Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Tehnično vprašanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
2057 komentarjev na to temo

#26 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. september 2003, 14:26

Ti tole je pa res tehnicno vprasanje... sem ze mislila, kaj bom morala spet znalsko odgovarjat, ki ne bom vedela! x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#27 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 24. september 2003, 14:28

:vragec:


x:Dx x:Dx x:Dx x:o)x :palec:


:vragec: :hepko: x:Xx x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#28 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 15. december 2003, 13:53

Ali v primeru, da ima nekdo popolnoma zabasan predalček za OS-je, pošiljatelj, dobi kakšno opozorilo, da naslovnik sporočila ni prejel ali izgleda tako, kot da je vse ok?

x;)x x:)x
Objavljena slika

#29 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. december 2003, 14:08

Tega (se) ne vem, a vem, da opozori, da imas poln Inbox in je napisano z rdeco - tako da definitivno op0azis, poleg tega pa imas tam spodaj v vrtsicki tik pod okencem napisano, koliko od kolikih moznih jih imas se na voljo (samo pazi - steje vse - jaz jih veliko brisem, pa ostajajo v 'sent' folderju - te tudi steje). :palec:

Po mojem itak ne mores poslati, ker pac rece, sory in to.
Ne vem pa, kako je z dobivanjem.

No, pa za stos se pustim svojega, da naredim preizkus - da bomo konec koncev sploh videli. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#30 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 15. december 2003, 14:17

Sem ti poslala za test en OS. Pri meni je odšel čisto normalno ... x:)x
Objavljena slika

#31 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. december 2003, 14:32

:xx!:

Dobim ga se (tvojega sem dobila) - kljub temu, da je bil eden vec od moznih, sem mislila da zato, ker sem admin.

In vse tole sm ze pisala tebi...
Hocem pa reci, da potem izbrise vse, sory, ne morem, potem pa skensla... Jaz pa sem ti tam ze vse lepo razlozila. :xx!:

Tako da, thanx Tina, hvala za pomoc - skratka - ne, potem ko imas poln Inbox, OS-a ne mores vec poslati, pa se skensla ti ga, ce das 'Poslji' - tako si v teh primerih message shrani/te.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#32 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 15. december 2003, 16:04

Gledano z vidika tistega, ki pošilja os-je :
Se pravi ne glede na to, da ima prejemnik poln inbox, pošiljatelj brez težav pošlje os in misli, da ga je naslovnik prejel.

(pa brez zamere prosim)

x:o)x
Objavljena slika

#33 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 18. december 2003, 11:07

Na prvi strani foruma, tam zraven ucka z bozickovo kapico, je ena slikca... ki je meni ze ful dolgo noce pokazat.. a mam kaksne nastavitve narobe al kaj? Saj ni nic strasnega, samo tako, bolj iz firbca....



Aliana
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#34 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. december 2003, 15:01

Aliana zivjo - hvala za tole. Sicer pa pojma nimam, zakaj se ti ne odpre.
*Logo (LN Forum) se ti ne odpre, tako da kaj bistvenega ne zamujas, je pa vseeno cudno - bova malo preverila.
Se enkrat thanx! x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#35 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 28. januar 2004, 13:40

Eno vprašanje glede chata (upam, da peše sem):
V čem je finta, da že nekaj časa, predvsem v dopoldanskem času, počasi oz. ne dela?
Večkrat tudi ne izpiše teksta, tako da sogovornik ne ve, da mu odgovarjaš?

Ali je to odvisno od strežnika, povezave, ... ?

:eek: x;)x x:o)x
Objavljena slika

#36 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. januar 2004, 13:49

Tina, to je po mojem povezano s temi tezavami, ki so bile zdaj - ko sva dala obvestilo...
Bom vprasala Mitjo, ce kaj ve oz. ce je to mroda na drugem strezniku ali kaj bi lahko bilo.
Dobro, da si povedala! :palec: x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#37 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 28. januar 2004, 13:53

OK, hvala x:)x
Objavljena slika

#38 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 28. januar 2004, 13:55

Tole pa se je tudi meni dogajalo, samo že nekaj časa nazaj (že dolgo nisem bila na chatu)... pa sem mislila, da je to kaj moj računalnik :wacko: ...

#39 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. januar 2004, 14:05

V bistvu ne bi smelo prihajati do tezav, ker je Chat maximalno opitimiziran, vseeno pa je treba vedeti, da gre za ful java skript, vse tole refreshanje kar naprej in vse...
Pa potem ce je kaksna frka, se najbolj vidi na teh straneh (ki niso staticne) (Forum, Chat itd. ...).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#40 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 28. januar 2004, 14:26

Hvala za razlago. x:)x :vio:

sem malo primerjala, pa mislim, da navadno istočasno forum in chat "bremzata" x;)x x:)x
Objavljena slika

#41 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 29. januar 2004, 09:06

Hm.. jst sem pa hotla Tožibabe na Marsini strani poslušat.. pa je treba en programček dol nalaudat in jst tle v službi žal nimam dovoljenja za programe nalagat z neta.. :xx!: :xx!: :xx!:
Škoda da ni to na kakem formatu ki ga Windowsi podpirajo..... mogoč MP3...
Na zdej mam pa zvočnike... ampak slišat prvega ženskega rock benda pa ne morem....... :sori: x:Ix
Mushi

