Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Opozorila na energijske spremembe


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * - - 1 x ocenjeno
1108 komentarjev na to temo

#1 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 1. junij 2003, 22:21

Vsak mesec se vsaj dvakrat močno spremeni tok energije, ki jo čutimo in ki vpliva na nas. Seveda je vpliv na vsakega drugačen, vendar pa "preklopi" - eden enkrat v začetku meseca in en približno okrog 20. v mesecu na nas vse vpliva tako, da ob spremembi energetskega toka lahko delamo kritične napake, ki nas pripeljejo v kritične situacije.

Najbrž nas je več takšnih, ki bi z veseljem prečitali opis dneva, ali občutek meseca, mogoče vrsto dogodkov katere ste doživeli.

Je bilo kaj posebnega?
Se vam kakšna stvar ponavlja?
Imate občutek veselja ali žalosti, izgube, polnosti dalj časa.


V tej temi lahko napišete vse to, sam pa bom - če bo zanimanja dovolj,
napisal tudi kakšno opozorilo na posebne dneve

Hvala, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#2 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 1. junij 2003, 22:33

Močan prehod energije bo od 5. do 7. junija. V tem času posebej velja, da smo zelo oprezni (ne prestrašeni) v prometu, da ne uživamo alkohola in sploh ne delamo nevarnih aktivnosti.

Potovanja
V mesecu juniju so splošno nevarne smeri potovanja v smeri sever - jug in obratno. Fatalne nesreče bodo pogostejše v centrih mest.
Previdnost ni odveč tudi kadar potujemo proti jugovzhodu.
Posebna pazljivost v prometu velja celo leto za osebe v KI-jevskih znakih 7 in 8, v mesecu juniju pa za osebe v znakih 2 in 3

Požari:
Posebne protipožarna previdnost velja v severovzhodni Sloveniji in pa
če stanujete na severovzhodu mesta, vasi. Pazite tudi na predele hiše ali posestva na severovzhodu, posebej, če imate tam shranjen plin ali druga lahko vnetljiva stredstva.

#3 DUHOVNI ISKALEC

DUHOVNI ISKALEC
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 2. junij 2003, 06:44

:palec: :palec: Bravo Vojko :palec: :palec:

dobro si se spomnil te teme, da nas sproti obveščaš o tokovih energij in možnih posledicah. Upam, da boš komu tudi "prišparal" kakšno neumnost, saj bomo sedaj lahko bili pozorni na možne neprijetne dogodke in se temu primerno tudi ozavestili. x:)x
vse kar delaš, delaj z veseljem in ljubeznijo

#4 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 2. junij 2003, 13:44

:palec:  :palec:  Bravo Vojko  :palec:  :palec:

dobro si se spomnil te teme, da nas sproti obveščaš o tokovih energij in možnih posledicah. Upam, da boš komu tudi "prišparal" kakšno neumnost, saj bomo sedaj lahko bili pozorni na možne neprijetne dogodke in se temu primerno tudi ozavestili.  x:)x

Hoj DI

Ja bom, kolikor bo v moji moči.
Vendar je dobrodošlo, da si vsak ogleda tudi tedensko napoved na lunin.net, ki jo piše Marsa

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#5 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 2. junij 2003, 21:18

Vojko, tudi jaz pozdravljam to temo! :palec: BRAVO!!! x8Dx x:px x:)x

#6 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 2. junij 2003, 22:06

x!x 3. JUNIJ 2003 POZOR ! 3. JUNIJ 2003 x!x

Na ta dan bodite pozorni v prometu.
Če greste v službo v centre mest, pojdite prej.
Zastoji na cestah, predvsem v križiščih
v križiščih, posebej v centrih mest - že posebej v Mariboru
je veliko povečana možnost hujših nesreč in velikih zastojev.

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#7 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 3. junij 2003, 23:37

Energetska situacija za 4. junij 2003

Preklop v energijo bele vode se začne že danes, čeravno je pravi preklop 6. junija.

Danes so možne povečane težave s komunikacijami (elektronskimi) in z električnimi napravami.

Znak

1 - Bodite odprti in budni za čustva in reagiranja ljudi, ne bodite kot bik v trgovin i s porcelanom
2- le poglejte v torbico, če imate vse dokumente, pazita na denar.
3. Karmični dan, imejte odprta ušesa, oči in duha. raje bolj opazujte kot pa se zagovarjajte
4. veliko pozornosti v prometu, kar vsi bi se radi zaleteli v vas
5 - lep dan vam želim
6 . Imejte odprtega duha in ne glejte preveč, kako drugi ne delajo
7 - dinamičen dan.
8. izogibajte se kontakta s kemikalijami in alkoholom
9, Vse samo počasi, kar boste delali hitro, se vem zatakne...


Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#8 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 5. junij 2003, 21:23

POZOR

Prehod v nov energijski mesec iz 5. na 6 junij - in še približno 2 dneva potem.

Ko se energije menjajo, smo ljudje malo zmedeni in manj zbrani, tako se nam lahko zgodijo razne manj prijetne peripetije, na žalost pa tudi hude nesreče z dolgoročnimi posledicami.

Zato je v teh dneh dobro biti spočit in bolj previden kot običajno.
Če se da, 5., 6. in 7 junija ne potujemo, se ogibamo dela z nevarnimi stroji in se
sploh izogibamo nevarnih del in situacij.

6. junij 2003

6. junija 2003 se prične nov KI-jevski mesec, ki je v znaku bele vode 1

Kaj to pomeni: Da je energija vode v tem času šibkejša, ker pa v vsaki situaciji vlada najšibkeši
je to v tem mesecu energija bele vode 1

Vendar je to energija, ki je najbolj nepredvidljiva, ki lahko prevzame lastnosti katerekoli druge
energije. Torej, začel se je živopisan mesec, ki je primeren za duhovni razvoj, za razmislek osebi in svojem položaju na tem svetu in v stvarstvu.




- Večja možnost letalskih nesreč in požarov na severovzhodu, mest, dežel, držav, celin
- povečana možnost političnih škandalov v centrih
- povečana splošna nevarnost v smeri proti jugovzhodu in jugu.
-

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#9 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 8. junij 2003, 00:32

Pozdrav

Danes zgodaj zjutraj mi je uspelo UL, nove napovedi na spletni strani Devetzvezdni KI, sem imel kar nekaj težav s strežnikom. No, zdaj je stvar urejena in napovedi objavljene, Vabljeni.

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#10 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 9. junij 2003, 10:15

kaj pa na sanje, ali tud te energije vplivajo? 6 -7 sem imela spet moraste sanje, zato sprašujem
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#11 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 9. junij 2003, 18:16

kaj pa na sanje, ali tud te energije vplivajo? 6 -7 sem imela spet moraste sanje, zato sprašujem

Hojla Anakonda

Ej, stvarstvo vpliva na vse - saj je vse!

Devetzvezdni KI - je le metoda, s katero si lahko pomagamo, da ugotovimo delček resnice - sicer pa jo moramo tako ali tako dojeti.

Pa na temo?

Sanje so različnih vrst in različnih nivojev, različnih vzrokov in tu nisem ravno strokovnjak.
Morda povprašaš kje drugje. Vem le to, da kadar je človek v hiši 3 in 4, da ima lahko zelo močne vizualizacije in kadar je v 1 in 2 so lahko zelo moraste.

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#12 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 10. junij 2003, 21:54

Hoj Vojko,

al potlej jaz razturam ta mesec,  ker sem slučajno bela voda 1  !? Upam, da se bo to poznalo pri kakšnem poglobljenem študiju in imelo pozitivne vplive na podiplomca.

Ampak tista tvoja napoved za 3. junij:  Namreč ravno tretjega junija sem videla tri nesreče: zjutraj, na poti iz sližbe, pa še popoldne se je zgodil tak crash, da smo pol ure čakali v koloni in potem vozili po vse možnih obvoznicah.  Na žalost si dobro napovedal.

Pa teli prehodi iz meseca v mesec - to, kako slabo jih prenašam, sem že javkala v temi 4. junij za vodne znake.


xsrcx  xsrcx  xsrcx MucaMaca

MucaMaca

Če si res rojena v energiji bele vode, potem ne razturaš ti svoje okolice, ampak ti vesolje kaže kje deluješ dobro in kje ga lomiš - je tvoj karmični mesec!

V tem mesecu - načelno v drugi polovici, boš tudi srečala "starega" znanca, znanko, prijatelja, ljubezen ali nasploh človeka, ki ti je blizu, pa ga nisi videla že zelo zelo dolgo časa. Imela boš kratek trenutek, v katerem se lahko odločiš za srečanje, za pogovor (toplo priporočam) - a če boš ta trenutek izgubila, je izgubljen za vedno. Zato bodi pozorna, izkoristi ta trenutek, saj lahko pomeni kvaliteten dvig tvojega sedanjega življenja, celo naval sreče......

Pazi - res boš imela časa samo nekaj trenutkov. Ne glede na to, da ga potem najdeš čez uro ali dve, naslednji dan, ko se spomniš mojih besed, bo vajin pogovor prazen in nevreden.

