Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Saturn v četrti hiši


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
41 komentarjev na to temo

#26 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 5. junij 2004, 12:26

Sem se spomnil ob tebi, ko mi tranzira tale ata Saturn/04, da je v tem obdobju moja mati tudi nekako na slabšem, kar se tiče zdravja, naj hitro mine.....če je tako, kot praviš je že sigurno tvoja in moja 4. hiša mati, kar pa pri vseh kartah ni, je pa res pri večini x:)x ....lp, B.  x;)x  :palec:


Boris ojla,


zanima me če imaš,slučajno,Luno v svoji četrti hiši?

V primeru,da Saturn tranzitira Sonce pomeni bolezen očeta...zato sprašujem.

Lep pozdrav :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#27 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 5. junij 2004, 12:38

Ojla Čveka!

Ne...., jaz imam luno v 12.hiši, v konjukciji ASC, verjetno misliš zaradi tega , ker luna predstavlja tudi mater, aha...v nadaljevanju sem še prebral to stavek......Saturn je bil nazadnje v pomembnejšem tranzitu, ko je bil na na 27 stopinj dvojčka(kvadrat), pa kaj vem, ni ga preveč zvijalo, menda dovolj močan saturnovec, ker tale ata je pri meni na koncu 10. hiše?

Sedaj lahko pogledaš v temo vraže, posebej zate, čeprav lahko drugi tudi preberejo...lepo soboto ti želim Čveka, B. x:)x :palec:


#28 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 5. junij 2004, 12:40

aja ... xrolleyesx in seveda je vladar Raka Luna ...

Ohja tale zid kateremu rečemo Saturn. xrolleyesx in če ga primerjam z Marsom bi rekla,da
Vsekakor pa se iz hiše, kjer se sprehaja T.Saturn nekaj naučimo. Čudno bi bilo če se nebi,saj je izredno počasn in da vedeti,da te opazuje.

Tudi meni se sprehaja po četrti hiši in pojma nimam kako se bo obnašal ko pride na mojega Kirona ... jooooj včasih je resnično bolje,da daš glavo v pesek,kot noj...česar ne vidiš ne obstaja .Dx x:Dx x:Dx x:Dx
Tako,sedaj pa grem na en sprehodek,da potegnem vreme za nos. x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#29 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 5. junij 2004, 12:41

a če je luna v deseti pa gre saturn čez... to pomeni težave poleg vsega še mamino zdravje :eek:

#30 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 5. junij 2004, 12:41

Ojla Čveka!

Ne...., jaz imam luno v 12.hiši, v konjukciji ASC, verjetno misliš zaradi tega , ker luna predstavlja tudi mater, aha...v nadaljevanju sem še prebral to stavek......Saturn je bil nazadnje v pomembnejšem tranzitu, ko je bil na na 27 stopinj dvojčka(kvadrat), pa kaj vem, ni ga preveč zvijalo, menda dovolj močan saturnovec, ker tale ata je pri meni na koncu 10. hiše?

Sedaj lahko pogledaš v temo vraže, posebej zate, čeprav lahko drugi tudi preberejo...lepo soboto ti želim Čveka, B. x:)x  :palec:


Boris hvala ti...bom pogledala takoj ko se vrnem.Sedajle sprintam x:Dx :palec:

Morda bom ujela kakšen sončev žarek.Kdo bi vedel.

Lep pozdrav in srečno tudi tebi. :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#31 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 5. junij 2004, 12:45

mene je saturn zelo zbrihtal ....... tiči mi v deveti, kjer je tudi nataln........... in mi je čisto kul: kot sem že enkrat pisal, vse kar prej nisem naredil, sem v tem času............. mislim, da če delaš pridejo rezultati - vsaj pri meni so.


sicer me pa zanima predvsem to, kako naj vem, ali 4. hiša predstavlja mamo ali očeta?? Namreč 1x mi je nekdo vprašal, če so moji starši starejši...... prva tri leta nisem živel ob starših temveč so me vzgajali stari starši (4. hiša vodnar, notri je mars) in baje sem se svojih pravih staršev zelo težko navadil, sploh pa selitve v tujino..............morda od tu izvirajo podzavestve zamere do moje mame :inocent: :xx!:


sokrates

#32 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 5. junij 2004, 12:45

a če je luna v deseti pa gre saturn čez... to pomeni težave poleg vsega še mamino zdravje :eek:

Kaj ga svirate s tem Saturnom? Saj nam vsem gre čez osebne planete... malo nas poskuša naučiti, da bi bili še boljši x;)x

Selena, če gre tebi čez Luno, pomeni, da boš postala bolj ženska...vauuu x:Dx
Dum spiro, spero.

