Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

ščit okoli srca


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
96 komentarjev na to temo

#51 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 15. januar 2004, 16:04

xDDx xDDx

joj kako lepo.... xsrcx xsrcx x:o)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#52 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 15. januar 2004, 18:29

sem jaz tud odvrgal ščit okrog srčka in zaupala, pa se je na žalost tale ščit malce vrnil, ampak ne za dolgo, ga bom pregnala.
Všeč mi je vaše razmišljanje :palec:

#53 Marree

Marree
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 67

Objavljeno: 16. januar 2004, 10:26

.... no saj zato sem pa tam zgoraj uporabila toliko x?x  in toliko  :vragec: .
Včeraj sva imeli s sestrično debato na to temo, pa sem želela na to temo malo podebatirati in ugotoviti, če kdo prizna da ve za kaj se v resnici gre x?x  .... je tko fejst teb Mikki podobna .... jaz jo mam pa tko fejst rada .... pa mi ni čist vseen..... ne zanjo ne za kogar koli .... tile ščiti okol  xsrcx znajo kr bolet .....  :C: Al bi blo škoda take mile, prijazne, dobre  xsrcx zaklepat. Kakšen bo pol Mick brez blaženega smeha in mirnosti duha, če ne bo širil svojega  xsrcx in kakšna le bo moja vilinska sestrična brez izžarevanja topline iz  xsrcx ? Kakšen pa bi bil naš prijazen Mick, če se bi še naprej utrjeval v žalosti, bolečini, tegobi in to krepil? Tinka je tako lepo napisala, da na mino zaprtega  xsrcx pol "nič kriv" stopi, pol pa.... cela veriga .....  :C:

Jaz sem za plešoče  xsrcx  v lepoti življenja. Jaz sem za to, da se vsi za rokce držimo in skupaj vadimo v izostritvi notranjega žarka..... xsrcx  xsrcx  xsrcx

Evo .... en topel objem Micku...... in ostalim ......

Hvala Marree.....za te tvoj misli.......en meni najljubših postov do sedaj.......... x:)x ....si topla oseba.......in take ima Mick zeeeeeloooo rad......... xsrcx x:)x x^x

Mickeno bolj raznežen Mick x:o)x x:Ix

..... evo našmu Micku že ščit odpada ..... mickeno po mickeno....... do svobodnega xsrcbumx . Pol bo pa še naš Micki takle okol hodu :2src: - ma koko bo lep

..... pol bomo pa po "kablu" plesal , pa se z Mickcom za rokce držal, pa Selene :2src: , pa Tinka :2src: , pa Kristalka :2src: , pa JanjaK :2src: , pa cosma :2src: , pa Lolita :2src: , pa contesa :2src: , pa pokowc :2src: , pa pikica :2src: , pa Niky :2src: , pa Tamara :2src: , pa sončica :2src: , pa anacoda :2src: , pa rachek :2src: , pa čvekica :2src: , pa aakhut :2src: , pa Mateja :2src: , pa Vanjo :2src: bomo s sabo vzel ...... :2src: pa še vse ostale LNF-je :2src: .... aja pa jaz :2src: , Marsa :2src: nam bo pa ritem držala :lol:
Ljubezen izbeza dušo iz njenega skrivališča

#54 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 16. januar 2004, 12:13

x:Dx x:Dx
to je ze skoraj kot tisto kolo od vardara pa do triglava...... x;)x x;)x

vsi za micka in mick mickeno za vse nas x:)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#55 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. januar 2004, 12:21

Kaj zamujam! Marree in vse!!
To zato, ker je v temi Scit okoli srca. :sori:
Se tako tesno slisi - moje srce rabi veliko prostora, kot jaz - saj je moje. xDDx x:)x :palec:

Marree, zivjo, ne vem, ce sem te ze kje posebej pozdravila, pa te zdaj! :) :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#56 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 16. januar 2004, 19:43

Maree, iz tvojega pisanja sije vilinsko srce ... sama sem tudi začutila ščit okrog svojega srčka, ki sem ga začela izgrajevati že nekje v otroštvu... in vem, da lahko boli. Ko se ga še ne zavedaš, je zmeda... Ko se ga zaveš, zna biti veliko bolečine, saj kot otrok negotovo hodiš po poti v svetlobo, zraven pa nosiš vse tiste okove navad, ki si si jih naložil v preteklosti... Ne znaš še vsega hkrati... odložit in it dalje. Potem pa pride dan, ko vzletiš. xsrcx Ko res vidiš, da so okovi, ki si si jih naložil, res samo virtualni, le risbice in misli... in si lahek kot puhek, igriv kot sončni žarek... ljubezen. xsrcx

In... JanjaK, danes so moj sonček srček iz luknje izbezale prav tvoje besede... ko si napisala, da si začela dajati, ko ti hočeš, in ne pričakovati v zameno... ravno tale missing link mi je manjkal x:)x

x:Xx


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#57 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 16. januar 2004, 19:48

Joooooooooooooj!

Kak ste vsi luštni :inlove: xsrcbumx xsrcbumx xsrcbumx



Vsem, ki še imajo ščit :ph34r: . se bo zdaj začel topit in pol bojo :farb: in ugotovili kak je svet :2src: !



