Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Dlake,dlačice


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
609 komentarjev na to temo

#401 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 5. junij 2008, 14:10

jst za depilacijo sp.del nog+ bikini svoji kozmetičarki plačam 19eur. x8Dx
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#402 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 5. junij 2008, 14:14

jaz si pa vse nardim zastonj, tud frizerja xsurprisex



#403 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 5. junij 2008, 14:51

jst za depilacijo sp.del nog+ bikini svoji kozmetičarki plačam 19eur. x8Dx



Cookie kam pa to hodiš? x:px
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#404 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 5. junij 2008, 15:10

Cookie kam pa to hodiš? x:px

Ja pa res, kam. Mislim, da jaz plačam več. Ampak...samo enkrat sem se voskala sama :O: Dlake so ostale, hkrati pa drobne podkožne modrice....:xx!:

#405 majat

majat
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 11. junij 2008, 11:17

Jaz sem si pred leti kupila depilator Satinel. Od takrat si redno depiliram noge (do kolen) in pod pazduho. To leto pa sem dobila nov depilator Satinel Ice in sedaj sem začela depilirat še bikini (na začetku malo boleče, ampak sedaj skoraj ne čutim več). x;)x
Na nogah so se mi dlake full razrečile, da jih skoraj več ni. Tudi tiste ki rastejo, so bolj tanke in že s prsti lahko dlako potegnem ven. :palec:
Všeč mi je, da mi ni treba packati z voskom, smolo,depilacijsko kremo... in da mi ni treba čakati v vrsti pri kozmetičarki. xrolleyesx
Priporočam vsem puncam. Samo britja se izogibajte. x:)x
Sem kar sem. In nihče ne more me spremeniti.
Grem in vem, da bom hodila vedno naprej,
obložena z prtljago poguma in težav, ki mi stojijo na poti.
In se ne ustavljam, kajti moj kočijaž je pogum
in vodnica priložnost!

EDINA ZANESLJIVA NAPOVED ZA PRIHODNOST JE TA, DA NAS BO PRESENETILA!

#406 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 11. junij 2008, 12:13

Cookie kam pa to hodiš? x:px

Ja pa res, kam. Mislim, da jaz plačam več. Ampak...samo enkrat sem se voskala sama :O: Dlake so ostale, hkrati pa drobne podkožne modrice....:xx!:

matr, jst pa res enih tem ne povoham pet posto :o|o:

http://www.studio-mp.net/kjesmo.htm
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#407 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 19. oktober 2008, 16:01

Jaz pa bi samo nekaj vprašal :)
Kaj je res da če se redno briješ, ti dlake pol gratajo še gostejše in močnejše?

Ker jaz zaj počasi zaključujem z puberteto in me tote kocine po prsih fuuuul motijo :o|o: Te pa še prvi sex pa to, pa sem fuuuul nesamozavesten zraven, ker se cel cajt sprašujem kaj si le misli o meni pa o mojem telesu.
Saj noge pa "podvozje" me tudi ful motijo :(

Kakšen nasvet kak se jih naj znebim, brez da bi cel projekt naredo iz tega? Ker vseeno, sem moški, in če zaj izračunaš: prsa, trebuh , podvozje, noge in še prsti na nogah da se vse sku ujema, je to zihr kake tričetrt ure 1x na teden :(
Zaj baje eni pravijo da če si jih depiliraš da ti redkeje rastejo dlake :inocent: Samo ne vem ne x:o)x

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#408 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 4. april 2011, 20:44

Raziren, pulen pa zgulen.............,je en vic tudi na to temo xDDx
Če si želite briti svoje dlačice, poizkusite z moško britvico Gilette Mach 3, ali Mach 3 turbo.Te so res zadeli v nulo, ma so dobre tudi za ženske..

