Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Dlake,dlačice


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
609 komentarjev na to temo

#51 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. marec 2004, 20:23

Kako pa kaj tole? x:Xx :8):
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#52 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 4. marec 2004, 20:24

:vragec:


tema za pobrit x:Dx


666 neznansko zlobnih zlobijeu
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#53 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. marec 2004, 20:25

skoraj...
... ma ne, ne povem, ker se mi ne da zdaj razburit javnosti...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#54 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 4. marec 2004, 20:27

:vragec:


a dej povej....nooooo


666 zlobijeu....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#55 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. marec 2004, 20:36

kaj ze? x:o)x
pozabila sem... :8): x:Dx xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#56 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 4. marec 2004, 20:37

:vragec:


ja pa ja de
kr lepo z besedo na dan


666 neznansko zlobnih zlobijeu
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#57 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. marec 2004, 20:40

x:o)x x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:px x:px x:px :vragec: :vragec: x;)x x;)x xDDx xcivx xcivx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#58 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 4. marec 2004, 20:40

:vragec:


kwa zej kle poste nabijash pa plac na serverju jemmljesh
lepo napish x:Dx


666 neznansko zlobnih zlobijeu
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#59 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. marec 2004, 20:41

aja, zdaj sem se pa ze spomnila, samo zdaj pa res ne morem povedati, ker bi dala prevec tezhe... hocem reci, ker se je ze izpostavilo zdaj... x:o)x xpartyx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#60 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 4. marec 2004, 20:44

:vragec:


sej glih zato
zej si bojo pa bohve kaj misl de sva mela kle
pa bojo spet OS-i okol shibal x:Dx


666 zlobijeu
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#61 LeilaniA

LeilaniA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 353

Objavljeno: 6. marec 2004, 22:48

Zadnjič sem iskala frizure...kakšno fejst slikco, da jo prinesem moji frizerki, ker ji nikakor ne morem dopovedat, kakšno frizuro bi rada....
No in ko sem na Googlu vpisovala Hair...sem prišla do tegale naslova....Ultra Hair Away

http://www.shavenomore.com/

Naj bi bil izdelek, ki za vedno pokonča dlake in dlačice. Pa me zanima, ali ima kdo kakšne izkušnje s takim ali podobnim izdelkom. Bi blo prov fejst preizkusit pred poletjem.

Lp, L.
Love Doesn't Have To Hurt To Feel Good

#62 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 7. marec 2004, 04:36

Pred kratkim sem gledala oddajo o zvezdah - ameriske pevke, igralke in o tem kako se one depilirajo in koliko denarja porabijo za to..
Zdaj je velik trend depilacija dlak na intimnih delih, vendar ne normalna, ampak v razlicnih oblikah. Ce zelis ti tam spodaj naredijo srcek, krogec,.., kar pac hoces in seveda zato tudi odstejes malo vec denarja.. Mislite, da bi se to pri nas obneslo?

#63 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 7. marec 2004, 07:24

Znova, o tem smo pa v tejle temi že kakšno rekli
Obriti ali neobriti

x;)x

#64 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 7. marec 2004, 08:04

Pred kratkim sem gledala oddajo o zvezdah - ameriske pevke, igralke in o tem kako se one depilirajo in koliko denarja porabijo za to..
Zdaj je velik trend depilacija dlak na intimnih delih, vendar ne normalna, ampak v razlicnih oblikah. Ce zelis ti tam spodaj naredijo srcek, krogec,.., kar pac hoces in seveda zato tudi odstejes malo vec denarja.. Mislite, da bi se to pri nas obneslo?


Nevem če... to je slovenija ej, ljudje so sramežljivi.... greš k frizerju kaj obrit,... lepo prosim...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#65 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 7. marec 2004, 17:36


Zdaj je velik trend depilacija dlak na intimnih delih, vendar ne normalna, ampak v razlicnih oblikah. Ce zelis ti tam spodaj naredijo srcek, krogec,.., kar pac hoces in seveda zato tudi odstejes malo vec denarja..  Mislite, da bi se to pri nas obneslo?