Pa pa, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#13 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 11. junij 2003, 21:14

V tem mesecu - načelno v drugi polovici, boš tudi srečala "starega" znanca, znanko, prijatelja, ljubezen ali nasploh človeka, ki ti je blizu, pa ga nisi videla že zelo zelo dolgo časa. Imela boš kratek trenutek, v katerem se lahko odločiš za srečanje, za pogovor (toplo priporočam) - a če boš ta trenutek izgubila, je izgubljen za vedno. Zato bodi pozorna, izkoristi ta trenutek, saj lahko pomeni kvaliteten dvig tvojega sedanjega življenja, celo naval sreče......

Pazi - res boš imela časa samo nekaj trenutkov. Ne glede na to, da ga potem najdeš čez uro ali dve, naslednji dan, ko se spomniš mojih besed, bo vajin pogovor prazen in nevreden.

Pa pa, Vojko

Veš kaj Vojko, pa saj to že ni več res. Odkar si mi tole napisal, kar dežujejo vabila od starih znancev za pijačke & kofetke. :vragec:

A se res ne znajo lepo razporediti čez celo leto? x:Dx

Ker pa imam ravno sedaj zelo veliko dela, pa še študij, hmm, pa res ne morem kar prebivati v kavarni, ali pač??? In sedaj pač večino teh vabil zavrnem. Kako bom pa vedela, katero vabilo je bilo tisto usodno???

Verjetno boš napisal, da ker sem bela voda, bom to enostavno vedla.... xrolleyesx :o|o:


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

Točno MucaMaca

Ker si bela voda 1, to enostavno veš.

Jasno, da niso samo vabila, da je tudi delo, da te vlečejo na vse lepe in čudne konce - in menim, da se odločaš povsem pravilno. Predvsem je pomembno, da si vedno urejena in točna.

Imej se fajn, odpri očke, napni ušesa in se uči - snovi za šolo in snovi za življenje, ko pa boš srečala tistega, RES starega znanca, nekoga, ki ti je RES pri srcu - boš to vedela - če si budna in ŠE ENKRAT - ne da se ponoviti, ni dogovora za zvečer ali jutri. Bolje, da se pogovoriš z njim ali njo takrat, pa čeprav samo 5 minut, Kasneje bo zadeva PRAZNA!!!.

Uživaj svojih pet minut slave!
Zanimivih dogodkov pa bo letos še veliko, brez skrbi.

Vojko

p.s. Pa si pomislila na moč misli, si pomislila morda na to, da je kopica vabil sprožila ravno tvoja misel, tvoja želja o srečanju?

To temo je popravil/a Vojko: 11. junij 2003, 21:35

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#14 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 11. junij 2003, 21:55

Četrtek 12. 6. 2003

Zastoji v križiščih in v centrih mest, vasi.

Nevarne smeti potovanja: SZ - JV in obratno, JZ - SV in obratno.
Na jugovzhodu mest, pokrajin, dežel možne nesreče z ekološkimi posledicami.
Na jugozahodu mest, dežel, pokrajin - možne težave z infrastrukturo - kemijska industrija, letalstvo
Zelo povečana možnost letalskih nesreč na severovzhodu, dežel, držav, celin

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#15 artem

artem
  • D član
  • Št. objav: 625

Objavljeno: 12. junij 2003, 16:19

Oooooo skoraj vse si uganu x:)x
zastoji na cesti-le kje jih ni v Borundiji ali indijkormndiji?
na katerem jugovshodu, katerih mest in pokrajin
ej, letala kar dol padajo---kje? xrolleyesx x:)x
www.rael.org

#16 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 12. junij 2003, 20:41

Oooooo skoraj vse si uganu x:)x
zastoji na cesti-le kje jih ni v Borundiji ali indijkormndiji?
na katerem jugovshodu, katerih mest in pokrajin
ej, letala kar dol padajo---kje? xrolleyesx  x:)x

:palec: Artem

Dobro si to rekel Artem.

Omenil sem le povečane možnosti. S tem, da se to v cestnem prometu dobro opazi. Posebej se vidi letne in mesečne energetske spremembe, čeravno tudi dnevnih ni za zanemarjati, posebej kadar so enake kot letne in mesečne.

Veš, velikokrat sem doživel smešenje in norčevanje iz napovedi - takšnih ali drugačnih. Celo več. Tudi sam sem se leta nazaj norčeval iz podobnih ljudi kot sem jaz, zato takšno reakcijo na svoj način razumem.

