Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Dlake,dlačice


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
609 komentarjev na to temo

#451 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 11. marec 2014, 10:41

 A bo še kdo kej v tole temo napisal, al ste se slovenčki, vsi umaknili v temo Naš vrt. Tudi tam vam lahko sledi Shanamano, pa tut ostali forumski zlodeji, od katerih brezuspešno bežite.

 

Kaj smo torej rekli, kako si torej brazilsko delate?


prenos.jpg


#452 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 11. marec 2014, 11:03

Evo Pico, posebej zate poseben odgovoricon_smile_wink.gif

 

Jaz se prepustim kaki lušni nežni bejbi, da me zrihtasrcoci.jpg

 

Zdaj si pa predstavljaj, kakor želišicon_smile_tongue.gif 


Life begins at the end of your comfort zone. 


#453 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 11. marec 2014, 11:41

Tooooooooo

 

to mi deli!

 

ne pa kir gnoj se zdej kupuje in kaj se not vsaja razplaja sortira, cmari in taku dalje..

 

 

 

bejba nežna

 

hudoooooooooo


prenos.jpg


#454 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 11. marec 2014, 12:09

Evo Pico, posebej zate poseben odgovoricon_smile_wink.gif

 

Jaz se prepustim kaki lušni nežni bejbi, da me zrihtasrcoci.jpg

 

Zdaj si pa predstavljaj, kakor želišicon_smile_tongue.gif 

Moja je pa SM domina - po izgledu in karakterju party.gif


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#455 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 11. marec 2014, 12:35

Pri meni katastrofalno vse skup. Svetla polt, temni lasje...in črne dlake. ene take ostre, žimaste. 

Tako, da traki z DM ali Veetovi, žiletka pa za hude cajte - ker potem samo otežim zadevo. Iz ene dlačje luknjice zrasteta dve dlaki in potem bogami bi lahko zmagala na tekmovanju -če bi bilo takšne vrste tekmovanje. 

Depilacije se lotim, ko sem  hudo jezna..in potem me jeza mine, ker me pač boli...in pa..muka isusova - gledam tam fotke...dedcev, ki se odrekajo ljubavnemu tepihu..mislim...kaj naj froca božam ali kaj...

mater, da so z vojaščino dedci izgubili kompas...


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#456 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 11. marec 2014, 12:40

Moja je pa SM domina - po izgledu in karakterju party.gif

 ja tole pa ne bi blo glih za moje rajc-pojme!



pa še eno vprašanje. Dame, ki imate težave z rastjo dlak, a vam je kej žal, za žlahtna osemdeseta in sedemdeseta, k so bli grmički v modi?


prenos.jpg


#457 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 11. marec 2014, 13:02

Takrat jaz grmička še nisem imela, drugač pa, ne, ni mi nič žal, urejam si tako, da meni paše. Če komu drugemu ne, bogpomagaj.

 

Recimo kar se dlak na nogah tudi tiče, sem si z dolgimi leti britja pridelala pod koleni prav medvedjo goščo smile.png in to mi ni všeč. Zdej upam, da mi bo uspelo tole zredčit oz. stanjšat na neko normalno, pol pa zmagam. Ker po pravici povedano - če pogledam svoje tace po britju / depiliranju, mi niso nič všeč. Popolnoma goli koži nekaj manjka.... je brez karakterja biggrin.png


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#458 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 11. marec 2014, 13:04

Heh, moja je pa kot iz reklame za arijsko raso, taka Helga, samo da nima kite. Pa zmeri mi na sebi pokaže kakšno svojo novo frizuro mednožja (srčke, razna barvanja...). biggrin.png Malo tudi v reklamne namene - ampak zaenkrat ostajam pri klasiki.

 Ja ene res veste, kaj moški rabimo..!

flirt.gif


prenos.jpg


#459 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 11. marec 2014, 13:14

Mah, moškim nič ne pokaže.

 zato pa imamo domišljija!

(je bla včasih ena butasta reklama za neke barve)


prenos.jpg


#460 cipcipilonika

cipcipilonika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 120

Objavljeno: 11. marec 2014, 13:20

Dlake, tle se nisem še vtaknila.