Verjetno sprašuješ zato, ker bi rada pri nas odprla tak frizerski salon? x:Dx
Te stvari že obastajajo v določenih kozmetičnih centrih(samo nikakor kot samostojna dejavnost, ker bi bilo premalo zaslužka)
:vio:

Ne hvala. Nimam te zelje, da bi Serbi ali pa Miso Molk strigla tam spodaj. :eek: :eek: :eek: :eek:

#66 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. marec 2004, 18:24

Ful tecno tole. :o|o:
Mi ni glih... da bi sla k frizerju si tole pedenat... :sori: :8):
Po drugi strani pa bi bilo veliko bolj simpl.... a vseeno... :o|o: xrolleyesx
Trapasto.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#67 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 8. marec 2004, 18:31

:vragec:

hmmmm...marsa
she zmeri nis povedala x:px


666 zlomkou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#68 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. marec 2004, 18:35

x:o)x x:px x:px xrolleyesx ... sem ze pomislila, ko sem zagledala tvoj komentar, da ti bom 'prodala', da je to bilo tole, pa te bom los. xDDx
Zdaj pa sem RES pozabila. x:Dx x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#69 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 8. marec 2004, 18:37

:vragec:


ne ti men cheshpl za hrushke prodajat...

666 zlomkou
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#70 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. marec 2004, 18:40

x:Dx x:Dx x:o)x x:px :eek:
Kwa si zapel, ce ti pravim, da pojma nimam, za kaj je slo, samo se pa zabavam ful... x:Dx
A ko sem zagledala, sem vedela, da bos ziher tole potegnil in jovo na novo. x:o)x x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#71 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 8. marec 2004, 18:50

:vragec:


normalno.... x:)x
treba nategvat dokler je voljna x:Dx x:px


666 zlomkou....tralalala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#72 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 8. marec 2004, 20:29

En mora potegnit.. x^x x^x x^x x^x x^x x^x

#73 malena-teja

malena-teja
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 12. marec 2004, 19:44

pozdravljeni xDDx

mene pa zanima, če mogoče katera uporablja kremo za beljenje dlačic.....oz. imate z to kremo kakšne izkušnje oz. ste kaj slišali...
..baje dlačice postanejo veliko temnejše , močnejše in gostejše...

...slišala sem,da kontracepcijske tablete diane 35, pomagajo pri poraščenosti....ali bi naj to držalo?..saj pravijo tudi po teh tabletkah se zmanjša izpadanje las, zato mi ni logično, da pa bi se obseg dlačic in struktura naj zmanjšala oz. spremenila.

...kako obvladujente dlačice nad zgorno ustnico, saj menim da so tam najbolj moteče..???????????????????

Lep pozdrav. xDDx

#74 malena-teja

malena-teja
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 12. marec 2004, 19:55

......... xrolleyesx :o|o:... in kaj po vašem mnenju pospešuje rast dlačic na neobičajnih delih delesa???... x?x x?x ..


xcivx ....mnenja so ponavad zelo različna... :eek:

LP x:Ix x;)x

#75 lilija

lilija
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 368

Objavljeno: 15. marec 2004, 21:30

x^x x^x pozdravljeni vsi x8Dx :8):

.......tut mene zanima, kaj mislite o teh kremah za beljenje.........moja izkušnja...mislim da so močnejše in temnejše...pa še vedno več jih je...

..nekateri pravijo , da kontracepcijske tablete pospešujejo rast dlačic, spet drugi pa da jih diane 35 zavirajo!!!!!!!!!!!!!!

..men je ginekolog predpisal diane 35, a sedaj po 5 mesecih nisem opazila nobenega premika na boljše......le dlačic imam še več...na novo...kaj naj storim x?x x?x x?x x?x x!x x!x .. naj preneham z jemanjem teh tablet?..

Lep pozdrav. :palec:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0