje drobnarije, ki se mu tisti hip zdijo pomembne,

naslednji dan pa mu je žal, ker mu doma le delajo smeti.

In tako se dostikrat dogaja dan za dnem in konec meseca lahko ugotovi, da je potrošil ogromno denarja in nima kaj pokazati in nima kaj narediti in ni nič prihranjenega.....


Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1462 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 18. marec 2008, 19:23

Res je Vojko. Prišlo je do nesporazuma, sicer pa je dobro vedeti tole kar si bolj potanko napisal.

Sam vse stroške, ki so mi marca nastali vidim kot rentabilne, pa naj si gre za materialne stvari ali investicije v prihodnost.

No, morebiti je še bolje, da je bil rahli nesporzum, saj zdaj se tvoj odgovor vidi tudi bolj detaljno.

Andres

#1463 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 14. april 2008, 22:39

Res je Vojko. Prišlo je do nesporazuma, sicer pa je dobro vedeti tole kar si bolj potanko napisal.

Sam vse stroške, ki so mi marca nastali vidim kot rentabilne, pa naj si gre za materialne stvari ali investicije v prihodnost.

No, morebiti je še bolje, da je bil rahli nesporzum, saj zdaj se tvoj odgovor vidi tudi bolj detaljno.

Andres


Lepo pozdravljen, Andres

Hvala ti za tole osebno izkušnjo in tudi za to, da sam skušaš videti stvari tako, da bi jih izpeljal čim boljše.

Lep pozdrav na Islandijo, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1464 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 17. maj 2008, 22:05

Lepo pozdravljeni!

V petek 13. junija prirejam srečanje praktikov KI 9 zvezd in obiskovalcev foruma, ki se zanimajo za KI 9 zvezd

Program je sledeč:

17:00 - 17:45 zbor, klepet

17:45 - 18:00 Kratek sestanek s predlogi za delovanje jeseni

18:00 - 19:XX KI v vsakdanjem življenju;
Ponovitev osnovnih zakonov 5 elementov in toka 9 zvezd skozi Luo Shu,
Kako si pridobimo več življenjske energije: Ho'omana

Predavanje in pogovor trajata najdalj do 20h, nato se odpravimo na čaj, kavico, pivo v dvorec Kodeljevo.

Cena: prostovoljni prispevki.


Vabljeni, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1465 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 26. maj 2008, 11:38

se mi samo zdi ali sem res nekje na hitrico zasledila nekaj o osmicah in težavah s kožo zadnje čase? zadnjega pol leta je katastrofa. :vragec:

#1466 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 2. junij 2008, 23:34

se mi samo zdi ali sem res nekje na hitrico zasledila nekaj o osmicah in težavah s kožo zadnje čase? zadnjega pol leta je katastrofa. :vragec:



Vilasonca

Takoj deluj!

Lahko mi napišeš tvoj rojstni datum in več o tem na OS, da pogledam bolj natančno.


Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1467 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 3. junij 2008, 09:17

4. 9. 1983.

saj bo boljše xrolleyesx

#1468 jade

jade
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 126

Objavljeno: 3. junij 2008, 11:41

Hej, Vojko in Vila sonca
Tudi jaz ( 828) mam zadnje tri mesece nenormalne probleme s kožo, ful neki izpuščaji, takšni in drugačni, tak ad ne vem, kaj naj naredim,
pa spreminjam način življenja, začela sem se rekreirati (tek, kolo), pa na prehrani pazim....upam, da bo kmalu začelo kaj iti na boljše....

#1469 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 13. julij 2008, 21:48

Hej, Vojko in Vila sonca
Tudi jaz ( 828) mam zadnje tri mesece nenormalne probleme s kožo, ful neki izpuščaji, takšni in drugačni, tak ad ne vem, kaj naj naredim,
pa spreminjam način življenja, začela sem se rekreirati (tek, kolo), pa na prehrani pazim....upam, da bo kmalu začelo kaj iti na boljše....



Hoj jade

Upam, da si sedaj že boljše.

In deluj zdravo tudi, ko bodo povsem izginili.


Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1470 fiolica

fiolica
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 19. julij 2008, 01:04

:lol:
Sem prvič na tem forumu
in sem vesela da obstajate. Brala sem vaše komentare in je vse zelo zanimljivo. To je moje prvo pisanje in upam da se bom lahko udeležila večkrat kaj komentirati.
Ugotovila sem da sem rojena v violični energiji 9 in te lepo prosim g. Vojko če mi lako izračunaš številko devetzvezdni KI. 03.11.1955 ponoči sem zagledala taj lepi svet.
Imam veliko vprašanj vseskozi življenje. Nekaj oz. dosti vem o tem in onem dobrem in slabem. Verjamem v dobro in rada bi še kaj naučila o življenski energiji. Kako premagati določene zadeve in biti dovolj močna. Kako mi lahko pomaga 9zvezdni KI skozi življenje.x?x
Lep pozdrav vsem obiskovalcem foruma. xloveyx

#1471 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 13. september 2008, 22:00

:lol:
Sem prvič na tem forumu
in sem vesela da obstajate. Brala sem vaše komentare in je vse zelo zanimljivo. To je moje prvo pisanje in upam da se bom lahko udeležila večkrat kaj komentirati.
Ugotovila sem da sem rojena v violični energiji 9 in te lepo prosim g. Vojko če mi lako izračunaš številko devetzvezdni KI. 03.11.1955 ponoči sem zagledala taj lepi svet.
Imam veliko vprašanj vseskozi življenje. Nekaj oz. dosti vem o tem in onem dobrem in slabem. Verjamem v dobro in rada bi še kaj naučila o življenski energiji. Kako premagati določene zadeve in biti dovolj močna. Kako mi lahko pomaga 9zvezdni KI skozi življenje.x?x
Lep pozdrav vsem obiskovalcem foruma. xloveyx


Lepo pozdravljena fiolica

Poletja je že nekaj časa konec in poletnih počitnic tudi, tako, da se spet malo javim na LNF.

Pa poglejva: 3. november 1955 in KI števila so 9 6 8

Ho, ho ho. Vprašanj je veliko. Kaj meniš, da bo dovolj, da sprašuješ skozi forum?
Moje izkušnje kažejo, da je dobro delovati tudi drugače, da je forum le pomočnik.

Seveda pa si s KI 9 zvezd mnogi pomagamo, da je življenje boljše, da se prilagajamo hitreje,
da laže razumemo ljudi okrog sebe - in s tem sami sebe.

Da laže premagujemo ovire in hitreje in boljše uporabimo prednosti,
ki nam jih daje življenje in še marsikaj.

Škoda, da se nisi udeležila izrednega seminarja poleti.

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1472 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 8. december 2008, 20:27

Devetzvezdni KI - TEČAJ


Je enkrat na mesec v Osnovni Šoli Mirana Jarca
(tam, kjer so bile nekoč mavrične sobote).


Prvi modul se prične 9. decembra ob 18h - tema je 5 PRETVORB,

ali kot bi eni rekli: 5 elementov.

- izračun svojega KI števila
- yin in yang
- katere so te pretvorbe
- kaj predstavljajo
- kakšna je dinamika pretvorbe
- v kakšnem odnosu je ena pretvorba napram drugim
- kako vemo katere lastnosti ima posamezna pretvorba
- katere zvezde so v posamezni pretvorbi
- pa še kaj


Vabljeni, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1473 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 1. april 2009, 12:53

Še več nas je.

V Sloveniji je sedaj 7 novih praktikov Devetzvezdnega KI poleg 30 tistih, ki so tečaje naredili v preteklih letih in sedaj že mostrsko obvladujejo spremljanje energij in njihove vplive na svet in ljudi.

Kajti 28. in 29. marca smo imeli začetni tečaj na Celovški 142 v Ljubljani,
kjer nas Boris ni le gostil v svojih prostorih poleg njegove trgovine Ekovita, temveč nas je pogostil
tudi z eko prigrizki in se sam tudi udeležil tečaja.


Upam, da boš naslednjič, tako kot prav zdajle, z nami tudi ti.


Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1474 kamikaze

kamikaze
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 205

Objavljeno: 28. avgust 2009, 10:00

Mogoče je bilo že tu kdaj omenjeno, pa bi vseeno vprašal - kako se skladata kitajski sistem let, pri katerem se elementi ponavljajo na 10 let, in 9Ki, pri katerem je cikel 9 let? Konkretno me zanima za mojo letnico 1980 - po kitajski verziji je to leto kovine, po 9KI pa zemlje......kje je štos v tem?

Hvala za odgovore x:)x
cosmic dancer

#1475 kamikaze

kamikaze
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 205

Objavljeno: 2. september 2009, 11:38

Najbrž noben pojma nima? Ali pa sem postavil preveč neumno vprašanje? :o|o:
cosmic dancer




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0