Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kako spoznati


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
141 komentarjev na to temo

#1 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 9. julij 2003, 18:37

Po čem spoznate človeka, da predstavlja določeno skupino znamenja; vaša orientacija; kaj najprej pogledate al pomislite x:Dx

#2 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 9. julij 2003, 19:43

x:Dx

#3 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 9. julij 2003, 20:16

zanimivo vprašanje... od vseh znamenj, najbolj udanem škorpijone (pa še všeč so mi x:Ix )... aja, pa kozoroge (ki so mi najbolj nesimpatični :xx!: , mam pa 7. hišo tam x:Dx )... ampak, kako pa naj to napišem, kako jih spoznam :eek: ?
Težka tale, poki, ker je to en občutek, filing pač...

#4 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 9. julij 2003, 20:36

Glej jo, Conteso, si me pa prav presenetila... prijetno x:)x

ja, ribic imam veliko okoli sebe (tudi hči) in so mi najbolj ljuba bitja x:)x , rakci, aaah... vodnarčki zanimivi... ja, imaš prav, res sem bolj udarjena na vodna znamenja

vau, pravo odkritje tole (zame x:Ix )! Hvala, Contesa!

#5 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 9. julij 2003, 20:58

x:)x x:Ix x:)x

#6 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 9. julij 2003, 21:46

Hehe jaz takoj prepoznam:
Ovne (heh sebe pa ja poznam)
Škorpijone (nekak so drugačni ne znam opisat, preprosto veš)
Ribe (Itak so same legende nevem neka taka spokojnost, tista ljubezniva bitja, ki ti vzbujajo posebne vrste plemenita čustva :)), in ahja vedno pridejo k meni po pomoč :) )
Dvojčice (te se vedno drgnejo ob mene in me s tem vzburjajo... nikoli pa ne prepoznam dvojčkov... ni privlačnosti :) )
Device (smrdi po slabi energiji daleč naokrog, vedno mi je neprijetno ob njih... )

Pogosto zamenjam:
Vodnarje in Leve, še vsak ki sem mu rekel da je lev je rekel da je vodnar... in obratno, nevem zakaj...

Redko zadanem:
Bike (nevem zakaj... hehe najbrž zato)
Kozoroge (če je delovno okolje potem jih zadanem a v prosti družbi redko..)
Rake ( Pogosto komu pripišem "rakavost"-"materinskost" če ma ASC v raku al kaj takega, pa je kaj čisto drugega, prave rake pa redko zadanem)
Tehtnice ( v bistvu edina stvar ki jih izda je nakladanje prek vsake mere in posebnevrste občutek ki ga dobim ko začutim da se en del (moja luna) strinja z njimi drugi del pa sploh ne...(oven))
Strelce ( po nerodnosti, po prisrčnosti že, ampak ponavadi pa ne... hehe razen ena bjondica, tisto takoj prepoznam,... )

No ja najbrž da s tem nisem veliko pomagal, hehe ampak najbrž bi se dalo strniti vse skupaj v tri besede Izkušnje, izkušnje, izkušnje. Nikar ne vprašajte najprej, ampak najprej ugibajte potem vprašajte in preverite, ugotovite zakaj ste se zmotili in bodite naslednjič bolj natančni...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#7 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 10. julij 2003, 00:39

zanimivo vprašanje... od vseh znamenj, najbolj udanem škorpijone (pa še všeč so mi  x:Ix )... aja, pa kozoroge (ki so mi najbolj nesimpatični  :xx!: , mam pa 7. hišo tam  x:Dx )... ampak, kako pa naj to napišem, kako jih spoznam  :eek: ?
Težka tale, poki, ker je to en občutek, filing pač...

Mateja, tud jaz škorpijone pogruntam skoraj vedno. Mogoče zato, k se že cel življenje vrtijo okrog mene. Vsi moji mal bl resni bivši (razen enega) so bili škrpijoni, pa tud zdej ga mam (čeprav sem si rekla - nobenga več, ampak očitno se zarečenega kruga res največ popapca)

Ovne in Leve tud hitr pogruntam, pa seveda Strelce (moj znamenje)
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#8 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 11. julij 2003, 22:04

joooj to je pa težko reči.Mogoče Ribe zaradi majhnih stopal x:Dx x:Dx x:Dx al pa Ovne...imajo med očesi podolgovato gubo...no ja Scorpie pa njihove prodorne oči...Levi s svojo grivo....... najteže je spoznat Vago kar pa ni čudno..edini predmet v Zodiaku ...lahk je taka..lahk drugačna...so pa več al manj lepe pa simpatične....

no tolk o razpoznavnosti folka po znamenjih x^x
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#9 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 11. julij 2003, 22:14