Sicer pa je dobro, da letala ne padajo dol, da je čim manj nesreč in čim manj hudih stvari, posebej, če se znamo učiti iz manj tragičnih stvari kot so nesreče in bolezni.

Tako je tvoj prispevek dober doprinos k sprejemanju tega sveta - tudi takšnih napovednikov in astrologov z veliko več znanja kot ga imam sam, saj je dobro, da na vse - na karkoli - gledamo z določeno mero kritičnosti, dvoma, saj nas nekritičnost in vraževerje lahko zapeljejo na slabša pota kot če napovedi, horoskopov, videnj in podobnih stvari sploh ne bi poznali.

To je moj komentar na tvojo sedanjo in najbrž na večino prihodnjih kritik.

Hvala ti, Vojko x:)x

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#17 niky

niky
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 70

Objavljeno: 13. junij 2003, 13:05

VOJKO!!! IZREDNO ZANIMIV SI, VŠEČ MI JE TVOJ PRISTOP... DOŽIVLJANJE ŽIVLJENJA IN SVETA...
RESNIČNO..,. TAKO... NA NEK NAČIN RAZSVETLJEN...

:palec:

NIKY

#18 artem

artem
  • D član
  • Št. objav: 625

Objavljeno: 13. junij 2003, 14:43

Ne verjamem, da je moč napovedat prihodnost, razen če jo misliš sam izpeljat.
Primer: nekomu napoveš da se bo polomi pol ga po stopnicah vržeš.

Verjetno pa lahko napovemo večjo možnost letalskih nesreč v primiru velike gostote prometa in slabega funkcioniranja tehnike in osebja.

Seveda lahko šoferju lažje napovemo, da bo meu prometno nesrečo.

V vsakem slučaju se 50% napovedi vedno uresniči x:)x .

Vojko, si pa velik človek :palec: tvoja pozitivnost lahko reši marsikatero zadevo, le tako naprej. x:Dx
www.rael.org

#19 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. junij 2003, 14:54

Ne verjamem, da je moč napovedat prihodnost, razen če jo misliš sam izpeljat.

Tukajle sem precej tocno napovedala konkretni prihodnji dogodek (tekma Slovenija Spanija lani).
Sicer nisem ugibala rezultata samega, zanimalo me je vzdusje tekme in zmaga- izguba.
Sodim, da nisem zadela samo v 50%...
Menim, da je vzdusje tekme res bilo taksno. In res so izgubili.

*Post 1. junij ob 02:01.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#20 artem

artem
  • D član
  • Št. objav: 625

Objavljeno: 13. junij 2003, 15:02

da, da...........tud slepa kura zrno najde x:)x

Mal zahec pa dost zares mislim, da se prihodnosti ne da napovedat, vse je ugibanje. Ikn ko nekaj rata pol se na tisto opremi in gradimo filozofijo pozabimo pa na 100 stvari, ki nismo uganili x:)x
www.rael.org

#21 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. junij 2003, 15:07

da, da...........tud slepa kura zrno najde x:)x

Mal zahec pa dost zares mislim, da se prihodnosti ne da napovedat, vse je ugibanje. Ikn ko nekaj rata pol se na tisto opremi in gradimo filozofijo pozabimo pa na 100 stvari, ki nismo uganili x:)x

ehh.
sploh nisi sel prebrat tegale...

Ma. Saj te nimam namena prepricevat v nasprotno.
Ampak - skoda, no...
Ceprav se strinjam, da smo seveda mi faktor, ki lahko v najvecji meri vpliva.
Ampak v 'tole' je vsteto tudi to, da potem recimo nismo ta faktor (ali pa vsekakor ne edini). x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#22 artem

artem
  • D član
  • Št. objav: 625

Objavljeno: 13. junij 2003, 15:30

#Napoved za jutrišnjo (2. 6.) .............. minutah. Morda pa celo agresivni momenti (poškodba, celo pretep etc). Marsa #


prebral, skopiral...................hm.................... :palec: le tako naprej.
Verjamem da se da z senzitivnimi metodami občutiti tisto kar se okoli nas in daleč od nas dogaja ta trenutek.Temu lahko rečemo telepatija.
Težko verjamem, da napovemo prihodnost. Kot sem že reku, verjamem da lahko ugibamo kaj bo v prihodnje, to pa še ni napovedovanje.
bay x:)x
www.rael.org

#23 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. junij 2003, 09:02

... Kot sem že reku, verjamem da lahko ugibamo kaj bo v prihodnje, to pa še ni napovedovanje.
bay x:)x

Artem - ze dve leti vsak teden oz. vsak mesec vnaprej 'ugibam', kaj se bo dogajalo.
In temu recem napovedovanje.

