Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Dlake,dlačice


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
609 komentarjev na to temo

#101 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 13. julij 2004, 13:53

Mene tud ožgalo... xrolleyesx
Dum spiro, spero.

#102 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 13. julij 2004, 17:23

Še najboljše je it h kozmetičarki na vosek, čeprav je malo nerodno

kako nerodno....kej več povej....
Pa še nikol voska imel v uporabi,h mmm..
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#103 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. julij 2004, 17:29

vosek :OO!:
Vse :O: :sori:

:o|o: :o|o: :o|o:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#104 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 13. julij 2004, 17:39

ma očitno se moje telo odziva na moje želje in jaz na njegove... britvica pa je, vse manj nadležnih kocin in vse bolj mehke... sem vam povedala da imam rada ne samo svojo dušo temveč tudi svoje fizično telo... z vsemi kg x:Xx in vem da mi bo telo vrnilo x;)x

#105 cosmic girl

cosmic girl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 165

Objavljeno: 13. julij 2004, 18:54

[quote name='1Budala' date='13. Jul 2004 ob 17:24'] [/QUOTE] kako nerodno....kej več povej....
Pa še nikol voska imel v uporabi,h mmm.. [/quote]
Heh, kako nerodno? Ok. Predstavljaj si, da ti nekdo, ki ga ne poznaš, šari po najbolj občutljivih delih x;)x telesa, šari na zelo neprijeten način. Probaj si eno samo dlako na notranji strani stegna izpulit in zraven NE zverinsko tulit. :sick: Potem pa pomnoži tisto bolečino ene izpuljene dlake s 100 ali več.

Kaj praviš? Lahko si od boljše polovice sposodiš malo voska, pa en trakec in probaš. x:o)x

#106 cosmic girl

cosmic girl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 165

Objavljeno: 13. julij 2004, 18:56

britvica pa je, vse manj nadležnih kocin in vse bolj mehke...

Selene, a sem prav razumela? :eek: Po britju vedno manj kocin in bolj mehke? :eek: :eek:
Pobožne želje moje :o|o:

#107 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 13. julij 2004, 21:37

Dokler sem uporabljala britvico- mi je že skoraj začela rasti po nogah-brada! :V:

Moja estetistka pa svojim strankam med puljenjem v naročje potisne plišastega medveda :eek: :eek: Tako, malo za korajžo in za preusmeritev pozornosti :palec: :palec:


Že nekaj mesecev zbiram podatke o laserju. Da bi bilo enkrat konec teh peklenskih muk. Sem malo skeptična, pravzaprav precej. Pa tudi nobene ne poznam, ki bi se znebila prav vseh dlak :o|o: .

Figo, pa tak sistem! Saj plačam, samo naj bodo tudi rezultati!

#108 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 13. julij 2004, 21:44

Take špegle mu kupi, da od blizu nič ne bo vidu x:Dx x:px

#109 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 13. julij 2004, 21:45

Saj plačam, samo naj bodo tudi rezultati!

TO PA RES.
uporabljam že od vedno britvice in brivnik, pa mi zadošča, sam preveč moram namilit in peno moram videt, da pol ni vidnih rdečk x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#110 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 13. julij 2004, 21:54

Take špegle mu kupi, da od blizu nič ne bo vidu x:Dx  x:px

Depiliram se izključno zaradi sebe! x^x x^x x^x

#111 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 13. julij 2004, 21:55

Take špegle mu kupi, da od blizu nič ne bo vidu x:Dx  x:px

Depiliram se izključno zaradi sebe! x^x x^x x^x

Pol jih pa sebi nabavi x:Dx

#112 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 13. julij 2004, 21:57

Lisec predrzni! x^x

#113 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 13. julij 2004, 21:59

A, ne, ta Mick lisičji xcivx :sori:

#114 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 13. julij 2004, 22:00

:eek:

#115 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 13. julij 2004, 22:13

Kakšna očala?!? Zdravo sol! :vragec: :vragec: :vragec:

#116 cosmic girl

cosmic girl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 165

Objavljeno: 13. julij 2004, 22:25

Bemu, deci :vragec: ste jo dobro odnesli spet tule xrolleyesx

#117 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 13. julij 2004, 22:31

Kaj je že obrita :o|o: xcivx

#118 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 13. julij 2004, 23:38

Ruby, zadnjič sem poslušala na radiu, ko je neka gospa spraševala, če lahko toži kozmetični salon, kjer so ji obljubili, da se bo znebila vseh nezaželjenih dlak. Rezultat ni bil uspešen. Svetovali so ji naj se obrne na zavod za zaščito potrošnikov, ker dejansko zavajajo potrošnike. Gospa se je uspela znebiti okoli 400.000 sit, dlake je pa obdržala.
In kot drugo, to mora izvajati strokovno usposobljena oseba tj. zdravnik ali fizioterapevt, ne vem kako je z medicinskimi sestrami, če so usposobljene za delo z tem.
Dekle, ki jo poznam, kot sem že prej napisala je bila 5x na terapiji z laserjem in se ni znebila dlak.