 

Imam to nesrečo, da jih imam dost, sprva, tam nekje v osnovni šoli, sem si jih s pinceto pulila, potem sem pa zelo kmalu srečala svoj prvi silkepil. 

Nič ne kompliciram, na tri tedne ga uporabljam, po tem obvezno se namazilim kot božje detece in nimam problema z vraščanjem dlak. 

v mednožju, dokler ne boli, tudi silkepil, sicer žileta. Isto podpajske (mimgrede, meni je najgrša slvoenska beseda PAZDUHE. Pa ne najdem nobene lepše, nežnejše)

 

Frizura spodaj - ne vem, kako se v depilacijskem žargonu reče "na črtico" različnih širin, kakšnih, je pa  odvisno od raznih faktorjev...

 

Imam pa še eno nesrečo - iz brade mi raste ena grda črna dlaka, hudičevka. Tisto si izčupam s pinceto. 


If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.

#461 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 11. marec 2014, 13:46

Pri meni katastrofalno vse skup. Svetla polt, temni lasje...in črne dlake. ene take ostre, žimaste. 

Tako, da traki z DM ali Veetovi, žiletka pa za hude cajte - ker potem samo otežim zadevo. Iz ene dlačje luknjice zrasteta dve dlaki in potem bogami bi lahko zmagala na tekmovanju -če bi bilo takšne vrste tekmovanje. 

..

joj, pol mam pa jst še srečo, jst mam vsako v svoji občini scratchchin.gif

 

 ja tole pa ne bi blo glih za moje rajc-pojme!



pa še eno vprašanje. Dame, ki imate težave z rastjo dlak, a vam je kej žal, za žlahtna osemdeseta in sedemdeseta, k so bli grmički v modi?

men nič, takrat sem se komaj rodila :))

 

Dlake, tle se nisem še vtaknila.

 

Imam to nesrečo, da jih imam dost, sprva, tam nekje v osnovni šoli, sem si jih s pinceto pulila, potem sem pa zelo kmalu srečala svoj prvi silkepil. 

Nič ne kompliciram, na tri tedne ga uporabljam, po tem obvezno se namazilim kot božje detece in nimam problema z vraščanjem dlak. 

v mednožju, dokler ne boli, tudi silkepil, sicer žileta. Isto podpajske (mimgrede, meni je najgrša slvoenska beseda PAZDUHE. Pa ne najdem nobene lepše, nežnejše)

 

Frizura spodaj - ne vem, kako se v depilacijskem žargonu reče "na črtico" različnih širin, kakšnih, je pa  odvisno od raznih faktorjev...

 

Imam pa še eno nesrečo - iz brade mi raste ena grda črna dlaka, hudičevka. Tisto si izčupam s pinceto. 

špura 1book.gif


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#462 cipcipilonika

cipcipilonika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 120

Objavljeno: 11. marec 2014, 13:48

špura 1book.gif

icon1_thumbup.gif


If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.

#463 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 11. marec 2014, 16:43

pa vzami si čas....za depilacijo...še več pa si ga vzami....za njeno opisovanje....hehe....regrat se bo že sam opral.....ko bo imel čas...hehe

 

Zanimivo, koliko moških dejansko bere kuharske teme :P 

(al samo Picotu sledite, ker veste, da bo zanimivo :D )

 

v glavnem, ne depiliram se .. mislim, se, dvakrat na leto, na začetku poletja, tko en teden preden je dovolj vroče, da jaz zlezem v miniče (tam okol 30*C), drugače se pa po potrebi (beri - bazen, savne, dr...) pobrijem z mašinco. 

Depilacijo sem se šla parkrat sama doma, oz. moj dragi je vlekel tiste lističe iz mene, pa sem ugotovila, da je bolje in hitreje, če profijem prepustim. 

 

Veet in podobne kreme pri meni no go, ker potem pa res ne morem en teden nog dat na svetlo .. 

 

Boring ...



Aja, intimni predeli .. dokler sem bla 'bajkerka' :P sem se šla brazilsko, zdaj pa skrajšam z mašinco tolk, da mi zgleda OK. Moj dragi ima nekak tako mnenje o golem mednožju kot ene punce tlele o depiliranih moških, jaz pa nimam glih problema s tem, da se mi ni treba hodit maltretirat na vsaka dva meseca ..


WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#464 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 11. marec 2014, 16:54

zanimivo ja....sploh to....kolk moških pol posledično boljše kuha kot ženske....hehe...midva s picotom sva oba vrhunska šefa kuhinje

jp....res boring....hehe...sem bolj imel v mislih opis v stilu...malo bolj mazosado....opise trgajočih bolečin...in neizmerne užitke....ki jih doživljaš zraven....hehe....ampak dobro....tud tisti minič...in plus trideset....se ne bere slabo....hehe

#465 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 12. marec 2014, 08:15

Ko sem pred leti kupovala prvi depilator in imela punci zraven, sem na veliko tam spraševala...pač...radovedna in tak. Pol pa moji dve - takrat zardevajoči najstnici začneta sikat vame...mami, nehaj!!! Tako, da ko sem prišla do tega, da pogledam v škatlo kako natančno bo zgledal tale Silkepil..nisem, ker pač mularijo sram. In smo s škatlo šle na blagajno, potem pa domov. In ko doma odprem škatlo - evo presenečenja - škatla prazna. Takrat sta dobili ubijalski pogled in mojo jezo - samo enkrat mi še čivknita zraven, ko kaj kupujem...in takšno..potem sem s prazno škatlo šla nazaj v trgovino in na koncu molila, da mi bodo sploh verjeli. No, na srečo so mi, ker itak bil zadnji tisti..in bil razstavni eksponat...kar nisem uspela pred tem izvedet, ker pač frocovje sram zraven. 

No - šola - od takrat naprej tudi oni dve težita in razstavljata vse živo, da se jima slučajno ne bi zgodilo, da bi s prazno škatlo domov prišle.

Ok...dlake - je pa edina dobra stran tega mojega dlačja, da mi pa lasje res zelo hitro rastejo. Zdaj jih imam krepko čez ramena..več kot dva centi na mesec. 

 

Slaba stran -  da so mi začele dlake rast tudi na nožnih prstih (čisto zgrožena) in ena črna se pojavlja na bradavici...,kot da sem dedc madona...tak, da ta ima čast, da redno prežim nanjo in čim pokaže najmanjši znak, da bo prilezla na plano, grem nadnjo s pinceto. Pa obrvi...umiram...tako močne in goste...da sem obupala in se vsake toliko prepustim kozmetičarki, ki si me je žal zapomnila tudi po glasu in kar v depro pade, ko se najavimo (ponavadi vse tri) in seveda cele potoke solz zraven pretočim. Boli me grozno. 


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#466 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 12. marec 2014, 09:12

Ahahahaha, draga Nat, se smejim. Ker se ti je pridružila moja "čarovniška kocina". Na bradi, pi...jedna, že več let. In ko začne rast, popenim, če je še premajhna in je ne morem takoj s pinceto zagrabit icon1_sneaky1.gif  In ja, na palcih tudi. Sam tam ni blema, po nogah se lahko brijem, mi nič ne de, nobene reakcije. Obrvi moje pa kontra, se prej redčijo icon_smile_clown.gif  Hihi, kaj češ...to se pač zaradi naših "mladih" let dogaja icon1_rolleyes1.gif



#467 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 12. marec 2014, 09:22

 s pregovorno slovensko privoščljivostjo berem o teh vaših tegobah, ene so rajcig, druge mal manj... taku gre ta naš svetflirt.gif


prenos.jpg


#468 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 12. marec 2014, 09:29

oh Pico nič bat, sem prepričana, da boš v kratkem za rd dobil trimer za nosne in ušesne kocine linktongue.gif

emšo naredi pač svoje bucktooth1.gif


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#469 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 12. marec 2014, 09:41

oh Pico nič bat, sem prepričana, da boš v kratkem za rd dobil trimer za nosne in ušesne kocine linktongue.gif

emšo naredi pač svoje bucktooth1.gif

em119.gif

 

 ga že mam..jo

 

Bom povedal, ker sem odkritosrčen še svojo ištorijo glede dlak.

 Tm nekje pri 13ih letih so mi začele poganjat, zame, enega prvih metroseksualcev na svetu, neestetske dlake po trebuhu in nogah.

