Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Dlake,dlačice


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
609 komentarjev na to temo

#76 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 2. april 2004, 13:47

Ni ga boljsega sistema (na zalost xrolleyesx ) kot dobra kozmeticarka.
:palec:

Vosek in pravilni poteg- pa ni vrascenih dlak in vnetij.
Prav zaradi pravilnega potega zal ni priporocljivo to poceti sam. Z leti pa se dlake res razredcijo in postanejo bolj sibke. Glavno pa je, da se ne kombira voska z britjem po potrebi xrolleyesx :sori: :C: ,

kar je tezko, se posebej, ce si narocena pri kozmeticarki v petek, imas pa randi xsrcx stoletja v cetrtek.... x;)x :vragec:

Ce se koza kljub vsemu po puljenju vname priporocam blago hidratantno kremo, ki ji dodate 10 kapljic etericnega olja sivke, 10 kapljic eo kamilice in se 5 kapljic eo cajevca, da vse tole lepo razkuzi. x;)x x8Dx

#77 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. april 2004, 13:54

...ce si narocena pri kozmeticarki v petek, imas pa randi xsrcx  stoletja v cetrtek.... x;)x  :vragec: ...

x:o)x x:Dx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#78 Vanda

Vanda
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 166

Objavljeno: 2. april 2004, 15:24

Ni ga boljsega sistema...

Ali pa, da srečaš tipa, ki je nor na dlačice... :vragec:

#79 Suzy

Suzy
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 13. maj 2004, 09:28

Tudi jaz uporabljam depilator (filips) in sem z njim zelo zadovoljna, je malo boleče ampak po redni uporabi se dlačice stanšajo in razrečijo.Po depilaciji pa se namažem z Bepathen losionom ali pa z Brinovo kremo. :wub:

#80 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. maj 2004, 09:33

O, Suzy, zivjo, dobrodosla! :palec: x:)x
Pa kar prec nasla temo in vse in z nasvetom uletela! Tako se govori! :palec: x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#81 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 13. maj 2004, 10:31

Ni ga boljsega sistema...

Ali pa, da srečaš tipa, ki je nor na dlačice... :vragec:

bljak......
tak bi te še pa prisilil v britje po obrazu da bi ja kej začelo poganjat....... strnišastga... :vragec: xrolleyesx :xx!:

x:Dx x;)x x:Dx
Mushi

#82 vesna8

vesna8
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 26. junij 2004, 18:32

ojla!

mi lahko katera opise potek depilacije pri kozmeticarki.

jaz se namrec z nezazeljenimi dlakami ubadam odkar sem stopila v puberteto. uporabila sem ze depilacijsko kremo, se brila,...po enem dnevu je ze obcutit neprijetno pikanje, po 2 pa se ze vidi... z depilatorjem pa me je tako bolelo, da sem uspela obdelati samo 2 kvadratna cm...

#83 VEČNOST

VEČNOST
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 234

Objavljeno: 26. junij 2004, 19:32

Drage moje,
ste morda pomislile, da bi bile pri vsej tej množici obritih, depiliranih, povoskanih punc, prave eksote za prave moške. Kaj je to morda nezadovoljstvo s svojim telesom, prikrivanje........?

#84 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. junij 2004, 20:10

joooj, kaj ste odkrili! :eek:
ravno danes sem se tresla tamle... blazota... kaksni mucni opravki... :sori: :O: :inocent:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#85 vesna8

vesna8
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 27. junij 2004, 15:05

x:)x x:)x x:)x

Vecnost: mislim da ne gre za nezadovoljstvo, prikrivanje svojega telesa, ampak enostavno za globoko vsidrane kulturne vzorce, ki v tem casu kot nenapisano, a vendar dovolj glasno pravilo dopovedujejo zenski, kako je lepo biti brez dlak

pa tudi zenska je ze ves cas pojmovana kot nezno bitje, k cemur spada ta gladkost :sori: sicer pa meni to ravno ne uspeva cisto x:)x

#86 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 27. junij 2004, 21:59

joooj, kaj ste odkrili! :eek:
ravno danes sem se tresla tamle... blazota... kaksni mucni opravki...  :sori:  :O:  :inocent:

Ma ne danes :wOOt: :wOOt: :wOOt:

Prava Luna za puljenje dlak bo v soboto, 03/07, med 17-18 uro.