Prijateljica je šla tudi na električno iglo, razen tega, da jo je svinjsko bolelo ni bilo nobene druge spremembe. (okoli bradavic na prsih)

Vidim, da ste imele neprijetne izkušnje z weetom. Jaz uporabljam kremo za občutljivo kožo. Poskusite poiskati kako kremo v lekarni.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#119 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. julij 2004, 09:28

Take špegle mu kupi, da od blizu nič ne bo vidu x:Dx  x:px

Depiliram se izključno zaradi sebe! x^x x^x x^x

Pol jih pa sebi nabavi x:Dx

x:Dx x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#120 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 14. julij 2004, 09:29

Kaj ni bolj pametno, da se znebiš moških hormonov :eek:

#121 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 14. julij 2004, 22:46

Depiliram se izključno zaradi sebe

to že ja, drži, te rayumeti x:Dx
Sam, ko ženski,Modni svet tega ne bi odobraval,bi vse ble kosmate u Nulo Žwalske x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#122 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 17. julij 2004, 02:57

Dlake dlačice naše preljube x:Dx x:Dx

Hja, demet, se je poletje zdaj pa res začelo, in spet se je povečala frekvenca letanja dlak naokoli po banjah in umivalnikih x:o)x
In glede na to, da sem se za dlake vrgla po fotru, imam kar nekaj izkušenj z odstranjevanjem te naše nadlogice x^x

Pod pazduho in intimni predeli - žiletka v kombinaciji s kakšnim fajn kremastim milom :palec: Problem je samo v tem, da se sedaj res že kar pogosto brijem po intimnih predelih in sem od prvega britja do sedaj opazila že kar mal več dlak kot sem jih imela prej :vio: - kaj zaboga narest v takšnem primeru, da ne bom na pol mojega stoletja res kosmata spodaj ko kak orangutan? x8Dx Bom zelo vesela kakršnegakoli nasveta, punce.
Bikini predel si jih pulim s pinceto. Čisto uredu gre, ni problemov, me niti ne boli toliko, da bi ob tem trpela, tako da sem s tem čisto zadovoljna. :palec:

Noge :o|o: Tule imam pa celo zgodbo x:Dx Brit sem si jih začela že kar mlada, potem pa so prišli ven razni Silkepili in podobne zadeve, torej depilatorji; moja mamica seveda moderna ženska nabavila eno tole ropotalo x:Dx Moje prvo depiliranje je potekalo tako, da sem jaz sedela na kavču, foter me je držal za nogo, mama pa HOPSA GREMO navzgor po nogi (če sem pa hotla probat x:o)x ). Seveda sem tulila kot zmešana, nakar se foter prav po poznavalsko oglasi, da je za lepoto ja treba potrpet. x:o)x x:o)x Os takrat dalje si jih odstranjujem z depilatorjem. Problem nekje ene 6 let nazaj je nastal, ko je mama ugotovila (je medicinska sestra in doma imamo svega i svačega medicinskih pripomočkov), da se da zaraščene dlačice iz kože zelo luštno zbezat z iglo (ja, iglo). In sem nekak to posvojila od nje. Rezultat so seveda bile čist pikaste noge... vsaka dlačica, ki se mi je vrasla, sem jo šla ven bezat z iglo - NE BOLI, pa mi verjemite al pa ne xcivx Zdaj sem nekak prišla do ugotovitve, da pikaste noge res niso lepe in sem se odločila, da bom poskusila na malo bolj naraven in neinvaziven način...
tako da sedaj pri tuširanju uporabljam za noge sisalovo rokavico (safeguardova gobica je malce prenežna za te zadeve, se mi zdi, čeprav Tamari pomaga, kot je napisala)... pa preden si noge depiliram, si jih narahlo zdrgnem tudi s kamnom za trdo kožo, ki se ga ponavadi uporablja na podplatih.
Po depilaciji si noge namažem z raztopino enega aspirinčka v topli vodi... ene parkrat ... da se mi mešički ne vnamejo, kar se v vročih dnevih rado dogaja. In moram rečt, da pomaga. Marsa, a to slučajno deluje na isto foro kot tisti salicilni alkohol?
Aja, pa ene ženske si potem noge še fuuuul namažejo z negovalnim losijonom. Jaz nekak na to pozabim, ko letim ven iz kopalnice z raztopljenim aspirinčkom na nogah, ampak nekak nimam problemov s suho kožo na nogah in sploh nikjer, ker itak redno uporabljam ful bogate kreme za telo po tuširanju. x;)x

No, tole zgoraj... sisalova rokavica + kamen za trdo kožo + aspirinčki ... je združena modrost gospodičen študentk, ki so z mano radodarno delile svoje skrivnosti odstranjevanja dlačic x:Dx tako da za tem stoji kar več žensk, ne samo jaz x;)x


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#123 vesna8

vesna8
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 19. julij 2004, 15:45

soncna, tole pa je dolga zdodba sveta dlak in dlacic x;)x ...tud sama mam za sabo podobno, razen tega, da sem z depilatorjem uspela samo enkrat nekaj kvadratnih cm, potem me pa tako bolelo, da je bilo za znort :sori: ...zato sem to metodo opustila...depilator pa lepo pociva v omari, mogoce se ga kdaj se dotaknem...pa tolk denarja sem dala zanj, se stara mama je prispevala zdraven, ker je meni mal zmanjkalo x:)x

me pa neki zanima....
sisalova rokavica? a to se tej stvari tako rece, jo prodajajo v trgovini /lekarni? namrec prvic slisim za to, bi pa vseeno rada probala, ker sem poskusla vecino moznih metod...o tem pa se nisem slisala

#124 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 23. julij 2004, 15:08

huh, Vesna, šele zdaj tole opazila, oprosti za malce pozen odgovor :vio:

Sisalova rokavica - kaj pa vem, tako reče temu moja mama, pa je medicinska sestra, tko da bo verjetno kar držalo, da se ji res tako reče ... ? Ne vem. :inocent:
Je pa to tista rokavica, ki se jo uporablja za ostranjevanje odmrlih kožnic celic s kože, nekakšen piling z rokavico; zgleda pa kot da bi bila spletena iz vrvi.


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#125 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 18. maj 2005, 15:24

Pred nekaj tedni podlegla EP in kupila Intuiton brivnik, ga priporočam, britje poteka tko zelo na easy.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0