Mogoče Ribe zaradi majhnih stopal

joj, hecno... pa opazim razne detajle, naprimer, kake vzorčke ima na štumfih...ampak, kako dolga stopala x:Dx... pa si me spomnla na eno frendo... jih ima 180 v višino, nogico pa 37/38...in je ribica x:Dx

#10 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 11. julij 2003, 22:54

Mogoče Ribe zaradi majhnih stopal

joj, hecno... pa opazim razne detajle, naprimer, kake vzorčke ima na štumfih...ampak, kako dolga stopala x:Dx... pa si me spomnla na eno frendo... jih ima 180 v višino, nogico pa 37/38...in je ribica x:Dx

Kaj pa pri meni, k sem velika 161, številko noge imam pa 40.
Moja mami mi je večkrat rekla, da sem kot črka L x:Dx x:Dx x:Dx
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#11 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 12. julij 2003, 06:46

x:Dx x:Ix
Objavljena slika

#12 traffic_girl

traffic_girl
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 12. julij 2003, 11:23

men se zdi da najhitrej ugotovim leve!k se jim že takoj vid njihov ponos xsrcx
škorpijone pa ponavad zamenjam za ribe
tehtnice pa vodnarje ni težko ugotovit
druga znamenja pa čist odvisn, včasih mam srečo pa takoj ugotovim, učasih pa sploh ne

#13 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 12. julij 2003, 18:53

Kaj pa pri meni, k sem velika 161, številko noge imam pa 40.
Moja mami mi je večkrat rekla, da sem kot črka L x:Dx  x:Dx  x:Dx

mogoče spadaš v družino hobotnic hehehe....črka L,da bi meni tole moja mami rekla ...ampak sem Lev pa moja mami ve,da je tanajbolš,da molči x:Dx x:Dx x:Dx

Če pa se sama pogledam v ogledalo bi pa rekla,da sem živa podoba črke I..

Lp

brez zamere ..pa saj razumeš štose x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#14 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 12. julij 2003, 22:20

Škorpijonke in levinje.

Prve po privlačnosti, druge po gluposti....

:O: :angry:


hvala...





Aliana

x;)x
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#15 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 12. julij 2003, 22:30

eh, aliana... tile vseznalci... ne sekiraj se.... sej jest tud El Ninotu smrdim po slabi energiji...

to so take LNF :flower: ... da ni dolgčas x:Dx

#16 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 12. julij 2003, 23:47

Škorpijonke in levinje.

Prve po privlačnosti, druge po gluposti....


Žal mi je zate, Vojko

#17 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 12. julij 2003, 23:50

men se zdi da najhitrej ugotovim leve!k se jim že takoj vid njihov ponos xsrcx
škorpijone pa ponavad zamenjam za ribe
tehtnice pa vodnarje ni težko ugotovit
druga znamenja pa čist odvisn, včasih mam srečo pa takoj ugotovim, učasih pa sploh ne

Hoj

Si to ti, ali je to samo tvoj fletni avatar?

#18 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 13. julij 2003, 00:14

jest os. koj spoznam tehnice, njihove učke, ki me mau spominjajo na japonce, potem ovnovsko gosto grivo morda in trmast nastop,agresivne babe, pa levji delež ponosa in teatralni nasmeh in bikovsko konstrukcijo telesa,pa debele obrvi ,pa seveda škorpijonke,ki tudi sexsepilno vlečejo besedni zaklad, pa ribce,ki so vitalno´gibljive, pa pri kozorogu,ki imajo večkrat špičast nos ,pa device,dolge trepalnice in dolžina prstov,pa klepetave strelke,pa zasanjane in pretirano zaščitniške rakice,dvojčke, da jih ne omenim,k so relativni, vodnarji, jah to pa je res poglavje zase, nekašnen mix pubertete in upokojencev x:Dx

#19 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 13. julij 2003, 00:24

jest os. koj spoznam tehnice, njihove učke, ki me mau spominjajo na japonce, potem ovnovsko gosto grivo morda in trmast nastop,agresivne babe, pa levji delež ponosa in teatralni nasmeh in bikovsko konstrukcijo telesa,pa debele obrvi ,pa seveda škorpijonke,ki tudi sexsepilno vlečejo besedni zaklad, pa ribce,ki so vitalno´gibljive, pa pri kozorogu,ki imajo večkrat špičast nos ,pa device,dolge trepalnice in dolžina prstov,pa klepetave strelke,pa zasanjane in pretirano zaščitniške rakice,dvojčke, da jih ne omenim,k so relativni, vodnarji, jah to pa je res poglavje zase, nekašnen mix pubertete in upokojencev  x:Dx

:palec:

Super, sam da sem relativen! x8Dx :vio: :V: x:px x:o)x :2src: xcivx :\: :vio:

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#20 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 13. julij 2003, 04:41

...pa pri kozorogu,ki imajo večkrat špičast nos ,...