#33 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 5. junij 2004, 12:47

še bolj :frog: ne sej vem mal se bom umaknila, pa glede službe bo mal štala če se ne motim (a bom shujšala x:o)x ) mi je bilo pa tisto o mami zanimivo, ker ima neke problemčke... jaz pa laik laični x;)x

#34 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 5. junij 2004, 20:57

a če je luna v deseti pa gre saturn čez... to pomeni težave poleg vsega še mamino zdravje :eek:

Kaj ga svirate s tem Saturnom? Saj nam vsem gre čez osebne planete... malo nas poskuša naučiti, da bi bili še boljši x;)x

Selena, če gre tebi čez Luno, pomeni, da boš postala bolj ženska...vauuu x:Dx

:blink: :eek: :blink:

Zaradi Saturna čez Luno bo postala bolj ženskaT x?x x?x x?x Ja,kje si pa to slišala.
Mislim,resnično me zanima.

Lep pozdrav
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#35 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 5. junij 2004, 21:05

a če je luna v deseti pa gre saturn čez... to pomeni težave poleg vsega še mamino zdravje :eek:

Kaj ga svirate s tem Saturnom? Saj nam vsem gre čez osebne planete... malo nas poskuša naučiti, da bi bili še boljši x;)x

Selena, če gre tebi čez Luno, pomeni, da boš postala bolj ženska...vauuu x:Dx

:blink: :eek: :blink:

Zaradi Saturna čez Luno bo postala bolj ženskaT x?x x?x x?x Ja,kje si pa to slišala.
Mislim,resnično me zanima.

Lep pozdrav

To me je naučila moja prva učiteljica astrologije...je dobra veš...in jaz sem takrat imela ta aspekt...potrjeno, drži...moje seksualno življenje se je takrat zelo izboljšalo... x:Dx x;)x x^x
Dum spiro, spero.

#36 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 5. junij 2004, 21:11

a če je luna v deseti pa gre saturn čez... to pomeni težave poleg vsega še mamino zdravje :eek:



živjo,

veš zakaj je 10 hiša malo bolj zoprna? Vladar 10.hiše je Saturn..ti imaš tam Luno,ki se v tej hiši ne počuti ravno najbolje .Morda,ampak res morda je mati hladen tip človeka..Za piko na' i 'ti gre preko čustvene Lune , Saturn(tranzitni),ki pa je močnejši,bliže Zenitu se nahajai
Po vsej verjetnosti si postala občutljivejša ..na svojo kariero gledaš objektivnejše vendar z neko distanco in zato misliš,da se dogaja nekaj slabega.

O vplivu T.Saturna na Luno je na LF-Astrologija že tekla beseda.Nekaj mesecev nazaj si poglej...preko iskalnika boš našla.

Lep pozdrav :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#37 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 5. junij 2004, 21:14

a če je luna v deseti pa gre saturn čez... to pomeni težave poleg vsega še mamino zdravje :eek:

Kaj ga svirate s tem Saturnom? Saj nam vsem gre čez osebne planete... malo nas poskuša naučiti, da bi bili še boljši x;)x

Selena, če gre tebi čez Luno, pomeni, da boš postala bolj ženska...vauuu x:Dx

:blink: :eek: :blink:

Zaradi Saturna čez Luno bo postala bolj ženskaT x?x x?x x?x Ja,kje si pa to slišala.
Mislim,resnično me zanima.