Saj je kul, saj stekam, kaj mislis.
Seveda pa ne mores vedet. Ker pac tega ne mores videt - tako jasno tudi verjet ne mores v to.
Zdi se ti nepojmljivo.

Meni pa ne - eno leto sem (s totalnim fidbekom) delala na tel. liniji 090 - kar pomeni, da sem recimo dnevno obdelovala tudi po vec 10 ljudi - marsikdo je na svoje stroske (!!!) klical nazaj, da bi potrdil mojo napoved.
Vsega tegale si ne bi upala zgolj 'ugibati'.

Ker imam torej izkusnje in tak fidbek, vem, da to seveda dela.
Tako tisto (tista tekma Slo_Spa) seveda ni bil edini primer - samo je slo za konkretni doticni dogodek, za katerega me je picilo, da se lotim napovedi - sicer podobnih konkretnih dogodkov, katerih izhod bomo videli ze cez dan, ne napovedujem, ker ga bomo itak tako kmalu videli. Tisto pa je bilo tako: no, pa dajmo, da vidimo... in se mi je se tisocic potrdilo...

Ali res mislis, da bi 8. januarja 2000 lahko 'uganila', da bo 10. septembra (v resnici pa sem se zmotila - za en dan) se zgodilo nekaj groznega... ne spomnim se tocno, kaj sem napisala, a se je zelo poklopilo.
Napisala sem v letni napovedi za mesece. Januarja. Kaj se bo dogajalo januarja, februarja, marca....., septembra...

Skratka - kako lahko recemo, da nekaj ne dela, ce imamo ful dokazov - ne more biti vsak od tolikih zgolj nakljucno ugibanje...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#24 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. junij 2003, 09:21

p.s. Da ne govorimo o srebrni kolajni Brigite Bukovec, kjer sem napovedala celo fotofinish!
Ugibanje?

Skratka - jasno, da se da pokukat 'v prihodnost' - ceprav imas na nek nacin prav - ne gre za prihodnost - gre za 'obsvetove' - prihodnost pa zato, ker cas dozivljamo linearno... No, vsaj vecina...
Ce pa ga lahko dozivljas krozno oz. spiralno, kot jaz, pa lahko kukas notri in onstran... x;)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#25 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 14. junij 2003, 20:47

p.s. Da ne govorimo o srebrni kolajni Brigite Bukovec, kjer sem napovedala celo fotofinish!
Ugibanje?

Skratka - jasno, da se da pokukat 'v prihodnost' - ceprav imas na nek nacin prav - ne gre za prihodnost - gre za 'obsvetove' - prihodnost pa zato, ker cas dozivljamo linearno... No, vsaj vecina...
Ce pa ga lahko dozivljas krozno oz. spiralno, kot jaz, pa lahko kukas notri in onstran...  x;)x  :palec:

:palec:

Hvala, krasno Marsa. Zelo lepo si povedala Artemu.

Artem. Vabim te, da spremljaš napovedi na spletni strani http://www.9zvezd.com, kjer bo kmalu objavljen tudi arhiv napovedi za nazaj. Čez čas - če boš prečital še kakšen komentar - boš prav gotovo dojel v kakšnem smislu pišem napovedi.

Ne upam si napovedovati na tak način kot Marsa. Kot zanimivost pa te vabim, da si ogledaš komentar - .
Slovenija v letu 2003 - skozi očala 9 zvezdnega KI-ja. Vem, da ni tako ekzakten, da bi napovedoval točne dogodke - tega si takole javno še ne upam, lahko pa ti povem, da so me klicali tudi novinarji - kako lahko to vem in ali je bil komentar res napisan in objavljen 3. februarja letos... Pa sem rekel, da naj si pogledajo naslednjo napoved 4. februarja 2004!
Posebej rizične so ravno takšni komentarji kot je omenjeni, ki omenja politiko, drzžavne organe itn...., saj si lahko s takšnim komentarjem človek nabere slabih želja ljudi, ki se čutijo prizadeti, čeravno je napoved - napoved - in ni naperjena proti nobenemu človeku, čeravno je človek zaposlen v politiki ali policiji. A vendar. Kadar nas kaj zadane v srce - ali se sprašujemo po namenu tistega, ki je spregovoril besede! Ali se sploh vprašamo - ali so bile besede, ali so bila dejanja namenjena meni - ali pa me je srce zabolelo le zato, ker je pač ranjeno - in kot takšno čuti kot bolečino tudi, ko ga nekdo nežno poboža....

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0