x:Dx x:Dx

Moja hči je kozorog, pa ima ful okrogel in prifrknjen nos. Sam to ima zarad genov - po mami, teti, stricu, babici, prababici... x:o)x x;)x

#21 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 13. julij 2003, 07:13

Vedno prepooznam strelce x;)x in potentne vodnarje.
Tudi leve(in levinje)...
Škorpijone - itak
tudi natančne device, pa ribice...tudi kozoroge

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#22 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 13. julij 2003, 08:28

... obvladamo mi tole... x:Dx

poki, tist en oven, ki ga poznam, ma bolj švohno grivo x:Dx, od ribic, ki jih poznam, je sam ena tko vitalno gibljiva... men poznane tehtnice nimajo prou nč japonskih učk :eek: ... aja, jest mama pa res dolge prstke pa kr dolge trepalnice, sam natančna pa :xx!: no ja, mogoče, da nisem šlampasta, ne dajem od sebe skrapucal, na pol narejenih reči pa to...aja, dragi bobnar, pa levinja, ki je moja dobra frenda, je ena najbolj inteligentnih ljudi, kar sm jih srečala, njenga humorja in brzinskega uma ne šteka velik pametnih tipotov x:Dx... je prehitra zanje x:Dx

#23 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 13. julij 2003, 18:09

Haha, kaj pa vem, sploh ne ustrezam opisu ovna... pokowc, mislim ej gosta griva... niti ne precej redki lasje... so moji, haha sicer so divji ja ampak... agresivni nastop ovnic, hm ja samo te so me poleg škorpijonk že kdaj klofnile(poudarit velja da brez razloga med tem ko škorpijonke so ga vedno imele...)... teatralni nasmeh ja ja, ovni imamo pač najlepši nasmeh... tisti naivni ko človek hitro pade not, najbrž je to stvar ki jo najbolj cenim pri "moji" vrsti... pa poglejmo biki in konstitucija ja, hm tukaj se nebi strinjal biki so vseh vrst... res težko reči, najbolj suh človek ki ga poznam je bik... in obratno... ne tehtnice imajo en tak tup pogled to že, no ja 3 od 4h.. vsaj, nimajo pa kitajsih očkov... (razen če so z azije :) )... škorpijonke ja ja, vsaka druga beseda namiguje na kaj več, kar pa se nikoli ne izgovori... pokaži manj da pokažeš več princip... hm pri ribah, niti ni toliko vitalna gibljivost mislim da je prijaznost in čistost tisto ki kar kliče po pozornosti pri njih... pogledaš naokrog in najbolj prijazen obraz tak sočuten in to je skoraj gotovo riba... . klepetave strelke... haha tega pa človek res ne more zgrešit.. največje skrivnosti sem zaupal strelkam :) no niti ne dvojčicam ampak vseeno zelo blizu.. :) haha,...


bom vzel tole priložnost da se opravičim devicam, ne saj niste vse/vsi take/taki sam večina kar sem vas srečal v mojem življenju mi pušča slab priokus, vas ne bom sodil dokler vas ne spoznam bolje... device prepoznam po urejenosti... (nekaj kar mi manjka) sistematičnosti in takih zadevah... pa še po precej nevtralnem videzu.
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#24 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 13. julij 2003, 18:45

ja seveda Ninous˝,ribce majo večkrat˝izbuljene očke, tut leno počasne so, poleg tehnic, device po samosvoji urejenosti in naturni fotogeničnosti, ovna po tihi vzkipljivosti, vodnarja po excentričnih izpadih, tehnice po zanimivi laskajoči prijaznosti, dvojček kt dvoživka in zvitorepec˝, .. kozoroginje kt komolčarke,.. ....

Hej, sej za videz znamenja stoji planet Venera! in menim, da ga je treba upoštevat´k za videz , in delno Luna seka˝prikaz videza x^x
Sej vsi strelci radi govorijo; vsa znamenja, ki imajo poudarek na Merkurju so energična v razumu¨, x:Dx in še to Vse kar je relativno je nepredvidljivo x:Dx

#25 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 13. julij 2003, 22:39

ne ne vse kar je relativno je relativno predvidljivo... hehe vse se da predvidet, nič pa ne povsem natančno, hm ali pač, Jaz sam to vem da zadanem mal manj kot v polovici primerov... (mi bo kdo ki zadane večkrat kaj povedal že... (hm meni edini znan primer javnega ugibanja tega je bila Meta Malus, na nekem zdravniškem simpoziju, je imela kao nek šov in to malo pela malo ugibala znamenja, po pričevanju očeta je bila nad 90%, kar je spektakularno... obstaja še anekdota v zvezi s tem, (tole pa bolj spada k temi) en Kirurg, se je namrdnil, kao zvezde pa to, da njega pa že ne ugane... pa je rekla no saj mi ni treba uganit tako zloben je lahko samo škorpijon... seveda je bil :) hehe ...)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0