#409 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 4. april 2011, 21:42

Heh tu se pa strinjam ja, da so moške britvice daleč (neprimerno) boljše od ženskih xDDx
Zakaj že? xrolleyesx



Že zaradi tega, če so v moških rokah na ženskih poligonih... x:px

#410 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. maj 2012, 13:28

evo citiram iz teme Če bi kdo komu kej povedal

...

Počas si bo treba noge obrit, da se lahko dam v kratke hlače... Helou, sezona krvavih in srbečih nog :o|o:

...


Britches, ...si probala s Silk'epil aparatom? Meni je ta varianta "mazohizma" vseeno najboljša,...x:px

Za tiste na začetku je morda res mal stravična,...ampak s ponavljanjem pridobiš prakso in ko se zverziraš je to najboljši način, da se znebiš te trave s korenino vred...x:)x...vsaj za kakšen mesec.

Zdej bom tako povedala kot , da bi bla reklama;
S Silk'epilom enakomerno odstranite vzroke vaših težav za dlje časa kot pri britju (...Pri meni zdrži najmanj tri tedne)..."Trava" raste nato bolj počasi in pokuka v svet bolj subtilno,...kar omogoči boljšo podlago za ležanje ,...Divjine se skorajda ne občuti...x:Dx
Sčasoma (...z leti )...je plevela čedalje manj,...pri navadnem košenju pa baje vse skupaj še bolj poganja...x:Dx

Sicer pa so izkušnje "Starosti" še take;

- Najprej se stuširaš, da kožo omehčaš in odstraniš neželjene simbioznike. Pri tem ne uporabljaš kremnih mil,olj, mleka,ostalih maziv,...ker potem zobci Silk'epil aparata ne zagrabijo dobr...Izklopiš telefon in zvonec, da te nihče ne zmoti pri naj opravilu,...preprečiš dostop paparacijem,...(razen , če želiš postati zvezda You Tuba x:Dx ),..
...Domačim napoveš, da imaš zase uro poglobljenega postopka izterjave hudiča ..(le tako ne bodo zaskrbljeni nad bojnimi kriki iz savane) ....Pa vmes si prižgi Kakšen dober film,...ali pa glasbo, ki ti bo pomagala pri dobrem feng shuju dela v prostoru in času...

-Vedno drži aparat v kontra smeri rasti plevela ,...in čim bolj pokonci, da potegneš hudiču brado direkt iz pekla....
Pomikaj se od spodnjih okončnin navzgor,...ker tam se začne bolj vzdržljiv svet in je prilagajanje na bolj občutljiva in vroča področja vzdržnejše...

-Na mehkejših področjih brez nosilnih stebrov... (mišic)...torej tam , kjer je več špehka si z drugo roko pomagaj tako , da področje trdno oprimeš, medtem, ko z drugo roko usmerjaš Silk'epil in mu dopoveduješ, da je hitrost zaželjena za njegov nadaljni obstoj. x8Dx (Pri tem vseeno pazi, do katere višine se vzpenjaš, ker zmota je lahko neponovljiva in usodna,.. x:Ix )..in se tale plazilec lahko kaj hitro preobrazi v letalca...spečega letalca za zmeraj...:sori:

Zelo dobro je imeti v bližini sesalec, ki ti po končanem delu takoj priskoči pri prikrivanju dokaznega gradiva na mestu zločina,...

Sama pa si potem razkuži celotno pokošeno ozemlje z nepekočim alkoholom,..(dobiš ga v lekarni)...in ga pusti v mirovanju en dan...Tudi zalivanje tega ponovnega in brezupnega rastja ni dobro vsaj nekaj ur...

Opravilo je najbolje opraviti v večernih urah, ker je takrat organizem manj občutljiv kot v jutranjih urah,...pa še čez noč se koža bolj umiri, ker ni podvržena tolikim vplivom okolja kot je sicer čez dan.Sonce in vročina lahko povzroči vnetje kože in izpuščaje,...zato je še boljše , da se odločamo za tovrstno matranje v deževnih, hladnejših dnevih,...(potem ni toliko izpuščajev in vzporednih simptomov kot je srbenje ipd.)

