Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

ščit okoli srca


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
96 komentarjev na to temo

#76 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 4. februar 2004, 23:16

Mojega mi je uspelo malce zrahljat... kljub bolečini... Bolečina je potem še večja, ko ga odpreš, ampak ... saj moraš enkrat dat zadevo skozi... Vendar je ob večji bolečini večje tudi sonce, ki te greje...

x:Xx


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#77 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 5. februar 2004, 10:31

Ja, Sončna Vila in tebi sploh ni treba skrbeti za sončne žarke, jih imaš kar v imenu, vedno nosiš s seboj, tako da kar odvrzi tole zadevo - ščitek mislim x:Xx xsrcx .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#78 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 6. februar 2004, 19:23

Ščitek se že topi, Janja... xsrcx Samo čas za razumevanje mu moraš dat x;)x x:)x

x:Xx


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#79 Ajda-

Ajda-
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 958

Objavljeno: 6. februar 2004, 21:01

Ja včasih bi bilo dobro imeti ščit okoli srca, ampak to je tako težko. meni. Čeprav opažam, da ima vedno več ljudi ščite... Sicer pa to razumem. Vsak, ki je bil že kdaj prizadet se raje ogne vsemu, kar bi ga utegnilo prizadeti ponovno. Torej se zaščiti.

LP Ajda
Live and let live! Life is beautiful!!!!

#80 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 6. februar 2004, 21:18

Ja včasih bi bilo dobro imeti ščit okoli srca, ampak to je tako težko. meni. Čeprav opažam, da ima vedno več ljudi ščite... Sicer pa to razumem. Vsak, ki je bil že kdaj prizadet se raje ogne vsemu, kar bi ga utegnilo prizadeti ponovno. Torej se zaščiti.

LP Ajda

Srce se gibje. Ljubi, seva.
Ščit je zapor!
V njem srce umre.

Stopimo ščite - počasi, da se srce navadi.

Ko je srce odprto mu nič več nič ne more....

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#81 sfinga

sfinga
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 374

Objavljeno: 7. februar 2004, 03:37

xrolleyesx :palec: :palec: :2src:

#82 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 7. februar 2004, 08:09

Stopimo ščite - počasi, da se srce navadi.

Ko je srce odprto mu nič več nič ne more....

tole mi je pa zelo všečno :2src:

#83 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 7. februar 2004, 22:30

Vojko, tole si pa čudovito napisal :palec: xsrcx

evo... odpiramo ščitke... počasi... že greeeeeeeeee xsrcx xsrcx xsrcx xsrcbumx xrainbowx xsrcbumx :flower: xokx


Sončna Vila
SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#84 venxa

venxa
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 15. februar 2004, 15:59

Kako naj odpreš ščite okoli srca, če pa se potem stalno dogaja, da te pikne in prizadane!
Sama sem bila že dostkrat full razočarana, ko sem odprla komu srce in tisti osebi zaupala, ker glih tisti me je znal najbolj prizadet, pa ne mislim na zaljubljenost. In zato sem postala zelo, zelo nezaupljiva do ljudi. Kar enostavno rečeno zelo razočarana nad ljudmi. :V:

#85 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 20. februar 2004, 08:18

Draga Venxa,

s svojim strahom tako kot z vztrajnim ponavljanjem poziutivnih misli privlačiš prizadetost. Verjetno dobivaš lekcije zato, da bi presegla strah pred prizadetostjo in začela spet zaupati.... Kdo in zakaj te pa sploh lahko prizadane? Ti sama si odgovorna za svoje življenje in imaš možnost izbirati, kako se odzoveš na situacije. Vse kar potrebuješ za to preseči je v tebi, samo najti in uporabiti moraš.

:detelca: xcrossfingx xwizardx
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#86 venxa

venxa
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 20. februar 2004, 12:56

Draga Janja K!

Se absolutno strinjam s tem kar praviš sam teorija je neki drugega kot praksa. Namreč sem fuuuuuuuul občutljiva oseba (ribica, seveda) in zato se mi fullkrat dogaja da me kdo prizadane že z malenkostj. Da ti dam primer, ta teden na faxu so nam podpisoval indexe in jaz ga nisem imela sabo. Prfoks pa je reku da bo edin dons podpisoval indexe zato nas je šlo ene par vprašat kaj zdj če jih nimamo sabo in seveda vpr. sem ga jst. Prfoks pa se je začel dret po celi dvorani (blo nas je ene 400), da bi blo zlo dobr da bi se naučila nosit index sabo in nas je nagnal ven iz dvorane. Heeeeeeelow, kako me to naj ne prizadane?