Lep pozdrav

To me je naučila moja prva učiteljica astrologije...je dobra veš...in jaz sem takrat imela ta aspekt...potrjeno, drži...moje seksualno življenje se je takrat zelo izboljšalo... x:Dx x;)x x^x



hej,

imamo več vrst blagrov in tale je zadnji za katerega sem slišala.
Torej...BLAGOR TI ... :o|o:

Je pa čisto mogoče...končno zakaj pa ne :palec: x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#38 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 6. junij 2004, 09:40

č.v.e.k.a hvala, sem že, samo zanimivo se mi je zdelo razpravljanje o mami in očetu, tisto, da bom bolj ženstvena, sem pa tud jaz prvič prebrala, zato sem komentirala še naprej... aja pa ne mislim da se mi bo dogajalo kaj slabega,a li pa da se mi, predvsem zorim... mogoče bom popolnoma spremenila način življenja in občutkov, kdo ve, vsekakor je to obdobje ki ga moram dati skoz, kot tudi ostale tranzite...

je pa res, da moja mami deluje hladen tip človeka, ker ne kaže čustev, se mi zdi, da jih je glede na vse, kar se ji je dogajalo v otroštvu, potlačila... vem pa da nas ima zelo rada, samo ne zna pokazati...

#39 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 6. junij 2004, 13:53

Pravijo,da,v astrologiji, Sonce kaže očeta in Luna mamo.Odtod taka razlaga za ,tvojo 10.hišo in Saturna v njej.

Lep pozdrav in grem na sonce ... takrat odpade Saturn ...Pluton .... ostane samo Sonce in tako je prav. :palec: x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#40 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 7. junij 2004, 11:05

Zaradi Saturna čez Luno bo postala bolj ženskaT x?x  x?x  x?x Ja,kje si pa to slišala.

xrolleyesx S tem se ne bi strinjala, nasprotno. V tem času imajo nekateri probleme in zanikajo svojo ženskost. Prav v primeru anoreksije, kjer se ženske izstradajo do kosti je večkrat pokazatelj saturn preko natalne lune. Takrat pride do ohlajenih odnosov do matere.

#41 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 9. junij 2004, 09:51

Kakšne težave, blokade povzroči tranzitni saturn v četrti hiši, natalno se nahaja v sedmi, vladar četrte je merkur, ki je natalno v drugi hiši?

Pozdravljena Lunca

se tudi jaz strinjam, da je pri Saturnu veliko odvisno od nas samih, koliko naredimo in kako znamo sprejti stvarnost, s katero se ob Saturnovih tranzitih srečamo.
Ko gre Saturn čez četrto pa ima kolikor toliko dobre aspekte prinese nek stvaren vpogled v družinske vezi in sam dom. Človek lahko začen dejansko preurejati dom, sploh v fazi retrogradnega Saturna. Lahko pa, če to nakazujejo tudi drugi aspekti kupi stanovanje ali kaj takega. Avtomatično postane bolj odgovorne in obremenjen z nekimi zelo konkretnimi stvarmi.
V primeru negativnih aspektov, sploh s Soncem in Luno, ima človek več skrbi s svojimi domačimi. Lahko kateri od njih zboli in potem je treba bolj skrbeti zanje. Neka odgovornost te veže na dom.
Saturn v četrti pogosto nakazuje tudi možnost začetka gradnje neke hiše ali kej takega....


Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#42 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 9. junij 2004, 10:09

Ko gre Saturn čez četrto pa ima kolikor toliko dobre aspekte prinese nek stvaren vpogled v družinske vezi in sam dom. Človek lahko začen dejansko preurejati dom, sploh v fazi retrogradnega Saturna. Lahko pa, če to nakazujejo tudi drugi aspekti kupi stanovanje ali kaj takega. Avtomatično postane bolj odgovorne in obremenjen z nekimi zelo konkretnimi stvarmi.
V primeru negativnih aspektov, sploh s Soncem in Luno, ima človek več skrbi s svojimi domačimi. Lahko kateri od njih zboli in potem je treba bolj skrbeti zanje. Neka odgovornost te veže na dom.
Saturn v četrti  pogosto nakazuje tudi možnost začetka gradnje neke hiše ali kej takega....

:palec: :palec: Res je Mihela, kamor pade saturn tam se trudimo in če smo dovolj disciplinirani si lahko po težavah in skrbeh obetamo uspeh.
Ko mi je saturn tranzitiral čez peto hišo sem imela dojenčka in vsa skrb je bila namenjena temu otroku. Ravno tako je z domom, preurejanje, nakup, selitev in podobno. Tranzit saturna preko lune v drugi hiši je v dveh primerih prinesel slab občutek lastne vrednosti, zato je prišlo do anoreksije, zavračanje svoje ženskosti in podobno. Vse se lepo ujema. :palec:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0