Kap me je in sem seveda da bi svojo efebsko dobo podaljšal, te najprej z neko mamino depilacijsko potretiral, nato pa saz fotrovo žiletko..

 

Rezultat

 postal sem Bushmaster!ohmy.png



 Mogoče ni glih on topik, ampak, če travo kosiš, zraste večja močnejša, podobno naj bi bilo pr tiču bl ga maneš bl raste..

Tko da tretmani z žiletkami pomenijo samo to, da bodo dlake večje in močnejše..

 

Kakopak posplošujem.


prenos.jpg


#470 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 12. marec 2014, 09:48

 in pol dobim danes na mail

 

NOVO

 

serum za rast trepalnic

 

hahahahaha


prenos.jpg


#471 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 12. marec 2014, 10:14

 in pol dobim danes na mail

 

NOVO

 

serum za rast trepalnic

 

hahahahaha

Ja dejansko...slučajno zagledala v lekarni nek reklamni plakat...menda ima ena snov stranski učinek, da trepalnice bolj rastejo. Pa veš, da bi si takoj želela še poglobit "očarljivipogledskozideepglobinotrepalnic", samo, ko mi je v lekarni vrgla ceno ven, sem se odločila, da mi itak tudi "deep look" ne bo pomagal pri mojih siceršnjih razno raznih razpoloženjih laugh.png . Tako da, ponosna nase, da sem obvladala voskanje, preizkusim še sladkorno voskanje, in to je to. Lili Mai, te kontaktiram za podrobna navodila biggrin.png . Pa da vidim kak pripomoček ima Pico za podnosne dlake, mogoče mi prav pride za mojo čarovniško dlako wink.png



#472 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 12. marec 2014, 10:15

Z emšo-jem pridejo tudi tiste Brežnjeve obrvi...kar je meni grozno..tak, da -če kdaj odobravam škarjice ali pa pinceto pri moškem, jo tu sigurno.

 

Meni so po uporabi žiletk -beri britju - dlake ratale trde in še gostejše. Tak, da žal..to je pri meni samo klic v sili. ali pa še takrat ne. Koncec koncev - kdo me zdaj vidi...če smo že tak. In pa imeti kosmate noge - je naravna preventiva. Ne slečeš hlač, ker imaš kosmate noge. evo...(to deci pravim, pa so na srečo raje ziher pri tabletkah :)).


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#473 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 12. marec 2014, 10:21

Z emšo-jem pridejo tudi tiste Brežnjeve obrvi...kar je meni grozno..tak, da -če kdaj odobravam škarjice ali pa pinceto pri moškem, jo tu sigurno.

 

Meni so po uporabi žiletk -beri britju - dlake ratale trde in še gostejše. Tak, da žal..to je pri meni samo klic v sili. ali pa še takrat ne. Koncec koncev - kdo me zdaj vidi...če smo že tak. In pa imeti kosmate noge - je naravna preventiva. Ne slečeš hlač, ker imaš kosmate noge. evo...(to deci pravim, pa so na srečo raje ziher pri tabletkah smile.png).

Delaj se, da si Frida Kahlo...umetnica si pa že itak biggrin.png



#474 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 12. marec 2014, 11:04

Ja dejansko...slučajno zagledala v lekarni nek reklamni plakat...menda ima ena snov stranski učinek, da trepalnice bolj rastejo. Pa veš, da bi si takoj želela še poglobit "očarljivipogledskozideepglobinotrepalnic", samo, ko mi je v lekarni vrgla ceno ven, sem se odločila, da mi itak tudi "deep look" ne bo pomagal pri mojih siceršnjih razno raznih razpoloženjih laugh.png . Tako da, ponosna nase, da sem obvladala voskanje, preizkusim še sladkorno voskanje, in to je to. Lili Mai, te kontaktiram za podrobna navodila biggrin.png . Pa da vidim kak pripomoček ima Pico za podnosne dlake, mogoče mi prav pride za mojo čarovniško dlako wink.png

akcija pri kuponih: http://www.kuponland...-trepalnic.html


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#475 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 12. marec 2014, 12:11

a teb kje drugje kot drugim?


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0