To pa zato, ker bo v Kozorogu in še zadnjič letos v tem znaku padajoča. Ura pa ta zato, ker je Saturnova.

Če hočete, da se vam lepo in kvalitetno in hitro) obrastejo lasje, se šišajte z naraščajočo Luno v Levu (jasno, takrat ne pulit dlak x;)x

#87 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. julij 2004, 18:20

Oh, nisem se tako dalec, jaz furam pri teh stvareh - ko me pici in se opogumim...
Iskala sem tole temo, sem vedela, da moramo imeti se nekoliko bolj... hm, 'strokovno'... xDDx

namrec, imam problem... x:Ix ze eno leto imam nekaksno zavbo, ki si je ne upam niti pritakniti, pa sploh ne vem, ce je se ok - torej - koliko je rok trajanja tehle zadev?
In drugic - ali obstaja kaka alternativa, kaj boljsega? :sori:
Britje..hmm. me je groza, sovrazim 'pikice' itd...
Oh, groza... xrolleyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#88 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 5. julij 2004, 22:07

Kaj te muči? :palec:
Ali je tvoja žavba za odstranjevanje dlak? Glede na tvoje poste, kjer si omenila občutljivo in nežno kožo- POZABI baby :eek: x;)x x8Dx

Rok trajanja je pri različnih preparatih različen, če je tvoja žavba še originalno zaprta-utegne bit ok.
Sicer pa uporabiš nos- stara krema ima žaltav vonj- takoj v smeti :sori: x!x

Za znanje o tapravih Lunah- vsa zasluga gre našemu Borismu :palec: :2src: . On me je podučil in tako navdušil, da sem laufala kupit v Kp knjigo 'Vse o pravem času' x^x x^x

P.s. Sočasno s knjigo sem si kupila sem si tudi Lunin koledarček :palec: x^x , zelo pohvalim, lepega srebrnega, tako imam podatke o lunah vedno v torbarini s seboj xDDx x:)x x;)x

#89 LeilaniA

LeilaniA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 353

Objavljeno: 12. julij 2004, 10:46

Dons kupila Johnson's hair minimizing body lotion. Na nekem forumu sem prebrala same pohvalne stvari. Bomo probal....disi ze fino, ce pa tud deluje .... x?x :o|o: Baje se ucinek uporabe vidi ZE po 6 tednih......Bo ravno konc poletja :sori:
Love Doesn't Have To Hurt To Feel Good

#90 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 12. julij 2004, 11:35

Jaz se pikicam izognem z enim zares dobrim after shave lotionom za moške. Odkar ga uporabljam že ene 3 leta, nisem imela niti ene same drobcene pikice. Prej pa vedno...grozno. Uporabljam Weet kremo in pa lady willkinsons žiletke za noge....vsako jutro pod tušem si potegnem in se z dlakami sploh ne srečujem x:Dx ....bikini cono in podpazduhe pa samo s kremo....ker če potegnem z žiletko jaooooo, doma imam še čisto skoraj neuporabljen ladydepil ali epil....grozno :V: ....ne morem zdržat te bolečine....zato pa moram bolj pogosto....ah...
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#91 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 12. julij 2004, 11:50

kaj je to, tisto ko zavira rast od Johnsona???
Mushi

#92 LeilaniA

LeilaniA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 353

Objavljeno: 12. julij 2004, 12:02

Mushi...nek losion, ki naj bi zaviral rast dlak.
Tukaj je en clanek http://www.nzgirl.co.nz/articles/3915 ......
Ce pa deluje, lahko sporocim cez nekaj tednov :8):
Lp, L.
Love Doesn't Have To Hurt To Feel Good

#93 vesna8

vesna8
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 13. julij 2004, 10:40

mushi Objavljeno 12. Jul 2004 ob 11:51

kaj je to, tisto ko zavira rast od Johnsona???



mushi, misls to k je zadnje case po tv? sama tud ze razmisljam o tem...