Vsakemu en micken košček mojega xsrcbumx ! Za vse ga je dovolj!

#58 Mihaela

Mihaela
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 17. januar 2004, 19:04

O ščitu okoli srca ne vem nič. Jaz se povežem z Bogom vsak trenutek sem z njim in se z njim tudi pogovarjam, tudi takrat, ko sem v stiku z ljudmi in z vsem kar me obdaja. Tako, da ljudje ali kar koli na duhovnem nevidnem nivoju ne more do mene in najin stik pretrgati. Počutim se popolnoma v njegovem varstvu. x:Ix x:Ix x:Ix

#59 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 17. januar 2004, 21:49

Joooooooooooooj!

Kak ste vsi luštni :inlove:  xsrcbumx  xsrcbumx  xsrcbumx



Vsem, ki še imajo ščit  :ph34r: . se bo zdaj začel topit in pol bojo  :farb:  in ugotovili kak je svet  :2src: !



Vsakemu en micken košček  mojega xsrcbumx ! Za vse ga je dovolj!

x:)x x:Dx kristalka vsa zaljubljena v zivljenje...! :palec: x:)x


po moje je cisto nebistveno, kaksnemu bogu zaupamo/jo, tisti, ki mu zaupamo/jo.
jaz nisem verna v cerkvenem smislu, pa sem videla ze dosti globoko vernih ljudi, ki npr. noce imeti nicesar s cerkvijo, ampak verujejo v boga, ki se manifestira skozi ljudi....kar je bozje, je nasplosno nekaj, kar ti daje vero v zivljenje ( po moje), mi takoj pomislimo na jezusa, alaha, krisno..pa vse ostale. mislim, da so pogani imeli to drugace urejeno, pa je imelo vec smisla, na nek nacin: za vsako stvar je bil nekdo 'odgovoren', in tako si se za vsako stvar lahko koncentriral na nako drugo silo. s krscanstvom itd se je to zedinilo v enega boga, kar je spet blizu tistim pradavnim casom, ko so ljudje verovali v enotnost vesolja, v eno moc, ki nas povezuje...iz katere izhajamo in smo del nje. velik problem je seveda intepretacija vere in zakonov organizirane religije, ki nek prevod dolocenih ljudi, s katerim se strinjas, ali pa ne...
mislim: jaz na nek nacin zavidam ljudem, ki so globoko verni, zaradi njihovega obcutka varnosti, gotovosti...blagor ubogim na duhu, kajti njih je nebesko kraljestvo je tudi en tak povzetek iz biblije, ki ga ( vcasih zlobno ) uporabljajo tudi neverni. ampak po moje je bilo v osnovi s tem misljeno prav to: da si vsak sam ustvari idejo boga.
ampak zase tezko recem, da nimam vere, ceprav nisem verna...ce razumete, kaj mislim?
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#60 sfinga

sfinga
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 374

Objavljeno: 18. januar 2004, 02:03

xrolleyesx nia ima prav...tudi vse to je življenje in naučiti se ga moramo sprejemati takega kot je..tudi bolečino moramo sprejeti in le tako lahko odide ni druge poti..včasih moraš skozi žerjavico po kostanj ...

#61 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 19. januar 2004, 12:08

In... JanjaK, danes so moj sonček srček iz luknje izbezale prav tvoje besede... ko si napisala, da si začela dajati, ko ti hočeš, in ne pričakovati v zameno... ravno tale missing link mi je manjkal  x:)x

x:Xx

Ja, sama sreča, da pokukaš izza tvojega ščitka x:)x xsrcbumx

#62 klavdija

klavdija
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 123

Objavljeno: 19. januar 2004, 12:47

danes sem takoooooo žalostna.
Sem si naredila ščit okoli srca.
Kakšne 4 leta je že tega.
In sedaj se ga ne morem znebiti.

Vsako prijazno besedo prežene moj led.
Pa v bistvu nočem biti več taka - hladna. Hočem se "vrniti" med ljudi,
pa ne gre.

In nikomur ne morem več priznat, da mi je vsaj malo všeč, da ga vsaj malo pogrešam,...
Vsakega preženem že zdaj, da ne bi kdaj potem spet bolelo,..

#63 Marree

Marree
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 67

Objavljeno: 19. januar 2004, 14:43

danes sem takoooooo žalostna.
Sem si naredila ščit okoli srca.
Kakšne 4 leta je že tega.
In sedaj se ga ne morem znebiti.

Vsako prijazno besedo prežene moj led.
Pa v bistvu nočem biti več taka - hladna. Hočem se "vrniti" med ljudi,
pa ne gre.

In nikomur ne morem več priznat, da mi je vsaj malo všeč, da ga vsaj malo pogrešam,...
Vsakega preženem že zdaj, da ne bi kdaj potem spet bolelo,..