Da se je dejavnost uspešno izvšila kažejo kak dan še potem drobni izpuščajčki, ki pa ob pravilni zgoraj opisani selekciji postopka izginejo že čez dva dni,....

-Nato si predele namažemo še s kakšno domačo kremo (ognjiča ),...ali aloe vero ali kako drugo hladilno kremo,...

(Pri britju je pa res koža nekaterih zelo občutljiva, ...pa še vsake dva dni moraš ponavljati,...zato se koža v poletnih mesecih prevečkrat vname...Tako, z aparatom Silk'epil pa je rast plevelčka neusiljiva, traja dlje in vmes se lahko važimo v kratkih hlačah, minikah ,tangicah,...) :fiju:


...In smo tako gladko opravile akcijo za svetovni mir med spoloma... xsmx

...


Ja,ja,tale kombajn je zakon. Uporabljam ga že sedemnajst let. Moj prvi je bil Braun,dost zoprna zadeva,tale silky je pa super. Moram reči,da sm v vseh teh letih izkoreninila 90% dlak,s tem,da ga užgem vsake dva tedna skozi celo leto. Do penzije bom menda gladka kot dojenčkova ritka.


@domoljubka
Ja, imam depilator. Sam najprej se moram obrit, ker depilirat je najboljš čimbolj kratke dlake, sicer veliko bolj boli x;)x o kakem mesecu lahko pa samo sanjam x:o)x po dobrem tednu že prileze kej ven spet.
Problem je, ker se mi dlake vraščajo in to precej srbi... potem jih je treba pa še izpod kože spravljat in je cel masaker...

Nič ne bi imela proti, če bi bila kosmatost v modi x:Dx


Britches,glede vraščanja dlak - moj ma zraven še en nastavek,zgleda kot ena radirka. Z njim odstraniš odmrlo kožo in dlakam omogočiš prosto pot. Fajn zadeva.


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#411 shanyah

shanyah
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 773

Objavljeno: 4. maj 2012, 19:55

@Britches tudi jst ne bi imela nič proti če bi bila kosmatost v modi Objavljena slika

... k zgleda da sem bolj "volčjega" porekla .... pol pa moram pavzo delat med eno in drugo nogo Objavljena slika drugač se kombajnček tko segreje, da mislm da bo motorček pregorel Objavljena slika

***********************************************************************************************
Out beyond ideas of wrongdoing and rightdoing, there is a field.
I'll meet you there.
When the soul lies down in that grass, the world is too full to talk about.
Ideas, language -even the phrase "each other"- doesn't make any sense.
(mevlana jelaluddin rumi - 13th century )


#412 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 4. maj 2012, 20:03

Vse zaradi motorčkov, ki brnijo :onfire:

#413 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 4. maj 2012, 21:14

jaz do predkratkim sploh nisem vedela da obstajajo želetke za moške in ženske sem kr bukav gledala k je ena prjateljica kupovala pa sva skupaj iskale kje jih imajo sem jaz ta prve zagrabla pa še ta najpocen k se mi zdi vse isto sej želetke je želetka pa me ona pogleda pa mi pravi ne ne teh te so moške... joj kakšni problemi kjer jih sploh ni

#414 suny16

suny16
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 6. maj 2012, 18:03

Ja moške želetke so zakon...

Sama za podpazduho in bikini uporabljam želetke - med letom..poleti pa ko se mi da raje uporabim kakšno depilacijsko kremo...za noge pa veed trakove - so še kar uredu, vendar imam tudi jaz probleme z vraščanjem dlak na nogah..in je zadeva grozna xrolleyesx

Upam, da bodo kmalu pogruntali kakšen lasar za domačo uporabo xDDx..saj vem, da jih je nekaj že na trgu..vendar naj nebi bili preveč dobri xrolleyesx

#415 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 5. marec 2014, 13:50

A kdo uporablja sladkorno pasto?