#42 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. januar 2004, 10:34

Mushi, hvala za zanimanje. x:Xx
Mislim, da podpirajo ti programi tole, se naj bi kar zarolal komad, samo je videti, kot da nekaj nalaga, samo se to zgodi zelo hitro, v sekundi.
Ko pa se zgodi, da nalaga in nalaga, pa je morda zabasano, pa das stop, pa probas drugic (1x se je tudi meni to dogajalo).
V bistvu moras imeti Real Player, tega pa imajo skoraj vsi, tako da cudno....
Kot lahko recimo poslusas radio prek neta.
Das play in potem se kar odpre v pravem programu, ki je RealPlayer...
Cakaj, bom sla preverit...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#43 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 30. januar 2004, 07:01

Še nekaj me zanima, kako se človek znebi reklame za kremo tule? :xx!:

Mi ni ravno pri srcu, da se pri vsakem kliku odprla reklam čez celo stran ...

:wacko: x:o)x
Objavljena slika

#44 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. januar 2004, 13:26

Dobro, da si vprasala, Tina. :)
To se samodejno zgodi (cez cel ekran reklama), ko se z misko oz. s puscico prevec priblizas bannerju.
To smo ze nekje razlozili enkrat.
Pravi pa Mitja, da je mozno, da se 'sami nalozijo pred ali socasno s stranjo' - karkoli ze to pomeni. x:o)x

Ko pa boste kleli ob temle, imejte na umu, da so tile bannerji precej vec vredni kot pa 'obicajni', tako da ceprav te to moti, se 'splaca' (za LN) malo potrpet. :vio: xsrcx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#45 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 30. januar 2004, 13:30

x:Dx x:Dx Hvala, vem da je treba malo potrpet (ampak tole danes je pa bilo tudi zame malce preveč x;)x ). x:o)x
Objavljena slika

#46 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 30. januar 2004, 13:40

Ja Real Player mislim da mi je nalagalo... pa mlelo nekaj... no in nato ko že mislim da bo se naložilo... opozorilo da nimam dovoljenja za nalaganje programov, ker je naš administrator to tako zablokiral.. npr. tud program za fotke, da jim pošlješ ( od digitalca) si nisem mogla na svoj rač. nalaudat, pa sem šla našem informatiku, ma tole pa ne vem da grem komad k njemu poslušat.. x:Dx x:Dx
Imam pa Window Media Player, ampak preko tega pa ne potegne...
Marsa... jst firbec ne?
Pa sorry, ne spada glih v vsebino foruma a ne, ampak sem zadnjič še v Poletu enkrat zasledila tole.. o Tožibabah... pol pa ma, no, sej me že skoz zanima... x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Ix x:Ix x:Ix
Mushi

#47 alica

alica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 8. februar 2004, 12:20

Če spremenim e-mail naslov, ne mogu više na LNF? Kako dalje?
x?x x:Ix

#48 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. februar 2004, 14:32

Če spremenim e-mail naslov, ne mogu više na LNF? Kako dalje?
x?x  x:Ix

Alica - moras POTRDITI novi e-mail naslov (oz. pac novo stanje).
To je bilo par tezav v zadnjem casu, ko so forumovci spreminjali, ne pa tudi potrdili potem statusa.
Imam na sumu, da ob slednjem je to pomenilo, da ste dali neveljavni e-mail - in tako ne dobili potrditvenega e-maila... ali kaj takega...
Ker sva v zadnjem casu potrdila (na novo) kakih 5 ali vec clanov, ki so bili 'na cakanju' ('pending'), kljub temu, da so bili ze stalni clani - tako sva postekala, da je bila kaksna taka finta.
Skratka - ce karkoli spreminjate, morate POTRDITI, smiselno pa je dati pravi e-mail - da je tole cimbolj tekoce.
Tako ali tako sva admina midva, tako da ni nekega vpogleda etc...
:palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#49 alica

alica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 10. februar 2004, 08:58

hvala, Marsa x8Dx

U martu menjam providera, pa potem i e-mail naslov.
Mislim da sam vse skužila... :inocent: x:Dx

Pauza od 20 dni da premišljam... :xx!: xDDx

#50 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. februar 2004, 09:17

Oj, Alica, mislim, da si kar brihtna baba (smart chick). x;)x
Po SLO govorim (tudi) zato, da se ne lomim tukajle, pa tudi, da se naucis, Alica, ce ze sodelujes...
Ker enkrat ti bom hotela morda nekaj razloziti, pa ne bom mogla slediti svojim mislim (ki jim se v slovenscini komajda), se tezje, ce se bom lomila.
Po drugi strani pa bos, ce bos postala bolj domaca z jezikom, tudi sama lazje in bolj suvereno sodelovala.

Prevod:
SLO govorim i zato da ne slomim jezik ovde, i zate pa je bolje, da naucis malo (s pretpostavkom da ces vise sudjelovati ovde)... Mozda cu ti nekad nesto hteti izpricati, pa necu moci uloviti svoje misli (koje tesko lovim cak i na slovenackom) - a ti ces, jer ce ti to postati 'domacije', sve vise i vise razumjeti i lakse sudjelovati. :palec: x8Dx
Ono, sto malo ubacim pokoju rijec, to je malo zezanja (imam Uran na MC i Sco sam Asc, pa i Mjesec u 4.), pa i malo test - ako TO :eek: razumes, onda ces razumeti sve. :palec: xDDx
Tako nekako. x;)x

:palec: :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0