#87 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 20. februar 2004, 14:57

ja lepo, podpisal vam 100% bo, mogoče je imel slab dan, pa se mu paše na nekoga stresti, ta nekdo si bila pa pač ti, ker si vprašala, nič osebnega, če bi kdo drug vprašal, bi pač nadrl njega....

#88 tiana

tiana
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 167

Objavljeno: 20. februar 2004, 15:01

Se čisto strinjam z Janjak. Venxa, to te je prizadelo, ker si se sama počutila krivo, da nimaš indeksa in ne ker te je profesor nadrl. Če bi imela malo samozaupanja, bi si rekla "kaj je to takega, če nimam indeksa, se zgodi.Ta prfoks pa je čisto zmešan, da se zaradi tega razburja, očitno ima probleme sam s sabo, to je njegova stvar ne moja".

#89 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 15. marec 2004, 12:03

Oho, Pujsa dočakala, da se je začel en ščit po dooooooolgem času tajat. Yesssssssssssssssssss x:)x :palec: . Dočakala kar sem že zdavnaj videla naprej x:Xx x:Xx x:Xx .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#90 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 16. marec 2004, 19:53

Oho, Pujsa dočakala, da se je začel en ščit po dooooooolgem času tajat. Yesssssssssssssssssss  x:)x  :palec: . Dočakala kar sem že zdavnaj videla naprej  x:Xx  x:Xx  x:Xx .

:palec: :palec: xsrcx Fino, fino, Janja x:Xx

Hihi jaz tudi svojega kar topim... hja je treba skočit pa plavat, drugega ni... če se za vsak korak bojiš, kaj bo prinesel, ne boš nikamor prišel in pol življenja zamudil x;)x :inocent: x:Dx


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#91 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 17. marec 2004, 07:44

Bravo Sončna, mislim da je tole ta glaven korak. Nekako trpimo, če smo sami zaklenjeni v stolp, neka čudna logika nas pa žene,d a to sami naredimo vnaprej :eek: :8): .

Ampak takile ukrepi te oropajo za oceane lepih trenutkov in računica je bolj slaba....

No kakorkoli, tele ščite odlagamo zaradi sebe in zase x:)x x:Xx :palec: .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#92 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 17. marec 2004, 08:01

bravo punce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:2src:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#93 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 17. marec 2004, 15:21

Janja, Amis, pa še za vse, ki vztrajno dan za dnem topimo svoje ščitke - x:Xx xsrcbumx xrainbowx xyesx

Lep dan vam želim xsrcx


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#94 lana1

lana1
  • D član
  • Št. objav: 815

Objavljeno: 2. junij 2004, 03:06

Srce se gibje. Ljubi, seva.
Ščit je zapor!
V njem srce umre.

Stopimo ščite - počasi, da se srce navadi.

Ko je srce odprto mu nič več nič ne more....

....postane pa vseeno spet ranljivo xsrcx
Iz takšne smo snovi, kot sanje...

#95 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 2. junij 2004, 06:24

ah ja, kaj čmo............haj lana1, sem te že skor dala med pogrešane x:)x x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#96 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 2. junij 2004, 07:05

Ko pride do momenta, ko svojega partnerja zaradi smrti ali ločitve izgubimo, je naše srce običajno ranjeno. Potrebno ga je pozdraviti, kar pomeni doživeti jezo, odpuščanje in še vsa čustva, ki so potrebna, da jih obdelamo v obdobju žalovanja. Tako da postavimo ljubezen do partnerstva ki je za nami na posebno mesto v svojem xsrcbumx , in ponovno odpermo svoje xsrcx za vso ljubezen okoli nas.

Če tega procesa ne damo skozi, se zna zgoditi, da v določeni fazi obtičimo za dolgo ali celo do konec življenja in si ustvarimo en ščit, ki nas ščiti nekako pred razočaranju, po drugi strani pa tudi pred ljubeznijo, ki je nekako smisel našega življenja.

"John Gray" - to je nek povzetek njegovih misli, ni citat
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#97 lana1

lana1
  • D član
  • Št. objav: 815

Objavljeno: 2. junij 2004, 15:27

ah ja, kaj čmo............haj lana1, sem te že skor dala med pogrešane x:)x  x;)x

x;)x ..ja, kaj čmoHoj, Amis, včasih samo berem x;)x x:Dx

Iz Grayevih, Hendrixovih, Pealleovih, Peckovih,...knjig, bi pa tudi že skoraj lahko doktorirala x:Dx
No ja, saj se topijo. Pooočaaasi. x;)x x:)x
Iz takšne smo snovi, kot sanje...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0