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#416 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 5. marec 2014, 18:55

Tiste v nosu in ušesih si kar pristrižem ;)


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#417 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 5. marec 2014, 19:57

w00t.gif  Ravno včeraj kupila. Seveda nisem imela časa, da bi jo poskusilaWhatever_anim.gif. Ena je rekla, da je kul... 


Life begins at the end of your comfort zone. 


#418 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 5. marec 2014, 21:48

Katero imaš? Jaz imam modro, kao za izkušene uporabnike, seveda sem to videla šele doma sleepy.gif  rezultat - skoraj ukrivljena žlica (od mešanja), zadeva je trda za pop*** in več paste nalimane na kožo kukr dejansko uporabljene Whatever_anim.gif  no, sej s prakso še kam prilezem bucktooth1.gif je pa drugače res bolj fajn kakor vosek, manj boleče


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#419 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 5. marec 2014, 21:52

A kdo uporablja sladkorno pasto?

uhar.gif

 

je pa drugače res bolj fajn kakor vosek, manj boleče

w00t.gifuhar.gifuhar.gif


... Say what you mean
And mean what you say ...

#420 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 5. marec 2014, 22:04

biggrin.png

 

Jaz tudi ne razumem, kaj maste proti želetkam... a to, da ne boli? 

Jao vsak dan s klincami okrog strašit - nema!

Tanaj naj tabl imam pa prot pikanju!!!icon_smile_evil.gif

 

Tko :)


... Say what you mean
And mean what you say ...

#421 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 5. marec 2014, 22:07

klik

 

Tkole izgleda. V trgovini so sicer take mičkene dozice, na kile mislim da nimajo ;)

 

 

biggrin.png
 
Jaz tudi ne razumem, kaj maste proti želetkam... a to, da ne boli?

 

 

To, da pri britju zrastejo oooooornk dlake, da se je treba briti vsak dan, vraščanje dlak, črne pikice na koži, mozoljčki, ob morebitnih nerodnostih vreznine, občutljiva, pekoča, vneta koža....  wink.png


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#422 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 5. marec 2014, 22:11

No, pri meni je vsake par dni, pikanja je bilo pa več pri voskanju.... 

 

Wirdo alien.gif

 

;)

 

klik

 

Tkole izgleda. V trgovini so sicer take mičkene dozice, na kile mislim da nimajo wink.png

Aha, danke!

Kako pa to možno, da manj boli? Učinkovito je ravno toliko? (če si predstavljaš, da si že profi;) )

Katera trgovina npr.?


... Say what you mean
And mean what you say ...

#423 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 5. marec 2014, 22:20

Ceres, lucky you smile.png jaz bi tudi raje z žiletko, samo moja koža žal odločno protestira smile.png

 

V Tolminu imajo v Tušu, sicer pa kak DM, drugje nisem videla (niti iskala). Menda manj boli, ker se prime samo dlak in ne kože. Ja, fajn populi (tam kjer mi je pač uspelo biggrin.png), koža je fajn, ne boli, nič vraščanja... no tole je ena taka začetniška ocena wink.png


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#424 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 5. marec 2014, 22:21

Zveni suuuperr! :)

(pa ne vem, kej ve bejbe to staknete?!)


... Say what you mean
And mean what you say ...

#425 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 5. marec 2014, 22:35

tongue.png

 

...

 se spomnim svojega prvega voskanjaem119.gif

 

 

Vprašam mamo, če boli.

Neeeeee, kje pa.

Si namalam cele tačke, polepim s papirčki in lepo sanjam kako je življenje lepo ...heartpump.gif

 

... trenutek kasneje tulim ko slon in tolčem z dlanmi po tleh kopalnice.

Mnja, življenje je res lepo.

 

tongue.png


... Say what you mean
And mean what you say ...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0