..... veš kaj, Klavdija? Še 5 minut časa ti damo, da butaš ob ta ščit, pa da se še mal smiliš sama sebi, pol pa na delo. Nič se ne boj, tvoj ranjeni xsrcx je po 4 letih sigurno že zaceljen. Kar pogumno x:)x .... evo mi LNF-jevci smo s tabo, pa tvoj BOG je tut s tabo - nikar ne pozabi nanj - tut on te ni pozabu - NIKOLI. Pa tvojga xsrcx tut ne. Pa angelčki so tut zmeri s tabo in čuvajo tvojega nežnega xsrcx . Jačaj svoj mili xsrcx z besedami ljubezni, z dejanji ljubezni. Vsak dan po malo........ in kmalu bo tvoj xsrcx poln zaupanja in ljubezni.

.... pa še en objemček tvojemu xsrcx .....
Ljubezen izbeza dušo iz njenega skrivališča

#64 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 19. januar 2004, 14:45

Marree, kaj bi mi brez tebe in tvojega xsrcx ki nas greje in zdravi in veseli in osrečuje x?x


x:Xx xsrcx

Ful si nice :palec:

#65 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 19. januar 2004, 15:31

res je težko živet s ščitom okoli xsrcx . saj potem res ne čutimo, pa ne boli, a kaj, ko smo prikrajšani za toliko čudovitih reči. za vso čudovito naravo, pa za lep nasmeh, pa za prijaznost ljudi (ja, še so taki na svetu), da o čem drugem sploh ne bi govorila. x:Ix

saj veš, za kaj gre ; kar pomeni, da si 3/4 že naredila. itak nas je vse potem vsaj malo strah, ko je potrebno spremeniti naša dejanja, pa saj veš, kaj ti nakladam. smo vsi narejeni po enem kopitu x;)x , kakšen detajl se mal zamenja, to pa je tud vse x:)x .

veliko poguma in zaupanja pri drugačnih dejanjih xsrcx


xsrcx xsrcx xsrcx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#66 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 19. januar 2004, 20:42

Jest bi pa včasih prav rada majčken ščita okol srca, ker mi vse tko hit pride do srca (včasih prav fejst boli)

( xsrcbumx ) - sam včasih x:Dx x;)x
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#67 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 20. januar 2004, 08:17

danes sem takoooooo žalostna.
Sem si naredila ščit okoli srca.
Kakšne 4 leta je že tega.
In sedaj se ga ne morem znebiti.

Vsako prijazno besedo prežene moj led.
Pa v bistvu nočem biti več taka - hladna. Hočem se "vrniti" med ljudi,
pa ne gre.

In nikomur ne morem več priznat, da mi je vsaj malo všeč, da ga vsaj malo pogrešam,...
Vsakega preženem že zdaj, da ne bi kdaj potem spet bolelo,..

Klavdija, če imaš željo se tega ščita znebiti, verjetno želiš spet normalno čustvovati. Do tja pa ne boš prišla, če svojega ščitka ne boš postavila v kot. Če želiš glavni dobitek, je treba kupiti srečko x:)x . Kar pogumno, če si se odločila :palec: .

#68 Mihaela

Mihaela
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 23. januar 2004, 12:45

Pozdravljena Mihaela.  x:)x S katerim bogom? Kako se povežeš z njim? Kdo je tvoj bog?  x:)x Sem radoveden, ne? x:Ix

Sam sem ateist, pa me to res vedno zanima..........slišat.........enostavno me zanima x:)x  :palec: Verjamem, da vera v boga da posebno moč.....

Pozdravljeni Mick.

Povežem se s troedinim Bogom ( oče sin in sveti duh ), ki je večna ljubezen in izvirna resnica. x:Ix x^x x^x

#69 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. januar 2004, 12:50

Maree! x:Xx :vio:

Klavdija - ali opazas, da se rahlja? Scit? x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#70 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 23. januar 2004, 18:59

So taki, ki se zmočijo v posteljo in potem rečejo, da so se potili.
istr.

#71 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 23. januar 2004, 20:29

Jest bi pa včasih prav rada majčken ščita okol srca, ker mi vse tko hit pride do srca (včasih prav fejst boli)

( xsrcbumx ) - sam včasih  x:Dx  x;)x

bi bilo pametno se naučit kdaj ščitek da kdaj pa ne, ane

#72 Su||y`

Su||y`
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 29. januar 2004, 18:57

Vsak si kdaj želi, da bi lahko imel ščit okoli sebe... A ljudje smo bitja, ki dopustimo, da nas prizadenejo... :sori:

#73 Marree

Marree
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 67

Objavljeno: 4. februar 2004, 15:08

Ziher Micki :palec:
če kr skrajšamo xsrcx - evo, jaz verjamem v istga k ti .... xsrcx
Ljubezen izbeza dušo iz njenega skrivališča

#74 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 4. februar 2004, 15:27

Oho, potem ima pa v bistvu kar cel svet 1 boga x:Xx x:Xx x:Xx
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#75 sfinga

sfinga
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 374

Objavljeno: 4. februar 2004, 21:43

xrolleyesx klavdija,vrata,ki vodijo na prostost se odpirajo od znotraj .ti sama jih lahko odpreš ko se boš odločila da si se naveličala samote in bolečine...poglej,vsi te čakamo,daj ,daj,saj bo šlo :palec: :2src: xsrcx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0