...pa o kozmeticarki...


priblizno kolk morajo bit dlake velke da gres lahko k kozmeticarki in ti jih uspesno odstrani? pa kolk prblizn stane?

#94 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. julij 2004, 10:50

Hm, samo ce zavira rast dlak... bogve ce ne zavira se cesa drugega ali pa ce ne spodbuja cesa zoprnega...
No, ja, slisi pa se kul, samo to je najbrz bolj za predel nog samo ali ce si sicer bolj dlakave sorte...

Ruby, thanx za tvoj odgovor, sem sele zdajle opazila....
Ja, saj imam tistole se nedotaknjeno...
Ampak Cosma - kako si mislila, s kremo? A s tistole, ki jo imam jaz? Bikini predelih? :O: Sam kaj ce ti kaj kam zleze ali kaj, kako se po takih bolj... delikatnih predelih... jaz se kar tresem zraven, se v bistvu bojim... ker to, pismu, ce jih sesuje, skensla dlake just like that, ima notri bogve kaj, kemikalije, najbrz ni kul, da ti v kak stik s sluznico pride? :sori: x:((x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#95 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 13. julij 2004, 10:55

Marsa, ne, ne bog ne daj da pride v stik s sluznico. To bi bilo najbrž boleča izkušnja. Uporabim weet za občutljivo kožo, pa ne po sluznici in potem čez namažem z aloe vera gelom. In meni je to ok, nimam več rdečih pikic. Zate je lahko drugače, ker imaš občutljivo kožo.


p.s s tole kremo ki zavira rast dlak, se jaz ne bi hecala....to ni naravno, ravno tako z laserji...to niso heci punce...če vam delajo bikini cono so zraven vsi ženski reproduktivni organi itd....in ni ravno dobro, da so obsevani z laserjem. To so mi povedale fizioterapevtke iz KC-ja, ki delajo z laserji, da se one nikdar ne bi upale tega naresti, ker vedo kakšne posledice lahko nastanejo.
Moja znanka je hodila na Parmovo, kjer so ji odstranjevali dlake po obrazu....in ni bilo kakega uspeha, tam vsaj dela zdravnik.....

To temo je popravil/a cosma: 13. julij 2004, 10:57

Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#96 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. julij 2004, 11:08

Oh nic ne vem potem vec! xrolleyesx :o|o: :xx!:

:sori: x:((x

Ja, verjamem, tistole, jaz bi tudi takole morda namodrovala... :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#97 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 13. julij 2004, 11:10

Ljudje; v Prekmurju je tako mrzlo, da mi je danes kar pošteno žal, da se depiliram...
Moj naravni kožušček bi me kar lepo grel v tem mrazu.................... :o|o: :o|o: :o|o:

#98 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 13. julij 2004, 12:55

je zadnjič en sodelavc povedal da sije kolegica šla na nogah dlake odstranjevat z onim gelom od weeta, ko jih stopi, in pol cakacaka.. jih kr dol s palčko potegneš, pa je rekla da tako peče če je to normalno.. seveda, isti princip kot depilac. kreme, sem včasih trpela ko kristus te kr grize po nogah..
Ja punce, imate prav, če zavira rast dlak je spet ena taka finta, kot če zavira potenje al kaj, skratka NEKI je že takega.. pa zdej res tud takole mal pomisliš, 10 let nazaj bi rekla pa kaj pol, sam da zavira..... :inocent:
Mushi

#99 cosmic girl

cosmic girl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 165

Objavljeno: 13. julij 2004, 13:49

Punce, raje ne tega Veeta uporabljat. Čisti masaker :xx!: Meni je tako kožo ožgalo, da me je še teden dni vse bolelo. Tacajt pa so že na novo zrasle xrolleyesx Še najboljše je it h kozmetičarki na vosek, čeprav je malo nerodno xredx

#100 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 13. julij 2004, 13:51

ja to je tud ta deklič reku. :sori: :xx!:
Mushi




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0